Opinie o Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania w Koszalin Strefowa 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania w Koszalin Strefowa 15

uzytkownik 35 Nowy wpis

Byłem pracownikiem, byłem kierownikiem i (usunięte przez administratora) stanowiska nie powiem za co, każdy normalny wie, poniżanie, uwłaszczanie godności, dla elity studia czy kursy za pieniądze firmy, zatrudnianie słupów których nikt nie widział byle byli na etacie za państwowe pieniądze, kadrowa (usunięte przez administratora) kierowniczka po spożywczaku śmiech i foto-montaż, nawet nie wie czy z koszalina do ustki się dostanie, gargamel (usunięte przez administratora) każdego, itd itd ja byłem poniżony za chorobę i zwolnienie, nie dostałem nic na rozstaniu, bo kto chory to się nie liczy, zero szacunku dla człowieka i słabości, zero kultury, (usunięte przez administratora) i wodorosty, (usunięte przez administratora) na całości, nigdy więcej takich firm jak to (usunięte przez administratora) w Koszalinie, fałsz, (usunięte przez administratora) i nie tylko on za to wszystko, on zniszczył czarne, ten (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez kompetencji arogant i ignorant, (usunięte przez administratora) dosłownie, więcej nie dodam bo nie chcę siedzieć

panwil Nowy wpis

Pracowałem od 1976 roku do 1988 roku od początku powstania ZRB przy Areszcie Śledczym w Koszalinie i takich problemów nie było - jak czytam o Pomeranii to włos mi się jeży.

Zainteresowany w temacie.

Firma to tragedia bez happy endu, kilka aktów dramatu, niejasności, brak rozliczeń finansowych tworu widmo TELDOS, linia POMERANIA- TELDOS-WIDMO - MAZOVIA było i nie ma wsiąkło jak kamień w wodę, układy, stanowiska, nagrody i premie dla lojalnych, do cna zdemoralizowanych niewygodni i wiedzący co na rzeczy do spisku i eliminacji, czas aby to rozliczyć, te całe towarzystwo wzajemnej adoracji, tą pseudo śmietankę, bez żadnych wartości, co strach nadchodzi, bo kontrole wchodzą, czas prześwietleń i rozliczęń jest blisko, nie można nic dobrego powiedzieć, czas na sprawiedliwość dla pseudo elity POMERANII, za bezkarność, mobbing, dyskryminację, czas na rozliczenie Dyrekcji MAZOVII, za bezczynność, stagnację i marazm, co ma wisieć nie utonie, nic nie ginie w przyrodzie, karma wraca, pewność już nie jednego pognała na manowce i zieloną trawkę, niech zapali się zielone światełko w tunelu do epizodu zwanego definytywnym rozliczeniem tego środowiska.

Zainteresowany w temacie.

Tak Centralny Zarząd i zgoda wiceministra Jakiego, przyzwolenie, bo jak się daje coś takiego to nie ma kontroli i jest anarchia, tak tu się dzieje, jednym zamachem sporo winnych powinno być postawionych do odpowiedzialności, Ja dużo wiedziałem, wiem i nadal jestem aktywny, napewno nie odpuszczę, a wręcz przeciwnie uderzał będę jeszcze mocniej, chyba mamy podobne zdanie w tym temacie, musi być reakcja szerokim echem w mediach musi się to odbić i napewno wzbudzić szerokie zainteresowanie, mówię to z wielką satysfakcją.

Zainteresowany w temacie.

Tak KRS-u nie ma, zdaje się że nigdy go nie było, jak audyt finansowy kasy liczonej w milionach z wirtualnej inwestycji TELDOS, wszystko to tajemnica zamknięta szczelnie na kilka spustów, tak to nie zostanie, nie ma takiej możliwości, nie będę milczał w tej tematyce, dużo mogę powiedzieć, wiele aspektów znam, skala jest ogromna i ma to być zamiecione pod dywan, a w żadnym wypadku, nie ze mną, bezpośrednio mnie to mocno uderzyło i musi być cięta i odpowiednia riposta.

Zainteresowany w temacie

Tak zorganizowana organizacja przestępcza, pewnie iż TV, Radio, Prasa,będzie gruba afera, tego nikt nie zatrzyma, niech Admin usuwa, widać prawda w oczy kole co niektórych, są niepewni siebie, pojawia się strach, zwątpienie, niepewność, hmmm to dobrze, niech się oswajają przed nachodzącą nieubłaganie machiną sprawiedliwości, jakże takie słowa są szczególnie smakowite, będzie ogromna burza, głowy polecą, to wszystko z przytupem i rozdźwiękiem, czekajmy na nadchodzącą rewolucję.

Ciekawski Nowy wpis
@Zainteresowany w temacie

Ty zainteresowany, co z tą nadchodzącą rewolucją ? Czemu nic się nie dzieje ? A może, poprostu jesteś idiotą i do tego łysym ? Kiedyś ktoś powiedział , "najgłośniej krzyczy (usunięte przez administratora) łap złodzieja ! "

Księgowy

W styczniu 2017r. w kasie Pomeranii było 38 mln przecież nie wpompowano tej kasy w telefony, telefony. Gdzie był nadzór? A we wrześniu 2018r. było już tylko 13 mln. Złote rączki.

Telefon
@Księgowy

@Telefon

Zaczynają się zmiany. Poleciał dyrektor z Warszawy, asystent Jakiego, który organizował mu kampanię wyborczą.

Piotruś
@waldi

Bo mieli za co go pyknąć. Zrobil taki bajzel finansowy, ze strach. A wszyscy inni z kierownictwa nie sa lepsi, ale jeszcze są. Ciekawe jak długo. Pewnie po kolei beda odchodzić. Czas juz ich nadchodzi. Nowy szef im.podziekuje bo tyle straty ile mają zrobione to szok.

Dyrektor
@Piotruś

Ale ja to przewidziałem, że tak to się skończy. Dlatego nie podpisałem Harmonogramu połączenia. Baltica miała na kontach w lokatach ponad 24 mln inni też razem 45 mln wszystko zmarnowano. A to wszystko by chronić jednego człowieka na którego złożyłem zawiadomienie do Prokuratury pozwolił wyprowadzić ponad 4,267 mln z Balticy. Ale miał parasol w CZSW na Rakowieckiej. A co z 25 mln Pomeranii gdzie wyparował.

@Piotruś

I znów nowi dyrektorzy. Poprzednik uciekł po uciekł po miesiącu. Ciekawe co się wydarzy.....pracownicy czekają na zmiany

Okiem klawisza Nowy wpis
@@ozdoba

Zmiany już były. Instytucję zlikwidowano. Dziś główny macher Dziadosz kręci lody. Świderskiemu Teledosa podsunęli, ciekawe czym Dziadosz zablyśnie może kursy dla kierowców zorganizuje pt. Mniej wypadków śmiertelnych więcej odpowiedzialności....

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania?

Do tej pory nie było żadnych zasad. Swoi dostawali ogromne pieniądze pomimo braku kompetencji a normalni pracownicy najniższe jakie się dało. Może teraz coś się zmieni.

PiotrSwiderski

Nazywam się Piotr Świderski, jestem byłym dyrektorem PIGB Pomerania w Koszalinie . Proszę uczestników dyskusji posługujący się linkiami "@pomocny" czy "@Jarosław" i innych którzy obrażają "dyrekcję" na tym forum o sprecyzowanie, czy wszystkie zarzuty kryminalne i nie kryminalne ,które były tu kierowane do bylego dyr.PIGB Pomerania oraz "dyrekcji" Pomerani czy też "dyrektorem z warzywniaka" ???? dotyczą mojej osoby. Proszę nie chować się za fikcyjnym kontami z takimi oskarzeniami . Tylko tchórz i człowiek, który zamiast "przyjąć na klate" swoje niepowodzenia i flustracje chowa się np. za chorobą dziecka lub za fałszywymi zarzutami. Odwagi ,przecież jesteście tak pewni swoich oskarżeń. Spotkamy się twarzą w twarz lub w sądzie. Pozdrawiam Piotr Świderski były dyr.PIGB Pomerania ????

klawisz
@PiotrSwiderski

A za co poleciałeś. Przecież miałeś takie wielkie wsparcie. A jednak Cię sięgnęli ????

klawisz
@PiotrSwiderski

Jestem zdumiony, że Ciebie sięgnęli. A kiedy masz rozprawę w sądzie, bo słyszałem w Wawie, że pyknęli z art 52 i oddałeś Wawę do sądu. Miałeś rację. Dowal im, ruszyli Ciebie, tzn. zasłużyli sobie. Powodzenia

@PiotrSwiderski

Dobrze że byłym, o trzy lata za późno cie pogonili.

@PiotrSwiderski

A może opowiesz jak to zginął samochodzik nowiutki, taka ładna Toyota? W Warszawie ukradli? Nie może być,,,,A tajemnica była ogromna.... Odważ się i napisz prawdę jak to było z tą "kradzieżą"

Księgowy

Samochodzik a może Piotruś odpowie gdzie się podziały miliony z Pomeranii A konkretnie 25 z kawałkiem. Ile dostał z Teledosu a ile z 930 tyś. jakie wypompował na firmę asystenta ministra Jakiego. I jak to się stało, że samochodzik zginął razem z dowodem rejestracyjnym? I dlaczego to jest kryte?

A

Miałam okazję pracować w tej firmie. Mocno odradzam. Około roku 2018 była to idealna praca dla znajomych dyrektora. Zca kolega z bloku, kadrowa córka sąsiadki matki dyrektora, sekretarka rodzina, plus kilka innych osób z rodzinny dyrektora lub jego znajomi że szkoły. Jedynie te osoby mogły liczyć na stanowiska kierownicze, wysokie pensje oraz premie. W jakiej firmie sekretarka mając takie same wykształcenie jak inne pracownice zarabiała 3 razy więcej niż one, dostawała premie kilkanaście tysięcy. Osoba z rodziny dyrektora zatrudniona na takie samo stanowisko jak ja otrzymała na start wyższe wynagrodzenie i umowę na czas nieokreślony. Nie wspominajac już o kierowniczce, która stosowała mobbing i zastraszała... Na uwagę zasługuje jednak najbardziej Pani kadrowa przyznająca sobie sama najwyższe premie, robiącą studia i szkolenia za firmowe pieniądze, wręczająca wypowiedzenia, a potem przywracająca do pracy jeśli ktoś postraszył sądem, ponieważ wypowiedzenia były bezpodstawne. Ogólnie praca tam w tamtych czasach to praca za najniższe wynagrodzenie jeśli nie zna się dyrektora lub nie ma powiązań politycznych. Ja w tym wiele moich koleżankę zrezygnowałyśmy z pracy z powodu śmiesznych wynagrodzeń oraz towarzyszącego mobingu.

znajomy
@A

Pomeranii już nie ma, a większość pracowników i byłych pracowników tu zagląda ( tu można się dowiedzieć prawdy). Tylko za szybko wszystkie wpisy, które naświetlają co działo się w firmie za panowania owego "dyrektora" znika. Rozumiem że te obraźliwe wpisy administrator usuwa, ale większość opisuje prawdę. Ten ostatni nie spodobał się Pani kadrowej. Tylko dlaczego? Sama prawda bez obrażania.

Zorientowany
@znajomy

Nawet Oddziału Mazovii niema jest tylko Zakład. Zniszczyć taką Instytucję ?

znajomy
@A

Sekretarka- po licencjacie z pedagogiki wszesnoszkolnej i przedszkolnej. Zatrudniona na stanowisku asystentki i specjalistki. Ciekawe od czego?

Widzący dużo
@znajomy

Jak to od czego? Od świetnego asystowania, zwłaszcza na imprezach w Ustce. Była jeszcze jedna święta, myśleliśmy że się publicznie pobiją.

JaBol

Co słychać w Mazovii? Przyjmują do pracy?

MiśGoGo
@JaBol

Właśnie...dokladam się do pytania. Będzie cos dalej jak szkolenia sie skończą? Czy wszyscy leca z końcem roku?

Sebastian 6667
@MiśGoGo

Kończy się PO WER, kończą się kursy. Panuje wszędzie covid. Co będzie dalej? Tego nie wie nikt. Nikt nie mówi o następnych programach operacyjnych sponsorowanych przez UE.

Czy pracownicy Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

waldi

O co konkretnie pytasz? Pomeranii już nie ma.

Ozdoba

były detektorze pytam może by pan napisał na tematy rzeczowe co się stało z firma i dlaczego pan tak skończył !? A nie jakieś przepychanki słowne !!! Nie wiadomo z kim !? Widma już pan widzi !? 1. Co się stało dlaczego już pana tam nie ma i czy to jest prawda ze pan się sądzi ze swoim byłym pracodawca Mazovia!? 2.dlaczego wszyscy pana bliscy współpracownicy odeszli lub zostali zwolnieni lub zdegradowani !? 3. Dlaczego wszystkie instytucje zostały połączone !? 4. Co się stało ze spółka telefoniczna której pan był prezesem !? 5. Czy rozliczył się ze wszystkim rzeczy materialnych które były własnością Pomeranii !? ( 6. Jak wszystko było ok to skąd tyle kontroli, ze nie nadarzała odpisywać odpowiedzi i się podała !!!

@Ozdoba

Po pierwsze żeby być dyrektorem potrzebne jest wykształcenie, doświadczenie w pracy, klasa i szacunek dla ludzi. Ponadto trzeba być uczciwym, a w tym przypadku wszystkiego zabrakło.

Waldi

Każdy obserwujący wpisy zapewne zauważył usunięte przez administratora informacje np.link do wystąpienia pokontrolnego Ministerstwa Sprawiedliwości, informacje o zatrudnieniu rodziny itp. Ja się pytam dlaczego? Bo prawda w oczy kole? Proszę administratora strony o zaprzestanie usuwania wpisów na polecenie" Flustrata" - nikt niego w nich nie obrażał i cenzura wpisów nie powinna mieć miejsca.

waldi

Jak to o co? O Kapele. Zainteresowani wiedzą dokładnie. Zapytaj tych co pracowali w Pomeranii.

Jenotek
@waldi

Kapela to były pracownik igb pomerania, którego nikt nie widział w pracy poza główną kadrową? No przecież dokumenty musiała przygotować kadrowa igb. Ciekawe dlaczego obecny dyrektor mazovii nie wyciąga żadnych konsekwencji? Udaje ze nic nie wie? Przecież to niepisane przyzwolenie na uprawianie procederów! I pomyśleć ze również tego typu sprawy zatwierdza prawnik znany jako pół pies i lis. I z tym tez dyrektor mazovii nic nie robi. Krążà opinie na mieście ze niedługo nastąpi ogólne rozliczenie.

Zorientowani ll
@Ozdoba

Odp. na pkt.3 By kryć wałki jakie robiono w instytucjach przed 2015r. Ale i też te o których piszecie. Połączenia mają to przykryć tak przynajmniej myślą panowie służba. Czas pokaże !

Irena
@Zorientowani ll

Czytając Wasze komentarze nasuwa mi się pytanie - czy w PIGB Pomerania są w ogóle jakiekolwiek szanse na zatrudnienie bez znajomości? Liczy się wykształcenie, doświadczenie, wiedza? Czy tylko to, kogo się zna.

@Jenotek

Jakoś " kadrowa" co uczyła się i szkoliła za pieniądze Pomernii milczy na temat słupów, których ona zatrudniała. "Dyrektor" z państwowych pieniędzy płacił za jej szkoły i kursy to robiła co chciał. No i premie, nagrody.......

Z zewnątrz

Faktycznie było co czytać, szczególnie o dziwnych machlojkach byłego łysego zastępcy ,jego szwagra i firmy kolegi geodety . Ale cóż, co ma "wisieć nie utonie "

@Z zewnątrz

Nie było żadnych wpisów o machlojkach łysego, szwagra ani kolegi geodety. A co kogo obchodzi jakiś geodeta. Były wpisy rodem z rynsztoka o dzieciach, a za to grozi odpowiedzialność karna. Były też wpisy o "dyrektorze", jego przekrętach i jego szemranym towarzystwie - pannach i bliskich kolesiach, którzy w dwa lata dorobili się wszystkiego - domów, mieszkań, samochodów. A jak ich zatrudniał to bieda u nich aż piszczała, u niego zresztą też. Upadłości ....itp....

waldi

No cóż......Poziom się nie zmienił. Napisał baran o baranku. Jak łysy robił machlojki to powinien dostać art. 52 jak "główny dyrektor" za swoje machlojki. A z tego co wiemy to nie dostał. Ciekawe dlaczego? Wszystko sprawdzi i wyjaśni prokuratura, bo podobno postępowanie już wszczęła i nie dotyczy to łysego, tylko................zgadnij kogo???

@waldi

Pewnie to "FLUSTRACJA". I wcale się nie dziwię.

@pomocna

Odpowiedzialność karna na pewno będzie. Pozwy też się pojawią. Cierpliwości trochę, weź tabletkę, popij alkoholem i idź spać.

Ozdoba
@@pomocna

Nie strasz ,nie strasz ...????????????

@Ozdoba

Ale tchórz, ciągle się pod kogoś podszywasz.....Podpisz się, i tak wszyscy wiedzą ktoś Ty.....

@@pomocna

Z tego co słyszałem, to ma dobrą passę w sądach , wszystko przegrywa :( Ale nie ma co drwić. Ludzie chorzy potrzebują współczucia ,a nie pośmiewiska, tylko dzieci szkoda :(

Kto ja ?

@@ozdoba

To trzeba mieć naprawdę w głowie wichure ,aby pisać o kimś tchórz, a samemu sie nie podpisywać. Podpisz sie ,i tak wszyscy wiedzą ktoś Ty...

@@ozdoba

Pustka w głowie, piana w ustach , nie rozsądek ale frustrat. Kto to taki ,każdy wie ,czy @pomocna czy @ozdoba, wszyscy wiedzą kto się chowa, pod symbolem łysa głowa.

@Z zewnątrz

I wichura co niektórych zmiecie za kraty....Jak myślisz??? Kogo???

Życie pokaże :)

Ty już wiesz........

@@pomocna

Ja nic nie wiem, za to Ty wiesz wszystko. Nawet kto paliwo spuszcza z baku służbowego auta :) Ale jedno ci powiem, najpierw zobacz belkę w swoim oku, a potem szukaj źdźbła trawy w czyimś. Generał czas .

@Z zewnątrz

Brawo!!! Może warto na poważnie zająć się taką twórczością. Z wierszyków niektórzy całkiem dobrze żyją. Jakby się udało, to może nie trzeba będzie żadnych wałków i machlojek nakręcać i da się z tego żyć. Na pewno nie na takim poziomie jak w Pomeranii, ale może na chleb wystarczy. Powodzenia!!!

@Jenotek

Z rodziny żony "dyrektora", na dodatek mieszkający w Danii. Słupów było więcej..........

@waldi

Pracowała dla Teldosu, a wynagrodzenie pobierała z Pomeranii, później z Mazowii. Nadal udając ze pracuje siedzi w domu, i pobiera wyjątkowo wysokie wynagrodzenie.

Funkcjonariusz
@waldi

To chyba nie dlugo, bo słyszałem, że zabierają sie za kierownictwo Mazovii, bo tyle bledów zrobili, ze firma juz pada. Jeszcze troszkę i im podziekują i oni pojda na tzw zielona trawkę.

Jeździ rowerem. Musi boleć.

Major Sw

Chodzi o ośrodek Posejdon w Ustce

Major Sw

Dopóki ośrodek był we władaniu funkcjonariuszy a na czele stał komendant ośrodka to dyscyplina panowała jak należy, a dlaczego? Bo za niedopelnienie obowiązków odpowiadało się dyscyplinarne, materialnie i marnie w skrajnych przypadkach. Obecnie cywile nie radzą sobie z obsługą na recepcji, co chwilę inne wyliczenia, czy tam jest jakaś księgowa z papierami czy tylko pani z recepcji posilkujaca się cennikiem z 2017 roku?? Współpraca na odcinku recepcja-kuchnia to tragedia do kwadratu. Nic nie zgadza się w porcjach a codziennie inne miejsce przy stole po ktoś był wcześniej, brak przydzielony stolików do pokoi. Pomimo że remont balkonów miał skończyć się w końcu maja a więc w czerwcu zapewniano że balkony będą dostępne i świeże po remoncie to w czerwcu nadal chodzą po nich Ukraińcy i można by się zasłonić roletami bo na balkon nie da rady wyjść ale tych w wielu pokojach brak. Nie wiem na jakich zasadach służba sprzedała obiekt cywilom ale po marynarsku powiem wasz statek tonie i dopóki nie ogarniecie swoich ludzi, lub wyśmienicie na takich którym zależy to niedługo zamknięcie obiekt z zadłużeniem ale z nowymi balkonami. I jeszcze jeden szczegół, najpierw telefonicznie proponujecie posiłki do pokoju a teraz straszycie karą 50 zł???? Chyba w regulaminie obiektu, czy tam statusie waszym nie ma żadnego punktu do takiej sytuacji!!

Funkcjonaiusz

To sie pewnie teraz zacznie. Kierownictwo Pomeranii pewnie teraz żyje w strachu, no i ma racje. Oby tylko uczciwie wyjasniono cała sprawę.

Zainteresowany w temacie

Szybka kasacja, brawa i oklaski, tylko Wam wiwatować na białym koniu z pełnym orężem, Ja bym wam zaprezentował transparent z wezwaniem do pełnej kapitulacji, kilka słów prawdy i administrator usuwa całość, takie zachowanie w chwili gdy prawda wygrywa jest co by nie powiedzieć haniebne, Wam brak przyzwoitości i godności, to wszystko woła o pomstę do nieba, kasujcie, kasujcie, dzisiaj już nikt się nie boi tych prowokacji z Waszej strony, ucieczka nic nie da, trzeba umieć odpowiedzieć, przynajmniej starać się tak postąpić, Ja takiej szansy nie miałem, dlatego to nie zostanie przemilczane, jeszcze wiele alternatyw i możliwości mam przed sobą, jestem zwolennikiem maksymy- Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą.

Czy w firmie Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania są regularne szkolenia pracownicze?

Ona

Chyba z malwersacji finansowych

Piotr Świderski

Ty muzyk ,o jakich zarzutach piszesz ? Na marginesie, gdzie Ty widziałeś, że się piekle ? :) Czekam na odważnego pod nazwiskiem , z tego co czytam to same tchórze, których stać tylko na chowanie się za chorbą wlasnych dzieci :( Pozdrawiam "trzęsiportku"

OHP

Ty @Pomocna nadal gryziesz dzieci :)

@pomocna

(usunięte przez administratora)ciekawe jak długo będziesz się śmiał. potem to już tylko baranim głosem.

Szok

@Nik jak to Pomeranii już nie ma?

Jarosław

W Waszych opiniach ,radzicie omijać tę firmę. Co takiego dzieje się w Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania? Z jakiej przyczyny odradzacie pracę? Znajdzie się pracownik, który mógłby wypowiedzieć się na temat tych dwóch spraw?

Nik
@Jarosław

Pomeranii już nie ma. Resztę tez zamkną.

Lidia
@Nik

Nie widzę żadnych informacji o tym, że Pomerania nie działa. Wygląda na to, że wciąż funkcjonuje. Jeśli pracowałeś tam, to powiedz, na czym polegała ta praca? Dzięki.

pomocny
@Jarosław

Pomeranii już nie ma. Taki jeden (usunięte przez administratora) z warzywniaka razem ze swoimi pannami i pseudo specjalistami rozkradli i wyprowadzili wszystko. Ciekawe kiedy się nimi zajmą i pójdą siedzieć.

@Jarosław

Pomerania jest teraz częścią IGB Mazovii. Zmienia się sposób działania oddziału w Koszalinie raczej w dobrym kierunku. Zakład dalej działa i się zmiena. Są też zmiany kadrowe.

NIK2
@Lidia

Po działaniach nik pozamykają pseudo managerów i pewnie zaczną od góry. Ciekawe co na to dział prawny CZSW i Mazovii.

Pomocna
@pomocny

Szkoleniowka z mazovii została w końcu oczyszczona. Pani od czesania włosów spadła ze stołka. Została już tylko garstka osób przewidzianych do zwolnienia za „współpracę” z byłym dyrektorem z warzywniaka. Za nich weźmie się NIK i prokurator.

Czy można liczyć w Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania na prywatną opiekę medyczną?

On

Pracując tam można liczyć tylko na zwolnienie psychiatryczne.

Tak. W IGB Mazovia - bo teraz tak nazywa sie firma jest mozliwe wykupienie prywatnej opieki medycznej

pomocny

Dodaj treść twojego wpisu

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania - Koszalin

• Jak się pracuje w Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.

Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej Pomerania