DROMA

Opinie o DROMA

Zdanek

Witam. Jeśli można wiedzieć, ile firma oferuje na stanowisku produkcyjnym? Może ktoś coś...

@Zdanek

Ile oferuje.......... dobre pytanie najniższa krajowa Zobaczymy co powiedzą po Nowym Roku bo to co oferują w obecnej chwili to nie jest żadna podwyżka 200 zł to jest wyrównanie inflacyjne obowiązkowe od nowego roku chyba na produkcję pójdzie administracja bo chyba jest ich najwięcej i pracę sobie chwalą bo na pewno mają inne stawki niż robole na produkcji ????????????????

Kogucik
@Zdanek

Najnizsza krajowa maja pracownicy z roczym stazem

@Kogucik

A potem pracujesz kolejne dwa za te same pieniądze

Nic

Po kilu dziesieciu tez

MAGAZYNIER

Potwierdzam Pracuję już w dromie 2 lata i dalej najnisza krajowa :/

Pan Paweł

Witam chciałem zapytać jak wygląda praca jako kierowca busa w tej firmie ? Czy warto zacząć współprace jak się nie posiada wgl doświadczenia zawodowego ?

@Pan Paweł

Polecam fuchę kierowcy busa praca spoko tylko dwa trzy kursy i dobrze płacą

Matej
@Darek

Witam. Napisał pan ze poleca fuche kierowcy. Bo właśnie zatrudniłem sie na stanowisku kierowca busa i jest to rozwożenie materiałów po Holandii. I teraz pytanie czy płacą tak jak mowia ze sie wychodzi jakies 300zl na rękę dniówkę czy to ściema. Bo nie usmiecha mi sie jechac do Holandii za mniej i do tego stracić pieniądze na miesięczne wyżywienie. Prosze o odpowiedź MatejBodzio@gmail.com pozdrawiam

Nowa

Pisze, że potrzebują krawcowe. Co tam die szyje i na ile zmian?.

Jakie opinie na temat pracy biurowej?

@Kasia

Super....nie czekać tylko aplikować. Administracja tak się rozrasta ze brakuje biurek dla każdego....od lutego połowa będzie pracowała zdalnie.....

Ok

Ok

Grzegorz

Widać firma wykupiła profil na go worku, opinie znikają jak ciepłe bułeczki. A szkoda, choć z drugiej strony, fajnie że coś trafia i ponoć są zmiany. To chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że tak jak mamy wyznaczone miejsca na załatwienie potrzeb fizjologicznych, tak też są miejsca zwane jadalniami. I powinno dotyczyć to pracownika KAZDEGO szczebla. Kubki, pojemniki plastikowe, talerze na biurku na środku hali produkcyjnej, w ogóle - jedzenie tam śniadania jest totalnie niezgodne z 5S - FUJ

Artur

Odniosłem wrażenie, że firma ma ludzi na produkcji w głębokim poważaniu od początku chyba istnienia. Dla pana dyrektora, kierowników, oraz liderów liczą się tylko statystyki a nie człowiek. Pracowników ze stażem mają gdzieś, i tych co się znają i długo pracują. Się dziwić , że normalni ludzie odchodzą i mało kto chce tu zostać w tym bałaganie. Przyjmują co chwilę nowe osoby, a oni i tak zostaną zwolnieni za pół roku albo sami odejdą, gdy zobaczą co się dzieje w tym cyrku na kółkach. Szkoda się było przyjmować do tej firmy bo to strata czasu. Jeśli macie trochę choćby oleju w głowie ludzie to znajdziecie robotę wszędzie byle nie tutaj. Tu się nie zarobi, a tylko przerobi i wykorzystują ludzi na wszelkie możliwe sposoby. Słabe premie, albo wcale ich nie ma. Wygórowane jakieś normy na produkcji, a to jedna wielka ściema, bo pieniądze te same i minimalne płace krajowe. Wszystko idzie w górę, a jak wyżyć za jałmużnę. Jeśli ktoś szuka zarobku, to nie w tej firmie po prostu. Są tacy co pracują parę lat starali się więcej niż cała firma razem wzięta pasożytów, i do niczego nie doszli. Nadgodzin robili co niemiara i wielkie g.......... z tego mają. Morał niebanalny: Nadgorliwość i pracowitość gorsza od Nazizmu i wyzysku jaki panuje w Dromie. Jak ktoś komuś wejdzie w (usunięte przez administratora) bez wazeliny w biurze to ma premie i podwyżkę, a jak jest normalny i uczciwy to go zgnoją i dojadą, i powiedzą drzwi czekają żeby je zamknąć od zewnątrz i nie wracać. Dziekuję za uwagę bardzo serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieję, że ta krótka lektóra coś choć trochę rozjaśniła czyjeś umysły, może i nawet natchnęła na jakieś zmiany w życiu. Może uratuję czyjąś dobrą duszę która błąka się w poszukiwaniu pracy. Żeby czasem nie popełniła mezaliansu i nie wpadła w ten misz-masz kogiel-mogiel-bigos i nie składała aplikacji do tej firmy o nazwie Droma-Dramat prawie jak Szekspirowski ;))

Bałagan, (usunięte przez administratora). Minimalna stawka na początek i tak do końca jałmużny, robią ludzi na szaro w bambuko. Nabijają w butelkę obiecują złote góry na rozmowie o pracę, a w rzeczywistości potem śmieszne wypłaciczki. Szczerze mówiąc (usunięte przez administratora) niezła w tej firmie podobno od początku jej istnienia. Się dziwić jakie kierownictwo i szefostwo , tak i reszta załogi (usunięte przez administratora) Żeby tylko nie poszła firma na dno jak Tytanik, nic nie trwa wiecznie. Każda bajka ma swój jakiś koniec. Czas pokaże jak reszta normalnych ludzi z tamtąd pójdzie i zostaną wazeliniarze sami i kapusie 60-tki donosi-ciele, klękający na perskich czerwonych dywanach pod biurkami.

Opti

A jak wygląda magazyn? Atmosfera, ludzie itp.

A czy był tam kiedy jakiś myślący kierownik?

Magazynier

Jaka jest atmosfera pracy w magazynie? Jaki jest kierownik? W jakim systemie pracujecie?

Kazimierz

robie tu wiele lat, to juz zupelnie inna firma niz kiedys na portowej. zmiany na mega plus. Kasa na czas, premie. jest cisnienie na wydajnmosc ale jak ktos jest dobry to mu to nie przeszkadza bo przeiciez od tego ma wyzszą premioe

no tak
@Kazimierz

Kazimierzu, takich jak Ty pracowników, powinni ozłocić! Jesteś rzetelny, solidny, stosujesz wszystkie normy jakościowe . Jesteś bardzo dobrym pracownikiem, wydaje mi się że inny pracodawca nosiłby Cię na rękach.

Kogucik

A no jest i dalej nic z tym nie robia, a jak juz maja wartosciowego pracownika to maja go w nosie i pokazuja gdzie sa drzwi.

Grzegorz

Czy firma @DROMA posiada certyfikaty ISO?

oleg

Nieźle płacą w waszej firmie jak miesiącami (albo nawet latami ) szukają kandydatów np. lidera produkcji a Kandydatów po rozmowach olewają nawet odpowiedzi nie dają!

Barbara
@oleg

normalnie,(usunięte przez administratora) bez możliwości dorobienia na nadgodzinach ....a jak coś Ci się nie podoba, tam są drzwi, nikt Cię nie trzyma. dlatego ogrom ludzi odchodzi, a firma nie przejmuje się złą opinią na rynku pracy. Wydaje się że zostają tacy, którzy(tak im się wydaje) nigdzie indziej sobie nie poradzą,(usunięte przez administratora) smutne

Maniek

Witam jestem na etapie odpowiedzi z firmy czy dostanę pracę chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może pracuje na kontroli jakości i może mi powiedzieć coś więcej na temat pracy obowiązków itp bo rozmowa rekrutacyjna powiem była tak na szybkiego

@Maniek

Dzień dobry, w razie jakichkolwiek kwestii do powtórzenia czy omówienia, proszę skontaktować się z rekruterem, który zapraszał na rozmowę. chętnie odpowie na wszystkie pytania :)

Maniek
@DROMA

Szkoda tylko że 0 odpowiedzi czy dostało się pracę cisza nikt nic nie wie pozdrawiam

@Maniek

Kiedy był Pan na rozmowie? Jako firma potrzebujemy czasu na podjęcie decyzji, nie podejmujemy pochopnych decyzji. Prosimy o chwilę cierpliwości albo o kontakt z rekruterem, to dobre źródło informacji. Pozdrawiamy Droma

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna w tej firmie? Dziekuje za odpowiedz

Aldona

Tak

Edyta

No niech ktos powie że to nie ryba

paulina

Ładne to jest

agata

No wiesz

Były

Nareszcie nastał ten dzień - wieńczący koniec dromowego koszmaru... Dobra rada dla wszystkich szukających tam pracy - szukajcie dalej - byleby zdala od tego koszmaru.

jaś
@Były

a co umowy ci nie przedłużyli?

@jaś

To że ktoś już nie pracuje to nie znaczy ,że umowy nie przedłużyli są też ludzie którzy się szanują i nie podpisali dalszej współpracy z tą firmą , a jakiś powód tego musiał być .

Ty

To prawda jest

Gall

"Od jakiegoś czasu pracuję w DROMIE, w Zabrzu. Atmosfera pracy jest OK, chociaż na niektórych (konkretnie dwóch) pracowników warto uważać, ale o tym na kogo, zawsze ktoś poinformuje nowicjuszy. Poza tym wszyscy (ci na których trzeba uważać też) są chętni do pomocy i udzielania rad. Przekrój pracowników jest bardzo szeroki. Od młodych pracowników (widać nie jest źle z pracą i płacą) do tych w średnim i starszym wieku. Płace są chyba zadowalające skoro są pracownicy o dłuższym i długim stażu. Nie rozmawiam na ten temat z innymi, ale widać jest w miarę dobrze, a pamiętać należy, że lepiej jest zawsze tam, gdzie nas nie ma. Z młodymi jest zapewne jeden problem. Po miesiącu pracy i pierwszej wypłacie chcieliby pewnie pozbyć się długów i obkupić w ciuchy, zrobić konkretną imprezę dla kumpli i może pomyśleć o furze, A to niestety wymaga czasu i cierpliwości. Kto posiada te dwie cechy, na pewno z biegiem czasu dojdzie do czegoś nawet w DROMIE. Poza tym młodzi mieszkający z rodzicami mają zaplecze w postaci domu rodzinnego i rodziców i wystarczy, że kierownik opierniczy zbyt mocno to jest już powód do porzucania pracy po kilku dniach. A kierownictwo jest OK, a że wymaga pracy to nie należy się dziwić. NA KONIEC UWAGA: zanim zdecydujesz się zgłosić do pracy w DROMIE popróbuj (w domu, jeśli jest taka możliwość lub u kogoś znajomego), pracy przy pomocy wiertarki ręcznej, wkrętarki (rozróżnić jedno od drugiego) ręcznej piły kątowej, szlifierki stołowej i będzie zdecydowanie łatwiej. Resztę wytłumaczą i pokażą chętni do pomocy pracownicy. POWODZENIA!"

Adsm

Nolte

To też

Maciek
@nocnik

ładnie i prawdziwie opisane.

byly pracownik

Firma Droma to istny koszmar. Przede wszystkim mamią ludźmi obietnicami o stałym zatrudnieniu a prawda jest taka, iż jest to praca sezonowa i po sezonie masowo zwalniają ludzi zazwyczaj na jesień(tak dziękują za wkład pracy). Po czym wznawiają rekrutację na wiosnę, żeby w jesień ludzi znów zwolnić. Nie wypłacają nadgodzin bardzo często, są do wybrania. W firmie panuje dezinformacja, nikt nic nie wie. Na gowork piszą głupie komentarze (dział hr lub inne osoby reprezentujące firmę), żeby zakryć prawdziwą prawdę o firmie czyli negatrywnie opinie, aby przyszli kandydaci do niej nie dotarli. W działe hr pracują bardzo niekompetentne osoby (między innymi jąkające się i nie znające ofert, które prezentują) - zapomnij o tym, że informują o wyniku rekrutacji. Dla osób zarządzającym firmą pracownicy są tylko liczbą, która zgadza się na koncie "$$$$". Brak szacunku dla ludzi. W ofercie mają stawkę, która jest niemożliwa do uzyskania, bo oferują znacznie niższe stawki. Należy omijać tą firmę szerokim łukiem. Polecam dokopać się na gowork do tych postów, które są ukryte tymi komentarzami (które mają specjalnie zakryć prawdę o firmie czyli - opinie osób, które pracowały i chcą przestrzec inne osoby).

Pipi
@byly pracownik

Bo to czysta prawda jest

Słoń
@Pipi

a jednak się nie zgodzę, może nie jest na ok na 100% ale nie ma dramatu.

pracuś
@Słoń

popieram, źle mówia ludzie którzy nie pracowali nigdzie prócz dromy, ja pracowałam i naprdę tu jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o DROMA - Zabrze

• Jak się pracuje w DROMA?

Zobacz opinie na temat firmy DROMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DROMA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROMA?

Kandydaci do pracy w DROMA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROMA