Opinie o Went-Klima Łukasz Budnik w Warszawa

Went-Klima Łukasz Budnik
counter
5 5 10 5 1
Karol Nowy wpis

Świetny pracodawca i potwierdzam, że pracuje się tu z przyjemnością!!

Tak2Nie
Dariusz Nowy wpis

Went-Klima Łukasz Budnik zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji w Warszawie i okolicach. Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych. Może obecni pracownicy mogliby dodać więcej informacji o warunkach pracy i wynagrodzenia. Piszcie jeśli pracodawca będzie szukał osób do pracy. Na pewno zainteresuje to innych użytkowników forum.

Łukasz Nowy wpis
@Dariusz

Rekrutacja jest cały rok prowadzona, także można przesyłać CV na adres biuro@wentklima.pl

Tak1Nie
Piotr Nowy wpis

Tą firmę mogę polecić z czystym sumieniem. To chyba jedna z nielicznych firm usługowych, w których to pracownik oraz atmosfera pracy jest najważniejsza. Wypłaty terminowe,możliwość awansu.Firma rodzinna z doświadczeniem. Oby tak dalej Panowie! Lubię atmosferę w Went-Klima Łukasz Budnik za: Rodzinna atmosfera,terminowe wypłaty,premie sezonowe

Tak5Nie
Krystian

Firma ciągle się rozwija,pracy coraz więcej,pracodawca bardzo uczciwy,pomocny . Gdybym nie wyjeżdżał z kraju dalej bym pracował.Polecam Lubię atmosferę w Went-Klima Łukasz Budnik za: wypłaty w terminie,nie ma problemu z dostaniem zaliczki,jeśli wyskoczy nieoczekiwany wydatek.Kierownik ugodowy.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jerzy

Firma ma bardzo dobrą opinię w branży więc jest to efekt dobrej pracy, zarządzania i generalnie dobrego prowadzenia jej!!! Polecam

Tak4Nie
Michał

Lubię atmosferę w Went-Klima Łukasz Budnik za: Przede wszystkim wypłaty które są w terminie płacone owszem czasami zdarzało się przesuniecie np. z piątku na poniedziałek ale jak ktoś bardzo potrzebował to zawsze można było się dogadać i np. po pracy podjechać się rozliczyć jeszcze w piątek kiedy wypadał ostatni dzień miesiąca. A pozatym fajna atmosfera i bezpieczeństwo zatrudnienia, w innych dwóch firmach po sezonie letnim kiedy wszystkie firmy z branży mają mniej zleceń dostawałem wypowiedzenie/ redukcja etatu z uwagi na mało zleceń - w wentklima pracuje już 3 lata i nie ma takiej sytuacji

Tak5Nie
Mateusz

Praca w firmie ogólnie przyjemna,fajny zespół,terminowe wypłaty. Wyrozumiały szef z którym można wszystko załatwić. Gdyby nie konieczność wyprowadzki dalej bym z nimi współpracował.Jeśli się ktoś zastanawia to serdecznie polecam. Lubię atmosferę w Went-Klima Łukasz Budnik za: podejście do pracownika,wyrozumiałość.

Tak2Nie
Iza

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Went Klima? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się opinią.

Tak4Nie
Michał
@Iza

Cześć, spoko atmosfera, z wynagrodzeniem nie ma problemów zawsze na czas. Bardzo stawiają na jakość obsługi więc jak pracowałem w kilku poprzednich firmach to trochę musiałem się przestawić na bardziej szczegółową weryfikacje każdego procesu w firmie. Rekrutacja z tego co ja pamiętam jest na zasadzie normalnej rozmowy na której przedstawiony jest zakres obowiązków

Zostaw opinię o Went-Klima Łukasz Budnik - Warszawa

Chcę opublikować: