Opinie o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

beti

Jeśli chcesz pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech to polecam firmę Masovia Care

beti

Polecam Masovia Care innym opiekunkom.

Włodek

Masovia to bardzo solidna firma , nie pozostawiająca pracującej osoby bez wsparcia w każdej sytuacji jaka może ci się zdarzyć na kontrakcie, polecam wszystkim

beti

Jeśli chcesz pracować jako opiekunka w Niemczech polecam firmę Masovia Care.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
beti

Polecam innym opiekunkom firmę Masovia Care, firma jest rzetelna.

beti

Jeśli chcesz wyjechać jako opiekunka osób starszych do Niemiec to polecam firmę Masovia Care, która jest godna zaufania, dokumenty są w porządku a pieniądze wypłacane na czas.

beti

Polecam innym opiekunkom firmę Masovia Care.

Marylka

Mało która firma daje taki wsparcie. Jest to ogromna pomoc w tym trudnym czasie, kiedy nie wszystko jest zrozumiałe...POLECAM firmę Masovia Care w Warszawie :)

beti

Polecam Masovia Care innym opiekunkom, dokumenty są w porządku, firma jest OK.

Halina 948

Witam, Pracuję w tej firmie od ponad pięciu lat i jestem bardzo zadowolona, wypłaty zawsze terminowe, kontakty z koordynatorami świetne. Możliwość wyboru miejsca pracy, zarobki do uzgodnienia. Ogólnie jest dobrze.

Sowka

Zaczęłam pracować z firmą w tym roku i jestem zadowolona. Nie powiem złego słowa, a nie jest to pierwsza firma tego typu z którą pracowałam. POLECAM!

Marian

Wzorowo oceniam pracę w firmie. Już wielokrotnie wyjeżdżam do pracy i jestem zadowolony. Wypłata zawsze w terminie. Rzetelnie przedstawiane zlecenie i warunki pracy, jasna umowa, ZUS i składki odprowadzane, o emeryturę się nie martwię. POLECAM

plwko

Bardzo solidna firma, polecam , mam już za sobą kilka wyjazdów zorganizowanych przez Masovię , z pełnym kontaktem w czasie pobytu włącznie z miejscowym rezydentem, zawsze terminowo rozliczonych,

beti

Polecam Masovia care osobom, które chcą pracować jako opiekunki osób starszych, pieniądze są na czas, firma jest rzetelna.

Miecia

Współpracuje z firmą Masovia Care Sp.z o.o.sp.k, to firma solidna i rzetelna, dużo ofert pracy, pieniądze na czas, zorganizowany i opłacony transport, stała pomoc i kontakt z biura, przyjazna rekrutacja. Serdecznie polecam.

Mariaz

Z ogromnym sercem dziękuję za każdorazowo pomoc, miła korespondencję, za dobre oferty pracy, będę zawsze wracała do Państwa firmy. Dziękuję!

Wojtek58

Witam, szczerze polecam firme Masovia Care. Pruje od roku i mam nadzieje, ze dalej bede pracowal. Dziekuje Wojciech

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

JolaN

panie w biurze są bardzo sympatyczne i pomocne

Jakie są mocne strony pracodawcy Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

Maryla

Panie w biurze bardzo pomocne, ZUS odprowadzany prawidłowo nie to co w innych firmach w których pracowałam. dokumenty się zgadzają, wypłata zawsze w terminie, zlecenia nie zaskakują po przyjeździe na sztele jak nieraz miałam w innych. POLECAM i dziękuję firmie za prace

Czy w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. panuje luźna atmosfera?

BożenkaL

Tak, Panie w biurze sa bardzo fajne i pomocne

Jadziaaa

Ja też polecam pracę w Masovia Care. Atmosfera w biurze bardzo miła.

Zostaw merytoryczną opinię o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa

Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.