Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Opinie o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Nurek

Drogi Elicie to ile masz już strat związanych z projektem operator logistyczny? Gdzie ten piękny projekt B2B? Ile więcej musisz drogi Elicie wydać na transport kierowcę? Ile zwiększyły się koszty utrzymania flili 20% 30%? A to dopiero początek ;) Bo za chwil kilka trzeba będzie wlać do baku i tu będzie kolejne rozczarowanie...

@Nurek

Jest lepiej. Bez was. Pozdrawiam i miłego dnia.

Kierowca
@Nurek

Panowie dostaliśmy 3000-3200 netto (na rękę) umowa o pracę. Trzymać głowy do góry i nie dawać się wrobić w własną działalność. 1 LKQ

Kierowca
@Kierowca

Witam, to na której filii są takie stawki? Umowa o pracę zawarta z filią czy z Elitem? A jak został rozwiązany problem z kierowcą zastępczym? (wolne za soboty, urlopy, L-4).

@Kierowca

Ni jak , jak zwykle podejście firmy jest takie że jakoś to będzie, później się będziemy o to martwić,albo niech kierownik się martwi,

@Kierowca

Dalej jest wiele nie jasne. Dodatkowe pracę na magazynie, prezentacja ofert, czy sprzedaż z samochodu????. A ten co pisze że dostali to niech powie czy już podpisał umowę o pracę i na samochód , a i czy już może miał przelew na 3200 ? .

Ktoś z magazynu skoczy.

@Kierowca

Mam nadzieję że niedługo się będziecie cieszyć nieroby ta pensja. I że wam bokiem wyjdzie.

Samojezd

Pojawiły się ogłoszenia w kilku miejscach w Polsce że elit szuka kierowcow. Coś się dzieje? Tzn pozwalniali kogoś czy zwalniaja? Wie ktoś? Hm warto wysyłać CV? Tzn zwiększają zatrudnienie czy jakaś akcja że zwalnianiem?

@Samojezd

Przestań pisać głupoty zadnych ogłoszeń nie ma. Sam osobiście sprawdzałem wszelkie strony z ogłoszeniami. Wasza polityka zastraszenia i manipulacji nie wychodzi. A czas leci zostało bardzo mało czasu do odpalenia bomby.

@Przewoźnik

Są przyjacielu, dlatego pytam- na samym pracuj.pl i olx są ogłoszenia np. z Katowic i czestochowy, mogę wrzucić linki ale tu je i tak admin wykasuje. Wpisz kierowca elit polska i ci wyskoczy. Coś sciemniasz. Bomba i trąba to ty jesteś.

RealE
@Samojezd

Cze-wa to jakieś stare po terminie? Są Kat-Bogucice i co z tego? jedna filia na cała Polskę? normalka. Ale fakt ogłoszenie z Katowic jest ze szukaja kierowcy na własną działalność, więc jest coś na rzeczy. Tzn że kombinują.

@RealE

Tak Elit poszukuje kierowców. Ogloszenia są na Olx na kilka oddziałów. Brawo dla zarządu tym sposobem tracicie w oczach wszystkich a najbardziej kierowca.

@Samojezd

Mam jedno pytanie . Dlaczego Majtek chce zniszczyć coś co tworzyliśmy tyle lat ? Dlaczego widząc że jest zbyt cienki i ma nie fajna przesłać w branży dalej próbuje być kimś będąc nikim ? Nie ma szacunku w naszych oczach , wie o tym a mimo to dalej niszczy ? Jak ja byłbym na jego miejscu to odszedłbym z honorem ...

@Pracownik oddziału

Bo musi się wykazać przez duże W. Pokazać że wprowadza zmiany, już nieistotne że pogrąża tym firmę. Ależ on już raz odszedł... Ale nie do końca.

@Samojezd

Niszczy wszystko , Stalowa była dobrym oddziałem a mimo to zniszczył żeby pokazać swoją moc i konkurencja się cieszy , to była pokazówka dla kierowników , bójcie się bo jestem Bogiem . A jest zwykłym ...... To nie jest mężczyzną bo to jakieś (usunięte przez administratora) niby ma brodę ten ktoś a zachował się gorzej niż ....

@Pracownik oddziału

A może już przyszedł czas powiadomić odpowiednie organy o praktykach firmy elit , niegospodarności i działaniach na szkodę firmy

Putrew

Chyba kościelne.

@Putrew

Takie od Ziobry, działalność na szkodę firmy nawet prywatnej podpada pod kodeks

Elit IVI
@Szef szefów

Ech rozumiem rozgoryczenie ale to akurat gadanie z ... Po pierwsze musiałbyś przedstawić twarde dowody poparte danymi a trzeba mieć do o nich dostęp. Po drugie prawnicy firmy cię zjedzą na śniadanie bez popijania kawka. I starczy na ten temat. Można czekać na pozytywne zmiany hm, hm, albo zdecydować się na cos- narzekanie też jest nonsensem.

Do JW

Jacku skoro jesteś taki cwany i najmądrzejszy w tej firmie to mamy dla ciebie pomysł. Zatrudnij się na wymyślonych przez ciebie bądź twoich podwładnych warunkach jako kierowca na obojętnie jakiej sobie wybierzesz filii. Popracuj tam 2msc.za jałmużnę jaką dajesz na stanowisko kierowcy i spróbuj przeżyć od 10 do 10 w tedy może zrozumiesz swoje durne pomysły. Zobaczysz jak ci będzie szła sprzedaż z samochodu , papierologia, punktualność z towarem u klienta, rozliczanie się na filii aha wydawanie towaru w wolnej chwili na magazynie. Tylko pamiętaj jak będziesz chciał iść na urlop to sobie będziesz musiał kogoś za siebie załatwić . Na filiach czystki porobiłeś , nie ma tam osoby jak to ci się wydaje że "wskoczy" na zastępczego kierowcę. W sumie to masz taką osobę ponoć jakaś "kicia" czy jakoś tak:) . Porobiłbyś dwa dni i już by cię na trzeci dzień na filii o 5 rano na załadunku nie było..... Szkoda tracić kierowców z doświadczeniem. Żaden kierowca z zewnątrz na takie warunki się nie zgodzi. Wczoraj byłem u konkurencji pytając co i jak...całkiem inna rozmowa. Jesteś chyba z innej epoki człowieku.

Ktos
@Do JW

Zgadzam sie z tekstem powyzej. On jest z innej epoki razem ze Svenem tylko o tyle dobrze że Svena już nie ma, a my z utesknieniem czekamy na ten piekny dzien kiedy uslyszymy ze JW opuscil firme. Jacku moze zajmij sie tym co Ci dobrze wychodzi czyli filmiki na TikToku

@Do JW

To nie tylko Jacek W., ma głupie pomysły, projekt z własnym transportem to pomysł byłego już prezesa i Dawida C. który i tak za chwilę zniknie z firmy, ale najgorsze jest to że w tej firmie są bezmyślnie wykonujące polecenia takie osoby jak Jacek D.i wszyscy tzw. regionalni którzy aby zachować stołki za wszelką cenę cisną ten nowy ład z kierowcami , posuwając się nawet to szantażu i zastraszania

@mr.fast.jack
@Do JW

Drogi pracowniku Niestety nie możesz napisać że nie wiem jak wygląda praca na oddziałach hurtowni motoryzacyjnych. Swoją karierę w tej branży która cały czas stanowi pasmo nieustających sukcesów rozpoczynałem jako pracownik lady w oddziale ŚP hurtowni fota. Dzięki swojemu zaangażowaniu i także temu że wszyscy inni uciekali z tego tonącego okrętu piołem się do góry aż w końcu kiedy miałem już jakiś realny wpływ ta z drugiego dystrybutora części w Polsce stała się bankrutem. Następne doświadczenie zdobywałem w IC. TO dzięki moim analizom i rekomendacją firma ta wprowadziła zasadę że jeżeli klient odpowiednio nie kupuje to każemy mu płacić za transport lub blokowaliśmy mu program. Wielką karierę moja i światłą ścieżkę awansu zablokowali zazdrośni ludzie udowadniając w niesamowity sposób że moje analizy i pomysły są błędne. I że podobno narażają firmę na wielomilionowe straty (zawiść ludzka jest poteżna). Kolejne doświadczenie w logistyce zdobywałem w sklepie z bielizną swojej żony. Była ona tak zadowolona z mojej pracy, doworzenia towaru, rozkładaniu go i sprzątaniu że q szybkim tempie awansowała mnie na Dyrektora Zarządzającego tego butiku. Na stanowisku tym wykazalem się niezwykłym zaangażowaniem w rozwój firmy tworząc wielki program kontaktu z klientami polegający na załorzeniu konta na Facebooku. Zwarzywszy na moje zasługi zostałem zauważony przez Elit Polska i doceniony przez byłego już prezesa Svena. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy żeby zoptymalizować zatrudnienie. Pozwalniałem kogo się dało bo przecież firma ma tak wspaniałych i zangażowanych pracowników że prace dla trzech osób może wykonać jedna. Wiem jak bardzo jesteście zaangażowani i ciężko pracujecie żebym mógł się wykazać w centrali firmy osiągnięciami. Dlatego nie rozumiem że ktoś śmie mnie oskarżac o działanie na szkodę firmie i pozbawiać mnie pewnego źródła dochodu. Przecież to nie moja wina że była pandemia i na pewno forsowane przezemnie pomysły z zablokowaniem wzs na początku pandemii, obcięcia dostaw do fili, wycinanie tras i mój sztandarowy projekt "Marża 23%" nie spowodowały że firma obecnie jest mniejsza niż była przed moim przyjściem a konkurencja nam odjechała. Ale to już nie ważne. W godzinach pracy wykożystując firmowy sprzęt do przygotowania dogłębnych analiz znalazłem swoją ścieżkę życiową, nowa pasję. Widząc ile zarabia np taka EKIPQ postanowiłem że zostanę sławnym youtberem i tiktokowcem. Pierwsze kroki już poczyniłem zakładając kanał na YouTubie i umieszczając na tiktok filmiki pod logiem @mr.fast.jack. Proszę was bardzo o wsparcie mojego nowego planu poprzez wyświetlanie filmików i subskrybowanie. Pomóżcie mi zrobić karierę i opuścić tą firmę tak żebym nie czuł waszej zazdrości że jestem lepszy od was. Żebym w końcu mógł przestać udawać że w ogóle mnie interesujecie i wiem cokolwiek na temat firmy i rynku na którym działa. Błagam was o wsparcie Szybki Jacek

Starlajn
@@mr.fast.jack

W sumie zabawny tekst, lecz nie pozbawiony ogromnej ilości błędów ortograficznych. Warto zauważyć, że Pan Jacek swoją karierę zaczynał w firmie Bronowski.

IV
@Starlajn

A ciekawe jest to że dalej jest szefem operacyjnym tzn managerem Manificco - czyli bielizna i majtki. Da się? Da się!

Anon
@IV

Hehe, a na profilu na pewnym portalu ma "Potrafię zjednywać sobie ludzi i motywować ich do osiągania założonych celów". No motywacja teraz po byku, obniżymy Ci podstawę, ale za to możesz sobie dorobić punktów do wypłaty

@@mr.fast.jack

Zapomniałem jeszcze dodać podwładni,że jestem Radnym sołeckim. I dalej proszę o Was o wsparcie,bo to jeszcze nie koniec moich poczynań.

@IV

Tak sobie myślę co ten ktoś zrobił ? Jeżeli uważa się za osobę wybitną i pełna dobrych pomysłów to powinien mieć świadomość że przez jego decyzje niszczy firmę . Jeżeli nie jest tego pewny a mimo to niszczy to raczej problemy psychiczne , Narcyzm , zaburzenia własnej wartości albo zwykły debilizm . Jw nie rób więcej nic złego i spokojnie układaj majtki na półkach , jesteś albo złym człowiekiem albo pogubionym i nie radzisz sobie . Odpuść bo zniszczysz wszystko co tworzyliśmy ! Nie nadajesz się , niestety !

Prawnik

Drodzy kierowcy Elit was tak kocha że dziś wystawił ogłoszenia że poszukuje kierowców na samozatrudnienie bo wy nie chcecie iść na swoje nie chcecie własnych firm i własnego biznesu. Ale mam dla was dobrą nowinę w sejmie jest ustawa która daje wielką moc Państwowej Inspekcji Pracy. Bo wó organ bez sprawy sądowej tylko decyzja administracyjną będzie mógł nakazać pracodowcy zatrudnić was umowę o pracę bez sądów. Do tego naliczy wszelkie koszty pracodawcy za poprzedni okres i będzie wesoło. A my będziemy tego pilnować żeby wam się krzywda nie stała. Prace nad ustawą są bardzo zaawansowane i za kilka miesięcy ustawa będzie miała moc by działać.

@Prawnik

Sratarata. Gruszki na wierzbie. Dobrze by było, ale podejrzewam że tak to obwaruja że będzie mnóstwo kruczków które pozwala obejść ów zapis. Pożyjemy zobaczymy.

Prawnik
@Elit kier

Wiesz co to decyzja administracyjna? Możesz sobie pisać umowy jak chcesz. Ale jak Pan z PIP powie że tak ma być to ty musisz zatrudniać prawników żeby udowodnić że jest inaczej. I to ty musisz składać wniosek do sądu aby udowodnić że się mylą.

@Prawnik

Ah słynny PIP... No tak. Co ma PIP do umowy pomiędzy dwiema firmami? Jeśli wymusza podjęcie działalności na kierowcach to PIP nie będzie miał tu nic do gadania, to będzie umowa między dwiema firmami. Pan z PIP moze się zagadać na śmierć. I gdzie jest PIP teraz? Gdy się pracuje za darmo w weekendy? Jakoś nie widzę owego Pana. Ta instytucja jest ogólnie do bani, nie chroni pracowników zupełnie. Praca za najniższa krajowa plus gdzieś ci skapnie jakiś pseudo dodatek za siedzenie po godzinach i za soboty, i to jest Zgodne z prawem?

kierowca
@Elit kier

Jestem kierowcą na magazynie centralnym w Dębicy. Co miesiąc jest coraz gorzej z kasą a do tego opoznienia przy wyjezdzie rano sięgają godziny ! Rozmawiałem z chłopakami i okazuje się, że tylko w tamtym tygodniu zwolniło się kolejnych 4 magazynierów a na ich miejsce nie przyjmują nikogo. Do tego kilku chorych na covid i magazyn powoli upada.

@kierowca

Tak i jam uczynił, a z tego co wiem inne osoby z magazynu również szukają pracy i myślą o rzuceniu papierami. No i bardzo dobrze.

@kierowca

Kolego w Krakowie za chwilę będzie to samo. Szkoda bo fajnie się pracowało spoko armosfera. Ale co z tego jak pieniądze od lat te same.

Czy po rozmowie w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kierowca operator logistyczny

Na olx są ogłoszenia pt. Kierowca Operator Logistyczny. Jak określić takie zachowanie firmy ELIT ? Kierowcy dalej pracują ale już muszą wiedzieć że na ich miejsce szukają nowych, pewnie jeszcze będą musieli wyszkolić swoich następców a następnie stracą pracę.

@Kierowca operator logistyczny

Niech szukają, pewnie jest wielu chętnych. Tylko nie podali za jakie śmieszne pieniądze.

Kiedy?

Kiedy w końcu ktoś przejrzy na oczy i pozbędzie się drogiego naszego forumowicza pana JW, który nie ma zielonego pojęcia co robi i jakie konsekwencje mają jego (mogłoby się mu wydawać mało istotne) decyzje? Facet, zanim coś zadecydujesz, przemyśl na ile działów ma ta decyzja wpływ, żebyś później nie był zdziwiony. I tacy ludzie w tej firmie jeszcze awansują. Sporo osób ma nadzieje, że podzieli los prezesa i na to stanowisko się ktoś kompet znajdzie. Porażka

Kłodzki

Byli w Kłodzku namawiali kierownika namawiali kierowców, że będzie wszystko ładnie pięknie nowe samochody. Wyszło tak że pensję mniejsze a obowiązków jeszcze więcej. Wszyscy zrezygnowali z tych warunków. Dzisiaj się dowiaduję że jeżdżą po innych filiach i próbują innym wcisnąć te samochody których nikt nie chce. Nie godzcie się !

Elitowy bombowiec
@Kłodzki

Jestem już prawie byłym kierowca firmy elit. Nie jestem zainteresowany wyzyskiem jaki mi proponuje firma Elit Polska. Po 5 latach pracy złożyłem przewoźnikowi wypowiedzenie nie czeka na koniec. Wraz ze mana idzie kilku klientów do konkurencji. Panowie kierowcy konkurencja szuka kierowców i daje premię jak przychodzisz z klientami więc nie ma co płakać. Rozmawiać z mechanikami którymi pracujecie kilka lat i znikać tam gdzie nas szanują.

yolo
@Elitowy bombowiec

większych bzdur nie słyszałem o konkurencji ... hahahaha ... a widząc waszą pracę ( kierowców ) to większość z was na więcej nie zasługuje... wieczne dzwonienie do klientów czy na pewno jest mu to potrzebne ( nie, przecież zamówił sobie tak dla beki ), zostawianie dokumentów ( FV ) u innych klientów niż adresat, zostawianie towaru nie u tego klienta co trzeba, wywalone na zwroty od klienta ( nie mam czasu ), wieczny problem z pobraniem gotówki ( nie mam czasu ), wywalone jak magazyn coś pomyli i klient prosi o wymianę ( też nie mam czasu ), za nic nie odpowiadacie, nigdy nie jest wasza wina, nawet jak pieniądze w kasie rozliczacie tydzień później od pobrania od klienta to też nie wasza wina. Żenada.

@yolo

Ogolnie kierowca jest od brania pieniedzy- ale dla siebie. Ma(usunięte przez administratora) bierze dla klienta, nieważne że myli rzeczy które zawozi gubi rzeczy, daje nie temu klientowi co trzeba, zwrotu klienta to nie jego problem niech magazyn się martwi on tylko walnie pudełko i idzie posiedzieć. Za nic nie odpowiada bo mu się nie chce, a nie daj boże jak się magazyn pomyli to afera jak gdyby mu z jego kieszeni pieniądze wyrywali. Ciekawe bo gdy klient dzwoni, gdzie jest jego towar to się okazuje że nie zawiózł bo mu było nie po drodze, ot cały system pracy kierowców elit- nie wiem doprawdy czy konkurencja chciałaby takich pracowników, po co sobie samemu szkodzić? Tak zostali " wychowani" w firmie elit, nieróbstwo i lenistwo połączone z niechciejstwem.

@Kłodzki

Dość poniżania i bezczelności ! Nie będą szanować ludzi to Jacuś że swoją ekipą będzie pracował na filiach ... transporcie .. centralach .. (usunięte przez administratora)

@Pracownik oddziału

To się nazywa dorosłość. To nie przedszkole, nie dostaniesz lizaka ani nie pójdziesz do kąta. Jeśli nie pasuje to cóż... Ciao.

MajtkiXXL
@Elit

(usunięte przez administratora) Żaden kierownik nie zgodzi się na takie warunki. Dla każdego kierownika który to podpisze jest to wyrok z odroczonym wykonaniem. Nikt o zdrowych zmysłach nie da się wpakowac na taką minę. Nie macie pojecia jak działają oddziały, nic nie wiecie a chcecie coś wprowadzać bo wam się tak umyśliło i słupki tak pokazują? Obudź się. W końcu Myślicie ze są jeszcze jelenie na tej planecie co będą robić za najniższa krajowa? Chcecie się pozbyć ludzi z doświadczeniem a przyjąć meneli za grosze? Powodzenia

@MajtkiXXL

Ale nie tylko na oddziałach ludzie mają dosyć. W centrali W Krakowie większość pracowników rozważa odejście. Życie coraz droższe a zarobki stoją w miejscu, miały być podwyżki i nic z tego. Od nowego roku za prawie najniższą krajową na 3 zmiany trochę to uwlaczajace zwłaszcza, że załoga jest zredukowana do minimum szczególnie widać to jak ludziska na urlopach lub L4. Za te same pieniądze można znaleźć lżejsza pracę o tym że, w tak dużej firmie nie ma socjalu nawet nie chce mi się pisać. Szkoda tylko starych i doświadczonych pracowników bo jeszcze oni ciągną ten wózek nie mając z tego nic często nawet mniejsze pieniądze niż młodzi którzy wszystko mają gdzieś byle się podbijać od czasu do czasu udawanie L4 aby sobie odpocząć. Cóż może konkurencja lub inny pracodawca doceni bo w tej firmie niestety zarząd widzi tylko tabelki ale ja jakis czas może sie okazać,że będzie za późno. Pozdr. Dla wszystkich szczególnie doświadczonych co nie jedno widzieli ale to co się dzieje teraz to ich już też pewnie przerasta.

Magazyn elit
@Pracownik Elit

Jak to przecież były podwyzki... jak podnieśli najniższa... Ale zarty niestety nie są śmieszne w tej sytuacji, nie ma co oczekiwać podwyżek, nie przy planowanych zmianach jakie zamierzają wprowadzić, może komuś coś skapnie ale na pewno nie pracownikom magazynu. Testowe filie mają chociaż tyle że podobno kierowcom lepiej, ale czy to prawda czy tylko ich ględzenie... Trudno powiedzieć. Sprzedaż jest jaka jest dostępność żadna więc pozostaje niestety tylko jedna opcja, szukanie innej pracy. Bo tu lepiej już było, chyba - podobno, nie za moich czasów niestety. Powodzenia i cóż podjęcia dobrej decyzji. Szkoda ludzi...

MajtkiXXL

A Ty co? Pewnie skończysz tak samo jak inni w tej firmie. Tak, ludzie z doświadczeniem bo tacy pracują na filiach, ale co Ty możesz wiedzieć jak udajesz, że się znasz a nie wiesz nic. Nikt Ci tych samochodów na klatę nie weźmie, zostaniecie z ręką w nocniku a tylko konkurencja skorzysta.

@MajtkiXXL

Rozumiem że pracując w tej firmie można nabawić się paranoi, ok- ale dlaczego ja mam komuś dawać jakieś samochody? I dlaczego mówicie do mnie towarzyszu w liczbie mnogiej? (usunięte przez administratora)Może na emeryturę już czas w takim przypadku. Jestem pracownikiem filii, sory ale nie dam ci samochodu. (usunięte przez administratora)

Bizness
@Elit

Co się czepiasz? Facet traci złoty interes to go majciochy cisna. Zdarza się. Akurat szefów firm transportowych mi nie zal ani kierowców, tylko że przez te zamieszanie raczej obroty nie zwiększa się. Pewnie pojawi się pod koniec roku info że kolejna filia padła...

konkurencja
@yolo

prawda jest taka, ze w transporcie wszędzie jest (usunięte przez administratora) .niestety jednak elit płaci najmniej i wciąż się cofa-z kasą też.wszędzie zarobki są wyższe.Kiedyś kierownicy pożądali transport, ba nawet słupów-np.szwagrów stawiali.To był niezły interes:części zamienne z półki-mail do CN,że magazyn kradnie-zostawały tylko koszty paliwa.Panowie kierowcy jak chcecie mieć lepiej to zmieńcie zawód albo kwalifikacje na wyższe kategorie.pozdrawiam.

Kelner

Jeździ jakiś pajacyk nawet się nie przedstawi i szuka frajerów na własną działalność aby pracowali na 4 etatach za 3tys. Aby tylko nabijać im kabzę bo nie liczy się człowiek tylko zyski i sprzedaż. Straszy że jak nie ty, to znajdziemy innych na wasze miejsce. Już widzę te kolejki pod filą. Nie strasz bo się z...

@Kelner

Nie pasuje to idź do konkurencji. Zobaczysz w końcu że żeby dostać pensje trzeba na nią zapracować a nie jadaczka tylko mielić.

Lechu
@Kelner

W końcu to firma a nie MOPS. Gdzie ty żyjesz? Jasne że musi być zysk i tyle.(usunięte przez administratora)

Zbyszek dobra rada
@Elit praca

Jak ty tak podchodzisz do każdego pracownika jak tu pisze to współczuję. A owszem pójdziemy do konkurencji jak wielu już to zrobiło. Tam przyjemniej ktoś twoja pracę docenia. Zobacz ilu już odeszło nawet Cieśla zwija się z tego bagna...

@Zbyszek dobra rada

Nie podchodzę tak bo sam jestem pracownikiem. Ale niedobrze mi się robi jak te nieroby kierowcy płaczą jak to im źle. Skoro tak źle niech się zatrudnia gdzie indziej. Wiem jak jest w innych hurtowniach więc wiem że nie popracują tam długo. Bo tam trzeba Pracować. I ponosić odpowiedzialność za swoje niedołęstwo. Miłej zabawy gdzie indziej. Bez was i lepiej.

@Kelner

Kierowcy mają większą kasę niż magazyn niech więc mają większą odpowiedzialność.

@Adam

Eee no coś ty, oni są od tego żeby ładnie reprezentować firmę i od brania kasy, gdzieżby tam od pracy. Polecam im np harta, toby zobaczyli co tzn pracować...i to jeszcze pół darmo...

Szef szefów

Panie dyrektorze nie sprzedaży kończ już waść wstydu oszczędź

Kierowca przewoźnika
@Szef szefów

Właśnie ostatni dział który działa dobrze został rozmontowany TRANSPORT leży i kwiczy. Zobaczymy jak sprzedaż spadnie jak kierowcy którzy pracowali po kilka lat i w zasadzie utrzymywali kontakty z klientami znikną.

Krakow
@Kierowca przewoźnika

Dostaniecie kupę kasy na co narzekasz...

@Kierowca przewoźnika

Co za różnica, będą inni.

Kierowca przewoźnika
@Krakow

Już widzę te miliony. Był jakiś młody siusiek nagadał nagadał głupot i myśli że będzie super że idiotów zatrudniaja jako kierowców. Elit kolejny raz strzelił sobie w kolano nabrali aut a nikt na działalności nie chce jeździć. Teraz kierowników będą błagać a kierownicy ręce zacierać żeby coś z tymi autami zrobić. I wyjdzie tak że kierownicy się obłowią elit dołoży więcej niż miał przewoźników od tak robi się biznes w Elicie.

Kraków f.
@Kierowca przewoźnika

Cóż wiadomo narzeka szef który miał firmę przewozowa. Teraz nie zarobi. Chodź do nas na magazyn zobacz jakie luksusy są nam oferowane a później narzekaj.

@Kierowca przewoźnika

U nas też był ten łysy pajac i nikt się nie zgodził. Próbował nas zastraszyć. Pewnie już więcej się nie pokaże.

Extra
@Kierowca przewoźnika

Są filie gdzie jeżdżą i są zadowoleni z kasy. Podzwon popytaj.

@Extra

Ciekawe gdzie są zadowoleni, to chyba że te bzdury pisze szefostwo elit, aby wcisnąć ten swój samochodowo kierowcowy ład, aby stołków nie stracić

Sternik
@Extra

Rozdawnictwo samochodów trwa już kolejne miesiące i co? Żaden kierownik filii tego nie chce brać na siebie (bo ich teraz zmuszają) , kierownicy próbowali przerzucić odpowiedzialność za auta na kierowcę, który za minimalną ma odpowiadać materialnie za samochód wart 80 tyś? Jak na razie to jest tylko jedna eksperymentalna filia co wzięła to na siebie. Po nowym roku może się okazać że projekt był nie opłacalny i nie udany.

@Sternik

Jestem za tym aby Kierownik wreszcie zobaczł jak wygląda transport jestem za tym aby Elit policzył ile kosztuje transport. A to wszytko już za kilka miesięcy. Może wreszcie docenią to co właśnie tracą. A ja poczekam cierpliwy będę. Idzie zima a zima dla przewoźnika to czas wytężonej pracy. Wreszcie zobaczę ten umysł kierowniczy który przychodzi o 11 do pracy i wychodzi o 13 jak wygląda coś zwane transportem na które tak płakał. Wreszcie Elit zobaczy ile co kosztuje i czemu trzeba zapłacić za to tyle. A ja jak coś zawsze będę dostępny pod telefonem jak by coś się działo na Fili zawsze te auta będą dostępne z kierowca który zna wszystkie trasy. Nie obawiają się drogi Elicie dzwon ja zawsze odbiorę ten telefon. Za kare jedynie przestanę kupować u was części na które tyle wydawałem w miesiącu ????????

Elit x
@Sternik

Jaka to filia? Wiadomo ile im dali? Może dali więcej niż chcieli i później obniżyli stawki? Płaca najniższa na DG? To chyba niemożliwe. Sam ZUS by zezarl większość...? Bzdury piszecie i robicie tajemnice z tego ile wam zaoferowali. Skoro jeżdżą w tej eksperymentalnej tzn że im się to opłaca. I tyle.

@Przewoźnik

Żaden normalny kierownik nie chce tego, i każdy normalny kierownik docenia swojego przewoźnika, nie rozmawiajmy o skrajnych przypadku nieudolnego kierownika, większości pracuje normalnie , i ani nam śni brać transportu na swoje barki, bo wiemy jak to wygląda od kuchni, skończy się tak że Elit biedzie musiał skulić ogon i wycofać się z tego chorego pomysłu, bo za chwilę nie będą mieli ani kierowców, ani kierowników ani pracowników , bo chyba zapomnieli że pracownicy oddziału są zatrudnieni u kierowników którzy są firma świadcząca usługi dla Elit , i my możemy coś zrobić dla firmy a nie musimy, i pamiętajcie zawsze możemy być szczęśliwi gdzieś indziej i nie spawalniac firmy

Elit x
@Szef szefów

Sprawa rozbija się o kasę dla firmy która świadczy usługi transportowe dla elit. Widać taniej jest dla elit mieć kierowców na DG a nie przez firmę. Pewnie taniej wyjdzie. A może i kierowcom wyjdzie lepiej. Tyle że chodzi o samodzielność owych ludzi, może im się nie chce brać na siebie. Co ktoś na tym skorzysta a reszta będzie dalej bidować i marudzić jak to im źle.

@Szef szefów

Wiesz co jest najgorsze że siatka przewoźników budowana przez tą firmę była latami i jedna decyzja która nie wiadomo czy będzie trafna zniszczy się coś co w jeden dzień nie będzie można odbudować. Nie ma na rynku firm transportowych które od tak na już będą miały taką ilość aut w razie draki.Żaden z przewoźników nie pozwoli sobie na kolejne kredyty na auta aby w przypadku wtopy która jest pewna na 90% wchodzić w jakiś interesy z Elit. Zresztą wielu z nas ostatnio było traktowanych jak zło konieczne nie liczono się z nami podejmowano decyzję z dni na dzień zostawiając nas na lodzie. Wielu nie inwestowało w tabor bo zwyczajnie się bało brać nowe auta. Firma jak dla mnie na dzień dzisiejszy nie jest pewnym klientem. I sam osobiście jeśli dojdzie do zmiana nie podejmę się jakiejkolwiek współpracy z tą firmą w przyszłości. Na rynku też już echo idzie od kilku lat jak traktuje się przewoźnika w Elit ostatnim latami bardzo sobie na to pracowała firma aby unikać z nią współpracy. Brak stabilności w decyzjach brak długo falowej strategii zamykanie tras doprowadziło do tego miejsca w którym jest Elit teraz.

@Elit x

Po pierwsze nikt nie chce DG i tu zaczyna się pierwszy problem Elit. W Polsce jest za duży socjal a na DG masz obowiązki i problemy nie czas na otwieranie firm i Elit doskonale to wie. Czy będzie to tańsze rozwiązanie dla Elit. Wątpię a wiesz dlaczego bo wielu przewoźnikow dawno nie miało podwyżek stawek km. Czy ktoś z kochanego zarządu przyjrzał się takiemu czemuś jak trasa ryczałtowa myślę że nawet dział transportu nie wie ile na trasach robi się km i jakie są rzeczywiste koszty utrzymania trasy.Kolejny temat przewoźnik to klient który zostawia pieniądze w elit, ilu nas jest 20 30 przewoźnikow tylu elit traci już dziś klientów. Obroty za sprzedaż części dla przewoźników proszę sobie policzyć. Do tego już dziś elit może budować sztab do kontroli spalania paliwa przez auta. I zapewniam że tabelka z bp i GPS tu nic nie pokażą. Kierownicy na dużych filiach zostaną zasypani obowiązkami zapewniam że przy fili 6 aut kierownik nie będzie miał życia. A jak dojdzie do rotacji kierowców zacznie się dramat totalny. A wielu kierowców jak z nimi rozmawiam zostają w firmie aż nie znajdą czegoś innego. Mogę pisać tak długo.

@Przewoźnik

Powiem tak,strategia firmy jest taka szczucie wszystkich na wszystkich, przewoźników na kierowników, kierowców na przewoźników, pracowników kierowników na ich własnych pracodawców, najwyższy czas tym skończyć , my wszyscy jesteśmy firmami zewnętrznymi i powinniśmy powiedzieć dość, tego zastraszania i poniżania

@Przewoźnik

Trudno się nie zgodzić że plan z przejęciem transportu przez kierowników oddziałów jest nie realny. Tzn. Byłby realny gdyby nie to że szefostwo nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonują oddziały, transport jak bardzo okrojone przez lata były etaty i ewidentnie dąży do tego żeby wycisnąć jeszcze z tego tematu ile się da. Dyrektor od nie sprzedaży ewidentnie po zwolnieniu Swena i odejściu Cieśli myśli że się uratuje. I kombinuje a RMS jeżdżą i opowiadają głupoty po oddziałach prubując wymusić na kierownikach decyzję które ich uwalą. Proponują stawki za przyjęcie kierowców które są uwłaczające i nie gwarantują możliwości za płacenia odpowiedniej stawki. Do tego dochodzi temat kierowcy zastępczego który nie jest ujęty w etatach proponowanych przez firmę. Nie biorą pod uwagę że kierowcy pracują więcej niż 40 godzin tygodniowo a na etacie musisz zapewnić mu urlop i kasę albo wolne za soboty. Kierowników prubuje się przymusić do czegoś co się nie uda z tymi propozycjami a firma nie jest elastyczna. Od dawna wszyscy którzy mają kontakt z osobami decyzyjnymi, dyrektorami, RMS i tak dalej wiedzą że rozmawia się z nimi jak z (usunięte przez administratora) I że jest na górze sporo wałków, bo jak nazwać to że Waleczek ma swoje samochody wstawione na transport w Warszawie i kryje to co tam się dzieje. Nie jest dla nikogo tajemnicą że Lorent wyleciał bo miał tego dosyć i próbował sprawę załatwić. W tej firmie jest jeszcze dużo trupów pochowanych w szafach i oby centrala LKQ w końcu przyjżała się temu co się dzieje, zleciła audyt bo wtedy procesy sondowe posypią się.

III
@Devon

Czy to nie na Śląsku jest filia która już jeździ na nowych zasadach? Podobno przewoźnika zewnętrznego wylali?

@Szef szefów

W rzeczy samej,bo już pewien J.W(ten od niesprzedaży) to się daleko zagalopował ze swoimi "rządami" a cytat: Są ludzie, którzy swoim charakterem niszczą to, co inni zbudowali rozumem..(Dimitros.K)..Pasuje do tej sytuacji jak ulał.

@III

Dwie na Śląsku i jedna w Małopolsce. Na każdej z nich zasady i kasa dla kierowców trochę się rużnią. Tylko że teraz firma ma już inny projekt, ten z zatrudnieniem kierowców przez kierowników oddziałów więc to co jest na tamtych filiach pozostanie raczej tylko tam

@Devon

Czyli wszystko spadnie na kierownika. Papierologia typu ewidencja pracy kierowcy. Godziny pracy kierowców które nijak mają się do kodeksu pracy. Wolne soboty które trzeba oddać. Zwolnienia lekarskie, urlopy i urlopy na żądanie. Wystarczy jedna wojna z kierowca i PIP nie wyjdzie z oddziału przez miesiąc. Do tego cała masa sytuacji związanych z autami. Wypadki kolizje awarie serwisy umawiane assistance wrazie awarii. Zastanawia mnie jak to się będzie odbijać na dostawach do klientów. Assistance nie jest cudownym rozwiązaniem na bolączki transportu przy tak intensywnym użytkowaniu pojazdu. Już widzę akcje typu podstawimy auto za 3 godziny albo mamy tylko osobowe. Do tego przebiegi na trasach które będą generować koszt w postaci przeglądów okresowych co dwa miesiące. Zbite szyby uszkodzone lusterka co za tym idzie zatrzymane dowody. Dziś auto ma zatrzymany dowód i tak jedzie czy firma pozwoli sobie na takie ryzyko przy aucie wartym kilka tyś wątpię. I to wszystko na głowie jednego człowieka cała filia plus transport. Ja tego nie widzę ale może się mylę.

@Przewoźnik

Nie mylisz się co do rozliczania kierowców. Samochody nie są własnością ELIT tylko Toyota Lease i teoretycznie serwisowanie ma odbywać się na serwisach Toyoty i po ich stronie jest zapewnienie samochodu zastępczego w każdej sytuacji, także assistance jest po stronie Toyoty. Ale to tylko teoria bo Toyota nie ma wystarczającej ilości samochodów dostawczych i nie jest ich w stanie zapewnić na czas naprawy lub awarii. No chyba że na naprawę umówisz się kilka tygodni wcześniej.

@Przewoźnik

Ludzie czy wy nie widzicie że grunt pod nogami się pali agentowi JW słynnemu dyrektorowi sprzedaży i jego wiernej armi troli ??

@Przewoźnik

Ludzie nieudacznik który sprzedaje majtki niszczy nasza firmę !! To jakiś dramat !! Nawet ludzie którzy bi z nami od początku odchodzą !! Dawid był zawsze i było różnie ale potrafił rozmawiac i posłuchać !! JW jest nieogarnięty i jest człowiekiem z wielkim narcyzem bez wiedzy i pomysłów !!

Powiedziała Wielka Sałata.

Stal

To nam proponowali 3 tyś na działalności jednoosobowej. Abyś wszystko opłacił sam i żadnego urlopu. Normalnie zostać (usunięte przez administratora)Elit. Zwariowali!!!

Sławomir
@Stal

To nie zatrudniają na umowie o pracę w ogóle?

Stal
@Sławomir

Szukają oszczędności i przerzucają wszystko na pracownika a od nowego roku polski ład będzie im sprzyjał

@Stal

Jest urlop. Nie doczytałem.

Taxi

Dostaniesz nowa furę 3600 netto opłacisz podatki podpiszesz weksel i Elit będzie zadowolony że (usunięte przez administratora) mają w garści. Potem już tylko obciążenia za braki i uszkodzony towar na twoją firmę i wszystko będzie wspaniałe dla Elit

nick
@Taxi

bzdura. masz normalnie urlop na umowie, nie opowiadaj bzdur. albo czytać nie umiesz albo kłamiesz(usunięte przez administratora)ze nie będziesz miał firmy świadczącej usługi transportowe dla elit.

@nick

Tak na umowie DG jest napisane że przysługuje Ci urlop w wysokości 26 dni w roku. Czy może piszę na umowie DG jest napisane prz L4 jest akceptowane przez Elit. I jak ma tu być dobrze.....

@Taxi

Na umowie DG? Hm chyba na umowie z firma jaka ma kierownik. Mylisz pojęcia. Twoja działalność jest Twoja sprawa, natomiast ważne jest co masz na umowie transportowej pomiędzy twoja firma a firma pseudo elit czyli działalnością kierownika. Tyle tylko że wtedy nie masz procentów od sprzedaży jedynie podstawę. Kwestia tego co masz na umowie, jakie warunki i zobowiązania. Nie dziwię się że kierowcy nie chcą tego brać no do tej pory jedyny ich obowiązek to było zjawienie się w pracy pomarudzenie i objazd punktów. Reszta nie była kompletnie ich sprawa. Boją się odpowiedzialności za sprzęt i ewentualnie za towar. Bo teraz jak coś się nie zgadzało to wina magazynu, oczywista sprawa, może w końcu zaczną zwracać uwagę co biorą i do jakiego klienta. W końcu ktoś ich za mor..wziął.

Jestem zainteresowany

Poczekam, może po nowym roku jak nie będzie chętnych na te nowe samochody to zrobią jakiś przetarg albo wyprzedaż rocznika ? Może wtedy kupię tanio nową Toyotę?

Z elit

Irytuje mnie ten konsumpcjonizm, no po co kupować nowe jak stare jest jeszcze dobre i spełnia swoją funkcję, produkcja śmieci .

Pepik

Przyjdzie nowy prezes i będzie zmiana nazwy na AutoPartner ...

Technikalia :)

Jestem byłym pracownikiem biura w Krakowie , generalnie praca mi się podobała , pieniądze nie były może zbyt wielkie ,ale też nie było tragedii(tutaj generalnie było w miarę uczciwie). Ludzie w dziale jak i w firmie bardzo fajni - myślę, że to jeden z głównych plusów tej firmy, niestety kuleje zarządzanie firmą na wyższych szczeblach( choć z tego co słyszę są już jakieś zmiany- oby wyszły na lepsze) Myślę, że niekorzystny wpływ ma trochę to ,że Elit jest częścią Lkq i spory wpływ na różne decyzje mają zagraniczni bossowie , nie do końca zaznajomieni ze specyfiką rynku w Polsce ale także nierozumiejący tutejszych problemów wynikających ze specyfikacji pracy. Ci ludzie tworząc dziwne naciski niepotrzebnie komplikują pracę. Firmie generalnie nie pomaga również jej struktura , rozbicie na trzy magazyny centralne i czasami wadliwa komunikacja między nimi . Generalnie moja opinia jest na plus myślę że to dobre miejsce dla młodych ludzi-jest szansa się rozwijać a także otrzymać szansę, nie ma kokosów ale można zdobyć trochę doświadczenia. Relacje z przełożonym też w porządku-zawsze pełna kultura.Największym minusem dla mnie był bałagan organizacyjny, zbyt mała liczba pracowników na ilość obowiązków (niestety zdarzają się nadgodziny-do odbioru).Brakowało czasem momentów i możliwości zeby odpocząć od tego wariactwa :) tak poza tym ok.Pozdrawiam ciepło:)

Praca elit

I jak tam zamykają jakiś oddział? Albo zwalniają chociaż? Strasznie nudno się zrobiło...

Klient z okolic Tęgoborzy

Masakra jaka nie profesjonalna obsługa ze strony kierowcy to babsko zachowuję się jakby pracowało za karę wiecznie nie ma czasu i cały czas narzekanie, nie wiem czy na mnie że towar zamawiam czy na cały świat? Kiepska wizytówka dla firmy... Kto zatrudnia takich ludzi?

@Klient z okolic Tęgoborzy

Akurat pretensje za"takich"kierowców to możesz mieć Drogi kliencie do firmy zewnetrznej,która jest przewoznikiem dla Elitu.Pozdrawiam i oby jak najmniej zmierzłych ludzi na Naszej drodze :)

Klient z okolic Tęgoborzy
@:/

To może "buzko" warto takie informacje przekazywać przewoźnikowi aby mógł wpłynąć na jakość obsługi kierowcy... Ja zamawiam towar w elicie nie u przewoźnika.

@Klient z okolic Tęgoborzy

Pretensje,to najlepiej bezpośrednio kierować do danej "nieuprzejmej" osoby.W końcu,to dorośli ludzie,a nie dzieci którym trzeba tlumaczyć jak się trzeba zachowywać.

@:/

Co mnie obchodzi przewoźnik, współpracuję z firmą ELIT nie z przewoźnikiem. Sprawy wewnętrzne i pracownicze niech sobie Elit załatwia we własnym zakresie

@starlajn

Sprawy wewnętrzne niech sobie załatwia ale przewoznik,to firma ZEWNĘTRZNA! Więc "użalaj' się właścicielowi firmy,którego kierowcy są pracownikami.Widzę masz problem ze zrozumieniem...Teraz powoli rozumiem,że "sapiesz" do Elitu,kierowców i pewnie całej społeczności..Ty z tych co są zawsze...nieomylni,najuprzejmiejsi i w ogóle the best...

@:/

..ale to ELIT wynajął tą firmę zewnętrzną i odpowiada za jakość jej usług. Nie mam czasu dociekać kto jest przewoźnikiem, za jakie pieniądze jeździ, czy kierowca ma zły czy dobry humor. Jest samochód oklejony logiem Elit - więc dla mnie to ELit i tam zgłaszam ewentualne pretensje dotyczące jakości dostaw.

@:/

Nie we wszystkich filiach transport prowadzą firmy zewnętrzne.

@:/

śmieszny jesteś. To Elit sobie dobrał firmę zewnętrzną a klienta to nie interesuje. Twoim zdaniem klient ma dociekać kto jest przewoźnikiem i tam kierować pretensje Jest auto oklejone logiem Elit, więc dla klienta to ELIT.

Ruf

I co to da? Jedyne co uzyska, to jeszcze późniejsze przyjazdy kierowcy. Zgłasza się do PH czy kierownika filii, jeśli oni nie wymuszą zmian na przewoźniku to zmienia się hurtownię.

sszzztarlajn

Nie dyskutuję z kierowcą tylko z jego przełożonymi

Szef szefów

Przeprowadzamy się Katowic , do większego i nowego budynku, ty mało rozgarnięty były niezdolny pracowniku, skoro już nie pracujesz to co cię tak zawiść żre od środka, pamiętaj że od zawiści zmarszki się robią

Były
@Szef szefów

Do Katowic przenoszą się tylko biura szefie

????
@Były

Czyli tylko biurowiec przenoszą a magazyn zostaje na Makucha?

Nikt
@????

Jak widać w ogłoszeniu magazyn nie zostaje...

@Szef szefów

8 427 m², hala/magazyn na wynajem - Dębica, dębicki, podkarpackie - 61956858 • www.otodom.pl (usunięte przez administratora) Ciężko będzie z Katowic obsłużyć filie na wschodzie.... Czy ktoś nam z pracowników jest wstanie powiedzieć co się dzieje?

Teraz
@????

Zostają tylko pracownicy magazynu. Tzn na lodzie.

Bezel
@Taxi

Jak co? Kraków i Dębica do likwidacji a nowy magazyn w Katowicach, czego nie rozumiecie ? A wielmożni wam powiedzą miesiąc przed faktem że rozstania nadszedł czas

@Bezel

Ciekawe czy chociaż odprawy dadzą. Czy nie wymyślą czegoś oby to obejść

Prawidlo

Nie muszą. Wystarczy że dadzą wypowiedzenie w określonym przez kodeks PP czasie wypowiedzenie. Odprawy generalnie tylko przy likwidacji zakładu a tu nie likwidują... Przenoszą. Poza tym muszą mieć za przeproszeniem oslow którzy im towar spakują.

Bzdura
@Prawidlo

Kodeks: Kiedy pracownikowi przysługuje prawo do odprawy pieniężnej? Odprawa pieniężna, o której mowa w art. 8 ustawy z dnia 13 marca 2003 r. o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników (Dz. U. z 2003 r. Nr 90, poz. 844 ze zm.) przysługuje pracownikowi, z którym został rozwiązany stosunek pracy z przyczyn nieleżących po stronie pracownika w trybie przewidzianym ustawą (tj. w ramach zwolnienia grupowego - na podstawie art. 1 ustawy lub tzw. zwolnienia indywidualnego - na podstawie art. 10 ustawy). Należy podkreślić, że zgodnie z art. 1 ust. 1 i art. 10 ust. 1 przepisy ustawy stosuje się tylko u pracodawców zatrudniających co najmniej 20 pracowników. Jeżeli więc pracodawca zatrudnia mniej niż 20 pracowników, ww. ustawa nie ma zastosowania - nie przysługuje zatem odprawa.

@Prawidlo

Powinni za to pakowanie towaru dorzucić jakieś pieniądze. Bo będą mieli problem już teraz jest sporo problemów abu ktos przyszedł pracowac

noname
@Bezel

czemu siejesz ferment nie znając do końca prawdy ... debica do likwidacji to fakt i wiadomo o tym nie od wczoraj i zostaje przeniesiona razem ze starym biurowcem i magazynem w krakowie z makuszyńskiego na nową lokalizację a nie do katowic jak większość tutaj twierdzi ... będzie zupełnie nowy nowoczesny budynek który powstaje już od jakiegoś czasu.

@noname

To może zdradzisz lokalizacje nowego obiektu skoro wiesz że jest budowany.

PRACOWNIK
@noname

Kolego biura do Katowic magazyn zapewne również tylko nie chcą zdradzać póki co szczegółów bojąc się o to że ludzie się pozwalają. I że nie będzie miał kto robić podczas przenoszenia się obiektu

@noname

A widziałeś miejsce budowy? Oj coś ci nie wierzę. I nie mam zamiaru czekać aż mi ładnie podziękują. Bawcie się sami. Są inne prace lepiej płatne i z epsza perspektywa..(usunięte przez administratora)

RG
@PRACOWNIK

Tak, z pewnością teraz wszyscy pozostaną w firmie. Firma zamiast oficjalnie poinformować o planach to zachowuje się jak dziecko.

@Elit praca

ELIT POLSKA wszystkie obiekty wynajmuje i płaci za to grube pieniądze - w wielu przypadkach swoim byłym prezesom.

Jerzy
@Elit praca

Ta budowa dopiero w trakcie czy już na ukończeniu. Wiadomo kiedy będą przenosić firmę? Chodzą jakieś słuchy co do daty?

NowyŁad
@Jerzy

Jaka budowa ? Magazynów gotowych lub w budowie jest mnóstwo , kwestia ceny . Jakie to ma znaczenie skoro wszyscy już wiedzą , są ogłoszenia że do 2022.09 trzeba zwolnić stare magazyny , to chyba oczywiste do kiedy , a gdzie? do Krakowa, tylko nie wiadomo która część .

@NowyŁad

Nie takie oczywiste bo ogłoszenie było już dawno i z terminem na ten rok, ale umowa została przedłużona. Poraz któryś o rok czasu. A nowego magazynu lub umowy najmu jak nie było tak nie ma

starjane
@Jerzy

Elit nic nie buduje, tylko wynajmuje - nie ma żadnej własnej siedziby w PL

@starjane

Ani nie ma porządnego prezesa , nie ma prawdziwego zarządu , dyrektorów itd.... Jeden wielki bałagan ...

@Pracownik oddziału

Ale prezesa już nie ma podobno został zwolniony

Redic

Na 100 %!!!

Kulfon
@Redic

Miejmy nadzieję że cały zarząd w tej firmie do końca roku będzie "wymieniony"! Oby na lepszy.....

@Kulfon

Nic się nie zmieni. Tylko nazwisko osoby która będzie dalej ciągnąć coraz niżej tonący statek...

Magazyn

Sądząc po stanie/jakości i wyglądzie towar wyraźnie kupiony z drugiej ręki albo z wyprzedaży.

Były

Od razu muszę podkreślić że jestem byłym pracownikiem - biuro Kraków. Jeżeli chodzi o Elit to jest to świetne miejsce do nabycia doświadczenia i "dotarcia" się mentalnie. Jednakże nie ma co oczekiwać że zrobi się tam jakąkolwiek karierę. Mentalnie jest tam (usunięte przez administratora) jeżeli pracownik wyrobi się podejrzanie za szybko to od razu dostanie na głowę nowe obowiązki (oczywiście za darmo) więc panuje mentalność nie wyrywania się z inicjatywą przed szereg. A szkoda, jest mnóstwo dziedzin które wymagają poprawy i wystarczyłaby odrobina dobrej woli ze strony przełożonych żeby to lepiej ogarnąć. Sam byłem na tyle głupi żeby przedsięwziąć coś dodatkowego i jedyne co dostałem to listę ekstra rzeczy do zrobienia. Wygodniej byłoby mi gdybym się obijał. Relacja szef - pracownicy to temat na całą książkę. Jak ktoś chce wziąć urlop 2 tygodniowy raz w roku to musi stoczyć faktyczną kłótnię bo inaczej wyślą Cię tylko na parę dni do tego ze służbowym telefonem i laptopem bo przecież "nie ma kto Cię zastąpić". Większość odpuszcza. Łatwo się domyślić że przez to ludzie są wypaleni i zestresowani, sam byłem świadkiem płaczu w pracy albo potoków wulgaryzmów spowodowanych frustracją nad całą tą sytuacją. A jeżeli pojawia się jakieś trudne zagadnienie do rozgryzienia to usłyszysz że jesteś "menadżerem" to musisz sam coś wymyślić. Jasne, nie ma sprawy - tylko w takim razie po co są liderzy? Ilość obowiązków też powala - wiele ludzi pracuje po godzinach bez żadnego wynagrodzenia bo pozostawienie pewnych tematów powoduje chaos i powiedzenie adios premii. Ironią jest to że wiele rzeczy można robić szybko i efektywnie - ale kto ma tę wiedzę przekazać skoro wielu wartościowych i ogarniętych ludzi zdążyło już odejść. W trakcie mojej pracy dostawałem jasny przekaz że nie jestem w tej firmie niezbędny (to cytat!!) i że ogólnie mam sobie radzić sam a jak nie to trudno bo taki mamy klimat. Nawet gdy odchodziłem to nikt ani nie zapytał mnie o powody ani też nie przedstawił jakiejś konkretnej propozycji - chyba że propozycją jest powiedzenie że szefostwo zna problem i że pomyśli w kolejnych miesiącach nad poprawą sytuacji. Ok, a do tego czasu mam sobie pewnie wyrobić garba. Jedynym plusem są szeregowi pracownicy - mimo że widzą pewne patologie tego systemu to starają się i dbają o swoje obowiązki. Szkoda że nikt tego nie zauważy, nawet nie usłyszą "dziękuję" nie mówiąc już o jakichś premiach czy awansach. Rozmawiając jednak z nimi wiem że wiele osób siedzi tu tylko dlatego że nie mają konkretnej alternatywy, jednak szukają ich a widząc dzisiejsze realia rynku to szybko coś znajdą. Nie jestem jedynym który ostatnio odszedł. Solidnie się rozpisałem więc dorzucę tylko ciekawą puentę - starając się być uczciwym poinformowałem firmę względnie wcześnie o swoim odejściu. To był błąd bo dzięki temu mieli czas żeby solidnie obciąć mi premię. Moja strata, ale może ktoś skorzysta na tej informacji. Pozdrawiam wszystkich.

Obiektywny
@Były

Chłopie tu menadzer, kierownik to daj pan spokoj bicie głowa w mur sam beton nie ma się co wybijać ponad szereg najniższa krajowa i premia raz na rok bo wiadomo firma nie płaci (zawsze takie tłumaczenie), ta firmę ratuje po prostu przejście na jasne warunki każdy zeby pracował pod ELIT a nie pod firma PDWH Jan Dzban….. albo własna działalność i rozliczanie ludzi z tego do robią a nie z tego ze przyjdzie do pracy a ktoś Ci powie dobra zrób to zrób tamto a jak nie to pożegnaj sie z kasa i fajnie jest, niestety ludzi niezastąpionych nie ma ale firma nie inwesuje w kadrę(chociaz na filiach to (usunięte przez administratora)rządza nie od wczoraj wiadomo, to tez się dzieje co się dzieje ), tylko a dobra nie Ty to ktoś inny, najwyżej przyjdzie Dymytro albo Pawlo albo na sprzedaz Pan Jan i popracuje chwile i podziękuje. Ja jak pracowałem to sie nikt niczym nie interesował z góry i z tego co wiem dalej to wyglada jak kurnik ze kogut ma swoje kury i tyle co potrafi to na łeb wyskoczyc żeby cię oskubać z kasy a i żebyś spełniał jego/jej widzimisie. W tej firmie to się chyba nigdy nic nie zmieni kuleje ale jakos to jedzie bo ludzie są i pracują niestety.

@Obiektywny

Czytam i włos się jeży , ani ładu ani składu w tej wypowiedzi, język polski się kłania, kolejny frustrat na dodatek słabo wyksztalcony

Elit praca

Jaki włos? Przecież jestes lysy? Fajnie tam macie w elicie, faktycznue- nie dziwota że ledwo zipie ten bałagan, pracownik biurowy ma kible myć a pewnie sprzątaczka jest PMem. No i leci sobie dalej sprzedaż... A towar opisany z kibla rodem. Haha.

@Szef szefów

Na szczęście ty jesteś pewnie świetnie wykształcony. Z takimi ludźmi na (usunięte przez administratora) się idzie znacznie łatwiej. Szkoda że zdanej wiedzy na temat tego co robisz nie masz pewnie. Sprzedawałes majtki czy arbuzy przed pracą w elit?

Elit magazyn Kraków Dębica

Skasowano linki do ogłoszeń sprzedaży biur i magazynów firmy elit w Krakowie Makuszyńskiego i Dębicy. Powierzchnia wolna w sierpniu 2022 roku. Lepiej szukajcie sobie nowej pracy co chyba że chcecie pakować cały ten bajz...l na palety. Pozdrawiam. Przenoszą się tylko biura z pracownikami. Magazyn może sobie szukać nowej pracy.

PRACOWNIK
@Elit magazyn Kraków Dębica

Ogłoszenia są nadal w sieci. Szkoda tylko że zarząd nic nie chce powiedzieć. Udając że nic się nie dzieje. Każdy ma swoje życie i zobowiązania ludzie powoli się będą rozglądać za inna praca nikt nie chce zostać na lodzie. Zarówno pracownicy biurowo jak i magazynowi. Nie sądzę aby sprzedawca który i tak ma już mocno odcięta wypłatę dojezdzal do pracy z Krakowa do Katowic

@PRACOWNIK

Tyle że oni jeszcze mają możliwość sprzedażą zwiększenia wypłaty a my obojętnie ile zrobimy nie ma to żadnego znaczenia. Po co to się starać? Za te grosze? Niech sobie za nie waciki kupią. Jak za takie pieniądze żyć? Przecież to wstyd do domu przynosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 23 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska