Opinie o Żabka Polska w Szałsza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żabka Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Szałsza

Mee Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Mam pytanie do osób „biurowych” Takie stanowisko jak spec. logistyk. Czy to bardziej praca z systemem czy jednak bieganie po magazynie? 5 dni w tygodniu czy w weekendy też? Ma ktoś z Was doświadczenia z takiego stanowiska?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Żabka Polska?

Jeden z wielu Nowy wpis

Jako były pracownik podzielę się opinią o firmie.Praca jak to praca w spożywce.Są święta i akcje promocyjne to jest zap...l. A są też luźniejsze dni.Kasa fajna,bonusy.Miałem przyjemność pracować w super ekipie.Minusem są zmiany.Dają psychice popalić.Wiadomo,mogą komuś być przyjazne,małe dzieci,zmiany współmałżonka.Firma dba o pracowników.Ubrania,środki czystości itp.Organizują integrację.imprezy.Problem tylko,że po takich zmianach nie każdy da radę w nich uczestniczyć.Dużym problemem są zatrudniani z zewn. firmy ukraińcy którzy się panoszą, bałagan robią i nie przestrzegają przepisów ryzykując zdrowiem a także tworząc nerwowe sytuację z innymi pracownikami zwłaszcza wózkowymi.Większiść z nich przyjechała z rejonów nie objętych działaniami wojennymi lub już parę lat wcześniej pracowali w innych rejonach polski.Są tacy z którymi spokojnie pogadasz a też są tacy co ciśnienie podniosą.Pracuja w akordzie to też powoduje nerwową syruacje.Najgorsze t 2-3 zmiany.Szkoda.Praca by była idealna zwłaszcza w normalnym tygodniowym planem godzinowym.3 zmiany w tygodniu.Kolejny plus to tzw.wydawki.Można skosztować produktów o których nawet się nie słyszało.Zabrać warzywa,owoce itd .do domu lub zjeść na miejscu kanapki.Polecam.Pozdrawiam Żabkowiczów.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Żabka Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żabka Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ochrona magazynu- Szałsza
Szałsza
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik sortowni paczek
Szałsza
BEFLEXI Sp. z o.o.
helennka

obiecali ze mnie zrekretuja do pracy na magazynie po testach. W dzien rekrutacji jedna pani zarzecza sie ze zadzwoni w poludnie i porozmawiamy, za 5 sek dostaje telefon od drugiej pani, ze ta pierwsza niema czasu dzis rozmawiac wiec mi powie prawde, ze wrocil pracownik z l4 i bedzie on powracac do pracy dlatego ja jestem na drugim planie(mozliwe ze po znajomosci), czuje sie (usunięte przez administratora) i oklamany i stracilem tydzien czasu na tych (usunięte przez administratora), ale moze Ci Sie Poszczęści powodzenia !

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Żabka Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

rozważający złożenie aplikacji

Czy w centrum logistycznym Żabki pracuje się też w weekendy? Jeśli tak to czy są to tylko nocki z piątku na sobotę i/lub z niedzieli na poniedziałek czy dniówki w sobotę też wypadają? Dniówki w niedziele też? Jeśli tylko w soboty dniówki się robi to czy tylko jak jest wyjątkowo duży przemiał czy nie tylko? Ile pracujących sobót w miesiącu ma się? Jedną, dwie czy w zależności jak grafik wypadnie od jeden do trzech?

Tak jak nigdy nie pisałem o firmach tak dziś muszę ..jestem dumny z żabki...cl Szałsza... naprawdę benefity na święta i pomoc jest naprawdę na najwyższym poziomie...kolejna pomoc ludziom...polecam pracę tutaj...i dziękuję. Inflacja i wszystko rozwala nas żabka natomiast pomaga jak może...praca rewelka.

Podzielam twoją opinię

byly robol

w tym magazynie pracuje cala armia zastraszonych kurczaków i kilku kapo ich nadzorujących tak wygląda sytuacja o ukraincach nie mówie bo jeżdżą ich jak burrrr suki pracowałem na wysokim składzie zmiana dramat nikt sie nie postawi każdy coś tam (usunięte przez administratora) ale do powiedzenia stop garstka ludzi do policzenia na jednej ręce których już nie ma a ci którzy przyjdą szybko są zwalniani niewolnicy pracują podjebywacze żabka myśli że dużo może bo śląsk jest duży oni są tam krótko ale z takim podejściem limit ludzi kiedyś się skończy ale na daną chwile to nikogo nie interesuję więc jeśli jesteś wygadany masz swoje zasady kregosłup moralny nie jest to miejsce dla ciebie

Gal Anonim
@byly robol

Dokładnie podpisuje się pod tym. Szczerze nie polecam pracodawcy praca w niedzielę święta na 14. Premii tyle co kot napłakoł a ciągle wymagała. A o urlopie zapomnij masz se znalesc zastępstwo... Podczas mixu (usunięte przez administratora) delikatnie rzecz ujmując no ale jakoś to zawsze funkcjonowało. Chopy i dziołchy NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!!

Gietek
@Gal Anonim

Potwierdzam Wasze słowa, było tak od początku. Byłem pracownikiem który rozkręcał ten magazyn i też mi mówiono, że nie ma normy po czym wyszedł ważniak i powiedział 80 palet na zmianę minimum, no dla mnie to była pestka, po czym jak pokazałem tak się pogrzebałem. Podziękowali mi za porozumieniem stron, ponieważ kodeks pracy jak i ich regulamin miałem w małym palcu - po prostu miałem uzasadnioną kontrę. Zachowania mobbingowe i dyskryminację również uświadczyłem.

Oww
@byly robol

He, w Zabce taka sytuacja nie tylko na Śląsku. Powoli Żabka zaczyna przypominać (usunięte przez administratora). Kiedyś jak się zatrudniałem przychodziłem długo do tej roboty z uśmiechem. Jest coraz gorzej.

Mały
@Gal Anonim

Teraz już na chłodni zaczyna się o 11:00 w niedzielę ???????????????? A jeszcze lepsze jest to że pracownik ząbki ma z ochroną chodzić i otwierać halę ????????????????

@byly robol

Były robolu....nie zgadzam się z tobą...widać szukałeś roboty gdzie się leży ...liczyłeś na kasę w zamian nic nie dawać ...mogłeś ruszyć cztery litery. Praca ok . Polecan

kamilz

Witam mozna jakis numer do biura zabki w szalszy? Chce kandytowac na dyspozytora na ich oferte, lecz cv nawet nie otworzyli wiec chce tam zadzwonic

htrab

Pracuje od dwóch tyg.na wysokim składzie, jak ktoś ma pytania to proszę walić śmiało...

Mariusz
@htrab

Jakie są normy na wysokim składzie ?

Htrab
@Mariusz

Nie do końca wiem o co dokladnie pytasz.

Mariusz
@Htrab

Ile palet trzeba zrobić na dzień lub godzinę ? I jakiej firmy są wózki na wysokim składzie ?

htrab
@Mariusz

Nie ma żadnych norm. Robisz sobie na spokojnie zlecenia, nikt cię nie goni, czasami jest tak że nie ma roboty i oficjalnie się kręcisz i sam szukasz sobie zajęcia. praca naprawdę na spokojnie, nikt nie patrzy Ci na ręce,możesz pogadać parenaście min przez tel czy z kumplem. Bywają zmiany że wylogowujesz się ze skanera po 3 - 4 godz i już się nie logujesz albo nie logujesz się w ogóle bo np. ustawiasz puste palety albo robisz coś co nie wymaga pracy ze skanerem. Zabij mnie ale nie pamiętam firmy wózków coś na L chyba jak Ci bardzo zależy to później doprecyzuje. Na pewno nie "jungi".

Belmondo
@htrab

A jak z kasą na wysokim składzie

Joanna

I jak się pracuje ? W PoniedIalek mam rozmowę

Xxx
@htrab

Tak było dawno dawno temu teraz cały czas ci na ręce patrzą

Egon
@htrab

Jak się tam pracuje jakie są warunki pracy jakie są zarobki ???gdybyś mi mógł to napisać byłbym wdzięczny dziękuję bardzo pozdrawiam

Oooo
@htrab

No no od dwóch tygodni to rzeczywiście masz dużo do powiedzenia o pracy ????

Maniek
@htrab

Siemka mam wlasnie zacząć pracę na wysokim składzie i chciałem się dowiedzieć jak tam wygląda praca

Yyyy
@htrab

No to serio z takim stażem masz tu dużo do powiedzenia

Yyy
@htrab

No nikt nie patrzy na twoja pracę a kasę za darmo bierzesz co miesiąc? Takie farmazony opowiadaj dzieciom a jak nie masz pojęcia o pracy to się nie udzielaj na forum. Przedstawiasz firmę jako że przychodzisz możesz se pogadać pośmiać się coś tam zrobić i isc do domu. Ojjj długo tu nie popracujesz :)

Młody

Na chłodni nowy koordynator. (usunięte przez administratora) Zero zaangażowania z jego strony i zero pomocy. (usunięte przez administratora)się magazynierami i udaje co to nie on.

Maniu
@Młody

A ja pracuję na chłodni już ze 3 lata, był tu taki warzny pan, był tu też pan miki - mieli uratować a już ich nie ma. Teraz wreszcie mozna tu robić spokojnie, bo robiliśmy za wszystkiie magazyny a kasy więcej nie było. Otwórz oczy i zobacz kto siada na wózek, kto ogarnia mix z terenu a nie biura a nie piszesz bzdury.

Łysy

Jestem dość często w Gliwicach .Takie (usunięte przez administratora) to jeszcze w żadnej innej firmie nie widziałem niż magazyn Gliwice. Magazynierzy na zwrotach to paniska. Widać że szanują swoją pracę a kierowców mają gdzieś że tyle czekają .Jak by mieli płacone na akord od rozładowanego samochodu to by na waciki tylko zarobili. Mistrzowie. Jeden samochód potrafią w 1 godzinę rozładować - są takie kolejki że szkoda gadać . Dyspozytorzy nie mają co ładować bo samochody stoją na zwrotach....

Dede

Pracowałem na wysokim składzie,praca w żabce na szalsxy dla Żydów to jakas poracha,omijać najszerszym łukiem z najszerszych..........

Co jaki czas w Żabka Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Blabla

Co kwiecień są podwyżki.

Lens

Witam, pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Strategii Magazynowej, czy ktoś mógłby napisać czy warto kandydować?

Czy firma Żabka Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szef

Raczej tak.

eldorado

W żabce szałasza gliwice dzieją się dantejskie sceny pod pozorem walki z covid pracownicy są zmuszani do testów nie proszenie ZMUSZANI co jest niezgodne z prawem dyrektor personalna oficjalnie podposuje się pod mailem w którym pisze o obowiązkowych testach a jak wiemy pracodawca nie jest od oceny stanu zdrowia pracownika Sprawa została zgoszona do państwowej inskepcji pracy ... ludzie nie zgadzajcie się na testy lub l4 niech poczują na koncie że ludzie to nie niewolnicy którym można za pare tys kazać zrobić wsyzstko ! w kupie siła

nik
@eldorado

rząd zakupił 18 czy nawet więcej milionów szczepionek myślicie że gdzie one trafią mogą mówić żę nie będziemy zmuszali do szczepień ale to nie prawda tak samo jak z testami najpierw NIE potem DOBROWOLNE a na końcu PRZYMUSOWE . Ze szczepionkami będzie dokładnie tak samo Osoba która podpisuje się pod NAKAZEM testów już jutro powinna zapłacić za to najwyższa cene czyli swój stołek . Pracodawca nie ma żadnej podstawy ani prawnej ani zdrowego rozsądku do testowania / szczepienia pracowników Wprowadza to złą atomosfere brak zaufania do pracodawcy i zwyczajny strach a konsekwencje tego będą widziane na koncie w i drugach l4 plus konsekwencjach prawnych pani dyrektor personalnej !

Budyń
@eldorado

A teraz segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych. :)

Żabka

Potrzebują na fooda w Tyńcu małym pod Wrocławiem?

Czy Żabka Polska organizuje staże dla studentów?

Łukasz

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Szałsza

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska