Opinie o Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg`. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` w Olkusz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Sprzedawczyni.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

masakra Nowy wpis
@Pytanie

zero motywacji, nawet nie ma co liczyć na jakieś premie świąteczne. Wyzysk, praca po 6 dni w tygodniu. Robienie wszystkiego,jest się sprzedawca a zarazem zarządza całym punktem, robi się wszystko za najnizszą krajową!!! (usunięte przez administratora)

yyy

@Xxx śmieszne, tzn? Nie płacą uczciwie za nadgodziny?

Yyyy Nowy wpis
@yyy

Dodatkowe 50% stawki godzinowej to nie jest. Chyba że zarabiamy 8 zł za godzinę przy najniższej krajowej. Wszystko wypłacane na czarno.

Hej, czy w firmie Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` płacą za nadgodziny?

Xy

Zawsze nadgodziny są wypłacane

Xxx
 Problem
@Pytanie

Szkoda tylko że śmieszne pieniądze, niezgodne z kodeks pracy :(

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kontroler jakości
Olkusz
Bamet
(96 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ŚLUSARZ / MONTER
Olkusz
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Robert

Bółki są coraz droższe a sera czy maku jest coraz mniej.

Kacper

Czy można liczyć na stałe zatrudnienie i umowę o prace ?

Henryk

Czy ktoś posiada informacje na temat firmy?

Iwo

Szkoda, że tak się zakończyła działalność.

Pracownica
@Iwo

Nikt niczego nie zakończył. bo pracuję - pozdrawiam

Oszołom

Chcesz mieć żonę szerszą w kroku wyślij ją do złotego rogu.

Filozof
@Oszołom

ja chcę.to do kogo mam się tam udać he he ?

Oszołom
@Filozof

Idź a tam Ci powiedzą.

Ryszard

Słyszałem bardzo niemiłą informację, że piekarnia jest w likwidacji. Co się stało?

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat Złoty Róg Piekarnia Jerzy Jochymek?

pracownica

Słyszeć,a pracować to ogromna różnica...lepiej pisać opinię w sytuacji w której miało się swój udział.

as

Wiem jedno pieczywo maja dmuchane jest poprostu nie dobre a zarobki slyszalem smieszne poprostu ...

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg` - Olkusz

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg`?

Liczba opinii klientów firmy Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg`, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg`
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Skwer Skwer 2
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6370100748 REGON: 271003468

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jerzy Jochymek Piekarnia Złoty Róg`