Opinie o Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. w Łęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. w Łęgowo

Q

Szanowni Państwo, Firma domaga się sporządzenia korekty deklaracji PIT-36 za rok 2019, bez poświadczenia tego odpowiednimi dokumentami (na podstawie jakich działają). Ponadto żądają złożenia: "stosownych deklaracji w Urzędzie Skarbowym w Niemczech" tłumacząc, że spółka została ponownie zobowiązana do zapłaty zaliczki na podatek dochodowy. W skutek zaistniałej sytuacji to mnie jako byłego pracownika firma BMP prosi ( a właściwie grozi pod rygorem postępowania sądowego) o ubieganie się o zwrot podatku z Niemiec i przekazaniu im na konto. Jeżeli firma BMP nie zgadza się ze stanowiskiem urzędu skarbowego w Niemczech, proszę odwoływać się bezpośrednio do tego podmiotu, a nie próbować odzyskać jakiekolwiek należności (po najprostszej linii oporu) przez pracownika. Ponadto proponuję szefom zmienić radcę prawnego, bo niestety obecny działa po omacku lub z premedytacją próbuję wymusić coś czego nie może. Dla przyszłych pracowników proponuję zastanowić się dwa razy przed podjęciem pracy, ponadto jak podejmiecie decyzje o współpracy dokładnie prześledzić co podpisujecie i zadawać w sytuacjach nie jasnych pytania, bo później wychodzą takie sytuację jak w/w. Pracowników dalej pracjących serdecznie pozdrawiam. Z większością można było normalnie pracować. Pozdrawiam.

@Q

Sprostowanie To nie firma domaga się sporządzenia korekty deklaracji PIT -36 za rok 2019 tylko Urząd Skarbowy.

Q
@Marcin

Niestety myli się Pan, bo jeżeli to Urząd Skarbowy domagałby się sporządzenia korekty to wystąpiłby o to sam. A z informacji uzyskanych z urzędu skarbowego wynika że z mojej strony wszystko co mogłem zostało dopełnione. Zaznaczam, że pismo otrzymałem od firmy BMP (nie od urzędu skarbowego) i to firma BMP domaga się korekty. Także proponuje wròcić i przeczytać wcześniejszy post ze zrozumieniem, i nie wprowadzać w błąd innych czytających osób. Pozdrawiam.

mesia666
@Marcin

osoba nie zna tematu, firma BMP domaga się sporządzenia korekty, no to ona wysyła listy

Zagubiony na rynku pracy

Omijajcie ta firme problemy z podatkami ciągnące się wstecz dostalismy pisma z urzędu skarbowego za rok 2019 czego się spodziewać jak umowy na najniższą krajowa!!!

@Zagubiony na rynku pracy

Też miałem te pismo z urzędu skarbowego ale to znaczy że to ty się nie rozliczyłeś prawidłowo z podatku za rok 2019 i ukryłeś swoje prawdziwe dochody. W moim przypadku było tylko źle wypełnione PIT zła pozycja wpisana. Firma działa legalnie nie wypłaca pieniędzy pod stołem, wszystko jest udokumentowane na kontach, to ty rozliczając się z urzędem skarbowym masz obowiązek wykazać wszystkie twoje dochody. Dobry księgowy to prawdziwy skarb trzeba być tylko uczciwy w stosunku do niego.

Małgorzata
@Michał

Oj, ale wyście pracowali w Pl, tak? Skoro on pisze, że najniższa krajowa, to zarobki w złotówkach..

Zagubiony
@Michał

A widziales wydruki z wyplaty? Idąc do księgowego z pitem powinni pracownicy tam byc 10min, a tu jest problem ze na koncie masz przelewow 5x wiecej niz na picie o tym nie pomyslales?

@Zagubiony na rynku pracy

firma działa legalnie , wszystko jest w porządku. skoro dostałeś pismo z us to się źle rozliczyłeś a nie firma. pomyśl zanim zaczniesz oczerniać!!

klient

dziękuje ekipie tej firmy za konkretna prace przy zakładaniu instalacji fotowoltaicznej w naszym domu , polecam !!!!

Czy za granicą są wypłacane diety?

KK
@Anonim

Zapomnij urlop bezplatny i najnizsza krajowa

m
@KK

co za bzdury piszesz.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. na stanowisko Elektromonter, Elektryk, Automatyk? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czym w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

sz

bardzo dobrymi stawkami euro.

ALF
@sz

Na jaką stawkę może liczyć elektryk z 10letnim stażem głównie automatyka ze znajomością angielskiego?

we
@ALF

to zadzwoń do firmy

Bogdan
@we

Wiesz, że po to jest forum, żeby dzielić się informacjami. Żeby coś się dowiedzieć od firmy trzeba zgłosić się na rekrutacje. Podaj chociaż orientacyjną stawkę. No chyba, że to wielka tajemnica.

Te dane są nieaktualne.

Pirat

Dalej zatrudniaja ludzi z przypadku byle tylko umiał chodzić po budowie?

@Pirat

dlatego tak szybko zostałeś z niej usunięty.

Mirosław
@pracownik

Znasz Bmp Shipyard? Jakie są tu stawki początkowe? Napiszesz mi o tym coś więcej? Zastanawiam się też jaka atmosfera panuje w zespole, więc będę wdzięczny za wszelkie informacje z twojej strony. :)

Byly pracownik
@Mirosław

Na początek 10€ potem jakieś podwyżki po 25 centów najnizsza krajowa reszte pieniedzy dostajesz z anglii Atmosfera to najwiekszy plus, ludzie sa zazwyczaj mili i pomocni praca raz lepsza raz gorsza glownie przemysłowka i godzinowka. Chlopaki pracuja na sprzecie hilti, narzędzia ani nic cie nie obchodzi

Tom
@Byly pracownik

10 euro brutto czy netto?

Byly pracownik
@Tom

Netto

Pracus

Wie ktos cos na temat wyplacenia dodatkow za akord za miesiace kwiecien maj w ingolsztad? bo byly obiecywane przed wyjazdem kokosy

zb.
@Pracus

tam kazdy sie opierdałał i nikt nic nie robił to sie dziwisz ze nie spieszy sie im z wypłaceniem? moge ci zagwarantowac wypłacą ale w odpowednim czasie .

Pracus
@zb.

@zb. "Nie spieszy im się z wypłaceniem" pogratulowac tylko podejscia firmy

nowy

to najlepsza firma w jakiej miałem okazje pracować.

Niebieski
@nowy

To chyba twoja pierwsza praca chyba ze piekarzem byles?

Aneta
@nowy

Napisałbyś coś więcej o warunkach pracy w Bmp Shipyard Services? Jakie plusy z zatrudnienia w firmie mógłbyś wymienić? Dlaczego warto wybrać właśnie ją skoro dla Ciebie była to najlepsza firma w jakiej miałeś okazje pracować? :) Co oferują?

@nowy

potwierdzam, pracuje od niedawna ale jest ok.

@Aneta

to dobra firma i dobry pracodawca który dba o pracowników, ale nie wszyscy pracownicy potrafią to dostrzec i tylko narzekają , to dobra firma w innej to by (usunięte przez administratora) dostali za przeproszeniem.

Czy w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Fazowy

Nie ma i nie będzie

@Fazowy

każdego pracownika wysyłają na szkolenie nawet jeżeli nie ma sep, 1p itp to oni wysyłają pracownika.

Gabriela

Na swojej stronie internetowej: http://shipyard-bmp.pl/o-firmie/, Shipyard Services pisze o ciągłych szkoleniach dla pracowników w celu podnoszenia kwalifikacji, czy to prawda? Jeżeli tak, jak odbywają się one w czasach pandemii?

Chada
@Gabriela

Ściema

Wysoki

to dobra firma. Polecam

Elektryk

pracuje stosunkowo krótko ale niemam zadnych zastrzezen pod wzgledem pracy i mieszkan i wynagrodzen jak narazie wszystko na czas.praca jest

Maki

Nie polecam tej firmy Wypłaty każdego miesiąca są inaczej Czasami na 3 raty (usunięte przez administratora) NIE POLECAM jeszcze raz chyba że chcecie się denerwować

@Maki

Oj Maki, Maki Musisz mieć problemy emocjonalne Ja mam wypłatę na czas. Widocznie imprezujesz i ci nie starcza do pierwszego. Dam ci radę oszczędzaj idą ciężkie czasy.

Witam W firmie BMP pracowałem za granicą klimat który panował na projektach jak najbardziej pozytywny bardzo mili pracownicy pomocni Zakwaterowanie to różnie to wygląda zależy od projektu (jak jesteś osobą która nie wypowie swoje zdania to możesz na melinie mieszkac jeżeli postawisz na swoim to nie będziesz narzekać) Największy problem jest w szefostwie osoba która nazywa się (usunięte przez administratora)jest nie poważną osobą rzuca słowa na wiatr non stop okłamuje pracowników wiecznie ma pretensje a jak przyjedzie na dany projekt i go prowadzi to robi zamieszanie nic więcej nie zasługuje na szacunek a tym bardziej na bycie szefem jeżeli chodzi o szefostwo kierujcie wszystko do (usunięte przez administratora). Każdy co zacznie karierę w BMP zobaczy o co chodzi z szefostwem Generalnie polecam gdyby pseudo szefa (usunięte przez administratora) w tej firmie nie było to wszystko elegancko jak najbardziej bym mógł polecić

A.J

Pracownicy otrzymują regularne podwyżki oraz dodatki funkcyjne (to zależy od jakości pracy ,zaangażowania oraz doświadczenia na danym stanowisku)

Witam Może ktoś powiedzieć jakie są warunki mieszkalne za granicą ?

Pop

Zależy jaki projekt raz lepiej raz gorzeh

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Zarząd

Rozmowy odbywają się w siedzibie Firmy. Każda osoba jest indywidualnie umawiana na dogodny dla niej czas. W obecnej sytuacji jaka panuje w naszym kraju, Zarząd firmy dokłada wszelkich starań aby zachować maksymalne środki bezpieczeństwa i zmniejszyć ryzyko zakażenia Koronavirusem. Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne.

Szybko rozwijająca się firma z wykwalifikowanymi pracownikami. Praca w dobrym zespole,wszystko na czas,zaliczki wypłacaja. nowe busy firmowe takze spoko. umowa wszystko w porządku. pozdrawiam M.

Alicja

Praca na czarno? Czy legalnie? I na jakim stanowisku robisz w BMP?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Tak są podwyżki . Regularne Plus zwroty za wszystko, bilety i paliwo

elektryczny

oczywiście że tak zawsze regularne podwyzki i dodatki do wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. - Łęgowo

• Jak się pracuje w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 32 ocen.

Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.