Opinie o Instytut Mechaniki Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instytut Mechaniki Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Mechaniki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Mechaniki Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Bogdan

Do czasu gwaranci i cza znów przyjechać ? I tak się kręci wszystkie produkty ?

Witam wszystkich drobna rada jeżeli Ktoś jeszcze ma dni Urlopowe to niech korzysta jak najszybciej bo za chwile moze nie mieć już okazji ... Dzięki do zobaczenia..

Jaki jest wkład kierownictwa Instytut Mechaniki Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Krupnik

0,7 na powitanie...;)

CNC Marcin

Witam , szybkie pytanie , jakie warunki pracy mają operatorzy CNC , jaka kaska mniej więcej ))

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Mechaniki Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

(usunięte przez administratora) Na pytanie gdzie pracujesz, odpowiadało się w (usunięte przez administratora) Każdego 10 dnia miesiąca wielka festa na wydziałach. Kierownictwo udawało że nie widzi jak napruty "pracownik" przecina - im chwiejnym krokiem - drogę. Większosc sprzetu potrzebnego do pracy było w lombardach a nie na produkcji. JZN - Jelczańskie Zagłębie Narkotykowe

Steryd
@były pracownik

Na szczęście pijaczyno już nie pracujesz w tej firmie i nigdy już pracował nie będziesz!

@były pracownik

Twój wpis przedstawia Instytut Mechaniki w bardzo złym świetle, czy naprawdę było aż tak źle? Jeśli widziałeś kogoś pod wpływem alkoholu w trakcie pracy, to czemu tego nie zgłosiłeś komuś z przełożonych? Takie rzeczy nie powinny się dziać i jeśli to co piszesz jest prawdą, to takie sytuacje należy zgłaszać.

Stary Pracownik
@Marcin

Bo tu Wszyscy z Jednej wioski komu zgłośisz chyba ze na Policje zadzwonisz w czasie pracy . Ale wtedy wylecisz z pretekstem za bzdury . Przykład prosto z bierzącego Życia Szfagry z W -17 Kierownik i Brygadzista i Kolega Pojaczyna amareczek z Fajką w Gębie z Miłoszyc ..

Kempi

Na hali gorąco, wentylacji brak, nawiewy i wyciągi nie działają, firma nie daje wody do picia dla pracowników a blondyna z BHP tylko daje mandaty za kaski, papierosy i na temat wody gęby nie otworzy!!!

@Kempi

Domyślam się, że warunki mogą być trudne z uwagi na panujące upały. Zastanawia mnie, czy w związku z wysokimi temperaturami pracownicy pracujący obecnie w firmie Instytut Mechaniki mają dodatkowe przerwy bądź możliwość wcześniejszego zakończenia pracy? Proszę o informację, w jaki sposób wspomaga pracowników w tym zakresie.

Dan
@Marcin

Pracownicy mają dodatkowe przerwy ze względu na upały. Woda także jest w dystrybutorach których jest ponad 10 na hali plus dwa z wodą gazowaną. Ludzie lubią szukać problemów po prostu...

@Dan

Czyli pracodawca dba o odpowiednie zniwelowanie warunków, które panują w firmie Instytut Mechaniki w trakcie wysokich temperatur na dworze. Dobrze, że o tym napisałeś, ponieważ będzie to cenna informacja. Wiesz może, czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na otrzymanie umowy o pracę, czy raczej w pierwszych miesiącach należy liczyć się z tym, że będzie obowiązywał okres próbny?

@Dan

Wiam Dodatkowych przerw nie ma i nigdy nie było mało tego stoją przed bramką albo schowani za parawaniem lub w okolicy stanowiska pracy patrz kto jest więciej niż 15min przerwy Wcześniej nie wyjdziesz bo jesteś jak w ( Anclu ) czyli 15min na umycie rąk , buzi , odgrzanie jedzania i Wypicie herbaty zdlanej wrzątkiem ..

Mimo

Ile zarabiają spawacze i w jakich warunkach?

Górnik

Gorzej jak w kopalni 2 tyś i praca na 4/5 etatu

Mimo
@Górnik

Dziś miałem rozmowę przez telefon z Panem od rekrutacji. Powiedział że jest 5 kategori płacowych dla spawaczy najwięcej można 7500 brutto bez nadgodzin tak mnie zapewniał. Czy to prawda?

ns
@Mimo

Prawda. Jeśli zaliczysz próby spawalnicze na najwyższą 5 kategorie, co jest nie łatwe. Warunki spoko. Robisz swoje i tyle. Nikt nie stoi z batem nad tobą.

Spawacz
@Mimo

5 Kategoria jest trudna i zeby ją zaliczyć trzeba być naprawdę dobry . Osoby na szkole spawania są bardzo kompetętne i widzą czy bedzie z ciebie materiał na spawacza . Ogulnie Jest Git Ciekawy zakład wart zaintetesowania Jak ustalisz z Panem starszym W kadrach od Wypłat to tak bedzie Tam nikt cię nie Oszuka . Ale mają swoje Warunki . Pozdrawiam z IM. pracownik a Jedyne co to muśisz trafić na dobry Dzał bo to ludzie robią atmosfere chodzi i przełożonych

Pracownik IM

Jest + Taki tej firmy ze nie gadaja ci glupot i nie stoja nad tobą Robisz swoje dobrze bez poprawek i Dziekuje do widzenia ;) Wszyscy Happy poza W17 tam Lata gosciu z wąsem fajką w gębie rekoma w kieszenia i nadaje SOS ;) Mają swoje zasady ale są proste hehe.. trzymasz sie ich i jest Git. Ja jestem Zadowolony. Zawsze trafi sie jakas (usunięte przez administratora) ktora po jajach kierownika się szwenda ;)

Karloss

Nie Świadczen nie ma nie bawią się w to Ile wypracujesz tyle masz Bez karteczek cukierka i smoczka . Jak chcesz świadczenia to idz do Korporacji a nie do Normalnego zakładu

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Mechaniki Sp. z o.o.?

Muminek

4/5 etatu

ni

tak gnida która zatrudnia wie, że jest gnidą, że takie warunki, więc ja uważam że jak sie jest takim, to nie powinno mieć dzieci, zęby kolejne plugastwo na świat nie wyszło, które zaraża ten świat jak (usunięte przez administratora)

Czesiek

Zgadzam się w 100 % zero poszanowania

Stasiek od aniołów

To jest żydowsko ukraińska firma braciszków na Z . Chodzą do kościoła i udają świętych a ludzie pracują w (usunięte przez administratora) i za gówniane pieniądze . Klechy na pewno są zadowoleni bo dostają dolę ale ludziom podwyżki dają raz na 5 lat . W lato , to nawet gnidy nie włącza klimatyzacji ani nawet bram nie otworzą żeby powietrze wpuścić żeby ludzie mogli normalnie oddychać . Tam na halach dochodzi do 40 stopni Celsjusza a sobie w biurach pozakładali klimatyzację bo jaśnie państwu gorąco . Co dopiero ma powiedzieć spawacz albo prostowacz . Oni tych łysych pajacu z góry poubieralbym we wszystkie skóry i kazałbym spawać w takiej temperaturze . Latem to te łyse pały nawet nie wychodzą z biura bo im , pewnie gorąco i mózgi się lasują . Śmiechu warte u Tadzia Drozdy . Najwięcej chleją u kowali , (usunięte przez administratora) pana z wąsami na włościach ???????????????????? . U niego to istne gniazdo nietykalnych szerszeni . Wiecie , że ten instytut to były przymusowy (usunięte przez administratora) Grosz Rosen . Na techników mieszkali więźniowie , jeszcze mur stoi a ci durni komuniści wybudowali na terenie obozu osiedle mieszkaniowe i tam mieszkają ludzie i co ciekawe że ludzie nie mają pojęcia że tam był (usunięte przez administratora) Gross Rosen . Tam umierali ludzie . Dobrze byłoby żeby ktoś z rządu zainteresował się tą sprawą i kazał zamknąć teren a ludzi wysiedlić . Teraz , ci ludzie dobrowolnie mieszkają w obozie bez przymusu . Wstyd i hańba dla tych co rządzą tym miastem .

Kempi

Chelenka biega z alkomatem i karze dmuchać kto podleci bez żadnych nawet niewiem że narusza kodesk pracy artykuł 10kodeksu i poszanowaniu godności 2 osoby

Pan Andrzej

Postawiłeś chociaż na odchodne? ????

Prorok

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.  Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą."

Chudini
@Prorok

Odmierzyć to Ty kolego możesz ustami kierownikowi berło

Agnieszka

Czy jako student, bez doświadczenia, mam szanse dostać prace w tej firmie ?

Welder

Witam. Firma pracuje w systemie zmianowym, czy tylko jedna zmiana i w jakich godzinach ?

Witam, czy firma oferuje benefity typu multisport, bilety do kina? Na jaką umowę mozna liczyć po okresie próbnym?

@Marek

Jest Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie. Odnośnie umowy to zależy od działu, każdy ma swoją politykę kadrową. Podobnie jest z zarobkami - uzależnione od stanowiska, doświadczenia itd, czyli jak w każdej firmie. Co do wcześniejszych wpisów odnośnie zatrudniania rodziny i po znajomości to jakieś brednie- odbywa się normalna rekrutacja, gdyby było inaczej nie byłoby mnie tam.

Dorota

A czy osoby, które nie mają doświadczenia zawodowego mają szansę na otrzymanie pracy w firmie Instytut Mechaniki Sp. z o.o.? Czy firma organizuje szkolenia do swoich pracowników?

@Dorota

Tak, w biurach jest trochę osób w trakcie studiów, lub tyle co po nich. Szkolenia są organizowane, oczywiście ilość i tematyka zależy od działu. Niektóre osoby niejednokrotnie same wynajdują interesujące je szkolenia i wnioskuja o wysłanie na takie do przełożonego. Nie wszystkie są bezpośrednio organizowane w firmie.

Patryk

Dziwi mnie to, że nie płacą za nadgodziny i wolne soboty. Ktoś powinien ten fakt zgłosić do KAS(skarbówka) lub główny oddział PIP.

Halina
@Patryk

Nie da się chyba zaprzeczyć, że pracownik powinien otrzymywać wynagrodzenie za dodatkowo przepracowane nadgodziny. Dlatego też bardzo zaniepokoiło mnie to, iż - według Ciebie - w Instytucie Mechaniki jest z tym problem. A czy próbowaliście - jako pracownicy - rozmawiać na ten temat z Dyrektorem firmy? Chyba wypadałoby zacząć właśnie od tego. Jak sądzisz?

biedrona

Zarobki na poziomie jak na kasie w biedronce, pozdro

Izabela
@biedrona

Rozumiem, że wysokość zarobków jest dla Ciebie największą wadą pracy w firmie, czy tak? A zdradzisz, na jakim stanowisku pracujesz? Wynagrodzenie może być różne w różnych działach, często jest też zależne od doświadczenia. W wątku jest wiele negatywnych wpisów, jak to wygląda z Twojej perspektywy, dostrzegasz jakieś dobre strony zatrudnienia w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Mechaniki Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Instytut Mechaniki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Mechaniki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Mechaniki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.