Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.

Opinie o Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.

Komentarz

Polecam fajna firma z potencjałem. Dobrze się pracuje.

Bożena
@Były

Czy to wzajemnie się jakoś wyklucza? Ale ktoś wyżej pisał, że dobrze się pracuje, więc jak to w końcu z tym jest, od czego ocena zależy?

Opinia

Super firma bardzo dobre nastawienie i podejście do pracownika. Wszystko 10/10 Bardzo cenie sobie prace w tej firmie. Polecam

potwierdzam
@Opinia

firma godna polecenia!!!!

Polecam BMP

Konkretna firma , dobrze traktująca swoich pracowników a przede wszystkim jest dobra atmosfera w pracy kontakt i wynagrodzenie. Śmiało mogę polecić dla poszukujących pracy elektryków.

obecny pracownik

Pracuje od roku, i nie miałem i nie mam żadnych z nimi problemów . Wypłaty zawsze na czas.

Arti Nowy wpis

Czy jest płatny urlop oraz jak wygląda praca w okresie zimowym? Czy w obiektach gdzie są ujemne temperatury?

Komentarz

Polecam fajna firma z potencjałem. Dobrze się pracuje.

Zgadzam się . Dobrze się pracuje

Komentator
@Komentarz

Ta firma ma taki sam potencjał od początku, czyli zarabianie na godzinówkach i to jest cały potencjał. Liczy się tylko obecność w pracy a nie to co potrafisz

Były

Śmieć Firma nie polecam

Były
@Komentator

Prawda to nie firma tylko agencja pracy

Bożena Nowy wpis
@Były

Ingol

Co z dodatkami za pracę w ingolsztad? Od lutego już 8mcy minelo a pieniedzy dalej brak!!! A jak pozostale mce wyszly? Beda pieniądze czy nie?

Krzysiek
@Ingol

W Grudniu były wypłacone dodatki. Miła niespodzianka na święta super prezent.

Małgorzata
@Krzysiek

Te dodatki wypłacane po czasie to były świąteczne, czy jakieś za trudne warunki, czy jeszcze za coś innego? Mój facet czai się żeby składać tam papiery ;)

Bethoven Nowy wpis

Dodatki za Ingolstadt były wypłacone. Z opóźnieniem, ale wypłacone.

Maria Nowy wpis
@Bethoven

No to dobrze, a wiadomo skąd te opóźnienie i czy będzie się w przyszłości jeszcze zdarzać? W ogóle jakie to mniej więcej kwoty były, dasz znać?

Spoko

Jest ok

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. na stanowisko Elektromonter, Elektryk, Automatyk? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 2 marca kilka ogłoszeń.

Elektro

Tez chętnie się dowiem, czy warto się zatrudniać i wyjeżdżać z nimi do Niemiec?

nick

świetna firma :)

@nick

Możesz opisać więcej?

wszystko w porządku.

polecam.

zadowolony

zadowolony warunki pracy dobre zmiana budów jak jedna sie konczy zaraz przenoszą na inna aby ni było przestoju. ogólnie ok

Opinia

potwierdzam
@Opinia

firma godna polecenia!!!!

Luka

Świetna firma ale trudno oczekiwać od niektórych pracowników żeby doceniali ten fakt, to smutne ale prawdziwe.

Bu Ha ha
@Luka

Śmiechu warta ta opinia

Chuck Norris
@Luka

Super, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Nie doceniają pod jakim względem? Wydaje mi się że nie jest inaczej bo są pracownicy budujący renomę tej firmy. Bo Firma to nie tylko szef czy biuro a przede wszystkim jej pracownicy.

Chuck Norris
@Bu Ha ha

Wydaje mi się że jest inaczej*

Gabriela
@Chuck Norris

Bardzo dobrze powiedziane @Chuck Norris, firma to przede wszystkim pracownicy. Jeżeli są tutaj jacyś, prosiłabym o podanie aktualnych informacji związanych z pracą w Bmp, jak: wysokość wynagrodzeń, ewentualne premie i elastyczność grafiku.

Qk
@Bu Ha ha

śmiechu warte to poziom twojej inteligencji i mózgu którego nie posiadasz.

Promyk
@Gabriela

wynagrodzenia ok 10 euro na lape na godzine wienc srednio o premi zapomnij bo nikt nie slyszal nigdy o tym!!! ze zjazdami nie ma problemu urlopy jak sie dogadasz zawsze sa darmowe umowa smiecuwka na poczatek na 3 miesiace potem normalna na najnizsza krajowa

bu
@Promyk

wróć się człowieku do podstawówki a nie na elektrykę się pchasz z takimi błędami ortograficznymi nie dziwne ze ciebie wyrzucili.

Byly pracownik

Sama prawda, materiał godny reportazu uwagi, sytuacje jak z serii wyjazdów do Holandii przez agencję pracy. Ta firma jedyne co może to trzymać palec w (usunięte przez administratora) innym wykonawcom. Nauczcie się szanować dobrych pracowników, bo o dziwo jeszcze kilku takich tam zostało. Może wtedy warto będzie pomyśleć o jakimś rozwoju na rynku niemieckim. No i warto by było może nauczyć się języka niemieckiego próbując prowadzić firmę w Niemczech. Gdyby nie ludzie, których nie szanujecie to dawno Wasz statek o nazwie Shipyard czy Shityard by zatonął, to oni tworzą tam rodzinny klimat sprawiając, że godziny pracy miło mijają

Elekt-ryk

Firma wydaje się w porządku . Ogólnie pozytywne .

Polecam BMP

Pracownik -

Z punktu widzenia pracownika który pracuje od ponad 3 lat nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie szefostwa. Ani problemów, co potrzebuje to mam, narzędzia do pracy, odzież robocza, uprawnienia. Wszystko w porządku . Regularne podwyżki .

W.

Pracuje od jakiegoś czasu i nie mam zastrzeżeń, atmosfera, wyjazdy i mieszkania Ok - zawsze co potrzebuje albo nie wiem to mam wyjaśnione wiec ja polecam .

mesia666

Zgadzam się z kolegą

ex

jest dokładnie tak, jak wyżej opisano !

...

Witam też otrzymałem to pismo ktoś już podejmował jakieś kroki jak to rozwiązać ? Pozdrawiam

@...

Nie lepiej zadzwonić i zapytać?

Kogo pytać? Osoby co się podpisała na piśmie ( mimo że jest radca prawny, nie potrafi wypowiedzieć się w tej kwestii), może w biurze spytać (co wiedzą tylko że coś zostało niesłusznie naliczone), a może szefa (ktòremu najbardziej zależy odzyskać pieniądze, nieważne czy uczciwie czy nie), najlepiej byłoby kierować wszystkie zapytania bezpośrednio do księgowego ale trzeba najpierw uzyskać do niego numer

A ja nie mogę nic złego napisać ponieważ jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Bardzo polecam robią wszystkie uprawnienia dla pracowników i płaca tez jest dobra.

Pracujący

Bez zarzutów , wszystko w porządku fajne zarobki, atmosfera i kontakt . Ja polecam.

obecny pracownik

ex

Potwierdzam w 100%, bez hejtu!

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Niezadowolony

negatywne, ludzie w pracy tragedia, firma daje niesprawne samochody, zakwaterowanie takie, że 12 ludzi na jedną łazienkę, ogólnie cały czas jak tam byłem to była tragedia, na szczęscie krótko, bo trzeba było się stamtąd ewakuować

Zostaw merytoryczną opinię o Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. - Łęgowo

• Jak się pracuje w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bmp Shipyard Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bmp Shipyard Services Sp. z o.o.