FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)

Olkusz

Opinie o FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)

Mkmjmkmj

Myślę, że osoba pisząca o tej klice chciwych ludzi to prawda. Pewnie za chwilę będę miała kilka nieprzyjemnych komentarzy od tych osób no ale życie....... Praca jak praca. Kasa marna ???????????????????? a kierownik mówi że to fajne stawki. Od kiedy minimalna to fajna stawka?? Ludzie zapiera.......ją za 10 a dostają marne premie ( ktoś kto wymyślił 1 zl do przepracowanej godziny w weekend i święta powinien się trzy razy .... o ścianę; przykładowo masz 8 godzin w niedzielę dostaniesz 8 zł brutto!!!!????!!!! Gdzie w innych formach dają po 100 zł jak nic za takie dniówki AAAA i premia pod warunkiem że nie horujes i uż brak ???????????????????????? więc jeśli ktoś proponuje minimalna to warto iść do innej firmy .. może kiedyś właściciel doceni ludzi zacznie im godnie płacić i wtedy będzie warto tam pracować .

Byly menager

Witam - jeżeli chodzi o pracodawcę i część zespolu to polecam. Praca jak praca, kasa zawsze na czas i w miare zgrana ekipa - lecz..... Ludzie kierujacy zespołem to jedna klika która nie dopusci nikogo do koryta, co to znaczy - zero poszanowania pracownika, zero dbania o sprzet, braki awansów (chyba,Źe znajomych) myślę,że Warszawa to przeczyta. Właściciel robiony w h....., jedynie Krzysiu konssrwator i jeszcze jeden koles ktory w styczniu przyszedł z DG1 dbają tam o całokształt - pisze o DG bo tam pracowałem jako menager. Mi już ta opinia nie pomorze, ale Panie Marku i Ewo zacznijcie niektóre osoby traktować poważniej i rozbijcie kolestwo na Pogori, bo szlag trafi ten biznes a nowej restauracji w Sosnowcu w życiu nie otworzycie. Pozdrawiam -były pracownil

pracownicy
@Byly menager 08.09.2017 01:42

witam mateuszku to ze ty nie spelniles swoich marzen odnośnie bycia kierownikiem placówki w rok odkad zaczales tam pracować to nie musisz wszystkich o to obwiniać bo z tego co wiem to i tak od razu awansowales na managera choć nie miałeś ku temu predyspozycji a i potem pokazales ze się nie nadajesz na to stanowisko mysle jak i inni tu ze to ty ten gowniany wpis zrobiles Nikt za toba nie tęskni a zyczymy ci kariery ze hohohhoh

Davis

Skandal i zenada.zamowilem dzis 2 cheeseburgery i nie bylo w ani jednym ogorka. Zmarnowane pieniadze. Nie polecam. Fuszerka i amatorstwo.

ruda

ludzie nie zostawiajcie małych dzieci w samochodzie (tak dwie kobiety ze śląska) w pogodę 30 stopni w słońcu może się to skończyć odwodnieniem a w skutkach nawet śmiercią

Zostaw opinię o FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS) - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)