Opinie o Micro Tech Zbigniew Kosobudzki w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Micro Tech Zbigniew Kosobudzki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Micro Tech Zbigniew Kosobudzki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micro Tech Zbigniew Kosobudzki w Ełk

@Lepiej Nowy wpis

Firma przeniosła się, całkowicie nowa obsada - firma istnieje ):

Paul Nowy wpis

Nie polecam. Nie płaci na czas. Teraz podobno zmienił nazwe by zmylic wierzycieli. Szoruje po dnie, tłumaczy się jak dziecko. Omijać szerokim łukiem

Xyz

Robi firma ładne przedmioty. Obsługa miła. Pełen profesjonalizm

Obsarwator
@Xyz

Firma chyli się ku schyłkowi. Niema nic nowego oprócz tego co wymyślili Pan W.L i Pan A.B. nie wróżę sukcesów tej firmie, oferta stała nic nowego ;) Czyżby nie ma kto wymyślać i wykonywać nowych wyrobów ? Nie wspomnę już o budowanych przez nich maszynach zainteresowani wiedzą o co chodzi :)

@Obsarwator

Słabo to brzmi. :/ Myślisz, że przydałby się ktoś nowy kto wprowadziłby świeżość i kreatywność? Wtedy to chyba by się rozkręcili, co nie?

@Marzena

rozkreca się przy kreatywnej załodze ????????????

KB
@Marzena

Załoga- tam jest ktoś nowy -:)

Zofia

Haha Baranek jest nowy? Czy o co chodzi? :D

@Zofia

A jak myślisz? Haha- stary nowy

Pracownik roku

Ha ha pracownik roku

@KB

Kto?

@Jaroslaw

Już nie taki młody, a i już nie nowy

Marzena

Ale ten czas leci.xd A przyjmują kolejnych? Są następni nowi?

Skład bez zmian

Marzena

:( Może jeśli bardzo Ci zależy to warto do nich i tak zagadać? Kto wie, może zaczną niedługo przyjmować czy coś

Ona

Właśnie

#ON

Na razie zwalniają :)

@#ON

Ale co, to jakieś odświeżenie składu? Ile osób i jak to wygląda?

Marzena

wciąż? To ile niby tych osób jest, że tak cały czas się dzieje? Chyba, że relacjonujesz z jakimś opóźnieniem?

On
@Marzena

Tendencja jest ogólna w kraju że spowalnia gospodarka i firmy zaciskaja pasa, ograniczają koszty ci zwalniają

@On

Rozumiem, jak widać pewnie nie oni jedyni... A wiadomo z ilu osób ile zostało aktualnie?

On Nowy wpis

Szefostwo ????

Marzena Nowy wpis
@On

po dwóch miesiącach? jak do tego doszło i jak firma teraz działa?

j.bb

Bardzo kiepska firma która nie zna się na budowie maszyn i urządzeń. Wszystkie ich projekty są do poprawki i to bardzo dużej.

Kolega12
@j.bb

Osoba która nadzorowala projekty budowy maszyn juz nie pracuje. Gosc nie znał się na robocie tylko mydlił oczy. Teraz powinno być lepiej zobaczymy

xman
@Kolega12

To R.P też odszedł ?. Wszyscy uciekają z tej firmy ?. Daje do myślenia.

Magdalena
@Kolega12

a czy ktoś objął jego stanowisko? może szukają kogoś na jego miejsce? wiesz cos ?

@Magdalena

Kto?

RODO - śmiga autem

Zofia
@Agnieszka

Haha dużo to mówi... Ale lepiej jest teraz czy gorzej?

@Zofia

Czy lepiej czy gorzej- trzeba zapytać samych zainteresowanych.przez tę wojnę to raczej słabo.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Micro Tech Zbigniew Kosobudzki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Hanna

Chyba radzicie sobie bez tych co odeszli, bo jakoś nie widać ogłoszeń o pracę w sieci?

Sprzedawca
@Hanna

Jrst ogloszenie

@Sprzedawca

Tak jest a ile stawka

Robaczek

Super firma, super szefostwo.

Ta
@Robaczek

Projekty świetne.

Joanna
@Robaczek

A co właściwie jest takiego super oferowanego pracownikowi ze strony firmy i szefostwa?

R
@Joanna

Prezenty

Rafał

Myślę, że utrzymująca się cisza na forum to brak wiedzy wśród pracowników o istnieniu tego forum dla pracowników?

Kolego sympatyczny co się stało? Jakie to maszyny są do poprawki które to oni robili ?

J.B

Firma rzekomo ma umiejętności w wykonywaniu maszyn dedykowanych dla klientów w oparciu o projekty indywidualne, natomiast w rzeczywistości nie powinni przystępować do takich projektów bez odpowiedniego doświadczenia ponieważ maszyny które dotychczas wykonali są awaryjne bądź nie działają w ogóle. Kierownictwo bardzo zarozumiałe wydaje im się że zjedli wszystkie rozumy. Szczerze odradzam współprace z tą firmą przez jakość produktów które oferują.

Zostaw merytoryczną opinię o Micro Tech Zbigniew Kosobudzki - Ełk

Micro Tech Zbigniew Kosobudzki