POL-MAK

Opinie o POL-MAK

Tomasz

Najlepszy pracodawca? W Iławie nie ma dobrych pracodawców. Tą firmę ma o sobie bardzo wysokie mniemanie a tak naprawdę to płaci tyle co wszyscy dookoła i ogólnie w Iławie porównuje się ją do Animexu. Nic ciekawego, kupa chorych wymagań bez wsparcia i odpowiedniego wynagrodzenia. Ludzie już was poznali i wiedzą że to żaden szał a zwykły kierat za marne grosze. Te wasze ogłoszenia o pracę są skonstruowane jak kasting na stanowisko prezesa zarządu, och ach, jak to u nas w firmie jest wszystko pięknie poukładane tylko cały czas ogłoszenia o zapotrzebowaniu. Dobra firma nie potrzebuje ciągle ogłoszeń o pracę tylko dba i rozwija personel którym dysponuje. "Polmak ogłasza nabór", co to ma być???? Prawda jest taka że płacicie mniej niż w Iławskich marketach na kasie, żenada.

Oko saurons Nowy wpis
@Tomasz

Chyba kolega został zwolniony z Pol Maku albo odrzucili CV(tu gamoni nie zatrudniają)...bo takie głupoty i wypociny wysmarowałeś że chcę się....płakać...bzdury piszesz i tyle...pracodawca ok...kasa też ok....

Tomasz Nowy wpis
@Oko saurons

Przestań już pić. Są specjalne ośrodki dla alkoholików, tam ci pomogą, po pierwsze zastosuj leczenie odwykowe a później do dobrego specjalisty. Frustracja menela to najgorsze co mogło cię spotkać. Powodzenia.

Czy POL-MAK oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Papermann

Daja umowy o pracę lecz na okres czasowy...np.na 36mcy.Zarobki nie zachęcają bo najniższa krajowa!wprawdzie na czterobrygadowce zarabia się więcej...lecz jakim kosztem? Zerwanych nocy i pracy w dni wolne i święta.(a dodatek śmieszny!!)

Oko saurons Nowy wpis
@Papermann

Okres czasowy 36 mcy a później na stałe....no ale najlepiej od razu na stałe...I L4...cwaniactwo ...lenistwo to jest ból (usunięte przez administratora) ze trzeba sprawdzić się prze 36 m-cy

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry, od Stycznia wraz ze swoją dziewczyną wprowadzany się do Iławy. Chciałem się zapytać czy jest możliwość pracy na produkcji lub magazynie w POL-MAK może być nawet na początek umowa zlecenie.

Czy w POL-MAK możliwa jest praca na podstawie B2B?

Agi

Witam chciałabym się dowiedzieć o zarobkach w tej firmie, i czy są jakieś dodatkowe godziny aby więcej zarobić itp

Paperman
@Agi

Zarobki na produkcji w większości najniższą krajową,,nie chętnie płacą za nadgodziny których nie ma za dużo.Tendencja aby pracować na wszystkich maszynach i robić za innych...a płacą tragicznie(najniższą może,troszkę więcej nielicznym)

Ten
@Paperman

Nie piszesz prawdy...za nadgodziny płacą i to sporo a co do pracy za innych..jak ktoś jest na chorobowym..zawsze jest ktoś na wsparciu..moim zdaniem na rynku iławskim najlepszy pracodawca..

Andzia
@Ten

Te źle opinie są napewno od osób które nie mogą się tu dostać ???? wiedzą lepiej od pracowników.Za nadgodziny które są rzadkie jest płacone i to dobrze. jeżeli chodzi o kobiety napewno lżejszej pracy nie znajdziecie w Iławie.Jest lekko i miła atmosfera i wszystko każdy Ci wytłumaczy na spokojnie.Firma się rozwija są wprowadzane nowe maszyny związku z tym są przyjmowani nowi pracownicy

Andzia

Jestem pracownikiem i pracowałam też w animexie i nie porównuj tych dwóch firm . Jeżeli chcesz wypowiadać się o kimś źle musisz najpierw wiedzieć na swojej skórze jak jest a nie słyszałem od ludzi .Ja wiem co piszę zresztą nikt Ci nie karze pracować w Pol Mak zresztą chamów nie przyjmują

Czy pracownicy POL-MAK mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nowa

Fajna atmosfera, pracownicy życzliwi,pomocni, kierownik bardzo w porządku.

Iławianin

Zdecydowanie nie polecam ubiegania się o pracę w zakładzie Pol-Mak w Iławie. Robią casting za najniższą krajową. Przesłuchanie, cały ten proces rekrutacyjny (na stanowisko robotnicze - pomocnik) jak na jakieś stanowisko kierownicze lub wyżej. Pytania typu "oczekiwania finansowe", "jak z decyzyjnością" - jakbym aplikował na kierownika, Litości... Gdzie indziej ludzie nie chcą pracować za najniższą krajową i przeważnie wyjeżdżają a w Iławie robią wielkie przesłuchania na "łopaciarza". Widać, że te warmińsko-mazurskie to ciemnogród, a już Iława to wybitny ciemnogród... Nic dziwnego, że tyle tysięcy osób stąd wyjechało... Swoją drogą ciekawe dlaczego właściciele firmy Pol-Mak prosperując gdzieś pod Poznaniem wybrali ze wszystkich województw w Polsce akurat warmińsko-mazurskie...? Bo to najgorsze województwo w kraju, największy ciemnogród, zacofanie, wręcz bieda i mogą upadlać ludzi takimi castingami na łopaciarzy za najniższą krajową. To skandal w ogóle, że taki teren został oddany takiemu małemu zakładowi. W tym miejscu powinien powstać zakład minimum tak duży jakim jest Ikea w Lubawie. To by było o wiele lepsze dla mieszkańców Iławy i okolic. A tak z dużej chmury mały deszcz... A już tak się rozpisywali w gazecie, że to taka wielka inwestycja... Żenada... Z resztą to samo tyczy się hotelu Tiffi w tym kumoterskim mieście Iława. Ten hotel zabrał tyle terenu, że hej! A w zasadzie w ogóle nie służy mieszkańcom miasta... Generalnie pracują w nim Ukrainki, Białorusinki i co chwila w iławskim urzędzie pracy pojawia się ta nędzna oferta pracy na korytarzowego (zwanego nieraz dla niepoznaki housemanem...) za 14,70 brutto na zlecenie po 12 godzin dziennie. Brawo dla władz miasta!!! Jeżeli chodzi o rynek pracy to nic właściwie się w Iławie nie zmieniło na lepsze. Wręcz przeciwnie. I dochodzą jeszcze te agencje pracy, pracownicy ze wschodu... Żenada nic więcej...

Mieszkaniec
@Iławianin

Muszę potwierdzić! To co napisałeś to szczera prawda. Kwintesencja rynku pracy w Iławie. Już niedługo pozostaną w Iławie tylko Ci, co żyją z pracy innych ludzi, czyli Ci na państwowych i samorządowych posadach: urzędasy, pracownicy oświaty i tzw. mundurowi oraz emeryci i renciści. Reszta ucieka, bo tu nie ma za co żyć!

Antyplatfus
@Iławianin

Wróciłem do Iławy po 25 latach i zgadzam się z tobą w stu procentach. Kumoterstwo,kolesiostwo w urzędach i nędzne zarobki . Jedyne co się zmieniło - wszędzie bloki,bloki i bloki.

Pajpermann

Do pracy co pewien czs przyjmują, lekka rotacja pracowników.Planowane dalsze przyjecia gdyż firma ma plany w rozbudowie parku maszyn.Praca ok. Lecz bez rewelacji finansowych...co przyniesie Nowy rok?bo wzrosną płace/ najniższej krajowej/ ciekawe czy to zauważä pracownicy?

Edyta
@Pajpermann

To macie tu najniższą krajową czy więcej? No i te rekrutacje o których wspominasz to kiedy ruszą, wiadomo coś? Można negocjować warunki zatrudnienia czy to z góry ustalone zawsze?

Zofia

witam, chciałabym się dowiedzieć ile osób obecnie pracuje w zakładzie i czy występują jakiekolwiek rotacje? pytam, bo nie mogłam znaleźć żadnych ogłoszeń o pracę. kiedy ostatnio kogokolwiek tu przyjęto i na jakich warunkach?

Bella

Potrzebujecie do pracy wòzkowego????

Lidia
@Bella

Moim zdaniem najszybciej się dowiesz jak wyślesz cv. A masz jakieś doświadczenie?

Ola
@Lidia

A gdzie można wysłać Cv?

Kara

Czy są obecnie jakieś wolne stanowiska na produkcję dla kobiet ? Czy można wysłać gdzieś swoje CV.

Kierowca

Chciałbym zaapelować do właściciela firmy czy wie o (usunięte przez administratora)na terenie swojej firmy przy rozładunku celulozy bo na pewno nie wie jak to jest stojąc w 35 stopniach w kabinie i czekajcie na rozładunek A pobliska firma transportowa omija kolejkę i wjeżdża na rozładunek poza kolejnością magazynier dostaje w łapę 50 dych A ochrona następną do zwolnienia że toleruję takie co z poważaniem kierowca

Zofia
@Kierowca

Ciekawe czy uwierzy w anonimowy donos. A myślisz, że taki wjazd za każdym razem jest wart tej stówki? Ile czasu zaoszczędzają na tym?

Druk

Witam, jestem drukarzem fleksograficznym z 18 letnim stażem. Czy są u Państwa przyjęcia i jaka stawka na początek? Pozdrawiam

@Druk

Dzień dobry, proszę nadesłać Pana CV wraz ze wskazaniem oczekiwanego wynagrodzenia na adres dszymkiewicz@pol-mak.com.pl Pozdrawiam

M.. M.

Witam szukam pracy, czy ktoz cos wie,? Będę bardzo wdzięczna! Czy w tej firmie podszebuja do pracy?

pinokio

A ja myślę, że trzeba najpierw popracować żeby wystawiać opinię o pracy, ja natomiast polecam pracę w firmie!!

SDF_kartel
@pinokio

To pracuj pinokio może w końcu zrobicie jedną dobrą rolkę. Od samego początku żadnego progresu. Nawet gilzę potraficie (usunięte przez administratora) o łączeniach nie wspomnę. Pył, pył i jeszcze raz pył. Zagnioty, zmarszczki, pękające warstwy. To nie krepa! Trzymanie warstw 2+. Szerokość wstęgi jak się uda. Pół cm w tą czy w tą - nie twój problem,co? itd Powodzonka życzę i dużo długich włókien

Kaśka

Witam czy praca na stanowisku pakowacz jest jeszcze aktualna?praca ilu zmianowa i jakie jest wynagrodzenie?

Dorota
@Kaśka

Pytałaś jakiś czas temu o pracę w POL-MAK. I jak, zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz u tego pracodawcy?

Tomasz.R

Poszukuję Pracy , Jako Magazynier lub pomocnik magazyniera , lub Pracownik Fizyczny bądź Gospodarczy inne podobne stanowisko , posiadam jedynie 2 wady mam lekki niedosłuch ale nie do zauważenia , oraz chciał bym podjąć pracę na stałe mam 22 lata mieszkam naprzeciwko POL-MAK jestem Punktualny potrzebuję Pracy z Człowiekiem Który nie jest Alkoholikiem i nie jest Agresywny ... Potrzebuję Pomocy Praca To jedyne Czego potrzebuję ! nie mam w sumie nic żyję powietrzem i w większości miejscach tylko pomagam pracując z Alkoholikami nie chce tak bo w ten sposób nie ułoże sobie własnego życia ! Mieszkam z siostrą ona mnie utrzymuję :( Potrzebuję pracy z Normalnym człowiekiem lub Stanowisko Samodzielne jestem miły kulturalny zawsze Się staram ! Poszukuję Pracy Gdzie Dostane Szansę na ułożenie sobie własnego życia gdzie dostane szanse na Zdobycie umowy na stałe , pracowałem już w kilku miejsca jak już wcześniej wymieniłem Jeśli była by choć mała nadzieja ? że normalny Dobry młody chłopak mógł by u państwa dostać szansę Proszę o kontakt sms'em ponieważ w telefonie nie działa mi głośni Proszę i Serdecznie Dziękuję 572-885-142

@Tomasz.R

Dzień dobry Panie Tomaszu, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Magazyniera w Iławie. Zachęcamy do wysłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji na adres praca@pol-mak.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp. J. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Pozdrawiamy serdecznie, POL-MAK

NATALIA

Witam, Czy potrzebują Państwo do swojego zespołu Parownika Biurowego? posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze Pozdrawiam Natalia

@NATALIA

Dzień dobry Pani Natalio, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na Pracownika Biurowego. Zachęcamy do wysłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji na adres praca@pol-mak.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp. J. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Pozdrawiamy serdecznie, POL-MAK

Szara Rzeczywistość

Jak Dla Mnie Zakład Wygląda w Porządku , ale mianowicie jak w każdym zakładzie zawsze jest parę drobnych ale Ważnych rzeczy do uporządkowania , na przykład w Szynaka-meble , Drew-Daw czy Animex Praca Elegancka , ale żaden młody chłopak nie jest w stanie się utrzymać w żadnej Pracy w Iławie Ponieważ zawsze dają młodego do kogoś kto będzie się nad nim pastwić i Zaniżać jego Przydatność czyli łamanie Kodeksu 94/3 Mobbing ... W Iławie to jest Praktycznie wszędzie i Nikt z tym nic nie robi .... jako nowy Pracownik Który się stara żeby w jakikolwiek sposób Zmienić swoje życie , już na wejściu skazany na porażkę lecz mianowicie co jeśli poprosisz o stanowisko z Normalnym Człowiekiem Który wobec ciebie będzie w porządku ? wtedy życie ma sens .... sam od pół roku nie mam pracy to samo w tifi starałem się odwaliłem kawał roboty po czym usłyszałem od kierownika słuchaj podobasz mi się ale szefowa nie wyraziła zgody na twoje zatrudnienie zapytałem dlaczego usłyszałem szefowa mówi że jesteś za młody ... więc byłem zły bo za co mam żyć ??? jak mam zdobyć jakieś uprawnienia ??? skoro tutaj będą się nad mną pastwić tu poniżać tu gadać że za młody ... i dawać oszukane oferty pracy :( wiadomo że warunki i zasady stawia Pracodawca , ale ja jako pracownik Fizyczny czy Pomocnik czy Gospodarczy , też mam Prawo głosu , natomiast wielu młodych chłopaków jedynie tylko gada o tym że chcieli by mieć stałą prace gdzie nikt wobec nich nie będzie łamał żadnej zasady ani poniżał , pozostaje pytanie gdzie jest taka Praca z Ludźmi którzy Będą wobec ciebie w porządku . jeśli chodzi o Pol-Mak o Ekipie nie wiem nic natomiast wielu ludzi Mówi o tym że nie warto jest Starać się o tamtejszą pracę ... jako młody chłopak bez dochodów i całej reszty nie mam wielkich wymagań chce tylko Pracować z kimś kto nie będzie się nad mną Pastwić lub robić ze mnie pośmiewiska do pracy idzie się po to by pracować a nie się bawić czy pastwić nad kimś , jestem kandydatem Dla POL-MAK ale jeśli dostane się do pracy i będę skazany na pracę z człowiekiem który wobec mnie będzie Przeginał pałę to jak mam być szczery wolał bym być bez pracy niż narażać się na jakieś Awantury .... jako młody chłopak jestem w stanie pracować po 10h nawet za 500 zł tylko nie chcę żeby ktoś wobec mnie był zły nie wiadomo dlaczego.... bo tak się nie da pracować a życie kosztuje z każdym rokiem jest tylko gorzej i drożej :( tylko czy oby jako Kandydat Spełniam Warunek? Wiekowy ? czy też usłyszę że jestem za młody mając 23 lata ? Do Pracy potrzebny jest tylko Dobry Stan Fizyczny Ręce i nogi a nie wiek . Dziękuję za Poświęcony czas

@Szara Rzeczywistość

Dzień dobry, zatrudniamy osoby w różnym wieku, ale w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji w zakładzie w Iławie. Zachęcamy do wysłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp. J. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Pozdrawiamy serdecznie, POL-MAK

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MAK - Iława

• Jak się pracuje w POL-MAK?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-MAK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POL-MAK?

Kandydaci do pracy w POL-MAK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POL-MAK