Opinie o PassionHR w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PassionHR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PassionHR o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PassionHR w Olkusz

Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Wiele publikacji i postów jest "pod publikę". Łatwo dac się tym oszukac. Baardzoo wysokie mniemanie o sobie, jakby firma była jakaś korporacją. Nie polecam.

Franek
@Bartek

Ale czy rzeczywiście jest tu co poprawiać? Wiem, że przedmówca poruszył temat atmosfery. Ale go nie rozwinął. Więc, żeby nie rzucać słów na wiatr, to jakie relacje, czy między samymi współpracownikami, czy w relacjach z przełożonymi wymagałyby uleczenia? No i jakie rzeczywiste sytuacje wskazywać by miały na istnienie jakiegokolwiek problemu?

Szczery

Przerost formy nad treścią Śmieszność Amen.

Uczestnik szkolenia
@Wojtek

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia z prowadzonych szkoleń przez firmę HRPassion. Treści przekazywane nie wnoszą żadnych wartości do pracy czy rozwoju pracowników. Nie polecam!!!

Dawno coś komentarzy tu nie było a widziała, że szukają asystentki do działu handlowego. jak widać roczne doświadczenie to pierwszy z wymogów. Dopytam tylko wprost czy osoba bez niego byłaby w ogóle brana pod uwagę? myślę ze pozostałe punkty spełniam, głównie w zakresie merytorycznym.

Szczery

Przerost formy nad treścią Śmieszność Amen.

Truestory
@Szczery

Hahaha w punkt ????????

Wojtek
@Szczery

@Szczery Dokładne , Panie ładnie mówią ale o stanowiskach technicznych mają małe pojęcie. W firmie w której pracuje są prowadzone szkolenia /warsztaty przez PassionHR - poziom podstawowy, nawet najmniej wyedukowani pracownicy im nie wierzą . Ich wartością jest uczciwość :) uważajcie co mówicie bo może być wykorzystane przeciwko Wam.

Uczestnik szkolenia Nowy wpis
@Wojtek

Oki Nowy wpis

Witam, są tu jakieś osoby znające realia pracy jako manager operacyjny w firmie? Chcę zmienić pracę, wcześniej pięć lat pracowałem w firmie w trochę dalszej lokalizacji, zajmujacej się branżą fashion, niestety właśnie ta odległość stała się zbyt uciążliwa, dlatego szukam tutaj. Wie ktoś może, bo w ogłoszeniu tego nie napisali, czy pracownikom przysługuje dodatek relokacyjny?

Kandydat Nowy wpis

Moje wrażenia z procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez firmę PassionHR to przede wszystkim bardzo wątpliwe rekrutacje. Sposób prowadzenia rekrutacji z brakiem poszanowania do czasu i doświadczenia kandydatów. Rekrutacja pozbawiona profesjonalizmu.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PassionHR? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Manager Operacyjny ds. Rekrutacji i Koordynacji Projektów?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@Gość

Bardzo dziękujemy z Twoją opinię. Rozumiemy, że autor posta to osoba, która u nas pracowała ponieważ bardzo dobrze zna atmosferę w firmie. Pozdrawiamy zatem i życzymy wszelkich pomyślności w tym trudnym czasie. Mamy jednak inne zdanie na temat atmosfery w naszym zespole. Szczególnie teraz, gdy jesteśmy w trudnym momencie organizacyjnym przez szalejący wirus. Życzymy odnalezienia miejsca, które będzie dla Ciebie dobre i pozwoli na spełnienie zawodowe.

Ciekawy
@Gość

Dlaczego ludzie za wszelką cenę chcą negatywnych komentarzy na temat firm. Może warto pisać o tym co dobre. Swoją drogą chciałbym przeczytać kiedyś opinie pracodawców na temat pracy ludzi u nich. Pewnie mieliby dużo do powiedzenia.

Bartek
@Ciekawy

Ludzie piszą negatywne opinie aby ostrzec potencjalnych zainteresowanych a przy okazji są duże szanse że pracodawca poprawi słabe punkty.

Franek
@Bartek

Ilona

Witam, szukam info o pracy jako Manager Operacyjny ds. Rekrutacji i Koordynacji Projektów. Ciekawie wygląda oferta no i ciekawa jest kasa, bo podali, że na UoP można dostać 10 000 zł brutto. A może liczyć jeszcze na jakieś premie? Napisali, że jest atrakcyjny system premiowy. Wiecie, ile tego jest lub jak ona jest naliczana?

@Ilona

Dzień dobry, Jeśli jest Pani zainteresowana ofertą to zapraszamy do kontaktu :)

Gość specjalny

Tak to miejsce gdzie nie każdy się odnajdzie. Firma mała, jeśli komus pasuje mały zespół to plus, jeśli stawiasz na dużą firmę i chcesz większych możliwości to nie miejsce dla Ciebie. Wysoki poziom z pewnością tylko jak on może być niski w takiej małej firmie, przypuszczalnie z tak niewielką ilością rekrutacji ?... To prawda trzeba to wszystko dobrze ułożyć, zaplanować na początku, ale naprawdę trzeba się mocno postarać żeby to potem zepsuć! Marketing na wysokim poziomie odkąd pamietam, ale dobry marketing to podstawa inaczej zginiesz wśród innych, taki właśnie jest rynek. Dużo osób się tam przewinęło, sami oceńcie czy to na plus czy na minus.

PassionHR poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

Brałem udział w rekrutacji. Bardzo profesjonalnie. Dostałem wszystkie informacje na temat stanowiska, wymagań, kasy. Rekruterka caly czas była w kontakcie i wiedziała co się dzieje u pracodawcy. Po rekrutacji też było info dlaczego nie przeszedłem dlaej. polecam.

Czy często w firmie PassionHR zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

PassionHR

Dzień dobry, czy pytanie dotyczy rekrutacji do firmy czy rekrutacji wewnętrznej wśród pracowników? Chętnie opowiemy więcej :)

Były członek zespołu

Wstawiam swoją opinię bo widzę, że ktoś rozgoryczony postanowił dziewczynom utrudnić życie. Pracowałam w Passion dosyć długi i nie dam złego słowa powiedzieć na zespół i firmę. Po pierwsze uczciwość właścicielki, dla której zespół jest an pierwszym miejscu. Po drugie poziom pracy jest najwyzszym poziomie. Firma jest ceniona przez klientów. Jeśli ktoś się nie odnalazł to prawdopodobnie dlatego, że pozimo jest wysoki i oczekiwania duże. Nie jest to miejsce w którym kazdy da radę ale nie jest to powód do tego żeby nie docenić pracy innych. Firma angażuje się także charytaywnie, również w pomoc swoim byłym pracownikom!!!

Goscinnie
@Były członek zespołu

Wyjątkowo szybka reakcja jak na "Byłego Członka Zespołu"

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PassionHR?

PassionHR

Rozmowy rekrutacyjne do tej pory prowadziliśmy zarówno w biurze, jak i Online. Wszystko zależy od rodzaj procesu rekrutacyjnego i możliwości zorganizowania spotkania na żywo. W obecnej sytuacji (pandemia) wszystko spotkania są prowadzone za pomocą narzędzi Online.

Ile jest zmian w PassionHR?

PassionHR

Jakich zmian dotyczy pytanie? W czym możemy pomóc?

KAsia

Jak duża jest rotacja pracowników w tym miejscu?

@KAsia

Zespół PassionHR jest zgranym i niewielkim teamem. Ludzie dołączają do nas na dłużej. Ci, którzy odchodzą z firmy utrzymują z nami dobre relacje. Trzymamy za siebie wzajemnie kciuki :)

Jak długo trwa proces awansu w PassionHR?

Izabela Bierlet

Ścieżka kariery zależna jest od działu. Na awans wpływają także: poziom kompetencji i wyniki w codziennej pracy. Wskaźnikiem nie jest czas tylko postęp w wykonywanych obowiązkach, zaangażowanie oraz postawa zgodna z wartościami firmy.

Kazimierz

Aktualnie firma PassionHR poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk. Ogłoszenia o pracę do tej firmy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej https://passionhr.pl/oferty-pracy. Ktoś z Was pracował może na którymś ze stanowisk? Zastanawia mnie, na jakie warunki można liczyć na początku zatrudnienia? Ktoś może opisać, jak to wygląda? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Riko
@Kazimierz

Najlepiej zadzwonić do agencji. Rekruterki są bardzo ogarnięte i udzielą informacji o prowadzonych rekrutacjach. Jesli nie masz doświadczenie to podpowiedzą co i jak. Pamiętam, że była też opcja stażu.

@Kazimierz

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Cezary

Czy firma rekrutuje aktualnie?

Iza
@Cezary

Dzień dobry, nie prowadzimy w aktualnie rekrutacji do swojego zespołu ale mamy wiele otwartych procesów dla naszych klientów. Proszę o kontakt pod rekrutacja@passionhr.pl

Firma PassionHR bardzo prężnie się rozwija, prowadzimy wiele ciekawych projektów rekrutacyjnych dlatego ciężko znaleźć czas żeby tu zaglądać systematycznie ;) Jeśli chcecie się dowiedzieć o tym co robimy zapraszamy na nasz profil :) https://www.facebook.com/agencjapassionhr/

Chętny do pracy

Czy tak dobrze się pracuje , że od dawna nikt nie odezwał się?

Justyna

Bardzo dobra atmosfera pracy. Firma prężnie się rozwija. Realizuje ciekawe projekty rekrutacyjne oraz z zakresu HR. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PassionHR - Olkusz

• Jak się pracuje w PassionHR?

Zobacz opinie na temat firmy PassionHR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.