Opinie o Exela Technologies w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Exela Technologies. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Exela Technologies o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exela Technologies w Toruń

Olek

Zacznę od tego co dobre aby od razu nikogo nie zniechęcić. 1.Na plus to na pewno to , że jeżeli jest potrzeba ,bez problemu otrzymacie dzień wolny lub będziecie mogli przyjść wcześniej lub później do pracy. Praca siedząca. Jest 30 min przerwy lecz przy pracy biurowej powinno być 7min na godzinę czyli 56minut. Ale jak przerwa się wydłuży czy pójdziesz raz czy dwa do toalety i po kawę to nic się nie stanie. Teraz przejdę do neutralnych rzeczy. 2.TM i specjaliści z nikim was nie poznają. Przychodzicie do pracy jako numerki(roboty) , które mają klikać robić swoje i na tyle. Pierwszy dzień w pracy. Siadasz , 15 minut szkolenia i rób. Praca fakt faktem nie jest wymagająca wystarczy rozczytać co jest napisane. Ale nie ma przedstawienia zespołu. Nie znasz imion kolegów ale no bo po co? Jeżeli i tak nikt ze sobą nie rozmawia.. Myślę , że najbardziej drażliwy temat to : 3.Nadgodziny. W pierwszym dniu informacja , że poniedziałki "TRZEBA" robić dłużej maks 1 godzinę lub jeżeli chcesz to więcej. Ale w czasie pracy okazuje się , że codziennie jest potrzeba aby zostać dłużej. Na około 10minut przed końcem pracy jest informacja , żeby zostać dłużej( czasem prośba , czasem tryb rozkazujący, lecz w poniedziałki "TRZEBA" w pozostałe dni nie , ale jak wcale nie zostajesz to już wzrok przełożonych nie jest tak miły). Oczywiście zdarza się , że puszczą 3min wcześniej ale to raz na dwa tygodnie. 4. Szacunek do pracownika. To jest rzecz , która wręcz zmusiła mnie do napisania opinii , ostrzeżenia przed tą firmą. Razem z innymi osobami zostałem zwolniony z dnia na dzień. Pomijając fakt , że jako osoba szanująca pracę oraz przełożonych zostawałem dłużej. Oczywiście nie codziennie ale 3/5 dni w tygodniu. Powodem zwolnienia powrót osób z pracy zdalnej do biura i większa efektywność tych ludzi. Jeszcze TM i specjalista jakby na początku rozmowy nawet żartowali z tego , że nas zwalniają i stwierdzając , że tak to po prostu jest. Nie liczy się nic. Umowy przedłużane co miesiąc aby w razie czego kogoś wywalić. Pracowałem 3.5 miesiąca i zostało tak przez ten czas zwolnione 4 osoby. (Było to coś w stylu "dobra jesteście zwolnieni , wszystko ładnie pięknie ale na was już pora narazie , nie żegnajcie się z nikim , wyjdźcie , już o was nie pamiętamy , co tu jeszcze robicie?" ) Z początku również byłem umówiony na pierwszy dzień pracy( zapomnieli, nie odbierali telefonów i czekałem oraz przyjechałem na marne). 5. Praca w święta. Praca jest w polskie święta. Wolne są dni jak w Niemczech a pensja polska. Ale jak nie masz ochoty pracować w polskie święto to jesteś złym pracownikiem. Podsumowując nie pracuję się źle ale nie ma poszanowania do pracownika. W pracy usłyszysz tylko "cześć" i "narazie".

@Olek

A jak jest z osobami zatrudnionymi na umowę o pracę?? Czy też ich wywalają? Znam takich co pracują tam dość długo i na umowę coś nie wywalają a teraz ciężko o umowę nikogo nie biorą tylko na zlecenie i wywalają. To tam Ci co są na umowach mają farta i są nietykalni??

AMZ
@Olek

według mnie dobrze że osoby są anonimowe bo po to się pracuje by pracować a nie tworzyć jakieś (usunięte przez administratora)jak w innych większych firmach w Kuj = Pom imprezki okolicznościowe dziwne propozycje patologie a później rozwody ludzi już sporo firm w KUJ POM tak popłynęło i słusznie. udziały w wielu firmach właśnie z tego powodu również poszły na łeb na szyję bo nie potrafili zachować profesjonalizmu firm nie będę wymieniał ale nie idzie im tak dobrze jak szło a są dość duże w tym regionie. do mnie nie przemawia twoja ocena jeżeli miałbym partnera, partnerkę w firmie w której ktoś mniej odpowiedzialny tworzy przestrzeń do budowania patologicznych relacji na imprezach okolicznościowych jak w większości firmach większych w kuj Pom... w których do takich patologi dochodzi raczej udziału takiej firmy bym nie kupił i działał bym w kierunki takim by zniknęła :) więc to akurat ich plus że mają takie relacje a nie inne. na imprezki można chodzić po pracy, w dodatku zasady są proste.. jak ktoś z kimś jest a tam u was w firmie sporo ludzi jest po ślubie lub ma partnerów , partnerki to się tego należy 3mać.. żeby nie przekraczać granic. Puki co doszły mnie słuchy co do kilku tematów ale puki co nie ma patologi. ludzie mają wiedzieć że do pracy przychodzą a nie na imprezki po pracy mogą na imprezkach poznawać ludzi... a ci którzy mają mniej zasad i bajerują do partnerek i partnerów zajętych zwykle w tym regionie marnie kończą :)

Kocur
@AMZ

Boże jakie głupoty To na pewno wina regionu! Dziękujemy że pilnujesz rozwoju patologii, życzymy również pilnowania ortografii

AMZ
@Kocur

Polecam się na przyszłość. aczkolwiek to co piszę jest zgodne z prawdą i nie zawsze i nie koniecznie związane jest z tą akurat firmą ale z wieloma w tym regionie. czas pokaże zobaczymy pożyjemy jak się ciągi dostaw zmienią.. a i konkurencje powyrastają.. a centra logistyczne już są budowane. tak to region. zdecydowanie region lub jakieś dziwne sposoby zarządzania. w wielu regionach PL nie ma takich cudów.. a ludzie z k-p Wyciekają, w większych firmach ludzie sensowni i pracowici zmykają z regionu.

Swellow

Brak szacunku dla pracownika i jego czasu. Chwilka szkolenia i marsz do klepania. Szkoda czasu na dłuższą współpracę.

Zuzanna
@Swellow

A ile dokładnie trwa to szkolenie? I jak wygląda, ktoś z pracowników wdraza nowa osobę? :)

Gerwazy

Wypłata premii jak zwykle opóźniona

@Gerwazy

Hehe, moja premia już dawno na koncie. Nie kłam tutaj malutki, nie wyrobiłeś premii to jej nie dostałeś xD

Iza
@Gerwazy

O ile przeważnie są te opóźnienia?

@Jolo

W jaki sposób w tej firmie się wyrabia premię?

Olaola

Wyższe targety jeszcze dajcie

Wooooooow
@Olaola

O KURDE to ta firma jeszcze istnieje?! Myślałem, że po redukcjach już poszli na (usunięte przez administratora)

Digest
@Olaola

Myślę, że da się załatwić. Staramy się stawać naprzeciw prośbom pracowników.

@Olaola

Targety są ustalane na podstawie wyników. Jeśli są dla Ciebie za wysokie to znaczy że Ty odstajesz i to niestety w dół :(

olaola
@Andżejandżej

Szkoda tylko, że każdy projekt jest inny, a to jest ustalane ogólnie A co do komentarza wyżej, to może zacznijcie od płatnych nadgodzin, bo zaginęły gdzieś w akcji.

Bożena
@olaola

To skoro zaginęły w akcji to co w ogóle tutaj ludzi jeszcze motywuje do pracy? :o

@olaola

Co Tu opowiadasz za głupoty? Każdy projekt ma swój, osobny target...

Jacek
@Andżejandżej

A jak targety uda się zrobić to wtedy jest premia? W jakiej wysokości? Kilka setek czy więcej? Bo interesuje mnie ile mógłbym zarobić.

lolo
@Jacek

kilka setek to weź sobie na zapicie tej pracy

@Jacek

Wszystko zależy od Twoich wyników. Premia wyliczana jest na podstawie wydajności i jakości. Nie ma górnej granicy. U mnie w zespole jest kilka osób co potrafią wyrobić sobie drugą wypłatę, ale są też tacy co mimo wielu lat doświadczenia wyrabiają poniżej 100zł. Wszystko zależy od postawy i zaangażowania.

Taaa
@Andżejandżej

Zależy też głównie od projektu, bo na niektórych już się nie da. Im więcej będziesz robić, tym szybciej target podnoszą i taka oto motywacja do pracy ????

Bożena
@Andżejandżej

Jak to drugą wypłatę? To co oni takiego robią, że aż taki wynik? :o

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exela Technologies. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
Nik

Oho, premier Pinokio znosi pracę zdalną. Mam nadzieję, że ktoś w Exeli pomyśli i nie wymyśli, że wszyscy mają wrócić do biura od marca. Trzymam kciuki za rozsądne działania, mające na uwadze nasze zdrowie, a nie kolejne wymysły rządu bo przecież wirus jest w powrocie i nie należy się go bać!

Riki
@Nik

Jeśli boisz się pracy w biurze - zawsze możesz się zwolnić :) jeśli ludzie będą mieli wrócić do biura tzn, ze maja wrócić i tyle. Wirusy były i będą zawsze..

exelcia

Firma nawet nie daje żadnego dodatku na święta, w każdej innej firmie dają dodatki w granicach conajmniej 300zł. Premie zabrali, najniższa krajowa, zmuszają do pracy w weekendy, nie polecam nikomu ;) za odpowiedzi zakompleksionych osób z firmy, którzy wiecznie bronią tego syfu z góry dziękuję

@exelcia

Ale kłamca xD Jest dodatek na święta, przejrzyj sobie maila ;d

Tak tak
@takatunga

Może pracuje na zleceniu, wtedy chyba nic nie ma

@Tak tak

To niech pisze posty na profilu swojego pracodawcy tj. jest agencji pracy z którą ma umowe

Dabadoo
@takatunga

Praca jest wykonywana dla exeli wiec niech ona się poczuwa do benefitow. Ciągle nadgodziny, opr o target, zwracanie uwagi, wysyłanie błędów i wtedy ich nie obchodzi, że nie są naszym pracodawca, ale jak płacić przychodzi to już uzywanie rączek.

Ta
@takatunga

Ta? To pokaż screena tego maila

@Dabadoo

Takie jest prawo :)

Ziomek
@Ta

Jestem pracownikiem i maila zadnego nie było.

@Ziomek

Był mail z podsumowaniem środków ZFSŚ, a w nim wyszczególnione dodatki swiąteczne w zależności od progu kłamczuszku :)

Przepraszam, miałeś rację :(

@exelcia

@takatunga nie ma to jak samemu sobie odpisywać haha żałosne xd

Paliwoda
@exelcia

@takatunga jak trzeba być żałosny i nudnym człowiekiem żeby komuś kraść nick i popierać samą/ego siebie żeby podbić sobie iloraz inteligencji czy też zostać bardziej popularny na tej stronce Ps widać że długoletni pracownik co nie ma nic do roboty tylko dbanie o dobre imię firmy Strzałeczka wszystkim

@exelcia

Jak widać to Ty właśnie odpisałeś sam sobie

@takatunga

Skończ już z ta swoją błazenadą lewaku

Kocur
@exelcia

Hahahaha, dziwna sprawa że co roku jest dodatek na święta i w tym roku nawet na Mikołajki były prezenty ale może jestem po prostu zakompleksiony

Jacek
@Kocur

Duży ten dodatek był w ogóle? I co na Mikołajki rozdawali? :D

@Jacek

Z tego co rozmawiałem ze znajomymi to dość spory, jeden z większych. Na Mikołajki dostaliśmy kartę podarunkową do Plazy

Jo

Praca w Exela Berlin jest (usunięte przez administratora) Szef bardzo w porządku. Koleżeństwo w pracy na najwyższym poziomie. Tylko pracować, wyrabiać statystykę, pić kawę i cieszyć się, że ma się tą pracę :)

Spec
@Jo

Ile osób z Torunia dostało awans do Berlina

Awards

Nie wiem kto wymyślił ten cały system nagradzania, ale to jest kpina z pracowników... 200zł za przepracowanie 5 lat, a za przepracowanie 40 lat 1600zł jednorazowo.. Do tego rozwiązanie jakiegoś problemu lub wprowadzenie usprawnienia do firmy za marne 120zł i dyplom dyrektora - Brawo Wy! Lepiej nic nie wprawadzajcie i nie ośmieszajcie się

Dokładnie
@Awards

Hah, też mnie to rozwaliło, musiałem przeczytać 3 razy czy dobrze zrozumiałem xD

Zauważyłem na OLX nową rekrutacje ale tylko na zmianę popołudniową warto aplikować i czy np. w przypadku zmiany popołudniowej wigilia i sylwester jest pracujący? W teamie szwedzkim jakie są teraz targety tzn.ile faktur na godzin trzeba zrobić?

q

Fajna opcja na krotka chwile, na dłużej radzę się nie nastawiać bo można się przejechać - zwłaszcza w przypadku APT, którym najpierw mówi się o umowach o pracę po czym po bardzo długim czasie stwierdza, że jednak nie

Czy w Exela Technologies wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jolo

Tak, wypłaca: - premie zależne od wyników. Jak już załapie się o co chodzi i podchodzi uczciwie do pracy premie są całkiem fajne bo bez limitu. - dodatki na święta, do okularów itp. - co jakiś czas płatne nadgodziny w weekendy

Olaola

Kiedyś było lepiej, więc śmieszą mnie osoby, które się wypowiadają, a pracowały kilka lat temu. Targety ciągle podnoszone, nikt nie potrafi wytłumaczyć jak liczona jest premia, nadgodziny jedynie do odbioru, żadnych nowych projektów, dobrze, że stąd uciekłam

DawnoTemu

Czesc. Czytając Wasze opinie chce mi się śmiać. Miałam okazję kilka lat temu pracować w tej firmie. Nie ma co ukrywać ale jeżeli chodzi o operatorów praca nie jest jakaś wymagająca specjalistycznej wiedzy. Trochę logiki i wiesz wszystko co robić i odpowiednio klepać :) Szybkość przychodzi z czasem. Za moich czasów i w moim zespole atmosfera była swietna. Sami pozytywni ludzie. Zawsze każdy był chętny do pomocy łącznie z TL. Z perspektywy czasu i braku wykształcenia praca była świetna. Zawsze lepiej posiedzieć i "klepać" niż pracować na produkcji za te same pieniądze co nie? Chociaż wiadomo kto co lubi. Jednak znając z tamtych czasów rynek pracy w Toruniu wybrałabym jeszcze raz pracę w Exeli! Pozdrawiam wszystkich jednak szczególnie cały zespół Szwecji :) Ps. Nie wiem kto jest teraz TL jednak za moich czasów zdążyło się przewinąć ich dwóch ze względu na awanse jeżeli dalej pracujecie to wszystkiego dobrego M i M :)

Trick
@DawnoTemu

Widać że, pracowałeś/aś dawno temu, bo to o czym opowiadasz to już dawno i nie prawda. Ludzię tracą pracę, zlecenie nie istnieje, premie w wysokości 11 zł to żenada, ucinanie tej jakże cudownej premii o 100 zł np. więc finalnie zero przy wynikach ponad norme, wywindowane targety o kilkanaście więcej faktur na godzine. Praca za najniższą krajową i zabawa w biuro. A na koniec, nie wierzę że tego komentarza nie pisała osoba z biura, bo kto normalny lata po go worku i szuka i wypisuje opinie skoro dawno już tu nie pracuje.

Ktos
@DawnoTemu

Pozdrawiaj ile chcesz śmiej się ile chcesz, ale team szwedzki już nie istnieje, większość zwolniona, reszta wypchana do innych teamów.

nie ma
@DawnoTemu

nie ma już zespołu szwedzkiego, prawie wszystkich zwolniono

Szwed
@nie ma

Team szwedzki jest i ma się dobrze, od jakiegoś czasu mam nowego TL ktory zajmuje sie czym wiecej niz tylko chodzeniem po sali i plotkowaniem, niestety zostal jego kumpel na stanowisku koordynatora ktory nic nie robi. Zostalo nawet jeszcze pare osob z dawnych lat w zespole, zwalniano jedynie apt, ale to akurat dobrze, widac jaki jubel sie tu zrobil po wpisach na goworku z okresu kiedy apt zaczynalo tutaj prace.

@Szwed

To nieźle, jeszcze nie słyszałem, żeby zwolnienia połowy firmy było lepsze dla firmy bo przynajmniej ma spokój na renomie w internecie xd, nie oszukujmy się, zarabiasz najniższą to pracujesz najniższym zaangażowaniem. Zwolniono tyle osób albo same się zwolniły bo ile można dawać się robić w balona za takie pieniądze, a najlepiej "zachęcać" do nadgodzin bo nie ma komu robić bo przecież apt nie ma. I najlepiej nie zapłacić za nadgodziny bo i po co. Skoro firma ma się tak świetnie i nie ma z niczym problemu to czemu takie redukcje pracowników i podrzucanie tak targetu żeby niemożliwym było zrobienie premii. Owocowe czwartki i dynamiczny zespół to niestety nikogo nie obchodzi jak nie ma co jeść.

@Kot

Te gamonie z apt nic nie robiły :D Na przychodziły studenciaki co im i tak mamusia za wszystko płaciła to mieli w nosie wydajność, jakość czy cokolwiek. Przerwy przekraczali 3-4 krotnie, a jak wracali na stanowisko to na pierwszym miejscu ploteczki, fejsbuczek, telefon, youtuby i inne głupoty. Jeden etatowiec z poziomu średniego niższego robił tylko co 5 takich Oskarków albo Julek z apt.

@Balaklawa

Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie studenciaki XD, ta firma opiera się o studentów jak wiele firm w tym kraju. Z drugiej strony jak się traktowało apt jak pracowników na pół etatu to się nie dziwie, że każdy miał to wszystko gdzieś. Wiem, że na tym polega zlecenie że przychodzisz jak jesteś potrzebny a jak nie to won, ale ta umowa nosiła znamiona umowy o prace, ustalone godziny itd. i podpisywanie co miesiąc żeby obejść przepisy xd Nie sądzę, że całe apt to gamonie bo większość przeszła na UoP co wielu uratowało życie jak zaczeli zwalniać tych co zostali na apt jak się covid zaczął. Ogólnie to żenada, że pozwalniali pracowników zlecenia bo nie ma faktur, a potem rób nadgodziny bo jednak faktury wróciły, ale apt już nie. Zajmijcie się pracą, a nie wyzywaniem apt od (usunięte przez administratora)i obserwowanie co robią bo nie od tego jesteście xd

Xde
@Balaklawa

Koleś, wykaż trochę empatii. Wszyscy są równi, powinni dostawać tyle samo. Niestety dalej jesteśmy uciskani przez nierówny system polityczny ale niedługo to się zmieni! Każdy będzie miał tyle samo.

@Kot

A jakby chcieli żeby traktować kogoś kto nie potrafi trafić do pisuaru, albo spłukać po sobie. Już lepiej by zatrudnili Ukrainców, taniej i pracę by bardziej szanowali.

@Balaklawa

Jesteś albo trollem albo po prostu idiotą xd nie chodzi o to żeby wszyscy mieli tak samo, bo to znaczy że nikt nic nie dostanie...a nie czekaj wszyscy mają taką samą premie 0 zł 0 gr. Czyli nie dość że komuna wiecznie żywa to ormo zostało xd człowiek chodzi i sprawdza kto nasikał obok pisuaru xd niektórzy widzę mają dziwne hobby...

@Kot

Jakbyś tyle samo energii co w rozkręcanie dymów na goworku wkładał w pracę Twoja premia wynosiłaby znacznie więcej niż 0. :) No ale jak widać najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej robią i płaczą jakie to nie sprawiedliwe że nie dostają premii, a inni co się przykładają mają dużo więcej! Skończ już te swoje dziwne wpisy (usunięte przez administratora)

Xde
@Kot

Tak, dobrze piszesz! Ciśnij go, niech znika!

@Balaklawa

Dymy to się jeszcze nie zaczęły, to po prostu opinia, znikają całe teamy, ludzie tracą pracę i przy dobrych wynikach premia wysokości "na paczke fajek" to nie jest premia, przykładasz się i dostajesz 20 zł premii to świadczy o firmie. Widzę że wyzwiska zablokowane przez portal xd To nie są dziwne wpisy, zwykły opis cyrku jaki tu się dzieje. fakt wcześniej było lepiej ale covid obnażył firmę niestety. Wpisy skończę jak będę miał na to ochotę. Skoro jesteś takim obrońcą to musisz być albo z HR albo koordynatorem. Balaklawa ciśnie w głowe...

@Xde

Serio, potrzebujesz takiej atencji że sam siebie chwalisz pod innymi nickami? xD

@Kot

Prawdą jest że jeśli jesteś w stanie wyrobić tylko 20zł premii to nigdy się nie przykładałeś xD Ja nie jestem żadnym obrońcom, po prostu piszę jak jest, jedynie czym się kieruję to twarde fakty. Jesteś albo trollem co to robi dla draki albo z konkurencji lub też jakiś zwolniony, niezaangażowany który w odwecie obsmaruje firmę wszędzie gdzie tylko się da xD Ale nawet to wychodzi Ci słabo, tak samo słabo jak Twoja zdolność pisania w języku polskim.

@Balaklawa

Co do premii to szkoda już temat drążyć bo i tak nie istnieje. Jak ciągle przychodzi do kilkuset złotych premii, a dziwnym trafem jak zaczęto zwalniać ludzi i zamykać teamy to targety wywindowane, a premii brak już od stycznia u zdecydowanej większości pracowników to ty mi tu wyjeżdżasz z przykładaniem się IKS DE typie. Przykładaj się dalej, pracowniku miesiąca i gnij w tej firmie do emerytury. Każdy, kto ma trochę oleju w głowie już dawno stąd poszedł ale zaraz pójdzie zanim umowa się skończy, "obrońcom" to idź być gdzieś indziej, może do biblioteki na dział ze słownikami jak już komuś wytykasz gramatykę. Życzę samych sukcesów i dalszego przykładania się, może kiedyś uda Ci się awansować na podawacza kawy dla prezesa xd

@Kot

Kilkaset? Dostajesz to na co zasługujesz, będziesz robić szybciej i lepiej dostaniesz więcej :) Znam wiele osób w moim zespole które mają premię 1000+

@Jolo

Dokładnie, a ten myśli że przyjdzie napisze jakieś głupoty i w ten sposób zawróci kijem Wisłę

@Jolo

Na serio doczepiłeś się słowa kilkaset ? czy 1000 zł to nie jest kilkaset ? Pisałem myśląc o średniej premii przecież nie będę tu pisał o swoich zarobkach XD Widzę, że upał dał się we znaki i ciężko myśleć. To gratulacje dla nich, że tyle dostają chociaż nigdy w to nie uwierzę. Musza chyba robić 300 procent normy. Ehh szkoda czasu, żeby wam wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie xd Myślenie nie boli na serio ;p

@Jolo

A Ty co się wtrącasz? Nie ma nikogo szybszego odemnie. Jestem najlepszy pracownikiem tej firmy, a nie dostałem żadnej premii w tym roku! Te premie to jedna wielka ściema.

@Kot

Co za ameba. Milion to też jest kilkaset, czyli to też byłoby dla Ciebie mało? Też piszę o średniej premii bo to właśnie na tej podstawie jest wypłacana moja, jednostki wybitne wyrabiają kilkukrotność podstawy. Tak właśnie wygląda europejski system płac, podstawa + premia, tylko jeśli podchodzisz do sprawy uczciwie to pracodawca się odwdzięcza tym samym i premia wynosi 3-4, a nawet są przypadki ze 5-6 razy tyle co podstawa.

@Jolo

Dobrze że nie 15 razy XD dobra koniec dyskusji bo to bez sensu. Nowe osoby, jeśli w ogóle jakieś będą zobaczą same te rewelacje :D Nie pozdrawiam.

@Jolo

Nie pisałem o sobie przecież iks de, ogólnie napisałem jakie zasłyszałem że som premie. U mnie premia+podstawa wychodzi w granicach 5-6tys na rękę koleżanko

Co za dziecak,

@Kot

I według Ciebie dalej to jest kilkaset? Idź trollować gdzie indziej.

@Kot

Weź się zdecyduj bo raz piszesz że nie ma premii, później że jest ona jakaś abstrakcyjnie wysoka, sam się gubisz w swoich kłamstwach. Kolejny hejter zdemaskowany!

@Kot

Fajne podszywanko, też tak umiem XD żenada

@Kot

Kot to zwykły (usunięte przez administratora) nie ma co go karmić. Ja już dawno z nim skończyłem i go zmasakrowałem :)

@Jolo

Aha, wyszło na jaw twoje trollowanie to teraz będziesz się podszywać? No gratuluję geniuszu.... Jesteś na prawdę poniżej oczekiwań

Wy się sami masakrujecie xd szkoda gadać, 8 latki dorwały się do internetu ;p

(usunięte przez administratora) koordynatoreczko

@Kot

Miło że opowiedziałeś nam coś o sobie bąbelku

@Balaklawa

Początek tygodnia i oczywiście pracownicy znowu są bardzo mocno nakłaniani do niepłatnych nadgodzin

pati

Witam, czytając komentarze na forum ciężko coś wywnioskować, zbyt wiele negatywnych opinii ;) Mam pytanie do obecnych pracowników: jak wyglądają zarobki przy umowie o pracę? Czy są jakieś dodatki za dobrą znajomość języka? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@pati

Hej, podstawa to minimalna krajowa ale łatwo można ją podnieść o kilka stówek za pomocą premii. Premie są wypłacane na podstawie wydajności i jakości, a że praca nie jest trudna to ja już miałam wypłaconą premie po 3 miesiącu prący :) O dodatkach za wiele Ci nie powiem, ale raczej nie na stanowisku operatorskim. O atmosferze ciężko cokolwiek powiedzieć bo wszyscy pracujemy zdalnie, a przez Internet wszyscy są mili :P

@pati

Są dodatki językowe w zespole niemieckim

Haha
@Kaśka

Łatwo ją podnieść? Chyba zależy co się robi, bo niektóre targety to są takie, że trzebaby na dwa kompy robić i 4 ręce

@Haha

Targety ustalane są na podstawie uśrednionych wydajności, jeśli tak trudno jest Ci je wyrobić to pewnie należysz do tej wolniejszej części zespołu :)

@Kaśka

Uśrednione? Polecam przeczytać raz jeszcze regulamin premiowania zanim zaczniesz wprowadzać kogoś w błąd. Na premie nie ma co liczyć, zostały pojedyncze osoby, którym udaje się "coś" zarobić a z miesiąca na miesiąc tych osób jest coraz mniej.

@2pm

Jakoś ja na swoją premię nie narzekam :) Ale to wystarczy minimalnie skupić się na pracy, a nie ploteczki na komunikatorze, herbatką co 20 minuty, papierosek co godzinę :) Każdy dostaje taka premię na jaką zasługuje

@Kaśka

A co kogo obchodzi co robię, premia powinna mieć stawkę minimalną bez względu na wyniki ani cokolwiek, tak na zachętę! Wszyscy równi!

@2pm

Ta wypowiedz wiele wyjaśnia...

@2pm

A co tu się dzieje, weź ogarnij się człowieczku

@Jolo

Hahaha, odezwała się najgorsza koordi

Idź stąd

kot
@Jolo

Możesz zaniechać tych swoich dziwnych wpisów, będzie lepiej dla wszystkich. Zajmij się lepiej pilnowalniem zepsołu bo masz tam niezły bajzel

@kot

I niby co wnoszą te Twoje wpisy? (usunięte przez administratora) ox tylko chce to ich dymy...

Jolo

Fajnie patrzeć jak firma się rozwija, nowe projekty, nowe wyzwania. Jeden z nielicznych solidnych pracodawców na naszym Toruńskim rynku pracy, w którym widać że idzie cały czas do przodu.

Racjonalny

Tak na szybko, co mi przyszło do głowy: Plusy: - spokojna praca, - dobra atmosfera, - kompetentni specjaliści, - kantyna, - dofinansowanie do okularów, - opieka medyczna, - dość tania karta multisport, - możliwość awansu, jeśli chcesz i masz trochę ambicji: czasami wystarczy być solidnym, nie narzekać i czekać na okazję, warto znać języki, o czym kierownictwo przypomina, - komfortowe i uporządkowane toalety. Minusy: - zanieczyszczona klimatyzacja: jakiś grzyb, - piłkarzyki w kuchni na pierwszym piętrze: miała być rozrywka, a nie można w spokoju spożyć posiłku, - trochę za niskie gwarantowane zarobki na stanowisku operatora, - pośrednie zachęcanie do nierespektowania pięciominutowej przerwy, co godzinę (obniżona wydajność): taka przerwa jest niezbędna, żeby oczy nie ,,pękły''.

Bendżi
@Racjonalny

Po czym stwierdzasz grzyba w klimatyzacji? Po tym że już 3 miesiąc nie wyniosłeś kubka do zmywarki i Ci śmierdzi? Jak nie chcesz grać w piłkarzyki to nie graj i tak większość czasu stoją odłogiem. Podstawowe zarobki dlatego są niskie bo w przeszłości operatorzy zgłaszali że doświadczeni dostają takie samo wynagrodzenie jak nowi, obecnie pojawiła się różnica w wysokości premii bez limitu, zależnej od wydajności i jakości pracy. Najlepsi dorabiają sobie premią więcej niż drugą pensję. Nigdy nie spotkałem się aby ktoś odmówił mi pięciominutowej przerwy co godzinę, ale jeśli Ty tak uważasz to nikt nie broni zgłosić Ci tego do odpowiednich służb :)

Bono
@Bendżi

Zagrzybiała klimatyzacja w tej firmie jest znana u każdego laryngologa w Toruniu, sami stwierdzają przyczynę jak powiesz skąd przychodzisz. Piłkarzyki spoko opcja, premia to temat rzeka i tak odległy, że nikt jej nie widział od stycznia czy to nowy czy starszy stażem pracownik.

Bendżi
@Bono

Z tego co widziałem co chwila są kontrole sanepidu nasyłane przez masowe zgłoszenia pracowników i żadna z nich nic nie wykryła, więc nie wymyślaj o grzybie. A Ci co pracują uczciwie, a nie grają w gry na przeglądarce w czasie pracy na premię nie narzekają :)

Gerwazy

Dzwonił dziś do mnie router z Exela żebym za daleko nie odchodził bo zasięg mu się kończy. Super firma!

Q

Wystawiam negatywną opinię ponieważ po nawiązaniu kontaktu via LinkedIN, reruter Exela Technologies A.C. po uzyskaniu danych kontaktowych nie raczył zadzwonić w podanym przez siebie terminie lub odwołać rozmowy. Niepoważne podejście i brak szacunku do kandydata.

Kasjusz
@Q

Router miał do Ciebie zadzwonić czy kto? xD

@Kasjusz

rekruter? reruterowi blizej do rekrutera niz routera panie byle przysmieszkowac xp

xDDD

a co zostalo zle napisane? xD boli brak polskich znakow co cebulcio? ????

xDDD

nie, zwolnionko z własnych chęci bo nowa praca. a w pracy nikt na mnie nie narzekał, był dobry kontakt z wszystkimi w teamie. ja z firmą rozstanie mam przeżyte pozytywnie :D boli?

Kasjusz
@xDDD

Ta jasne, nikt nie narzekał xD Na kogoś kto pluje na wszystkich jadem

@Kasjusz

co? nie wiem z jakiego teamu jesteś ale współczuję, u nas wszystko było raczej spoko. jaki jad

Zwolniony)

Exelo, covid kończy się... Przyjmnieta mnia spowrotym.?

Zleconko

Całe zlecenie dziękuję za wyrzucenie z pracy. Jesteście cudowni myśląc że przez 3 dni komuś się uda znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Exela Technologies - Toruń

• Jak się pracuje w Exela Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Exela Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exela Technologies?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Exela Technologies