Opinie o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Mirosław

Witam, Firma, w której pracuje od kilku lat cieszy się dużym poparciem. Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pozdrawiam

Mira

Polecam firmę dla osób, które lubią pomagać i opiekować się osobom starszym oraz chcą pracować legalnie.

Jadziaaa

Polecam firmę. Mają wysokie wynagrodzenia biorąc pod uwagę ZUS od średniej krajowej i podatek dochodowy...wynagrodzenie do 1500 Euro miesięcznie „na rękę” na umowie zlecenie lub wynagrodzenie do 1750 Euro miesięcznie „na rękę” na wł. działalności gospodarczej. Są dwie możliwe formy zatrudnienia. Do tego każdy pracownik otrzymuje Europejską Kartę Ubezpieczenia EKUZ i Formularz A1 potwierdzający legalną pracę za granicą. Za każdym razem jak dzwoniłam z czymkolwiek będąc na szteli do Pani Katarzyny lub Pana Piotra otrzymywałam szybką odpowiedź i pomoc. To uczciwa i rzetelna firma, a ludziom w biurze chce się pracować...miło i konkretnie

Maryla_K

Witam, polecam serdecznie firmę masovia jako rzetelną i uczciwą. Pracuję tu już wiele lat i nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
renata59

Rzetelna firma, pieniądze wypłaca zgodnie z umową. Pomocna w każdej sytuacji. Na prawdę godna polecenia.

Aldona

Do pracy jeżdżę od 8 lat, wyjeżdżałam z wielu firm, w każdej było na początku dobrze, ale z czasem pojawiały się schody i problemy- a to pieniądze się nie zgadzały, dokumenty z kruczkami... Masovie poleciła mi koleżanka, którą poznałam w DE i tak już jeżdżę od przeszło 1,5 roku i jestem spokojna o godziwe warunki i pracę.

Stan
@Aldona

Mam również duże doświadczenie w pracy jako opiekun w Niemczech. Skontaktowałem się z Masovie Care I powiedziano mi, że muszę rozwiązać umowę z poprzednią formą bym mógł podjąć pracę w Masovie. To nie jest prawdą. Umów zleceń mogę mieć wiele. Dowiedziałem się w ZUS i dostałem potwierdzanie. Nie mam zamiaru zrywać umów z innymi firmami. Czy Pani również musiała rozwiązać umowę z poprzednią firmą.

beti

Pracuj z Masovia care jeśli chcesz być opiekunką osób starszych w Niemczech, polecam tą firmę.

Katarzyna

Proszę o wyjaśnienie w formie pisemnej abym miała dowód jeśli sprawa trafi do sądu. Telefonicznie nie prześlecie mi dowodu na to , że informujecie rodziny niemieckie o tym jaki jest czas pracy opiekunki na zleceniu. Że każdorazowo informujecie rodziny niemieckie o tym, że opiekunka na zleceniu pracuje zgodnie z Waszą umową tylko 40 godzin tygodniowo i 160 godzin w miesiącu. Jeśli takiej informacji nie wysyłacie do rodzin niemieckich narażacie tym samym opiekunkę na to, że rodzina nie będzie respektowała czasu pracy opiekunki a tym samym narazicie opiekunkę na pracę której wymiar daleko odbiega od tego na co zgodziła się podpisując umowę . Nie informując rodziny niemieckiej o tym że według umowy opiekunka nie może świadczyć pracy w wymiarze większym niż 40 godzin tygodniowo i 160 godzin miesięcznie narażacie opiekunkę na świadczenie pracy niewolniczej bez wynagrodzenia co jest niezgodne z prawem. Brak takiej informacji stawia opiekunkę w bardzo niekomfortowej sytuacji , bo nie zgadzając się na pracę w wyższym wymiarze pracy niż ten o którym jest mowa w umowie narażona jest na to, że rodzina niemiecka po prostu podziękuje jej za pracę i poprosi agencję o nową opiekunkę, która nie będzie robiła problemu w tym że pracuje pół dnia za darmo bez wynagrodzenia. Że pracuje w nocy pomimo iż podpisując umowę i przyjmując warunki nie usłyszała ani słowa o tym, że będzie pracować w nocy. I ten fakt właśnie wykorzystujecie jako Agencja. Proszę zatem o przesłanie mi dowodu na to, że poinformowaliście rodzinę niemiecką o czasie mojej pracy na zleceniu. Chciałabym wiedzieć kiedy taka informacja wyszła od Was do rodziny niemieckiej.

Katarzyna

Czy pracownicy w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Katarzyna

Odradzam współpracę . Mnie firma pomówiła a do tej pory nie potrafi przedstawić dowodów . Na moje zapytania firma nie odpowiada Pani Katarzyno Czy zamierza mi pani dostarczyć dowód na to , że : - Naruszyłam dobre imię Masovia Care Spółka z.o.o ? - Rozpowszechniałam nieprawdziwe informacje o firmie Masovia Care Spółka z.o.o ? - Negatywnie nastawiałam klienta i zmienniczki oraz przedstawiałam firmę Masovia Care Spółka z.o.o w złym świetle ? Ma pani dowód na to , że takie rzeczy uczyniłam, czy tylko mam przyjąć do wiadomości , że firma Masovia Care chcąc się mnie pozbyć, posłużyła się pomówieniem , oszczerstwem, zniesławieniem w stosunku do mojej osoby ? Zniesławiając mnie pisemnie w treści Rozwiązania umowy. Przestępstwo zniesławienia zostało uregulowane w przepisach art. 212 ustawy Kodeks karny (dalej jako KK). Zgodnie z tym przepisem przestępstwo zniesławienia polega na pomówieniu innego podmiotu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć go w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania indywidualnego lub publicznego. Istotą omawianego czynu jest więc spowodowanie uszczerbku na czci pokrzywdzonego, poprzez jego poniżenie lub narażenie na utratę zaufania skutkującego podważeniem jego kompetencji. Czekam do dziś na te dowody. Brak takich dowodów wpędzi Masovia Care w bardzo duże kłopoty. I mam jeszcze pytanie . Czy rozwiązanie umowy oparte jedynie na pomówieniu przez Masovia Care Spółka z.o.o wobec mnie ma jakąkolwiek moc prawną ? Zerwanie umowy za coś czego dana osoba nie popełniła ... hmmm ....osobliwy przypadek.

beti

Jeśli chcesz pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech polecam firmę Masovia care.

Włodek

Wyśmienity pracodawca, pomocny na placówce i rozliczający się solidnie i terminowo

beti

Polecam Masovia care osobom, które chcą pracować jako opiekunki osób starszych w Niemczech. Firma jest OK. pieniądze są wypłacane na czas.

beti

Chcesz pracować jako opiekunka w Niemczech polecam Masovia care.

beti

Polecam firmę Masovia Care osobom, które chcą pracować jako opiekunki osób starszych w Niemczech.

Bartosz
@beti

Na jakiej umowie się tu pracuje i jakie są stawki? Powiedz coś więcej, to na pewno przyda się innym użytkownikom!

Włodek

Polecam bardzo solidną firmę, dającą wsparcie na placówkach przez kontakt bezpośredni i rezydentów , bardzo terminowo rozliczającą się na koniec każdego miesiąca

beti

Polecam firmę masovia care osobom, które chcą pracować w Niemczech jako opiekunki osób starszych.

beti

Polecam innym opiekunkom firmę Masovia Care. Dokumenty są w porządku i firma jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Masovia Care Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa

Masovia Care Sp. z o.o. sp.k.