Opinie o MORE4WORK w Klucze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MORE4WORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MORE4WORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MORE4WORK w Klucze

Bohdan Nowy wpis

Pizytyw kasa sie zgadza warunki ok

Majonex Nowy wpis

Rewelacja.Tak jak mówią tak jest. Nie ma co narzekać zaliczki wuplatu na czas. Praca dla osób które znają się na robocie a nie pseudo.pizdrawiam ekipa ahufnagell

Fajny właściciel pomaga w każdej sprawie. Polecam. Wzpolpracuhe juz zm4w od 2019r. Maja jedna agencje z niemiec i wszystko gra

Robert Nowy wpis
@Marcin

fajnie ze fajny wlasciciel :) w czym pomogl, dobra robote zalatwil? ile sie zarabia na takim wyjezdzie? i to wszystko legal na umowe niemiecka o prace? z zakwaterowaniem mi pomoze? powiedz, bo chce wyjechac stad

Grzegorz Nowy wpis
@Marcin

To super, a powiedz jak wyglada taki proces rekrutacji? Jak to było w Twoim przypadku? Duże wymagania ?

Ilona

Czy firma wysyłając do pracy do Niemczech zadba też o ubezpieczenie zdrowotne w tamtym kraju, czy to w gestii pracownika, tamtejszego pracodawcy, szczególnie chodzi o prace fizyczne, narażone na wypadki typu upadek z wysokości?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MORE4WORK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
skoter

poraszka nic wiecej...

Darek

@tomasz Możesz dodać więcej informacji dla chętnych do pracy?

tomasz

gut

Mariusz

Dzieki polecam

Mariusz

Super Agencja dziekiiii za wszystko

wladek

idealnie

Sławek

Nie polecam tej agencji w momencie gdy doszło do wyplaty okazuje sie ze firma byla nie zadowolona zostaly obciete godziny i diety.Dziwne że nie zostało to zgłoszone wcześniej że są nie zadowoleni gdy był na to czas.Walka z wiatrakami gdy poprosiłem o zdjęcia niby źle wykonanej pracy ...milczenie.

mariusz

Posrednik z Polski bardzo dobry. posredniczy od momentu wyjazdu az do calego pobytu wzorowo. Popieram nizej dla chcacych pracowac

Tymon

Każdy ma inne poczucie zadowolenia. Agencja bardzo dobra dla chcących pracować.

Wiktoria

@Wojciech jakubowski, czy możesz napisać coś więcej, dlaczego zmieniłeś swoje zdanie o tej firmie i nie jesteś zadowolony? Jak długo przebywałeś na L4 i czy rzeczywiście było ono Ci potrzebne? Czy wyjaśniłeś sprawę braku wypłaty, o której wspominasz. To poważne zarzuty w kierunku firmy MORE4WORK, więc warto to wyjaśnić.

Jacek.S
@Wiktoria

Firmy more4work osobiście nie polecam (usunięte przez administratora)Osobiście polecam dzwonić do Pani Agnieszki z dankersa

Wiktoria

@Robert, Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co dokładnie doceniasz najbardziej w pracy dla firmy MORE4WORK? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia oraz atmosfery w pracy? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Jeżeli rozwiniesz swoją wypowiedź na pewno pomożesz nie jednej osoby w lepszym poznaniu firmy.

Wojciech jakubowski
@Wiktoria

Ja mogę dodać że przez 1.5roku jakoś układały się dobre realizacje z more4work i Dankers oczywiście były jakieś drobne uchybienia. Ale od lipca 2018r nie mam już dobrego . Brak wypłaty wypowiedzenie za to że na l4 byłem chodź nie byłem osoba która chodziła ciągle.

Wojciech Jakubowski

WITAM.DZIEKI more4work a szczegolnie Damianowi mam solidna prace w Niemczech. Pracuje od czerwca. Pierwszy raz spotkalem sie z taka firma ktora mowi jak jest bez koloryzowania. Najwazniejsze ze mieszkanie praca jest ok. Kasa sie ciagle zgadza. Czego chcec wiecej. Nawet z urlopami niema problemu. Telefon i wszystko zalatwione.Nie jestem osoba anonimowa jak widac. Pozdrawiam i polecam.

Wojciech jakubowski
@Wojciech Jakubowski

Pomyliłem się co do more4work i Dankers po 1.5r pracy .

Wojciech Jakubowski

Witam.Kiedys dałem pozytywną opinię agencji pracy more4work oraz Dankers. Teraz wiem że się zawiodłem i pomyliłem. Obecnie jest tak ze nie wypłacił mi wogole wypłaty w czasie trwania zwolnienia chorobowego wypowiedzieli mi umowę oraz nie potrafią i nie mają odwagi od 3 tyg odebrać tel. Aktualnie adwokat zajmie się sprawa. PS. SZUKAM OSÓB KTÓRE BYŁY OSZUKANE PRZEZ TE FIRMY MOŻE JAKIŚ ZBIOROWY POZEW.

Robert

Witam polecam jestem zadowolony

Cezary

MORE4WORK ma opinię dobrego pracodawcy. Nie dziwię się, że opinie na forum są również pozytywne.

more4work

A moze Pan Dylu napisze swoje nazwisko i dlaczego tak sadzi?? Czy to typowa zazdrosc? Panie H.. niech Pan zauwazy ze od 2 lat prowadzenia mojej Firmy nie bylo zadnej negatywnej opinii. more4work

Zostaw merytoryczną opinię o MORE4WORK - Klucze

• Jak się pracuje w MORE4WORK?

Zobacz opinie na temat firmy MORE4WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MORE4WORK?

MORE4WORK
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Rudnicka 2a
    32-310 Klucze