Opinie o MORE4WORK w Klucze

MORE4WORK
4 17 38 5 1
Darek Nowy wpis

@tomasz Możesz dodać więcej informacji dla chętnych do pracy?

tomasz Nowy wpis

gut

Pomocna?
Mariusz Nowy wpis

... pełny raport Gemius
wladek

idealnie

Sławek

Nie polecam tej agencji w momencie gdy doszło do wyplaty okazuje sie ze firma byla nie zadowolona zostaly obciete godziny i diety.Dziwne że nie zostało to zgłoszone wcześniej że są nie zadowoleni gdy był na to czas.Walka z wiatrakami gdy poprosiłem o zdjęcia niby źle wykonanej pracy ...milczenie.

mariusz

Posrednik z Polski bardzo dobry. posredniczy od momentu wyjazdu az do calego pobytu wzorowo. Popieram nizej dla chcacych pracowac

Tymon

Każdy ma inne poczucie zadowolenia. Agencja bardzo dobra dla chcących pracować.

Wiktoria

@Wojciech jakubowski, czy możesz napisać coś więcej, dlaczego zmieniłeś swoje zdanie o tej firmie i nie jesteś zadowolony? Jak długo przebywałeś na L4 i czy rzeczywiście było ono Ci potrzebne? Czy wyjaśniłeś sprawę braku wypłaty, o której wspominasz. To poważne zarzuty w kierunku firmy MORE4WORK, więc warto to wyjaśnić.

Jacek.S
@Wiktoria

Firmy more4work osobiście nie polecam (usunięte przez administratora)Osobiście polecam dzwonić do Pani Agnieszki z dankersa

Wiktoria

@Robert, Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co dokładnie doceniasz najbardziej w pracy dla firmy MORE4WORK? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia oraz atmosfery w pracy? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Jeżeli rozwiniesz swoją wypowiedź na pewno pomożesz nie jednej osoby w lepszym poznaniu firmy.

Wojciech jakubowski
@Wiktoria

Ja mogę dodać że przez 1.5roku jakoś układały się dobre realizacje z more4work i Dankers oczywiście były jakieś drobne uchybienia. Ale od lipca 2018r nie mam już dobrego . Brak wypłaty wypowiedzenie za to że na l4 byłem chodź nie byłem osoba która chodziła ciągle.

Wojciech Jakubowski

WITAM.DZIEKI more4work a szczegolnie Damianowi mam solidna prace w Niemczech. Pracuje od czerwca. Pierwszy raz spotkalem sie z taka firma ktora mowi jak jest bez koloryzowania. Najwazniejsze ze mieszkanie praca jest ok. Kasa sie ciagle zgadza. Czego chcec wiecej. Nawet z urlopami niema problemu. Telefon i wszystko zalatwione.Nie jestem osoba anonimowa jak widac. Pozdrawiam i polecam.

Tak4Nie

Wojciech jakubowski
@Wojciech Jakubowski

Pomyliłem się co do more4work i Dankers po 1.5r pracy .

Wojciech Jakubowski

Witam.Kiedys dałem pozytywną opinię agencji pracy more4work oraz Dankers. Teraz wiem że się zawiodłem i pomyliłem. Obecnie jest tak ze nie wypłacił mi wogole wypłaty w czasie trwania zwolnienia chorobowego wypowiedzieli mi umowę oraz nie potrafią i nie mają odwagi od 3 tyg odebrać tel. Aktualnie adwokat zajmie się sprawa. PS. SZUKAM OSÓB KTÓRE BYŁY OSZUKANE PRZEZ TE FIRMY MOŻE JAKIŚ ZBIOROWY POZEW.

Robert

Witam polecam jestem zadowolony

TakNie

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o MORE4WORK jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Cezary

MORE4WORK ma opinię dobrego pracodawcy. Nie dziwię się, że opinie na forum są również pozytywne.

more4work

A moze Pan Dylu napisze swoje nazwisko i dlaczego tak sadzi?? Czy to typowa zazdrosc? Panie H.. niech Pan zauwazy ze od 2 lat prowadzenia mojej Firmy nie bylo zadnej negatywnej opinii. more4work

Tomasz C.

Polecam to biuro a koordynator Damian to kompententny czlowiek ktory we wszystkim pomoze. Pracuje w Niemczech od 3 miesiecy jjestem bardzo zadowolony.

more3work

W7 i dawid. Nie musimy dodawac opini przez nas pracuje na terenie holandi i niemiec ponad 150 pracownikow rocznie. wiec sam fakt o ty swiadczy. Po 2 dzialamy na rynku od 2 lat i tylko wam cos sie nie podoba. Niestety jezeli ktos nie nadaje sie do pracy badz jest pijakiem i jest zwalniany to takie opinie sie pojawiaja pozdrawiam more4work

Dawid

Wszystkie te pozytywne opinie to chyba sami właściciele firmy napisali bo prawda jest zupełnie inna wystawiają ogłoszenia a nic nie jest do końca zorganizowane bałagan , zero organizacji z płatnościami też jest źle , NIE POLECAM PODEJMOWC PRACY Z TĄ FIRMĄ ¡!!!!!!!!!!!!!

m.p

glupoa bardzo dobra agencja. polecam. jezeli ktos nie ma pojecia o pracy to ma preensje lub jest po prostu alkoholikiem... ja z nimi wspopracuje od kwietnia tamtego roku. Razem zemna w roznych landach w niemchech jest 5 moich znajomych ktorych polecilem i pracuja caly czas wiec glup[ot nie piszcie....mega pozytyw

ludwik

Agencja bardzo dobra. Polecam

Janek

Pasożyty..

Tak7Nie

luko

dobra agencja. caly czas zajmuja sie pracownikami nawet jak jestem na miejscu w Niemczech. Ja pracuje przez nich w Firmie Da....s nie bede pisal jakiej nie wiem czy moga. wszystko ok tak jak mowil Pan [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jest. mega pozytwy dla nich i firmy z ktora wspolpracuja

Filip

Mieszkania w Arcen to domki sztachetowane ala campingi. Dla mnie warunki ok ale mogly by byc lepsze. Jak ktos dba o swoj domek da sie zyc..co do pracy przy ogorkach to nie wiem ja pracuje na magzynie wazne aby miec godziny

*****

Czesc moze ktos napisac jak jest z mieszkaniami w arcen i jak wuglada praca przy ogorkach i pomidorach lub na zrywaniu etykiet?

katarzyna

Dobra Agencja Mega Dobra. Tak jak mowia tak jest........Polecam..........!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam serdecznie

lisu

pozdrawiam more4work.. tak jak wyzej napisane podpisuje sie pod tym.. Jedyny minus to to ze czekalem u nich na prace 2 tygodnie ale bylo warto!! Wiadomo nie od nich to zalezy polecam agencje MOREWORK. MOWIA TAK JAK JEST NA MIEJSCU> NIECH INNI SIE UCZA!!

marcin

Witam u mnie tez duzy plus. Tak jak mowia tak jest. Ja przez nich do Veerbek wyjechal. pozdrawiam

MARIO

POLECAM WARTO

grzes

polecam tak jak mowia tak jest i tyle

Zostaw opinię o MORE4WORK - Klucze

Chcę opublikować: