Opinie o Bemer Shop Paulina Baran w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bemer Shop Paulina Baran. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bemer Shop Paulina Baran o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemer Shop Paulina Baran w Chrzanów

Dagmara Nowy wpis

Działalność została dawno zamknięta

dewdew Nowy wpis

uciekł za granice pewnie go za duzo ludzi scigalo

Jacek Nowy wpis
@dewdew

O czym piszesz mówiąc o ściganiu, mógłbyś podać jakieś konkrety? Ten wpis niewiele wnosi na tę chwilę, liczę że opiszesz szerzej całą sytuację. Czekam na Twoją odpowiedź!

Baranek

Firma OK. Człowiek który zajmuje się jej prowadzeniem to bezlitosny i mydlacy oczy (usunięte przez administratora) Na swoim koncie ma kilkanaście oszustw, kradzieży, spraw w sądzie i grypę ludzi (tych mniej przyjemnych) którzy od sporego czasu na niego polują. Zalecam ogromną ostrożność i pod żadnym pozorem nie ufać mu w 100 procentach. Na chwilę obecną jest zwykłym frajerem bo ma samych wrogów jedynie kto jeszcze stoi za nim to jego dziewczyna (właścicielka firmy). Czytając poprzednie komentarze sami widzicie że tak wzbogacił się na swoich oszustwach że może iść z czystym sumieniem do prawnika. Jego lojalność i przepych ma jednak krótkie nogi i zapłaci za to słono.

Barbara
@Baranek

Pani Alicjo tutaj już wiadomo kto pisze na portalu niech pani nie wyobraża sobie za dużo bo już niedługo przekaże wszystkie informacji do pani rodziców wtedy wyjdzie prawda kim pani jest i co pani robi tym bardziej że się ma chłopaka który kradnie i nadużywać narkotyķów i przy okazji pani też tak robi ale prawda wyjdzie na jaw ta strona jest porażką a pani Alicja Poniesie konsekwencje nawet dopuszcza się do prowadzenia samochodu pod wpływem środków dobrano

Alicja Nowy wpis
@Baranek

Pani pigi i jej slawuś

Slawomir

Największy (usunięte przez administratora) w Małopolsce pod żadnym pozorem nie współpracować z oszustem gorszej kanali w Chrzanowie nie ma ..

Dominik
@Slawomir

Tak panie sławku owczarnia pan firmę a sam pan jest (usunięte przez administratora) który okrada najbliższe osoby kolega przychodzi do kogoś w odwiedziny i okrada z pieniędzy penetruje mieszkanie nie wiedząc że są kamery pozdrowienia dla ciębie i twojej pigi

Baranek
@Dominik

Kto tu miesza sprawy firmy wraz z sprawami osobistymi? Myślę że Pana znajomi mają więcej oleju w głowie niż Pan i nie kręcą ich takie głupie przycinki na forum publicznym.pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bemer Shop Paulina Baran? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

Jak wyglądają aktualności firmy Bemer Shop Paulina Baran? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Barbara

Tak wygląda że jest to działalność jednoosobowa więc nie może się nikt wypowiedzieć bo nie zatrudnia osób tutaj na tej stronie ludzie którzy napisali te komentarze łączą życie prywatne z działalnością i próbują za wszelką cenę w taki sposób zrobić opinie negatywna myślą że to się przyczyni do zamknięcia firmy z tego co wiem to firma ma się dobrze i opinie Na tym portalu nie przyczynia się do zamknięcia firmy bo po co jak firma się rozwija i niech tak pozostanie a ludzie którzy są zazdrośńi sukcesu firmy niech załatwiają sprawy prywatnie a nie powiazują firmę z życiem prywatnym życzę pani Paulina dużo sukcesów dla firmy

Życzliwy
@Barbara

Bartosz raczej kiepska z ciebie Barbara. Każdy twój komentarz zdradzają odrażające błędy ortograficzne i stylistyczne. Polecam w pierwszej kolejności nauczyć się języka polskiego a później zabierać się za robienie jakich kolwiek interesów. Pani Paulinie życzę sukcesów w prowadzeniu firmy ale też tego aby w końcu przejrzala na oczy bo jest warta kogoś dużo bardziej wartościowego niż Pan Bartosz.

Paulina Baran

Wraz z początkiem założenia firmy, nie zostały wykonane praktycznie żadne usługi, więc na jakiej podstawie wystawiane są te fałszywe komentarze, opinię? Za każdą usługę wystawiam fakturę paragon oraz daje okres gwarancji. Firma prowadzona jest legalnie. Dbam o rozwój firmy przez co dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z usług. Zarządca treści - GoWork.pl Powinien zadbać o sposób w jaki publikowane są treści. Opinie powinny być wystawiane zgodnie z regulaminem sprawdzane oraz po potwierdzeniu wierzytelności oraz jakiejs tożsamości wystawiane na stronę, by uniknąć takich fałszywych oskarżeń . W zwiazku z tym, że psuje to renomę firmy, oraz jako że nie ja jestem założycielem konta na stronie GoWork.pl informuje ze jeśli zajdzie taka potrzeba będę się kontaktowała z prawnikiem ! Pozdrawiam Właściciel firmy BEMER SHOP Paulina Baran

Michaela

Zobaczymy . Pora obyś zaczął rozliczać się też se skarbówka za swoje fury . Ciotka ci nie pomoże bo też jest podana. KŁAMSTWO MA KACZE NOGI

Nicole
@Michaela

Jesteście wszyscy żałośni nawet nie wiadomo kto tutaj pisze bez zalogowania to nie działa opinie są zbędne

Nikole
@Michaela

A tak poza tym to udowodnijcie to co piszecie poprostu ludzi są zazdrośńi i żal im

Michaela
@Nikole

A jednak z serwisu korzystają liczne grona ludzi jak i firm . Coraz więcej ludzi korzysta z opinią publicznej online .

Bartek

Fraglesy i tak wam to nic nie pomoże nagadywanie teraz to jest śmiech z was bo się produkujecie a ja liczę hajs

Rozczarowany klient

Ostrzegam! Omijajcie z daleka! Firme prowadzą (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Oszukany

Koleś który założył firmę na swoją dziewczynę to zwykły oszust i kłamca. Mówi prawdę tylko wtedy jak się pomyli. Nie polecam współpracy z tą firmą.bóg jeden wie ile oszust na sumieniu. PRZESTRZEGAM!!!!!

Lola

Uwaga. To człowiek który pod przykrywką swojej dziewczyny okrada i nadciąga innych . Przestrzegam przed oszustem . Nie dajcie się okraść.

Dominik
@Lola

Niestety info są błędne ponieważ firma jest zarejestrowana ale jeszcze nic nie sprzedała a są ludzie którzy chcą zrobić komuś opinie pozdro dla Alicji którą wygląda jak świnia

Lolaa
@Dominik

Kolega za wszelką cenę próbuje się wybielić. Niestety,prawda jest brutalna. Kto choćby raz wejdzie w jaką kolwiek współpracę z tym Panem będzie żałował tego do końca życia. OSZUST JAKICH MAŁO!!!!!!!!

Michael

Uwaga . Firmę prowadzi chłopak tej kobiety . Przestrzegam przed takiego typu ludzmi. Oszust I kłamca . Mało tego ta osoba bez zadnego sumienia potrafi okraść I nie odbierać telefonów . Sprawa jest na Policji . OSTRZEGAM !!!

Darek
@Michael

Dlaczego pan opowiada nieprawdę firma jeszcze nie rozpoczęła sprzedażý to jak jest możliwe że został pan oszukany takie posty powinny być sprawdzenie bo każdy może napisać sobie co chce w tych czasach ludzie są zazdrośńi i takie są wyniki

Patryk

Oszust okrada ludzi wysyła nie te części albo ich w ogole nie wysyła.

Kwaśny

(usunięte przez administratora) i oszust!!! Omijać szerokim łukiem

Kristof

(usunięte przez administratora) jakich mało firma założona na dziewczynę bo nie może na siebie. Okrada ludzi na całego uważajcie!!!!!!’

Zostaw merytoryczną opinię o Bemer Shop Paulina Baran - Chrzanów

Bemer Shop Paulina Baran
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Śląska 49b
    32-500 Chrzanów