Euvic S.A.

Opinie o Euvic S.A.

Tajemniczy

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, trafisz pod dobre skrzydła oraz jest to Twoja pierwsza praca - okey. Jeśli jednak trafisz na kogoś zakompleksionego, kto jeszcze będzie chciał się popisać to współczuję. Kolesiostwo, popisywanie się, cudowna niekorporacyjna atmosfera dość łatwo zamienia się toksyczne środowisko w którym możesz usłyszeć, wiele niemiłych epitetów na swój temat - a zwrócenie komuś uwagi kończy się wyjściem podczas pracy z obrazą (a, z powodu kolesiostwa które często występuje, jeszcze ty będziesz głównym winnym zaistniałej sytuacji). W praktyce, często przychodzisz jako programista np. JAVA, a za jakiś czas jesteś sprzedawany jako senior z innej i skaczesz po technologiach nie ucząc się niczego konkretnie, jednak dużo zależy od zespołu. Na temat szkoleń, płac, kolesiostwa, chaosu, często przeciętnej atmosfery się wypowiadać już nie będę bo z opiniami innych osób się zgadzam. Co do plusów, jest szansa trafić w dobre miejsce i się rozwinąć. Zobaczyć troszkę prawdziwego świata IT. Podłubać często w miarę nowym sofcie różnej jakości. Jednak to, że duża część osób które zdobędą jakąś wiedzę idzie dalej - najlepiej świadczy o tym co się dzieje we firmie po kilku latach. Na koniec dodam, bo to taka neutralna rzecz, iż w firmie ciężko o dobry sprzęt odpowiadający rzeczą które się robi i często osoby przesiadają się na swój sprzęt. Nie wspominając, że trzeba często walczyć o telefony podczas testów / developmentu między zespołami - bo takiego sprzętu brakuje, a jeśli już jest to wyeksploatowany.

@Tajemniczy

Dziękujemy Ci za opinię. Cieszy nas to, że przytoczyłeś także pozytywne aspekty współpracy z nami. Jest nam jednak przykro czytać opisaną przez Ciebie sytuację, w której doszło do konfliktu. Tutaj najważniejsza jest komunikacja i otwartość na drugą osobę, której zabrakło. Trudno jest także nam zareagować w jakikolwiek sposób, kiedy nie mamy takich informacji od razu. W kwestii sprzętu, każdy ma możliwość zgłoszenia swojego zapotrzebowania i w miarę możliwości staramy się je realizować. Mamy jednak wielką nadzieję, że będziesz dobrze wspominał czas spędzony w firmie. Życzymy Ci powodzenia na drodze zawodowej! Zespół EUVIC

Bida

Dział kadr -porażka. Loluś to niemiły człowiek, opryskliwy. Wymaga od kogoś-tylko nie od siebie. Stały tekst- klient mało płaci...Na podwyżkę nie licz. Najlepiej zatrudniają młodych niedoświadczonych bo i nie muszą im więcej płacić za fachową robotę.

Anka
@Bida

Zgadza się, podpisuję się pod tym obiema rękami.

Czerwionka

Pięć lat podsumuję: - Wydaje im się, że znają angielski. - ZERO szkoleń (masz i rób, a najlepiej dokształcaj się poza godzinami pracy na własny rachunek). - Awans dla wazeliniarzy i "pokornych cieląt", od których oczekuje się przede wszystkim, że nie będą przeszkadzać tym wyżej. - PMi to "słupy". - Korpopierdy i pustosłowia. Obietnice bez pokrycia. Żenująca atmosfera: bankiecik na którym zarząd z dumą podkreśla ileśmy to nie zarobili, a potem kierownik na rozmowie o podwyżkę popisuje się mentalną jogą żeby uargumentować "brak w budżecie" i inne takie. - Pięciu kierowników i jeden specjalista na konferencji kryzysowej (pięciu patrzy jak się robi, jeden robi jak się patrzy). (usunięte przez administratora) - Przyrost obowiązków w stosunku do podwyżki (a raczej jej braku, czyli ze względu na inflację robisz co roku za mniej) iście orwellowski. - Oranie studenciakami ("oferujemy pracę w młodym prężnym zespole"). - Znakomita większość specjalistów, którzy wybijają się ponad przeciętność znika z firmy po roku, kilku latach. Przypadek? Nie sądzę. - Trzeba kontrolować mocno te okruchy, które oni nazywają wypłatą, bo kadrowe potrafią ze trzy razy do roku pomylić się w rachunkach. - Chaos i rozedma biurokracyjna. - Niby z każdym jesteś na "ty", ale próbują dać ci odczuć, że jesteś plebsem. Zwłaszcza ci ze słomą w butach, którym się awansik trafił. Januszex pełną gębą. Znośna firma na start, jak jesteś młody, głupi, nigdzie nie pracowałeś i życia nie znasz. Może znajdziesz sobie tam niszę o przyzwoitych warunkach, które w normalnych firmach są standardem jak masz unikalne zdolności/certyfikaty, ale do czasu. Trochę żałuję, że podjęcie decyzji o odejściu zajęło mi tak długo. Przeciąganie trwało naiwnie licząc na to, że będzie lepiej i łykając karmę obietnic i opowieści o szklanych domach. To była dobra decyzja.

Orange

Ja się pytam dlaczego Euvic nie wypłacił wynagrodzen za pracę zgodnie z przejętymi umowami którymi się tak szczycą!!

Tester Oprogramowania

Był w porządku, wszystko zgodnie z umówionym terminem. Ja akurat startowałem do Gliwic.

Może niektórzy piszą o innych miastach? Warto je dodać żeby zobaczyć kto robi złą renomę

Czy w Euvic są paczki/bony świąteczne?

Zespół EUVIC

Witaj! W okresie świątecznym organizujemy spore przyjęcie na kilkaset osób. Staramy się o magiczną atmosferę i uśmiechy, które są warte dużo więcej, niż bon. I chyba nam się to udaje, bo te spotkania na długo zostają w pamięci. :) Pozdrawiamy, Zespół EUVIC

Developer

Szanowni, mam ofertę na SalesForce od Euvic.. czy polecacie pracę w tym zespole? Ciekawe projekty/ Klienci? Nie znam firmy i się trochę obawiam... Dzięki za pomoc

@Developer

Czy zdecydowałeś się na podjęcie współpracy? Jeśli nadal się wahasz, na stronie firmy można znaleźć wiele informacji dotyczących zarówno procesów rekrutacji, jak i samej pracy w Euvic. W zakładce Kariera można poznać bliżej środowisko firmy, warunki pracy i płacy oraz ścieżkę kariery. Dla przyszłych pracowników oferowane jest stabilne zatrudnienie, satysfakcjonujące zarobki i niestandardowy pakiet benefitów pozapłacowych. Niestandardowy, bo oprócz karty sportowej BENEFIT, czy też pakietu medycznego, oferowany jest apartament w Alpach i firmowy kabriolet. Więcej szczegółów możesz znaleźć pod tym linkiem: https://praca.euvic.pl/

@Developer

Cześć Developer :) Działamy dla klientów z wielu branż, dlatego jest u nas ciekawie i różnorodnie. W naszym wewnętrznym badaniu wyszły twarde dane, które mówią, że 94% naszych pracowników poleciłoby znajomemu pracę w naszej firmie. :) Zatem, polecamy Ci ten zespół ;) Pozdrawiamy Cię, Zespół EUVIC

Gumiś

Witam! Mam pytanie do kogoś na stażu lub po. Jestem zainteresowany stażem w tej firmie i mam kilka pytań : 1. Jak wygląda staż w tej firmie? 2. Czy po technikum informatycznym mam szansę dostać się na staż? 3. Jakie są wymagania żeby się dostać? 4. Jakie są szanse aby po stażu dostać pracę? Prosił bym o konkretne odpowiedzi z góry dziękuję.

@Gumiś

Cześć! Czy zaglądałeś na stronę internetową firmy Euvic? Pod zakładką STREFA STUDENTA oraz PRAKTYKI 2019 znajdziesz sporo informacji dotyczących stażu: https://praca.euvic.pl/ A może zacząłeś już staż i mógłbyś podzielić się swoją opinią z innymi użytkownikami?

@Gumiś

Cześć Gumiś! Każdego roku organizujemy rekrutację na praktyki. Wszystkie niezbędne informacje, czyli: - czego od Ciebie oczekujemy - jak wygląda proces rekrutacji -czego możesz oczekiwać na praktykach, ale również po nich… … Znajdziesz na naszej stronie poświęconej tej tematyce: https://praktyki.euvic.pl/ Jeśli pojawią się kolejne pytania - śmiało napisz do nas! :) Pozdrawiamy, Zespół EUVIC

Ad

Bardzo fajna firma. Dużo się nauczyłem.

@Ad

Cześć Ad! :) Dziękujemy Ci za dobre słowo! Bardzo się cieszymy, że rozwinąłeś swoje umiejętności współpracując z nami. Pozdrawiamy, Zespół EUVIC

Henry

Świetna firma, rozwijająca się cały czas. Praca dla ludzi ambitnych i chcących się rozwijać w tej branży, polecam!

@Henry

Cześć Henry! Dziękujemy za dobre słowo i polecenie :-) Miło nam się czytało Twoją opinię.

Czy jest możliwość w Euvic pracy na część etatu?

Zespół EUVIC

Witaj Pytanie, już odpowiadamy :) Formę umowy, jak i warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie, dlatego przy wyborze przez Ciebie stanowiska, na które chcesz aplikować, będziemy mogli odpowiedzieć Ci na to pytanie. Pozdrawiamy, Zespół EUVIC

TenTyp

Przepracowałem 2 lata, odszedłem raczej przez projekt (nudy, stare technologie, nie ma się czego i od kogo uczyć, naciski na wyjazdy zagraniczne). Euvic pełna profeska, poza tym że olewają temat podwyżek i tylko dzięki mojej cierpliwości wytrwałem tak długo, obecnie zarabiam u konkurencji dwa razy tyle. Czyli kasa to jedyny minus, reszta luz blues.

@TenTyp

W Euvic spędziłeś dwa lata, a więc mogłeś dosyć dobrze poznać zarówno zalety, jak i wady tego pracodawcy. I bardzo dziękuję, że zostawiłeś tu swoją konstruktywną opinię. Wspomniałeś, iż jedynym minusem pracy w tej firmie była wysokość wynagrodzenia. A nie jest przypadkiem tak, iż zarobki rosłyby razem ze stażem pracy i doświadczeniem?

Jakub
@Justyna

Nie jest, wręcz przeciwnie młodzi potrafią dostać więcej niż starzy pracownicy

Dominika
@Jakub

To może nowi mają większą wiedzę niż Ci starsi stażem w Euvic? Widziałam, że szukają teraz programisty Java. Ktoś był ostatnio na rekrutacji? Jakie Wam stawki zaproponowali na UoP?

@TenTyp

Witaj TenTyp, przykro nam, że nie udało nam się spotkać na tej samej drodze w kwestii finansów. Jesteśmy Ci jednak bardzo wdzięczni za dobre słowo o firmie i ludziach! Powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym!

Bardzo konkretna i porządna firma, w wielu kwestiach można się dogadać, nawet w takich na które w innych firmach potrafią jedynie spojrzeć na Ciebie krzywo (co najwyżej) więc to również o czymś świadczy. Praca może i wymaga niekiedy dużej samodzielności, ale najważniejsze jest to że gdy robisz swoje - to najzwyczajniej w świecie nikt nie wtrąca Ci się w robotę.

@Adam

Fajnie, że masz pozytywne podejście do zatrudnienia. Pisząc o samodzielności, masz na myśli projekty bez nadzoru i tylko Ty za nie odpowiadasz? Napisz czy za dobre wyniki można liczyć na premie lub inne benefity? Twoja opinia jest dobrą rekomendacją dla nowych pracowników, więc fajnie by było gdybyś dodał więcej szczegółów.

swiety mikolaj

Justyna Teresa Piotr jakie imiona jeszcze wymyslisz przestan (usunięte przez administratora)

Z tego co piszesz finalnie nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Rozumiem, że wynagrodzenie nie było dla Ciebie wystarczające, ale czy pracodawca proponował jakieś dodatki, które mogłyby podnieść wysokość pensji? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. A osoby już zatrudnione w firmie. Może Wy napiszecie jak dokładnie wygląda wysokość wypłaty?

sagaiminutkaDHcrew

jestem odmiennego zdania zalezy wiekszosc od Ciebie od tego ile skila i uczciwosci masz w sobie Twoj nick i pierwsze prawie zdanie nie pozostawiaja duzo wtyle.

ktostam
@sagaiminutkaDHcrew

sagaiminutkaDHcrew - a ty jesteś jakimś właścicielem firmy ? bo widzę, że pod każdym postem nie znając okoliczności masz coś do powiedzenia :) (nie mówiąc już o tym, że z któregoś z tych postów wynika, że nie masz dużego stażu).

Filip
@sagaiminutkaDHcrew

to podaj proszę więcej szczegółów zatrudnienia tu

@Filip

A chciałbyś tam pracować? Euvic jest wiodącym w Polsce dostawcą rozwiązań dla branży nearshore. Zapewniają elastyczny dostęp do wysoko wykwalifikowanych i wydajnych pracowników. Jeśli taki profil pracodawcy wzbudził Twoje zainteresowanie, to wejdź na jego oficjalną stronę: https://praca.euvic.pl/ W chwili obecnej mają dostępnych naprawdę wiele ofert pracy. A szukają przede wszystkim programistów i administratorów, jak i również innych specjalistów z dziedziny technologii informacyjnej. Postanowisz zatem aplikować?

Anonim.

(usunięte przez administratora).a potem pada stwierdzenie: bo klient tyle nie płaci i nie mamy z czego..."). Social/wczasy pod gruszą - brak, szkolenia - brak, pieniążki/podwyżka - musisz się prosiaczyć. To informacje nie pochodzą tylko od jednej (usunięte przez administratora) osoby.

@Anonim.

panie Gall stworzy Pan lepsza? Zaczalbym czym predzej bo to cale zycie budowania. Pracowalem przez ostatnie 23 lata w sporej ilosci zakladow. Praktycznie z zwatpieniem zaczalem przygode mianowicie nurtowalo mnie czy znajde firme gdzie przestrzega sie BHP okazuje sie ze taki euvik u mnie pod domem nie dosc ze przestrzega bhp to dodatkowo umozliwia by szkolic w dowolnym czasie w pracy domu akademiq itd. po pierwszym tygodniu na biurowcu szybko zrozumialem ze jestem ohendulnym (usunięte przez administratora) i na tle reszty zespolu wygladalem blado lecz dzieqje za szanse jaka otrzymalem szkoda ze tak pozno zrozumialem ze moglem skorzystac wiecej to zalezalo tylko odemnie. i tak przez niezlicze ile lat ale z 6sc przynajmniej rozwinalem sie bardziej niz przez czas gimpla i 6,5 roku studiow do pracy rodacy do truskawek 5 miesiecy sry ze nie przynioslem ciasta weekend dla Jurka h0+

@sagaiminutkaDHcrew

Czytałem Twój wpis kilka razy i niestety nie do końca potrafię go zrozumieć. Jeżeli coś źle zrozumiałem, to proszę, abyś mnie poprawił. Pracowałeś w firmie Euvic tylko 6 miesięcy? Czy po tym czasie sam odszedłeś z firmy, czy może pracodawca zdecydował się nie przedłużać z Tobą dalej umowy? Chciałbym, abyś napisał, na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

TrochePrawdy

Pracowałem tam i mocno odradzam, najgorsza firma w jakiej byłem.

@TrochePrawdy

Dlaczego odradzasz pracę w firmie Euvic? Twoja wypowiedź nie została w żaden sposób uzasadniona, więc zastanawia mnie, co wpłynęło na to, iż nie polecasz pracy w tym miejscu. Czy głównym czynnikiem, który zdecydował o Twojej opinii są zarobki, które oferuje ta firma zatrudnionym pracownikom, czy może są to całkiem inne powody nie koniecznie związane z warunkami pracy? Sprecyzuj swój komentarz, aby był bardziej merytoryczny.

@TrochePrawdy

bardziej wyluzowanego biura nigdzie nie widzialem a recepcje wypelnia smiech dziewczat przez caly dzien niezaleznie od dlugosci zycia dziewczat czy Pan czy dlugosci dnia ruskie gora a w czwartek rolada z modra kapusta kluseczki od Pana Janusza najfajowsze w piatki dominuja ryby i pomimo budowy i rozbudowy Wszyscy tam zapieprzaja z usmiechem na Twarzy i ogromnej klasy specjalisci nie oczekuja nie wiadomo jakich pieniedzy bo wiedza ze nic sie nie zmarnuje ludzie przychodzacy do pracy sa jak pod parasolem moga studiowac i pracowac i tak jak od mlodziezy zalezy kraj tak od czlowieka zalezy ile energii dnia podzieli sobie na siebie a ile na zycie towarzyskie. perru..perruu.. bilans #### xxxx#### = 0-u.

Programista

Odradzam. Słaby kontakt, pomimo tego, że nie mają projektu to i tak marnują czas na rozmowy techniczne. Pomimo tego, że pomyślnie przeszedłem weryfikację techniczną to projektu i tak nie było.

@Programista

Aplikowałeś do pracy w firmie Euvic? Firma poinformowała, że niestety na chwilę obecną nie ma żadnego projektu, do którego aplikowałeś? Jeżeli tak było to w takim razie, dlaczego prowadzona była rekrutacja? Miała ona jakiś cel? Przedstaw bardziej szczegółowo, jak to wyglądało.

Czarek

Może pracownicy powinni bardziej popracować nad poprawą atmosfery w pracy?

Pracują tam fajni młodzi ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euvic S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Euvic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euvic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euvic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euvic S.A.?

Kandydaci do pracy w Euvic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euvic S.A.