3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 63 127 5 1

Opinie o Zakład Poligraficzny POL-MAK

@Izula

Dzień dobry, Stosujemy różne formy zatrudnienia. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 61 654 55 50. Pozdrawiamy, POL-MAK

Izula

Witam czy jest możliwość pracy w domu

Stefan

Najważniejsze żeby przetrwać ten gorszy czas, nie ma co narzekać bo firma jest ok.

No name

Witam chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zarobki drukarzy w tej firmie myślę o zmianie pracy jestem drukarzem serwetek od 5 lat znam maszyny sdf oraz Hobema chciałem się tez dowiedzieć jak wygląda aktualnie atmosfera w firmie ponieważ z tego co słyszałem szew produkcji jest nerwowy i z tego co tu czytam tez nie jest za kolorowo czekam na odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i z góry dziękuje

Czy w Zakład Poligraficzny POL-MAK zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Dzień dobry, na okresie próbnym stosujemy umowę o pracę :) W razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy praca@pol-mak.com.pl

Róża
Kandydat

Witam czy jest możliwość pracy w domu jako chalupnicza praca u państwa jeśli tak to proszę o kontakt

@Róża

Agata Nowy wpis
Klient

Dzień dobry. Czy mają państwo aktualnie pracę chałupnicza?

@Agata

Ania S
Kandydat

Witam, czy już płace i czas pracy wróciły do normalnego rytmu? Chciałabym zacząć prace i nie wiem czego mogę się spodziewać? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

P-M16,5/3
@Ania S

Wszystko po staremu. To trwało tylko trzy miesiące

Paula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.
Kandydat

Witam. Jak się wam pracuje w tej firmie jestem zainteresowana praca. Pokazało się ogłoszenie na pakowacza. Jacy ludzie dogadują się ze sobą na zmianach i jak kierownictwo? Pozdrawiam

Czy pracownicy w Zakład Poligraficzny POL-MAK dogadują się między sobą?

Drukarz

Tak

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Nikt
@Pytanie

Jak ma dobry dzień to nie obcina premii

NATALIA
Kandydat

Dziękuję bardzo za odpowiedź, uprzejmie proszę o podanie adresu e-mail w celu wysłania swojego cv. Pozdrawiam Natalia

@NATALIA

praca@pol-mak.com.pl Pozdrawiamy, POL-MAK

NATALIA
Kandydat

Witam, Czy potrzebują Państwo do swojego zespołu Parownika Biurowego posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze Pozdrawiam Natalia

@NATALIA

Dzień dobry Pani Natalio, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na Pracownika Biurowego. Zachęcamy do wysłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji na adres praca@pol-mak.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp. J. z siedzibą w Przeźmierowie przy ul. Słonecznej 6 zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Pozdrawiamy serdecznie, POL-MAK

Adam

Jakim kierownikiem jest Jakub K? Słyszałem różne opinie

repro
@Adam

Wymieniony pan nie jest kierownikiem

Adam
@repro

a na jakim jest stanowisku?

repro
@Adam

Na stanowisku „ja tu tylko rozwieszam plany”

Izula

Witam czy jest możliwość pracy w domu

@Izula

Panna parka

Witam czy jest może możliwa praca chałupnicza U was typu składanie torebek prezentów czy serwetek ?

@Panna parka

Dzień dobry, Nasza firma stosuje różne formy zatrudnienia. Uprzejmnie prosimy o kontakt w poniedziałek. Najlepiej pod numerem telefonu 61 654 55 50. Pozdrawiamy, POL-MAK

Stefan

Iza

Witam, czy w okresie pandemii też można pracować w nadgodzinach? Jeśli tak to jak one są wypłacane? Dziękuję za informacje

Dział serwetek
@Iza

Nie wiem jak inne działy, ale na serwetkach nie ma nadgodzin (mniej pracy jest). Zmniejszono nam normę pracy o 10% (godzin pracy jest mniej o 10%) zgodnie z którąś Tarczą wprowadzoną przez rząd w ramach tej pseudopandemii. Ostatnie nadgodziny mieliśmy w marcu. Tylko Ukraińcy jadą nadgodziny bo są tańszymi pracownikami.

Iza
@Dział serwetek

Dziękuję za odpowiedź. A czy po pandemii myślisz że nadgodziny wrócą? Jeśli tak to w jakiej formie są płatne i każdy może pracować ile chce np od 6 do 16 albo 18.00?

Ktoś
@Iza

A skąd mam to wiedzieć? Przecież takiej pandemii nie było od stu lat od czasów Hiszpanki

Ile jest zmian w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Ktoś
@Pytanie

To zależy na którym dziale i w którym mieście. W Batorowie na druku serwetek są 3 zmiany. W chwili obecnej zabrano nam 10% wypłaty ale mamy dodatkowe dwa piątki wolne w miesiącu, więc czas pracy do końca sierpnia też jest krótszy o 10%.

Julian

@Jarek a jak to co wytłumaczyli magazynierzy? Że czemu nie wydali towaru?

Jarek

Tragedia przyjechałem tu o 20.30 i powiedział cieci że nie załadują mnie a do 22 pracowali, myślałem że sa tam jakieś auta ale żadne nie wyjechało, i teraz stać bez kibla i prysznica

Drukarz
@Jarek

Gamoń jesteś. Magazynierzy mają pełno innej roboty zanim pójdą do domu. Chociażby muszą opróżnić magazyn z aktualnie wydrukowanego towaru by drukarze mieli gdzie kolejne palety odkładać na nocce.

Narzeczony drukarza
@Jarek

nie do 22 a całą dobę ale jak załadunek załatwiasz z cieciem to teraz do niego pretensje i se stój dalej

Użytkownicy czekają na odpowiedź 542 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zakład Poligraficzny POL-MAK?

Anonim

Witam ile zmian jest w tej firmę w Batorowie? 1/2/3 ?

@Anonim

Bartosz
@.

Z jakim wyprzedzeniem ustalane są grafiki na każdy miesiąc? Chciałbym dowiedzieć się, czy można ewentualnie coś zmieniać, dlatego właśnie o to zapytałem.

@Bartosz

Grafik jest na tydzień. Wywieszany w piątek czasem w czwartek. Co do zmian to... jednemu ciężko zamienić inni pracują jak chcą

AnonimowyMan

Batorowo, dział serwetki. Zdecydowanie odradzam , nawet największemu wrogowi pracy w tym obozie. Stosunek do nowych pracowników pozostawia bardzo wiele do życzenia. Prostactwo na porządku dziennym ze strony osób funkcyjnych, aby zasłużyć na szacunek potrzeba sporo wazeliny. Inaczej wypadasz z elity kartoniarzy. Niestety stawka godzinowa adekwatna do standardu pracy jaki zapewnia firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poligraficzny POL-MAK - Batorowo