Euvic S.A.

Opinie o Euvic S.A.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Euvic S.A. dla pracy jako konsultant ubezpieczeniowy są dla was satysfakcjonujące?

Pierwsza moja praca w IT. Czy wynagrodzenie jest wysokie? Powiedzialbym ze zadawalajace, zawsze mogloby byc lepiej. Natomiast atmosfera w slaskim oddziale jest nie do podrobienia. Czuje sie tutaj jak w rodzinie. Dodatkowo jestem w stanie polaczyc prace ze studiami.

Julia

Fajnie to brzmi. I nikt nie robi problemów że masz jakieś zajęcia ze studiów w tygodniu? To jakiś zadaniowy czas pracy macie czy jak? Jestem też ciekawa czy zdalnie możecie pracować?

@Julia

Hej, sorki nie zagladam tutaj czesto. Nie doprecyzowalem - studia niestacjonarne :P Nie slyszalem, zeby ktos musial pracowac stacjonarnie (oprocz osob takich jak serwisanci - wiadomo), nie musze nikogo sie pytac, wazne bym pracowal :) Jednak zagladam 2-3 razy w tygodniu do biura ze wzgledu na ludzi i kanapki z automatu :)

@Anonim

Czy wcześniej się zgłasza taka wizytę i chęć pracy w biurze? Czy to jest możliwe bez zapowiedzi, byleby się zalogować o określonej godzinie?

Janusz

Firma, która ma zasady i to się ceni.

@Janusz

Opiszesz jakie to są zasady, które ma firma? I jak to wpływa na pracowników? Ten komentarz taki zagadkowy, że ciężko się zorientować czy polecasz, czy nie

Małgorzata

A Ty masz inne zdanie? Może napiszesz czy polecasz aplikować? Widziałam ogłoszenie że szukają tutaj asystentki. Zastanawiam się czy z tego systemu p.poż. co jest wymagany to jest jakieś szkolenie? Trudne to jest? I w jakich godzinach pracuje biuro?

Witam, Czy Euvic oferuje autorskie koszty uzyskania przychodów dla Programistów?

@Anonim

Witaj, tak stosujemy, zgodnie z obowiązującymi przepisami o prawach autorskich. Pozdrawiamy Zespół Euvic S.A.

Tester Oprogramowania

Był w porządku, wszystko zgodnie z umówionym terminem. Ja akurat startowałem do Gliwic.

Może niektórzy piszą o innych miastach? Warto je dodać żeby zobaczyć kto robi złą renomę

Michal

Czy zatrudniacie również juniorów do swojej firmy? Bo widzę tylko oferty od wielu miesięcy dla mida i seniora. Np. 30 latek który chce się przebranżowić z admina na developera nie pójdzie na staż albo praktyki za głodową pensję. Wiadomo, że nikt na juniora nie będzie żądał 10k pensji ale 5-7k na start to jest minimum w dzisiejszym świecie IT.

@Michal

Michale, osoby na poziomie juniorskim znajdują u nas zatrudnienie, a ich droga zawodowa to inwestycja we własny rozwój. Branża IT to nie tylko wysokie zarobki, a ogrom pracy, nauki i poświęconego czasu na poszerzanie swoich umiejętności. Specjalnie dla osób, które planują się przebranżowić, otwieramy niebawem osobną ścieżkę w naszym programie Euvic Camp. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco! Pozdrawiamy Zespół Euvic S.A.

Julia

Jak oceniacie prace jako Product Designer? Na stronie firmy jest oferta i zastanawiam się czy warto aplikować. Czy to rozwojowe stanowisko? Poza tym czy zarobki konkurencyjne?

Ex Euvicowiec

Firma dobra może na start. Ogólnie brakuje fachowców, pensje jak na IT bardzo niskie. Ot taka firma na pierwszą pracę w zawodzie.

@Ex Euvicowiec

Cześć, dziękujemy za opinię! Masz rację, że jesteśmy firmą dobrą na start, nie bez powodu szczycimy się dużą frekwencją naszego programu staży i praktyk, jakim jest Euvic Camp. Aby jednak móc wprowadzić młode pokolenie na rynek IT, musimy mieć solidne fundamenty, jakimi są wiedza i doświadczenie. Ponad 40% całego zespołu #theGoodPeople stanowią seniorzy i eksperci, kolejne 40% to midzi. Od początku 2022 roku dołączyło do nas ponad 70 seniorów, a rekrutacje nadal trwają! :) Z kolei pracowników ze stażem pracy w Euvic od 8 lat do 14 lat jest ponad 20%. Mamy nadzieję, że te liczby mówią same za siebie i rozwiały co nieco Twoje wątpliwości. Życzymy Ci powodzenia i nowych wyzwań zawodowych! Zespół Euvic Sp. z o.o.

Zainteresowany Junior
@Euvic S.A.

Cześć, mam pytanie odnośnie tego, że ok. 80% firmy to midzi, seniorzy i eksperci. Jakie warunki musi spełnić pracownik aby zostać uznanym za mida lub seniora lub eksperta? Ile lat przepracować? W jakich projektach brać udział? Czy certyfikaty i wykształcenie ma na to wpływ? Czy jest jakaś formalna ścieżka w EUVIC z Juniora do Mida? Itd. Itp.

@Zainteresowany Junior

Cześć, tak naprawdę dwa czynniki mają wpływ na zdefiniowanie roli: kompetencje i lata doświadczenia. Jednak, co ważne, nie w każdym przypadku możemy wziąć pod uwagę lata pracy. Z bardzo prostej przyczyny – w świecie IT co rusz pojawiają się nowe, młode technologie. W takim wypadku posiadanie wieloletniego doświadczenia nie jest możliwe, z kolei kompetencje jesteśmy w stanie ocenić za każdym razem. Dodatkowo uzyskane certyfikaty czy wykształcenie świetnie uzupełniają i porządkują wiedzę, jednak za nimi muszą iść solidne kompetencje. Z chęcią dłużej porozmawiamy z Tobą na ten temat, dlatego zachęcamy Cię do aplikowania do grona #theGoodPeople. Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie: https://www.euvic.com/ Pozdrawiamy Zespół Euvic Sp. z o.o.

HanSolo

Brak informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji pomimo wcześniejszym zapewnieniom, że taka pojawi się do dwóch tygodni od spotkania.

@HanSolo

Kandydacie, dziękujemy, że dzielisz się swoją opinią. Wiedz, że nie przechodzimy obojętnie obok takich informacji. Każdego dnia dążymy do tego, aby kandydat, który jest w naszym procesie rekrutacyjnym, miał pełen komplet informacji na temat swojej aplikacji. Opóźnienia w przekazaniu informacji zwrotnej wynikają przede wszystkim z przesuwających się procesów decyzyjnych w projektach. Aktualnie wprowadzamy kolejne narzędzie, które pozwoli wyeliminować możliwe błędy i jeszcze bardziej dopracować nasz proces. Pozdrawiamy Zespół Rekrutacji Euvic Sp.z o.o.

Mimi
@HanSolo

Też zapewniano mnie o tym, że się napewno odezwą.

Niestety, ale pomimo próśb o odpowiedź zwrotną nawet gdyby była ona negatywna to tygodniami można czekać i nic

Helena
@Kandydat

Chodzi ci o odpowiedź po rekrutacji? Ile już czekasz? Spróbuj samemu zadzwonić to może powiedzą.

@Helena

Miesiąc, nie podano żadnych informacji konataktowych, tylko mail

@Kandydat

Kandydacie, niestety nie możemy tutaj zidentyfikować Twojej aplikacji, co sprawia, że trudno nam precyzyjnie odpowiedzieć na Twoją opinię. Prosimy, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez maila: rekrutacja@euvic.pl lub telefonicznie pod numerem: 517 117 354. Wyjaśnimy tę sytuację.

@Kandydat

Rekrutowałem się do tej firmy dwukrotnie i potwierdzam. Ani za jednym ani za drugim razem nie dostałem informacji zwrotnej (za drugim razem to już w ogóle powiedziano, że jest Ok i będą się kontaktować dalej). Lekceważące podejście do kandydata to były moje oststnie aplikacje tam

czas pracy programisty

Czy logujecie czasy w zadania? Mówię o stanowisku programisty? Czy programisty jest rozliczany godzinowo? Na przyklad ma na zadanie 24 godziny i musi zalogowac w to 3 dni pracy?

@czas pracy programisty

Pytasz bo chcesz aplikować na to stanowisko? Wiesz może czy praca jest zdalna czy stacjonarnie siedzi się w biurze?

@czas pracy programisty

Czas pracy jest rozliczany odpowiednio do formy współpracy zgodnie z Kodeksem Pracy i Kodeksem Cywilnym. Czas poświęcony na dane zadanie jest raportowany pod projekt, który je obejmuje. Pozdrawiamy, Zespół Euvic Sp. z o.o.

@Michał

Cenimy sobie elastyczność, dlatego pracujemy hybrydowo, w pełni zdalnie oraz stacjonarnie z jednego, z kilku naszych biur. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiamy, Zespół Euvic Sp. z o.o.

Jung
@Michał

Można też zdalnie.

Annnna

Super, że jest euvic.com. Polecam wszystkim

Potencjalny praktykant

Ta firma to są kpiny. Najpierw przejmują na staż po odbyciu dwóch rozmów kwalifikacyjnych, aby potem przez dwa miesiące nic się nie odezwać. A najlepsze jest to, że po tym okresie dzwonią i mówią, że jednak nie mogą przyjąć na staż, mimo że na rozmowie technicznej dostało się wiadomość zwrotna, że jest się bardzo dobrym kandydatem. Całkowicie nie polecam tej firmy i jakiejkolwiek współpracy z nimi.

@Potencjalny praktykant

Od startu Euvic Camp do dzisiaj, aplikowało do nas ponad 310 osób, a blisko 60 z nich zostało przyjętych na staże i praktyki. Na każdym etapie kandydaci otrzymywali od nas informację o procesie — również taką, że przeszli pozytywnie rozmowy i szukamy dla nich projektu. Kontaktowaliśmy się z kandydatami także w tych przypadkach, kiedy ostatecznie nie mogliśmy złożyć propozycji projektu (np. ze względu na dużą ilość kandydatów i/lub ich wyższe wyniki). Jeżeli proces rekrutacji trwał długo to wyłącznie dlatego, że szukamy wielu możliwości realizacji praktyk w projektach — nie chcemy stracić żadnej szansy ani możliwości, która przyczyni się do Waszego rozwoju. Warunki przyjęcia na staż i praktyki są jasno określone w naszym regulaminie na stronie: https://praca.euvic.pl/strefa-studenta-2022/ Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji Euvic

Kandydat na staż/praktykę

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na staż/ praktykę w tej firmie. Nie czekałem długo na kontakt od HR po wysłaniu zgłoszenia i szybko zorganizowano rozmowę techniczną. Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, nie było tam czuć presji, napięcia, natomiast feedback, jaki dostałem był bardzo nieadekwatny i sprzeczny ze sobą. Dostałem go od razu od osoby technicznej, która powiedziała, że mam wiedzę na wysokim poziomie (nie odpowiedziałem na 1-2 pytania podczas 30-40 minutowej rozmowy), natomiast nie można mnie przyjąć, ponieważ mam pewne braki (jak to każdy kandydat na staż/ praktykę, na takie stanowiska nie idą osoby, które mają x lat doświadczenia i kompletną wiedzę) i stąd nie mogę uczestniczyć w stażu/praktyce. Pomijając część rozmowy, podczas której miałem wrażenie, że poszukiwana jest osoba, która będzie robiła dobrą robotę za małe pieniądze, na końcu zadałem pytanie, czym się różnią wymogi na stanowisko juniorskie od tych na stanowisko stażysta/praktykant. Usłyszałem, cytując: "Od praktykantów wymagamy, żeby nic nie zepsuli, a junior, to osoba, która już potrafi coś zrobić". Widzę pewną sprzeczność między tą odpowiedzią, a tym, co usłyszałem w feedbacku.

Beata
@Kandydat na staż/praktykę

A jakie pytania Ci zadawali dokładnie na tej rozmowie technicznej?

Jaca

Polecam firmę. Dobre warunki i sprzęt. Podejście bardzo zwinne do ludzi.

@Jaca

Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie! Pozdrawiamy, Zespół Euvic Sp. z o.o.

Aktualność
Użytkowniku portalu GoWork.pl,

witaj na profilu firmy Euvic S.A. Cieszymy się, że interesujesz się naszą firmą i szukasz informacji na jej temat. Na dobry początek zachęcamy Cię do przejrzenia zakładek, które znajdują się po lewej stronie. Zawarliśmy w nich garść najważniejszych informacji oraz przydatne źródła wiedzy.

Wyrażając tutaj swoją opinię, pamiętaj, że:

• Wypowiadasz się na temat Euvic S.A., a nie Grupy Euvic i spółek do niej należących.

• To nie jest jedyny kanał komunikacji z nami. Zachęcamy Cię do kontaktu poprzez nasze profile w mediach społecznościowych, a także drogą mailową pod adresem: rekrutacja@euvic.pl

• Nie zgadzamy się ze zniesławieniem firmy. Nie będziemy także obojętni na przypadki naruszenia dóbr osobistych naszych pracowników. Nasze reakcje będą stanowcze także w przypadku naruszenia tajemnicy firmowej. Wszystkie komentarze łamiące regulamin, obrażające i bez poszanowania do drugiego człowieka, będą usuwane przez Administratora. W rażących przypadkach będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne.

• Będziemy aktywnie śledzić wątek i rzetelnie odpowiadać na merytoryczne opinie. Chcemy z Tobą rozmawiać, poznać Twoje spostrzeżenia i doświadczenia. Dzięki tej komunikacji możemy stawać się coraz lepszym pracodawcą. Dziękujemy Ci za to!

Zapraszamy do rozmowy!

Pozdrawiamy,
Zespół Euvic S.A.
kandydat do tegorocznego stazu

Brałem udział w rekrutacji do tegorocznego Euvic Camp w ścieżce React. Zadanie rekrutacyjne wysłane przed czasem. W odpowiedzi dostałem informację jakobym zadania nie wysłał, natomiast po 2 dniach już po zamkięciu rekrutacji uzyskałem odpowiedź, że jednak ktoś się pomylił i moje zadanie zostało odnalezione, a ja jestem kandydatem technicznie dobrym, ale UX i UI słabo, ale generalnie moja ocena wynika z bardzo dużej ilości chętnych. Natomiast zrealizowałem wszelkie wymagania w zadaniu z dodatkiem tych pod punktem "Mile widziane". Reasumując bardzo przykro zrobiło mi się, że to błąd pracownika mógł spowodować, że nie dostałem się na tegoroczny staż, chociaż dołożyłem wszelkich starań i włożyłem całe moje serducho, aby się powiodło. Na następny staż w tej firmie z pewnością kandydować nie będę.

@kandydat do tegorocznego stazu

Kandydacie, o przyjęciu na staż decyduje tylko i wyłącznie wynik i ocena wykonanego zadania. To prawda, że ilość miejsc przeznaczona na staże jest ograniczona, jednak nie ma to wpływu na decyzję o przyjęciu. Ostateczny głos ma mentor, a jego feedback otrzymałeś od nas drogą mailową, jak i zaproszenie na ścieżkę praktyk. Zachęcamy Cię do jej rozważenia i mamy nadzieję, że „do zobaczenia”! Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji Euvic

kandydat do tegorocznego stażu
@Euvic S.A.

Cytując: "Samo zadanie nie zostało zrobione źle, jednak ocena wynika z bardzo dużej liczby konkurencyjnych zgłoszeń oraz ograniczonej liczbie miejsc w zespole". To której wersji się trzymacie? Przy czym wspomnęliście w mailu, że wynik pracy kandydaci otrzymają 4 kwietnia. Ja ten wynik otrzymałem dopiero 6 kwietnia, jak już jeden z Waszych programistów w końcu znalazł moją pracę (której rzekomo nie przesłałem) na innych branchach.

programista - kandydat

Jeszcze w życiu nie spotkałem tak niepoważnej firmy. Przeszedłem rekrutacje, dostałem propozycję pracy, po czym zadałem jeszcze kilka pytań zanim podpiszę umowę i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie polecam.

@programista - kandydat

Programisto-Kandydacie, ze szczególną dbałością podchodzimy do procesu rekrutacji. Dbamy o kontakt z kandydatem i feedback na każdym jego etapie. Tym bardziej jesteśmy zaskoczeni Twoją opinią. Jeśli jesteś w procesie rekrutacyjnym do Euvic Sp. z o.o., to prosimy, skontaktuj się ze swoim rekruterem prowadzącym. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji Euvic

@Euvic S.A.

Jeśli jesteście tak profesjonalna firmą która ze szczególną dbałością podchodzi do rekrutacji, to powiedzcie dlaczego to autor tego posta ma kontaktować się ze swoim rekruterem głównym skoro kontakt z kandydatem został ucięty przez rekrutera? Błąd w rekrutacji popełniliście Wy, a nie autor. To już nie pierwsza taka opinia świadczącą o tym, że nie traktujecie ludzi poważnie, podczas rekrutacji w Waszej firmie. Może warto zastanowić się nad wprowadzeniem standardu określonego mianem CE - Candidate Experience i rozpisać standardy komunikacji firmy z kandydatami? To moja propozycja.

moty

Polecam, sprawdzona firma !

Pomarańczowy

Oczywiście wypłąte dostają wybrańcy w firmie , ponieważ trzeba być szczęśliwcem w ING. Wysyłają przelew w piątek o 12:00 i mają w (usunięte przez administratora) że wypłaty nie dostanie więkoszść organizacji.

@Pomarańczowy

Witaj, regulamin wypłacania wynagrodzeń jest dla wszystkich pracowników transparentny – określa on daty wypłat, które są przestrzegane. Fakt późniejszego księgowania w innych bankach to sytuacja, która może się zdarzać, jednak jest to obszar, na który nie mamy wpływu. Pozdrawiamy, Zespół Euvic

Orange
@Euvic S.A.

Wg Kodeksu Pracy waszym obowiązkiem jest zadbać o to aby wynagrodzenie znalazło sie u pracownika w dniu wypłaty wynagrodzenia. Jeżeli Wasz Bank kolejny raz jest zawodny w tej kwestii to należy rozważyć zmianę. proste Euvic

Jemioł
@Pomarańczowy

co ty mówisz każdy dostaje wypłate o czym ten kom w ogóle

Czy rotacja pracowników w Euvic sp. z o.o. na Konsultant jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 7 marca na Bydgoszczak.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jemioł

A skąd taki wniosek???????? Raczej firma się rozwija i rozbudowuje stąd nowi pracownicy są potrzebni...

Zostaw merytoryczną opinię o Euvic S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Euvic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euvic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euvic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euvic S.A.?

Kandydaci do pracy w Euvic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euvic S.A.