Opinie o Exela Technologies w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Exela Technologies. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Exela Technologies o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exela Technologies w Toruń

Dorcia

Mam pytanie w czwartek mam rozmowę o pracę i czy warto tam iść?

Zuzanna
@Dorcia

Hej i jak tam? Byłaś na rozmowie, dowiedziałaś się coś więcej o warunkach? Jak ogólne wrażenia? Ja aktualnie mam te same rozterki co ty :P

Nie
@Dorcia

Nie warto. Czasem pracujesz rok, czasem tylko miesiąc, bo już nie jesteś potrzebny. Kasa żałosna.

Teresa
@Nie

Właśnie przeczytałam świeżutkie case study na stronie partnera E. na temat ich współpracy, w którym dużo jest mowy o optymalizacji kosztów (w zakresie zatrudniania). Kiedy widzę to określenie, to to, co piszesz o kasie wydaje mi się być wiarygodne. Ale i tak zapytam, jakie są stawki w PLN?

Kamila

Odpowiedz mamy w ten sam dzień i przychodzimy w następny dzień do pracy podpisując umowę jak jest z tym czy długo się czeka ... nie ukrywam,że jak najszybciej zależy abym miała ta prace

Kamila

Długo czeka się na odpowiedź czy jesteś zatrudniony czy w ten sam dzień.. Od razu podpisujemy umowę w następny dzień i normalnie zaczynamy prace

Exela

Ta firma jeszcze istnieje?

tak
@Exela

tak, jeszcze tak, czemu mialaby nie istniec?

Ala
@tak

Czy ktoś zna jakiś e-mail and numer kontaktowy aby skontaktować się z działem HR w tej firmie? W Google zero informacji

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exela Technologies. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Toruń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
JessicaDzikaKotka69

Ile zarabiają operatorzy na umowie o pracę? Czy są wtedy jakieś premie? Jeśli tak to ile one wynoszą? Czy są jakieś benefity pozapłacowe?

Xyd
@JessicaDzikaKotka69

Najniższa, są jeśli targer przekroczysz, zależy od wydajności może być 1 zł a może być druga wypłata, jeśli na umowę zlecenie to żadne jeśli o prace to są dość duże.

@Xyd

A ile osób tu na zleceniu jest?

Nooo
@Bożena

Na moje oko to z 80% wszystkich pracowników

Exela

Nie pracuję już tam jakiś czas, udało się znaleźć coś innego i teraz żałuję, że tyle czasu tam siedziałam:) Jeśli ktoś chce złapać doświadczenie po studiach czy szkole to ok, ale siedzenie w grobowej atmosferze do 22 to nic fajnego (zdaję sobie sprawę, że atmosfera zależy od teamu, G wie o co kaman????

Dominika
@Exela

To pracuje się aż do 22? Czy może jest jakis system zmianowy u was? Jak to wygląda z tymi godzinami pracy?

Kot
@Dominika

Sa rozne teamy z różnymi zmianami, np 8-16 co tydzien albo 9-17, albo zmianowe na rano i na wieczor

Po rozmowie kwalifikacyjnej

Witam wszystkich. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, ktora przebiegła w sposob 2czesci. Rozmowa z pytaniami rowniez po angielsku (podstawowa znajomosc) oraz testem sprawdzającym umiejętności związane z rachunkowością. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze oraz z wyrozumiałymi ludzmi. Budzi to dobre nadzieje na przyszłość w tej firmie :) na tym etapie moge powiedziec, ze dobrze sie zapowiada. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Marzena
@Po rozmowie kwalifikacyjnej

I jak tam, masz już odpowiedź po rozmowie? Jakie pytania zadawali po angielsku, bardziej w stylu "co lubisz robić w wolnym czasie" czy "jak widzisz w przyszłości swoja rolę w naszej firmie'?

Nwm
@Marzena

Tak, padło to pytanie ale to oczywiscie nie jest szczyt pochwalenia sie swoimi zdolnościami językowymi :) odnosnie przyszlosci nie padło, chyba to nie jest az tak istotne (kto wie ten wie)

DżoanaKrupa

Czy firma w ramach ŚWIĄTECZNEGO PREZENTU mogłaby wypłacać premie na czas??? To już tydzień spóźnienia!!!!!!!

@DżoanaKrupa

tydzień? to dziś raczej wszystko wleciało na konto? a wiadomo czemu się spóźnili czy często tak jest? i ile tej premii świątecznej w razie czego u was wpada, co roku tak samo macie?

wtf

czy ta firma przyjmuje kogos na stałe czy tylko na chwile? dużo osób pracuje typowo młodych a są plotki o zwalnianiu sprawdzanych i stałych pracownikow...co się dzieje w tej firmie??

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie na stanowisko Operatora Danych? Wiem, że mogę spodziewać się jednego pytania w języku angielskim i jakiegoś zadania/próby pracy. Czy ktoś mógłby podzielić się szczegółami? Z góry dziękuję.

Kandydatka
@Kandydat

Czy jesteś już po rozmowie? Jak było?

kandydatka #2
@Kandydat

czy byles/as na tej rozmowie? jak to wygląda?

Olaola

Jak tam, polepszyło się coś od początku roku?

Robilem tam

Pracowalem tam bardzo dawno temu, niektorzy przy zmianie siedziby opuscili Warszawe i przeniesli sie do Torunia. Teraz jak to pieprznie majac tyle lat na karku z doswiadczeniem tylko w tabowaniu to tylko sobie w leb palnąć :D Pozdrawiam

Dominika
@Robilem tam

I opłacało im się z Warszawy do Torunia przenosic?

maybe

Czy warto tutaj pracować jako operator danych? Stabilne zatrudnienie, łatwe wskaźniki do wyrobienia i premie czy dziki zapierdziel ze zwolnieniem po kilku tygodniach?

Oxi

Kto to jest Piotr Piątkowski obecny dyrektor Exela w Berlinie. Był jakimś dyrektorem w Toruniu

Xxx
@Oxi

Bo jest z Torunia

@Xxx

Chyba samo miejsce zamieszkania nie decyduje o byciu dyrektorem? Jednak musiał wnieść od siebie coś jeszcze?

mieszko

Dlaczego niektórzy operatorzy nadal pracują z domu ? Ktoś wie ? To już trzy miesiące od powrotu do biura a nikogo nie dziwi, że wyjątki pracują z domów ? Wszyscy już wiemy, że nie chodzi o wydajność . Dajcie znać co mam ściemnić w akwarium żebym mógł wrócić pracować do domu :P

Gosia
@mieszko

Może się zaprzyjaźniony na 15 min więcej mi nie cza ;)

Dorota
@mieszko

A pozostałym po jakim czasie kazali wrócic do biura? Operatorzy może są na b2b, czy nie?

Firma nie radzi sobie aktualnie i robi redukcje pracownikow..... Szkoda ze pracownicy ktorzy tam dosc sporo pracuja zostaja zwolnieni...

wiedźmin

Pomyliło Ci się. To firma pozbywa się pracowników, którzy sobie nie radzą

XDDD
@wiedźmin

i jak tam luzerze tez juz lecisz? XDDDD

@XDDD

Nie, a nawet ostatnio wpadła kolejna podwyżka i do tego sowita premia :)

hjk
@wiedźmin

Nie dajcie sie nabrać trolom. Firma umiera, nie ma awansow ani podwyżek, premia trzeci raz z rzędu z iluś dniowym opóźnieniem na koncie.

XDDD
@wiedźmin

joooo sowicie to ty pewnie teraz roboty szukasz xddd

@XDDD

Zobacz sobie na wyniki finansowe firmy, kilkaset milionów zysku, a Ty mówisz że upada?

Lobo
@wiedźmin

Te miliony to chyba w Teksasie, i ci wyrzuceni z pracy ludzie to po prostu transfer do Berlina ? XD niezły farmazon.

@Lobo

Co za typek. Masz czarno na białym ale nie, dalej szerzy swoje teorie spiskowe

Jolo
@wiedźmin

Nie przejmuj się internetowymi napinaczami

Lobo
@Jolo

sama jesteś napinaczka...

@wiedźmin

Wielkie miliony, ale nie stać tej śmiesznej korporacji by płacić ludziom dobre pensje na umowach o pracę. Ba! Specjalnie zwalniają ludzi, którym skończył się okres na zleceniu by zatrudnić nowych świeżaków na znowu zleceniu i ciąć koszty. Doświadczony pracownik jest wydajny, ale firma woli świeżaka, którego trzeba przeszkolić, posprawdzać jego faktury a to się łączy ze słabszymi wynikami w firmie i straconym czasem. Takie miliony, że robią wszystko by ciąć koszty na pracownikach. Natomiast w Berlinie czy w Stanach płacą sumy 2-3x większe niż w Polsce. (usunięte przez administratora) was tam ładnie bez mydła, ale jak nie ma nic lepszego na rynku to jest to dobra przystań na dorobienie. Jednak jeżeli ktoś chce tam siedzieć w korpoświatku i robić śmieszną karierkę... Ani niczego nowego się koledzy i koleżanki nie nauczycie i po "redukcjach" jak was przypadkiem zwolnią to na rynku pracy nie za bardzo macie jakieś doświadczenie. Bo jak te małpy klepałyście formułki w tabelki. Może w CV ładnie wygląda "Operator danych" i języki obce, więc można pracodawcy po ściemniać, natomiast jeżeli facet zna te firmę to bajeczki nie pomogą. Może Koordynator koordynatorów, który rozmawia z klientami po szwedzku lub po angielsku coś zarobi i się nauczy, ale musi być jeszcze wolny "wakat" a Ci z najlepszymi pensjami raczej nie chcą się zwalniać. Tymczasem stanowisko specjalisty to jest ok. 2 stóweczki więcej niż zwykły operator. Także saludos

@hjk

Umiera , zawsze musi być przyczyna.:)

@FocusOne

cięcie kosztów z czegoś wynika? może to nie zależy od pracowników?

@wiedźmin

a może to wszystko zależy od kogo innego?

@: )

kogo masz na myśli?

FocusOne

Za moich czasów weekendy płatne 200%, więc przy dobrych wiatrach dało radę dobić a czasem nawet przebić 4k netto(na zleceniu). To było z rok temu przed tą wielką inflacją, więc jeżeli dzisiaj wam nie płacą za weekendy to was (usunięte przez administratora) *Warunki finansowe Były jak najbardziej okej. Stawka minimalna może zniechęcać, ale jako student masz brutto - netto. Ponadto masz nadgodziny(za moich czasów płatne) oraz premie(z nimi zawsze był problem uzyskać). Jeżeli dzisiaj wam nie płacą za nadgodziny przy tej inflacji to jeszcze raz powtórzę - (usunięte przez administratora) was bez mydła. *Przełożeni Moja zmiana jak najbardziej najlepsza - przełożeni byli w porządku - koordynatorzy, specjaliści. Natomiast na drugiej zmianie jeden facet koordynator lubił popijać alkohol i czuć władzę, ale żadnego (usunięte przez administratora) nie było i jakiegoś stresu, więc jak się potrafiłeś dogadać i pokazać, że jesteś w porządku to nie ma problemu. *Ludzie Mam dobre wspomnienia i przez całą "karierę" podpadła mi tylko jedna osoba z drugiej zmiany, która miała problem z utrzymaniem higieny w miejscu pracy. Być może robiła to na złość, ale nie pierwszy raz jakieś klejące mazie znajdowały się na biurku, więc trzeba było grzecznie zwrócić uwagę. *Moje zarzuty: Jesteście wieeeelce międzynarodową korporacją, która ma siedzibę w Stanach i współpracuje z połową cywilizowanego świata a zachowujecie się jak małe przedsiębiorstwo, które oszczędza na wszystkim i na wszystkich. Zaczynamy od przeciętnych krzeseł dla pracowników po ch*jową śmierdzącą od czasu do czasu klimatyzację a kończąc na oszczędzaniu na pracownikach. Preferujecie umowę zlecenie i studentów co jest zrozumiałe. Natomiast gdy "okres próbny" na zleceniu się kończy to grunt pali się wam pod nogami i szukacie nowego pracownika na zlecenie zamiast utrzymać przy sobie pracownika, który po półtora roku jest już przeszkolony i doświadczony. Tłumaczył mi to przełożony bardzo w porządku gość, że "góra" chce mieć równo ludzi na zleceniu i na umowie o pracę. Jednak moim zdaniem "góra" sama sobie strzela w kolano takim zachowaniem, ponieważ przeszkolony pracownik nic dodatkowego nie kosztuje a dostarcza wam tylko zyski. Tymczasem świeżak nie za bardzo kuma bo jest dużo języków do ogarnięcia oraz programów. Ponadto faktury po takim świeżaku trzeba sprawdzać i tylko czas się marnuje a wyniki idą w dół. Naprawdę tak was 4 litereczki bolą by zapłacić za doświadczonego pracownika te ubezpieczenie i składki? Wielkiej bogatej korporacji nie stać na wypłacanie pensyjek? Opinia miała być pozytywna, ale musiałem opisać ten proceder bo jest on sławny wśród korporacyjnych zachodnich wyzyskiwaczy działających na wschodzie Europy i wszędzie na świecie. Ta sama korporacja płaci Niemcowi 2-3x tyle i góra nie marudzi, że nie ma pieniędzy.

Olcia
@FocusOne

Oj tak, też miałam styczność z tym koordynatorem. Niestety byłam u niego na zmianie. Tragedia, nigdy go nie ma bo chodzi na ploteczki do koleżków z innych zespołów. Jak już jest, zapytany o cokolwiek odburkuje tak że strach go pytać, a i potrafi wytknąć błąd w przypadku gdy wcześniej sam kazał tak zrobić. Nie wiem kto w ogóle dał mu to stanowisko, pewnie jakiś jego ziomek... Gdyby chociaż pracował zdalnie, to już by było dużo lepiej ale nie, uparł się i przychodzi do domu. Pewnie w domu nie mogą z nim wytrzymać i go wyganiają.

@Olcia

Czyli jeszcze tam pracuje xD W sumie w takich czasach to tym bardziej oni trzymają się swoich stołków. Mi natomiast zwrócił kiedyś uwagę jak ładowałem telefon. No niby nie można, ale i tak każdy to robił a na mojej zmianie nikt się tego nie czepiał. Olcia a jak zasadniczo oceniasz pracę tam? Trudno było uzyskać jakieś premię (jak zawsze zresztą xD)? Stawka wciąż minimalna? Za nadgodziny wam płacą? Bo to chyba najważniejsze. Praca przynajmniej dla mnie była dość łatwa i po miesiącu śmigalem jak szybki i wściekły ???? Więc to był duży plus jak jeszcze do tego wpadało 200% za weekendzik.

CO???
@FocusOne

Jak to Ci zwrócił uwagę, że ładowałeś telefon?? Czemu??

@CO???

A bo mam starą ładowarkę i trochę śmierdziało spalenizną, a jemu nagle to preszkadzało. A to że jego "zapach" przeszkadza wszystkim nic sobie z tym nei robi...

Prawdziwy Focus One
@FocusOne

Brawo cymbale. Nie ma to jak się podszyć pod anonima xD

lisq

Znam kogoś kto tam pracuje i powiem ci że głupoty piszesz, sam chciałem do was przejść ale się zastanawiam, dużo ludzi(usunięte przez administratora)dla niektórych papier liczy się bardziej, dla innych indywidualne zdolności jednostki . w dobrze działających firmach nie ma zabawy A czas weryfikuje zdolności chociaż ta firmę znam tylko od osób trzecich. Nie narzekać bo już tego czytać się nie da , jak byłem młodszy od was robiłem w firmie w której się pracowapo za dużo mniejsza forsę chociaż wiadomo z czasem było coraz lepiej. , mając dużo większe koszta robiąc od rana do wieczora nie po to by chcieć pomiatać ludzmi..ale po to by ludzie mieli niższe ceny towarow. Oraz po to by zarobić i wyjść w kraju z kryzysu i biedy bo i te czasy piękne pamiętam . Tacy byli milenialsi roszczeniowi jak by ktoś wiekiem się chciał kierować. Najwidoczniej dziś pokolenie to dziesiec lat chociaz wiek nie ma roznicy. Jak by każdy z was dał od siebie więcej przypuszczam że może ktoś by to dostrzegł ,ale pewnie roboty mniej mają i starają się dzielić pracę by każdy ją zachował, Zawsze może być gorzej i tym optymistycznym akcentem zakończę swój wywód jako roszczeniowy milenialsi. Róbcie bo w 2021 be inflacja wyższa by uderzyć w roszczeniowych milenialsow takich jak ja kompletnie nie rozumiem dlaczego :) to pewnie podziękowanie za dobrą pracę ;). A jeżeli chodzi o pensje to w firmach od których dużo zależy w naszym kraju mo żecie pomarzyć o ⁴ tysiącach po dwóch latach pracy skoro jesteście milenialsi to nie róbcie wstydu ! Sobie i tym którzy zamiast grać w gry pracowali jako dzieciaki już chociaż super że walczycie o swoje ale w ten sposób?. więcej wyrozumiałość , rynek kształtuje cię wy po pracy ! Udanej pracy więcej zacięcia i pewności siebie życzę wszystkim zwłaszcza milenialsow którym pewności brak , cierpliwość , wytrwałości wszystkim zyczy roszczeniowy milenials

takatunga
@lisq

OMG, ale bełkot. Życzę Ci abyś w roku 2021 nabył zdolności składania zrozumiałych zdań :)

Iksinska
@lisq

Totalnie nic się nie dało zrozumieć z tej wypowiedzi. Chyba miała być trochę patriotyczna, ale patriota, moim zdaniem, powinien umieć posługiwać się swoim językiem. Ta wypowiedź nawet nic za bardzo nie wnosi, ale przynajmniej wylałeś swoją frustrację. Jeśli to Ci pomogło, to super :)

Agat

Od 4 lat jak tu pracuje nigdy nie było obowiązkowych weekendów i w żaden weekend nie byłam w pracy. Proszę nie zmyślać.

koronka
@Agat

w teamie "G" się zdarzyło nie raz losowanie osób, którym nakazywano przyjścia w weekend bez możliwości odmowy ;) więc nie ściemniaj bo sporo osób o tym doskonale wie :)

Praca
@Agat

Nie słyszałaś o czymś takim jak zlecanie nadgodzin i nigdy TL nie brał Cię na rozmowę żebyś przyszła w weekend ? Dziwne

Lol
@Agat

No chyba niestety Tym wymyslasz :( albo jesteś koordi i nie chodzisz

Agat
@koronka

Nikt nie może kazać Ci ot tak przyjść w weekend :D Widzę niezłe barany w tym G :D

LisQ
@takatunga

:) czy dziś pracując tam zmieniłeś zdanie czy jeszcze nie ?

Operator zdalny

Czy ktoś wie co tak naprawdę dzieje się z naszą firmą? Jako pracownik zdalny docierają do mnie tylko pewne przecieki o licznych zwolnieniach, w dodatku pracy coraz mniej. Część z nas boi się, ze firma upada. Infa z góry od TL czy koordynatora brak. Czy jest ktoś lepiej poinformowany i wypowie się na temat przyszłości firmy i pracowników, którzy uniknęli ostatnich zwolnień?

TimerA
@Operator zdalny

To może zapytaj wprost przedłożonego zamiast bawić się w detektywa I wysnuwać jakieś szalone historie

tldr
@Operator zdalny

Po kolei nasze projekty przejmują Chiny, non-invoice raczej na razie nie zagrożone, customer service raczej bezpieczny, reszta kij go wie. Jak ktoś jest na zleceniu, może wylecieć w każdej chwili, jak kończy ci się umowa to papa. Jeśli możesz podjąć inną pracę, nie ma na co czekać, jeśli nie to nie przejmuj się i rób swoje, co będzie to będzie.

ANAL_i_ZATOR
@Operator zdalny

Nie ma co panikować, wyluzuj. Gdzie za takie pieniądze w Toruniu znajdziesz lepszą pracę? Przelewy na czas (no, nie zawsze), targety racjonalne (kiedyś), premia motywuje (jak ktoś wyrobi). Do tego owocowe czwartki (zdalnie), pracownik kwartału (?). Stażowe :] Ja tam nie narzekam. Kolega z konteneru obok też nie.

Jayjaj
@Operator zdalny

Firma po prostu się rozwija, nie panikuj chlopcze :)

@Operator zdalny

ktoś się wq.. i przestał inwestować.. mniej roboty ale dostali drugą szansę.

jakiesjaja

Połowa pracowników zakovidziała na imprezie w sobotę i co najśmieszniejsze wielu z nich jest dzisiaj w robo w biurze. Jak jeszcze raz jakaś dziewuszka na mnie kaszlnie to sam ją wywalę do domu. Co ci ludzie robią? Nie mogą w domu zostać i zdalnie klepac? A spece? Nie mieli przypadkiem pilnować stanu zdrowia czy jakoś tak?

Jolo
@jakiesjaja

Jak niby spece mają pilnować zdrowia? Może chcesz żeby Ci jeszcze lewatywę robili?

AMZ
@jakiesjaja

jak po imprezie firma zyskała?:) czy straciła?

Zostaw merytoryczną opinię o Exela Technologies - Toruń

• Jak się pracuje w Exela Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Exela Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exela Technologies?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Exela Technologies