Podesty.Rentals Sp. z o.o.

Opinie o Podesty.Rentals Sp. z o.o.

Nowy Nowy wpis

Czesc, pojawiły się nowe ogłoszenia na handlowców. Może ktoś powiedzieć coś order o pracy handlowca w tej firmie? Jak z pensja, premia, samochodem, planami i wszystkim co wokół pracy handlowca. Ciekawi mnie również dlaczego są wolne dwa wakaty - może ktoś wie? :) Pozdrawiam

Marek Nowy wpis
@Nowy

Też się zainteresowałem. Ktoś pisał tu w komentarzach że samochody nowe i dodatkowo laptop i telefon dają. Ciekawe czy można używać auta też do celów prywatnych bo w niektórych firmach karzą płacić. Ty będziesz aplikował? Jak tak, to daj znać czego się dowiedziałeś.

Nowy Nowy wpis
@Marek

Tak, aplikowałem i czekam na jakieś dalsze wieści. W ogłoszeniu można przeczytać ze dadzą odpowiedz w pierwszym tygodniu po wygaśnięciu ogłoszenia. Na ich stronie jest w sumie mocno opisany proces wdrożenia i odpowiedzi na pytania. Ale chciałbym to zweryfikować z kimś kto już pracuje. Np. Jest tam napisane ze możesz użytkować samochód, ale płacisz za paliwo i koszta związane z użytkowaniem ;) Ogólnie wszystko wyglada dobrze - pożyjemy, zobaczymy

Kamila Nowy wpis
@Nowy

Na początku zawsze wygląda dobrze. VW Polo na start, podobno. Jakiś kwartał temu już była rekrutacja, więc chyba kandydaci sobie nie poradzili. To daje wiele do myślenia...

Przemysław

Weźcie napiszcie co z terminowością wypłat teraz? Przyciągnęło mnie tu ogłoszenie technika serwisu za 4000 zł na rękę + premia. Czytałem, że ta premia, to nie zawsze wpada? Od czego więc to zależy i jaka to kwota?

Kandydatka

Czy to prawda, że na początku Rental Manager dostaje jako służboy samochód VW Polo?

Lidia
@Kandydatka

A skąd masz taką informację?

Antoni
@Lidia

Pewnie z rynku, firma słynie z bajek i bajeczek, to rzeczywistość potem jest zupełnie inna niż ja przedstawiają.

Lidia
@Antoni

O kurcze serio? :/ A to jakieś inne jeszcze ciekawe plotki napływały, po których szło się rozczarować?

Keskese
@Lidia

Tylko, że nie płacą na czas, trzeba się prosić o pieniądze itp

Aktualność
Jak wygląda praca w Podestach?
Pracujemy jako zespół. Każdy z pracowników ma wpływ na efekt końcowy czyli satysfakcję klienta z oferowanej usługi.
W tym poście omawiamy pracę handlowców, których determinacja i lojalność ma wpływ na najbardziej mierzalny wskaźnik naszej działalności czyli na obrót.
Dział handlowy pracuje nad relacjami z naszymi klientami oraz nad pozyskiwaniem nowych klientów. Głównym zadaniem jest realizacja założonych planów sprzedaży usług najmu. Plany są ustalane na podstawie doświadczenia, potencjału oraz bieżących potrzeb spółki. Praca naszych przedstawicieli odbywa się zarówno:
a)  w biurze gdzie przygotowują oferty, przygotowują dokumenty związane z najmem, rozliczają  transakcje, zapewniają przepływ informacji do działu technicznego, rozpatrują reklamacje
b) w miejscu pracy naszych klientów tj. na budowie, w zakładach produkcyjnych, cetrach logistycznych, itp. gdzie prowadzą rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za zaopatrzenie, prowadzenie prac i służbami technicznymi
Handlowcy wyposażeni są w narzędzia pracy takie jak: samochód osobowy klasy średniej np. VW Arteon, laptop (Mac), telefon, tablet (iPad). Wyposażenie miejsca pracy jest stale aktualizowane zgodnie z jego zużyciem.
Handlowcy ściśle współpracują z działem technicznym i logistyką nierzadko koordynując jego pracę. Przekazują uwagi i zgłoszenia jakie otrzymują na bieżąco od klientów. Wstępnie rozpatrują reklamacje klientów w porozumieniu z administracją.
Stanowiska związane ze sprzedażą są najwyżej opłacanymi pozycjami w naszej firmie. Wynagrodzenie składa się z części stałej oraz premii uzależnionej od wyników.
Jest to praca samodzielna, wymagająca dobrego planowania i raportowania działań i dużych zdolności komunikacyjnych.
Najważniejsze dla nas, dla naszego zespołu jest znalezienie kandydata, którego doświadczenie, kwalifikacje i postawa będzie jak najbardziej dopasowana do naszej filozofii i kultury działania.
Dołącz do nas!

Jaka atmosfera jest między działami w Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Cyt

Masz dział techniczny, handlowy i administrację, w których pracuje parę osób w dwóch oddziałach. Atmosfera jest ok. W tak małym zespole natychmiast widać kto nie nadąża

Aneta
@Cyt

A jakie konsekwencje wynikają z tego jeśli ktoś nie nadąża?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Niemazaco

Podstawa na konto, premie czasem wypłacą, czasem nie wypłacą w cale. Zależy od widzimisie prezesa.

Aktualność
Zachęcamy do przesyłania merytorycznie uzasadnionych komentarzy oraz pytań. Podzielcie się z innymi tym co was dobrego spotkało podczas pracy w Podestach. Napiszcie czego się nauczyliście albo jak dobrze rozwinęła się wasza dalsza kariera.
Pozytywne myślenie, Pozytywne wypowiedzi kształtują waszą i naszą warstwę świata. Podzielcie się nią z nami oraz innymi!
Nie tolerujemy wszelkich wypowiedzi, które mogą być kojarzone z tzw. hejtem. Takie komentarze będą blokowane i usuwane. Jeżeli jako były pracownik chcesz się wypowiedzieć bezpośrednio to prześlij do naszej firmy maila pod którym się podpisz z imienia i nazwiska oraz wskaż okres zatrudnienia w spółce.
Zajrzyj na naszą stronę internetową:
Adres email: biuro@podesty.rentals

Zapraszamy!
Obecny

Oto mój merytoryczny komentarz: - wypłata na czas, zarobki średnie - premia od czasu do czasu - narzędzia pracy ok, najczęściej nowe (elektronika, auta) - dobra, neutralna atmosfera - bez zbędnych napięć - zgrany zespół - kierownictwo: jak wszędzie :) - jak robisz to co masz do zrobienia to praca na lata

OMG
@Obecny

Dodam, że wreszcie firma zaczęła dbać o swój wizerunek i posprzątała te wulgarne, obraźliwe i kłamliwe wpisy. Super!

Oto mój merytoryczny komentarz: Nie polecam tego pracodawcy z następujących powodów: - Wypłaty się spóźniają, - Obiecywane są złote góry, w zamian człowiek zderza się z szarą rzeczywistością, - Premie nie są wypłacane w cale, lub z wielkimi opóźnieniami, - Pracodawca nie jest w stanie rozstać się "normalnie" z żadnym pracownikiem. Nie ważne, czy to on zwalnia, czy pracownik sam się zwalnia, (usunięte przez administratora) - Pracodawca stawia plany sprzedaży z kosmosu i nawet przy ich realizacji nie spełnia obietnic ani nie daje wypłat premii na czas, - Jeśli wypłata premii w końcu do Ciebie dotarła, i tak nigdy nie jest dobrze policzona i zawsze brakuje.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Super

Narzędzia pracy, praca i Szef - najlepsze na rynku.

handlowiec: - samochód osobowy - laptop/tablet - telefon Technik Serwisu: - samochód dostawczy (van) - tablet - telefon Biurowe: jak w biurze Zapraszamy! :)

Ciekawy

Jak to? Najlepsze oddziały zamknęli? :):):)

PK

Oddziały funkcjonują normalnie.

Abc
@PK

Hmmm ... Tak sobie myślę, że normalnie działające oddziały to takie gdzie pracownik idąc na urlop jest zastępowany innym pracownikiem, bo w normalnie działających firmach nie zwalnia się w jeden dzień połowy pracowników zostawiając po jednym np. mechaniku na odział, który jak idzie na urlop to oddział praktycznie przestaje działać. Tak być powinno normalnie, a znacie może jakieś firmy gdzie jest inaczej?? Pozdr

@Abc

W Łodzi teraz działa konkurencja. AA............

@Abc

W Łodzi teraz działa konkurencja. AA.......

Serwis
@Abc

Jakbyś był naszym pracownikiem to głupot byś koleżko nie pisał. a) wolne jest jeśli ma kto ciebie zastąpić b) kierownik serwisu daje z tym wszystkim radę c) kierownik sprzedaży również

:):):)

W Łodzi teraz działa konkurencja. AA .......

Samsung
@:):):)

Oj Wojtek, ciągnie Cię do Podestów...

@:):):)

Doceniamy starania konkurencji. Uważamy, że lepszym polem do konkurowania jest rynek, a nie portal o pracy :) Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do nas po maszyny jak wam braknie! :)

Czy Podesty.Rentals Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

MS

tak

OMGNOOB

Nie

Yeti

Nie, ale trzeba uzgodnić zastępstwa na urlopie

BR

Nie narzuca. Jeśli twój kolega nie idzie na urlop w tym samym czasie to dostaniesz wolne bez problemu

Czy w firmie Podesty. Rentals stosowany jest mobbing?

:D

Mobbing jest zbyt drogim narzędziem, żeby go stosować w pracy. Wystarczy wywiązywać się z powierzonych zadań.

Ciekawy

Czy to prawda, że GoWork udostępnia swoim abonentom adresy IP piszących komentarze? Z tego co słyszałem to tak. Podpowiadam, że można to wykorzystać szefie...

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkie osoby szukające informacji na wypożyczalni podestów ruchomych Podesty.Rentals. Chcemy, aby otrzymywali Państwo jedynie rzetelne informacje dotyczące funkcjonowania naszej firmy, dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do serwisu GoWork.pl. Od tego momentu będziemy starali się odpowiadać na zadawane pytania i na bieżąco informować o wydarzeniach w naszej firmie.

Podesty.Rentals istnieją od 2015 roku. Koncentrujemy się na zapewnieniu ciągłości wykonywania prac przez naszych klientów zapewniając im wysokiej klasy sprzęt oraz urządzenia. Poprzez powiązania właścicielskie działamy w grupie firm zrzeszonych pod nazwą Robirent w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy i Ukraina.

W bieżącym roku odświeżyliśmy naszą główną stronę internetową: http://www.podesty-rentals.pl oraz uruchomiliśmy nową, dedykowaną wyłącznie rusztowaniom aluminiowym stronę http://www.rusztowania.rentals
Specjalizujemy się w obsłudze biznesu. Nasza flota maszyn jest nowoczesna i stale rozwijana. Liczymy, że serwis GoWork umożliwi naszej firmie na merytoryczną komunikację z potencjalnymi kandydatami do pracy oraz wsłuchanie się w głosy tych, którzy osobiście nie mają odwagi na komentowanie działań spółki.

Zapraszamy do dyskusji!

Heheszki

Luzik

Na jaką umowę można liczyć w firmie Podesty.Rentals Sp. z o.o.

PK

Umowę o pracę

Jakie wartości są cenione w Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Wanda

Wydaję mi się, że mimo wszystko nie powinniście aż tak źle wypowiadać się o Prezesie firmy Podesty.Rentals. Obopólny szacunek to przecież podstawa. Powiedzcie mi coś o aktualnych warunkach pracy, jakie Wam tam oferują. Co z pakietem socjalnym? Jest jakiś?

Martyna

Jaka panuje atmosfera w firmie w tym momencie ? Bardzo mało komentarzy od pracowników. Piszcie.

OMGNOOB
@Martyna

Najlepsza

Zostaw merytoryczną opinię o Podesty.Rentals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Podesty.Rentals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Podesty.Rentals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Podesty.Rentals Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Podesty.Rentals Sp. z o.o.