Opinie o dealz.pl - Dealz Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEALZ POLAND SP Z O O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEALZ POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEALZ POLAND SP Z O O w Poznań

Kierownik

Jestem kierownikiem na jednym ze sklepow w galerii handlowej. W handlu pracuje 7 lat, od 5 na stanowisku kierowniczym. Pracowalem przed dealzem w trzech innych firmach i "przerobilem" osmioro kierownikow refionu. Powiem tak: albo jestem chory ns umysle, albo swietnie sie odnajduje w sytuacjach beznadziejnych, ale to moja NAJLEPSZA praca. Fakt- trzeba bylo podziekowac za wspolprace kilku osobom i zostawic zaloge okrojona do "az" 5 osob(rozumiem.ruch, firma musiala sie ratowac), ale tak dobralem sobie zespol ze zostaly autentycznie osoby na ktore mozna liczyc. Moj zastepca i starszy kasjer- marzenie, choc dziewczyny na poczatku nie wiedzialy co z czym i do czego, teraz moge smialo jechac na urlop i zostawic im sklep pod opieke. 2 osoby na zmianie i zapie*dol, bo produktywnosc- no jest to wkurzajace i miejscami problematyczne do ogarniecia, ale jakos mega nam nie przeszkadza. W kazdej jednej pracy w jakiej bylem narobilem sie nie mniej. A zarobki podobne, nie dostaje w dealzie najnjzszej krajowej. Wszystko zmienia sie dynakicznie, nic nie mozna zaplanowac, kupa obowiazkow a malo ludzi- ale to jest cos co przerabialem od zawsze. Zyskalem natomiast spokoj ducha, moze to zasluga regionalnego(K.S.), sam nie wiem ale lubie przychodzic do pracy. I nie zgadzam sie z tym zeby "regionalni zalozyki czarne koszulki i zobaczyli jak to jest" bo ja osobiscie nie chcialbym awansowac na regionalnego, po to by na kazdym z 15 sklepow zapoer*alac w polkach. Co to wtedy za regionalny? Dla mnie regionalny ma miec wiedze i PREZENCJE. Dla przykladu podam wam firme Dino, w ktorwj zarowno regionalni jak i Liderzy czestokroc normalnie pracuja na sklepie. Myja podloge, stoja na miesie. Chodza w tych brudnych polarach i co? (usunięte przez administratora) sa jeszcze bardziej sfrusteowsne i gnoja tych oracownikow az niemilo, a wygladaja jak zwykle chlopki :P Reasumujac- jestem dobrym.przykladem na to ze mozna sie w tej firmie odnalezc, wiec niezniechecajcie sie

Orange
@Kierownik

Wolałabym żeby mój regionalny miał KOMPETENCJE, OGARNIAŁ ZARZĄDZANIE LUDŹMI. PREZENCJA nie jest dla mnie najważniejszą kwestią. Ale co tam kto woli ;). Tobie się udało z regionem. Nie wszyscy mają to szczęście. Pozdrawiam Poznań :)

@Orange

zgadzam się z Tobą w 100./. - chodzi mi o rejon 254 SG :)

Lp
@Kierownik

Szkoda właśnie ze są zwolnienia zespół zgrany chce pracować a tu wypowiedzenie bez możliwości powrotu ale za to osoby na zlecenia będą brane. Praca sama w sobie nie jest najgorsza i najtrudniejsza

Kd
@Kierownik

A co maja powiedzieć sklepy które podczas pandemi były zamknięte w porównaniu do delazow gdzie byly caly czas otwarte pomimo tio mega dużo zwolnień

Pytający

Witam , chcialem zapytac jak wygląda system płac , mam umowe o prace na 1/2 i 50h w tym miesiacy wychodzi , jaka wyplate dostane , czy normalnie to co mam na umowie czy jakos inaczej liczą?

Ms
@Pytający

Taka jak masz na umowie a później odrabianie tych godzin których nie wyrobiłeś

Muminek

Jest dramat to co się wyprawia w tej firmie. Dostawy za dostawami, notoryczne cięcie godzin jest dramat. Z dnia na dzień dowiadujemy się o dostawie nie wspomnę o tych (usunięte przez administratora) tabelkach które wymyśla sb osoba siedząca w biurze nie mając pojęcia co się dzieje na sklepie. Pracowałam w regionie pana AR i lepiej idź do PUP na zasiłek niż do tej firmy. Regionalny ma zero szacunku do pracowników ( zreszta nie zostawiłam tak tego sprawa jest zgłoszona do inspekcji pracy ) tak samo polecam osoba pracującym w centrali żeby założyli dresy i pomogły w pracy na sklepie Bo palety wysyłają od (usunięte przez administratora) to niech pani A przyjdzie i pomoże, kolejne to planogramy, niech pan J zdejmie koszule i poprzekłada cały towar ( który ma sprzedaż w ciągu tygodnia 0,01 ) totalna kpina !!!!! bo przychodzą odjebani a człowiek w firmie ma jedna koszulkę. Nie wiem ile by mi proponowali nie wróciła bym tam. Pracowałam w 3 firmach i to jest najgorsza firma zero jakiejkolwiek wsparcia !(usunięte przez administratora) A rekrutacje przez osoby pracujące w tej firmie to pic na wodę ! Jak w to wchodzi to mówiąc w skrócie wchodzisz w (usunięte przez administratora)

@Muminek

I to jest cala prawda o pracy w firmie dealz !!!tez pracowałam w tej śmiesznej międzynarodowej firmie ze standardami (pic na wodę)

Agma

Jestem pracownikiem dealz. W obecnej chwili przebywam na zasiłku opiekuńczym w związku z zamknieciem szkół i przedszkoli. Zadzwoniła do mnie kierowniczka z informacją że albo obniza mi etat albo mnie zwolnia. Nie wyraziłam zgody na zmniejszenie etatu a zwolnić na tą chwilę mnie nie mogą do póki nie wrócę do pracy chociaż kierowniczka tego nie wie i uparcie twierdziła że w każdej chwili może dać mi wypowiedzenie. Nawet jak przebywam na świadczeniu opiekunczym bądź na zwolnieniu. Pracy w tej firmie nie polecam nikomu. Kierowniczka dealz stosuje mobbing, wyzywa pracowników i na nich krzyczy jeżeli jest coś nie po jej myśli.

@Agma

Chyba jednak nie masz racji. Firma Cię nie zwalnia. Dealz zmienia warunki zatrudnienia, do czego ma niestety prawo (też jestem pracownikiem i zdecydowanie mi się to nie podoba) i masz dwie opcje: albo się na to zgadasz i przyjmujesz nowe warunki, albo się nie zgadzasz (lub nie udzielasz odpowiedzi, co jest jednoznaczne z niewyrażeniem zgody) i wtedy jest to tzw. wypowiedzenie zmieniające. Jak sobie sprawdzisz w internecie, jest to zaliczane do szczególnych warunków rozwiązania umowy i jak najbardziej można to zrobić podczas l4 czy opieki. Obowiązuje Cię wtedy standardowy okres wypowiedzenia. Tyle w temacie i nic na to nie poradzimy. Co nie zmienia faktu, że Twoja kierowniczka chyba jednak nie do końca łapie tę różnicę.

abc
@Anna

nie ma opcji zwalniani nikogo jak ktoś jest na L4 albo na opiece trochę radzę poczytać, się douczyć zanim się coś napisze.

Askier
@abc

I po co teksty mądralo od siedmiu boleści? Swoją drogą wróć do szkoły bo z pisaniem po polsku masz ewidentnie problem

Sprzedawca

Bardzo miła pani, szybka rozmowa

W sumie to tylko o dyspozycyjność (może dlatego że mam doświadczenie)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
daisy

Cześć, Powiedzcie mi jaki system jest wykorzystywany w tej firmie? W moim rejonie widnieje ogłoszenie o pracę na kierownika sklepu i zastępcę kierownika.Powiecie coś konstruktywnego o atmosferze i płacach?

Dg
@daisy

O jaki system Ci chodzi? Co do warunków pracy to jest na Goworku sporo opinii, które wiernie opisują jak się pracuje w dealz.

Nicki
@daisy

Nie polecam wogule tam się pchać będzie druga fala korona i znów będą ludzie mieli do wyboru albo zmniejszenie etatów albo nara zero szacunku i jeszcze 2 osoby na zmianie i sklep musi być zrobiony na cacy zdjęcia i 12 palet rozłożyć kasa i oczywiście zrobić przebudowę całego sklepu

Uuu
@Dg

I każdy ktora ich pogrąża jest prawdziwa.

MIKI
@Nicki

dokładnie tak jest ale oni ludzi maja za nic ,zwalniaja a potem innych na zlecenie zatrudniają z agencji

Nikim
@MIKI

Bo wola płacić na łapę 17zl bo nie oszukujmy się na zlecenia wiekoszosci to studenci i ci gle tylko zwolnienia i przed pandemi i teraz też zwalniają bo 2 fala oni nic dobrze nie robią jak zwalniają niedługo to nikt u nich nie bd chciał pracować ale sobie na to zasłużyli cieki mnie tylko kiedy zaczną sklepy zamykać bo nie bd komu pracować ani utargów

Leya
@daisy

Możesz wysłać CV ale nie zdziw się jak po miesiącu zostaniesz zdegradowana na stanowisko kasjera na niepełnym etacie bo są zwolnienia i że starszego kasjera robią kasjera na niepełnym etacie

Nikkii

Sklep w Gliwicach Kierownik tego sklepu nie radzi sobie z ludźmi nie potrafi kierować zmiana pracowałam tam jakiś czas temu, dziewczyny które tam pracó ja są traktowane jak woły robocze. Może ktoś w końcu weżnie się za ten sklep i pozostałe bo widzę że ten problem nie jest tylko z tym osobnikiem. A dodając na koniec poprzednia kierowniczka umiała utrzymać ład i pożadek sklepu który nie został trzymany do tej pory.

@Nikkii

Błędy ortograficzne można było chociaż poprawić, bo nie da się czytać tej opinii tak razi w oczy.

sfrustrowany

Witam , jakie obowiązki ma zatepca kierownika? u nas pani zastepczyli nie robi nic poza siedzeniem w biurze , i jeszcze mowi ze si enie wyrabia

Zocha
@sfrustrowany

Jakbys miał milion tabelek do uzupelnienia i jeszcze inne rzeczy na glowie tez bys sie nie wyrabiał.

Ojej
@sfrustrowany

To luksus ze w ogóle usiadła

Zastępca
@sfrustrowany

Jak sama nazwa mówi jest Zastępca Kierownika czyli ma obowiązku takie same jak kierownik sklepu . Zastępuje go jak go nie ma . Każdy kierownik sklepu i zastępca w naszej firmie ma obowiązek wykonywać pracę na sklepie A nie tylko w biurze . Bo jak chce siedzieć biurze to do telemargetingu. Ja jestem zastępca jak nie ma mojej kierowniczka robie wszystko to co ona ale biuro zajmuje max 30 min. Lub mniej A moja Kierowniczka siedzi tam cały dzień wyjdzie robić 20 min przed końcem pracy i mówi ale jest zmęczona.... Więc nie ma reguły .......

studentka

Jako były pracownik tej nieszczęsnej firmy serdecznie odradzam wszystkim zainteresowanym posiadającym ambicje do studiowania zaocznie zatrudnianie się tam. Oczywiście przy rozmowie wstępnej zostałam zapewniona że studia to nie problem ponieważ w swoich sklepach zatrudniają wielu studentów. Po miesiącu pracy regionalna wraz z panią kierownik zaczęły oczekiwać że przestanę uczęszczać na zajęcia tylko po to żebym mogła w sobotę przyjść do pracy i wymagały coraz to kolejnych dowodów na to że nadal studiuję i każdego możliwego planu zajęć i zaliczeń ???? W momencie zwolnienia usłyszałam tylko że nie ma powodu ale kierowniczka konsultowała to z regionalną. Zaraz po moim zwolnieniu reszta osób uczących się również została bez pracy tak samo „bez powodu” jak ja.

@studentka

Bo muszą więcej płacić bo status studenta dlatego napewno zwolnili i teraz pracownicy dostali umowy z przed pandemi i im się nie kalkuluje zatrudniać studentów w końcu muszą 17zl netto za godzinę płacić to im szkoda hajsu dla pracowników ale pieniądze na marketing na jakieś bzdury to mają hajs. Również odradzam tej firmy ja zostałam zwolniona i uslyszlam tylko że są cięcia ????

Nikt

Mam pytanie do pracowników ile u was ludzi na sklepie zostało po pandemi a ile zostało zwolnieni u mnie w mieście tylko jeden kasje na całym etacie a 3 na nie pełnych etatach (oczywiście cały etat przed pandemia teraz zmniejszony)

Joanna
@Nikt

To jest luksus, u nas żaden kasjer nie ma pełnego etatu :)

ehtt

Firma dealz to jakaś kpina zero szacunku do pracownika , człowiek się stara i chce pracować to i tak zwalniają bo góra sobie tak życzy , niech rejonowy sam przyjdzie i (usunięte przez administratora) a nie tylko pokazuje palcem co mu nie pasuje , przyjdzie taki w koszuli i w obcisłych dżinsach i tylko wymagania ma , a płaca do (usunięte przez administratora) , mało ludzi na zmianie i dla nich liczy się tylko produktywność i żeby góra się nachapała kasy a zwykły kasjer to nikt dla nich są tego zdania jak nie ty to ktoś inny ,unikać tej firmy i tyle

@ehtt

Dokładnie a czasem kasjer ma wyższe wykształcenie a i tak jak śmiecia traktują i ich to nie obchodzi ze człowiek nie ma za co żyć ważne że im hajs się zgadza nawet nie potrafią się zapytać człowieka czy przenieść do innego sklepu czy do innego miasta czy chociażby na otwieranie sklepów przez ten czas pandemi tylko żeby człowiek miał jaką kolwiek płynność finansową a później nie mają ludzi na towarowanie sklepów i ściągają po przymusem z innych sklepów albo z zagranicy bo nie ma komu. Ludzie są chętni pracować tylko jak widać osoba która zarządza nie ma o tym pojęcia i nie powinna wgl tego stanowiska zajmować. Nie wiem kto tam zarządza takimi sprawami ale napewno to stanowisko nie jest dla niego/niej

Nikt

Nie polecam pracy w dealzie człowiek stara się jak może kierownik rejonowy jak zawsze nie zadowolony są cięte etaty i zwolnienia w tej firmie i zamiast umowy normalnej dostaje wypowiedzenie z tekstem że muszą zwolnić bo im góra kazała i człowiek zostaje bez pracy a wiadomo jak teraz ciężko z pracą i zostaje pozbawiony jedynego dochodu nawet żeby przenieśli do drugiego sklepu to nie ma takiej opcji ważne że Poznań dobrze się bawi nad morzem a na dodatek miały już być normalne umowy i do tej pory nie ma i tak naprawdę nie wiadomo kiedy będą dlatego otwierają nowe sklepy żeby żeby nadgonić straty i żeby opróżniać magazyn z rzeczy z krótkimi datami. Ps mam nadzieję że ktoś czyta te komentarze z Poznania i oby sie polityka firmy zmieniła

Lublin

otwarcie dealz w Lublinie- śmiechu warte

@Lublin

Dlaczego? Mało konstruktywna tą opinia. Proszę o więcej informacji

A h
@Lublin

Tu zwalniają tną etaty,niby firma taka biedna, a tu sklepy otwieraja. Niech ludzi zatrudnia bo 3/4 produktów na sklepach jest przeterminowane bo dwie osoby na zmianie nie są wstanie sprawdzać jeszcze dat

Mini

Witam, mam pytanie do bylych pracowników lub kierowników jeżeli dostaliście wypowiedzenie przez pandemie z pracy to czy możecie się przenieść do innego sklepu czy droga już zamknięta w dealzie i pytanie czy dostaliście wypowiedzenie za porozumieniem stron?

@Mini

Nie licz na to, bo z tego co mi wiadomo a też mam koniec kariery w tej śmiesznej firmie to jeśli już u nich pracowałaś to nawet nie możesz mieć umowy zlecenie. Odpuść sobie tą firmę, bo szkoda nerwów. Można się tylko u nich nerwów najeść nic więcej

@Nowy

Czyli przenieść się nie można czy bo rozchodzi mi się o inne miasto na umowę czyli jak ktoś pracował i został zwolniony przez ciecia to już nie ma możliwości na pracę w tej firmie?

@Nowy

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości

mini
@Nowy

to co to za firma nawet jesli czlowiek chcialalby pracowac dalej ale w innym miesice to jest juz zablokowany masakra

lili

Czytając o nieporządku w papierach i niemyślącym kierownictwie tak mi się przypomniała historia o moim szkoleniu w Poznaniu i zwrocie kosztów podróży. Do poznańskiego sklepu dojechałam pociągiem i później autobusem komunikacji miejskiej. Z powrotem zabrała mnie nowa koleżanka samochodem. W sklepie otrzymałam dwa formularze do wypełnienia - po jednym w każdą stronę. Kierowniczka powiedziała, że nie muszę wypełniać formularza dotyczącego powrotu, bo nie jechałam swoim samochodem. I przez pół roku mojej kariery w Dealz sam kierownik regionalny dręczył mnie regularnie o formularz z powrotu, pomimo tłumaczeń, że jechałam z koleżanką i ona zaznaczyła to w swoim formularzu. Bez tego nie oddadzą mi za dojazd. I przez mojego ulubieńca do tej pory nie zobaczyłam moich 17 zł za pociąg i autobus w jedną stronę, a minęło już półtora roku.

Haha
@lili

U mnie podobna historia !zeby uzyskać zwrot pieniędzy za dojazdy regularne na inny sklep trzeba było czekać nawet do 3mc bo regularnym upominaniu się o pieniądze!!super firma ,to ze jedziesz w delegacje na inny sklep powinien być zaszczytem dla ciebie ze Pan dał ci szanse się pokazać!!!a tak naprawdę na innym sklepie(usunięte przez administratora)ak beduin ale to norma w tej jakże Międzynarodowej Firmie!!!!Nie pozdrawiam

holle

Czy zwolnienie lekarskie można wysłać elektronicznie czy trzeba przynieść osobiście ?

Tgx
@holle

Zwolnienie elektronicznie zgodnie z nazwą idzie drogą elektroniczną ;). Zadzwoń tylko do swojego kiero albo wyślij eskę do kiedy masz.

Rum

Czy dealz jest odpieedzislnosc materialna? Kasa wiadomo. Chodź mo o skradzione produkty ?

...
@Rum

Odpuść sobie pracę w dealz, praktycznie nie możesz mieć życia prywatnego bo zmiany grafiku są na porządku dziennym, zarabiasz najniższą krajowa, trzy miesięczny okres rozliczeniowy i umowa na 3/4 etatu gdzie możesz (usunięte przez administratora) po 12 h i to zgodnie z prawem. Pracodawca nie posiada ludzkiej twarzy dla pracowników,(usunięte przez administratora) nie pyskować bo stoi kolejka do pracy na twoje miejsce

holle
@...

Czy w delaz można przesłać zwolnienie lekarskie elektronicznie czy trzeba osobiście ?

Zniesmaczona

Nie polecam nikomu tej pracy z ręką na sercu . Brak jakiej kolwiek wdzięczności ze strony "Szefostwa" za pandemie . (usunięte przez administratora) Żadnej wdzięczności ani 1 zł za poświęcenie . Za trud jaki był wkładany ze strony Kadry Kierownieczej jaki Kasjerów. Bo każdy z centrali był mądry przed komputerem ale to my musieliśmy męczyć się z klientami i narażać swoje życie. Prawda jest taka że gdyby nie my tzn załogi sklepów które walczyły w tym trudnym czasie dziś centrala by pracy nie miała. Ale po co Nam dziękować.... Przyjdzie Super Hero na sklep na wizytacje ani dziękuję ani pocałuj mnie.... Tylko palcem potrafi pokazać i powiedzieć co jest źle i nie dobrze . Więc niech wciągnie czarny T-shirt na siebie w tych świetnych okularach (będą pasować pod bluzkę ) i niech pokaże jak się robi w tydzień Jego oczekiwania z paletami zmianami i tabelkami . I wtedy zobaczymy .... Najważniejsze jest żeby wynik końcowy się zgadzał(usunięte przez administratora) Ale że sklepy kipią z przeterminowanych produktów to nie ważne żadnych przeceny i żadnych zniszczeń ważne żeby rejon dobrze wypadł . To się liczy.... NIE POLECAM

Kinga

Proszę o informację jak wygląda sprawa zatrudnienia w nowych sklepach (przed pandemia) jakie warunki pracy i płacy? Proszę o podanie miasta i kwoty netto. Jak wygląda sprawa dostaw - czy są w trakcie pracy? Oraz jak z grafikiem?

Gajeirbrjwo935939
@Kinga

Grafik zmienia się z dnia na dzień, nie raz nawet każą Ci isc do domu po orau h bo jest za dużo ludzi na zmianie a cyferki w tabelkach muszą się zgadzać. Zatrudniają każdego bo jest duża rotacja. Dostawy są zawsze przed otwarciem sklepu ok2h przed. Ale nie raz zdarza się 14 albo i więcej palet a jest 1 osoba albo 2 na zmianie i najlepiej jakby do 12 było wszystko rozłożone w półki. Więc co do warunków sama sobie odpowiedź na to pytanie :)

@Kinga

Przeczytaj komentarze. Sama prawda.

@Gajeirbrjwo935939

No właśnie opinie są sprzeczne. Mam informacje też takie ze dostawy są w godzinach sklepu i w takich jakie wytyczne ma galeria w której sklep się znajduje... Jak długo pracowałaś /łes 2 tej firmie?

Mika

Dostawy mamy w sklepie ok 7 - 8godziny galeria czynna od9

@Mika

Dzięki za odpowiedź. A jak z wypłatą? Gola podstawa czy są dodatki premie?

Firma krzak nie polecam nikomu zaczynać tam pracy nie liczą się z ludźmi zwalniają obcinają etaty tak właśnie dziękują za pracę po 12 godzin podczas pandemi A rejonowy A. m totalne (usunięte przez administratora)

Hello

Cześć mam pytanie czy w waszych miejscowościach też wyrzucaja ludzi pomimo zmniejszonych etatów czy tylko w marcu wyrzucali?

Up
@Hello

Ciągle kogoś zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o DEALZ POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w DEALZ POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy DEALZ POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEALZ POLAND SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 307, z czego 19 to opinie pozytywne, 191 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DEALZ POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w DEALZ POLAND SP Z O O napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DEALZ POLAND SP Z O O