DROMA

Opinie o DROMA

omijac drome szerokim łukiem

firma tragedia, sezonówka, po sezonie zwolnienia masowe omijac szerokim łukiem dodatkowo niskie zarobki, w ogłoszeniach podaja kwoty ktore sa o 500-100 wyzsze niz faktycznie oferuja, tragedia wewnatrz firmy rozgardiasz i nieład w kazdym dziale

Hej wszystkim powiedzcie bez owijania w bawełnę jak wygląda praca jakie zarobki netto itd. dzięki ????

qwert
@Nowy

Jak masz czas robić nadgodziny to nieźle zarobisz

@qwert

Haha fajnie zarobi ja przepracowałam cały miesiąc do tego wszystkie 4 soboty niby 100%platne i 6 nadgodzin po 50% i zrobiłam 3100 haha śmiech na sali nie wspomnę że miałam wyrobiona premie ponad 1tys brutto na rękę miałam dostać jakieś ponad 820 zł i co z tego wyszło że dostałam wciul mało bo jakieś 300 netto haha... Dlatego nie opłaca się robić żadnych nadgodzin ani żadnych sobót bo i tak (usunięte przez administratora)Cię na kasę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DROMA?

Bardzo złe na dziale montażu markiz. Na logistyce i pakowaniu - spoko. Na dziale uzbrajania poszyc i screenów jest naprawdę fajne.

Agnieszka

Wypadki krakowskie Decyzją nowowybranego prezydenta Tybetu, Niebiańska Armia dokonała desantu na terenie Krakowa. 14 kwietnia 1000 spadochroniarzy zostało zrzuconych nad miastem. Władzę w Krakowie przejęli zwolennicy reinkarnacji, którzy wprowadzili terror i rządy silnej ręki. Zły Bliźniak postanowił, że jego brat zostanie pochowany na Wawelu. Ponieważ, jak głosiła oficjalna propaganda buntowników, "nikt nie jest godzien spocząć z Bliźniakiem" rozpoczęto akcję rozkuwania znajdujących się na Wawelu grobów królów, pisarzy i znanych działaczy. W centrum Krakowa rozpoczęto budowę ogromnego monumentu poświęconego przywódcom buntu. Władze wprowadziły również obowiązkową żałobę naukową, a smutność twarzy oceniały, specjalnie w tym celu powołane, biura polityczne. Dromowicz

Ok

Ok

To bylo troche inaczej

Hej wszystkim powiedzcie jak wygląda praca jakie zarobki są idzie przeżyć warto dołączyć do waszego zespołu bez owijania w bawełnę dzięki ????

Bogus

Witam A jak wygląda tam praca jako kierowca CE jakie zarobki , jak z wyjazdami i powrotami

Autobus?

Witam jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i chciałbym dla pewności spytać się o autobus firmowy. Czy on zatrzymuje się w Chorzowie , jakiś przystanek? Czy może chociaż w Katowicach gdzieś koło rynku albo na drodze z aks do Chorzowa?

Gumienny

Zamiast Droma powinno być dramat, lider , kierownik , dyrektor do zmiany ta 3 zabija całą pracę i atmosfere w pracy , (usunięte przez administratora) gorzej nawet nie dziwię się że po kolei wszyscy się zwalniają mają Tutaj taki bałagan że to jest masakra , dyrektor sugeruje że podczas pracy nie można iść skorzystać z toalety to pomyśleć sobie co do pracy z jego władzą tutaj , po prostu porażka najlepsze 60 gr brutto od rolety śmiech na sali , 2 tys w takich czasach to mogą se w 4 litery wsadzić

@Gumienny

Hej. Jak wygląda samo składanie rolet, ciężka praca ? Pozdrawiam

Mlody

Witam, mam okazje zatrudnic sie w dromie, moge prosic o jakies opinie? Jak zarobki, atmosfera w pracy, nadgodziny i mozliwosc rozwoju.

@@@@@
@Mlody

Nie polecam to jest praca sezonowa. Marzec-Pazdziernik dużo godzin a w listopadzie zwolnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o DROMA - Zabrze

• Jak się pracuje w DROMA?

Zobacz opinie na temat firmy DROMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DROMA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROMA?

Kandydaci do pracy w DROMA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROMA