Zakład Poligraficzny POL-MAK

Batorowo

Zakład Poligraficzny POL-MAK
4 57

Opinie o Zakład Poligraficzny POL-MAK

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@nicola, nie rozumiem Twojego wpisu. Czy możesz wyjaśnić co masz na myśli? Jestem aktywna tylko na tym forum i tak dla jasności nie współpracuję z Zakład Poligraficzny POL-MAK, jeżeli takie miałaś podejrzenia, to chciałabym wyprowadzić cię z błędu.

Gość

Szefostwo zaklamane wyzysk ludzi zapomnieli jak sami pracowali a szkoda bo wtedy byli normalni teraz w głowie się poprzewracało wciąż mało złote klamki by chcieli mieć państwo i ludzi oszukiwali zapraszam instytucje do kontroli

kasia
@Gość 11.02.2018 16:03

witam , jestem zainteresowana pracą w pol-mak w przeźmierowo , czy przyjmują - jakie warunki pracy- pieniądze -ktoś by doradził

Agata

@Gość masz totalnie odmienną opinię niż napisał @Emaresch. Jak to jest możliwe, że on był zadowolony z pracy w Zakładzie Poligraficznym POL-MAK a Ty nie? Możesz powiedzieć od czego mogło to być zależne?

nicola
@Agata 13.02.2018 13:27

no proszę agata , a dlaczego komentujesz na stronię - magna sady - jak tutaj jesteś

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Zakład Poligraficzny POL-MAK? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Emaresch

Praca w POL-MAK (Iława) jak najbardziej ok. Zarobki godziwe, wyższe niż średnia w Iławie, szybka ścieżka awansu, podnoszenie kwalifikacji w wielu dziedzinach. Jedyny szkopuł to pewna szkodliwość - duże zapylenie podczas pracy maszyn (brak wyciągów, niedostateczna wentylacja) szkodzące zarówno na drogi oddechowe, jak i na oczy. Jednak, znając na tyle właścicieli, wkrótce problem/wada ten/ta zostanie usunięty. Zachęcam Iławian do pracy w tej firmie.

anonymous

a miał mięć pełen wagon ukrainców

Agata

@Gość widocznie opinie, o których piszesz łamały regulamin, który obowiązuje na forum Gowork.pl. Zapraszam Cie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Wszystkie takie wpisy według niniejszego regulaminu administrator usuwa. Dlatego swoje opinie o Zakładzie Poligraficznym POL-MAK trzeba formułować w ten sposób, by go nie złamać.

Agata

@ja to ja może ktoś Ci odpowie na temat pracy w innej miejscowości, jednak wątek dotyczy Zakładu Poligraficznego POL-MAK w Batorowie i głównie o nim piszą tutaj użytkownicy i też wchodzą na ten wątek głównie zainteresowani pracą w tej miejscowości.

ja to ja

a czy ktos moze napisac jak jest w Iławie? jak kierownictwo, atmosfera pracy?

Agata

@WARZYWO duża kasa to pojęcie względne, bo dla każdego mogą znaczyć coś innego, bo każdy ma inne potrzeby. Zatem może powiesz o widełkach jak się mniej więcej zarabia w Zakładzie Poligraficznym POL-MAK, żeby każdy mógł to określić pod siebie?

WARZYWO

PRACUJE W POL- MAKU I TU SIE NIE ZARABIA DUZEJ KASY!!! PRZYKRO MI:(

Agata

@Praca? takie pytanie najlepiej jakbyś skierował prosto do pracodawcy, czyli do Zakładu Poligraficznego POL-MAK. Tam dostaniesz najszybciej i najpewniejszą informację.

Praca?

Czy można uzyskać pracę w systemie chałupniczym?

Agata

@Operator Widzę, że pracujesz w Zakładzie Poligraficznym POL-MAK. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków pracy panujących w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy? Co mógłbyś podpowiedzieć użytkownikom, którzy rozważaliby podjęcie pracy w POL-MAK?

Operator

Czytam opinie i aż się cofa. Jak komuś nie pasują zarobki, atmosfera, kierownictwo czy zakres obowiązków to może się zwolnić. O ile dobrze wiem to do niewolniczej pracy nikt nikogo nie zmusza. Mi praca w Pol-Maku odpowiada i nie planuje zmienić. Jakby atmosfera była nie do wytrzymania, warunki płacowe nieatrakcyjne w porównaniu do moich kompetencji to bym się po prostu zwolnił. Na pewno jakaś część załogi czuje się niedoceniona, czuje że za mało zarabia. Jaki problem się postarać, wykazać, negocjować? Jak ktoś jest niewydajny, wykonuje wadliwy towar, generuje straty, to niech nie oczekuje kokosów. O zarobki najlepiej pytac na rozmowie, a nie w internetach. Pozdrwienia dla ludzi myślących.

Aga

Jakie analizy prowadzi sie w laboratorium Pol-MAK?

Kot
@Bogdan 30.06.2017 10:19

@Bogdan - prawda boli i w oczy kole. Najlepiej atakować i zwymyślać. Każdy kto pracuje, to na pewno coś umie i powinno się to doceniać. A nikt nawet Ty !! nie pracuje dla idei !!!!.

Gość

Właśnie ze tak możne nie aż 9.8 tys ale ponad 8 tys brutto. Iławianin chyba nie ma pojęcia czym się zajmuje operator maszyny pierniczej i ile się trzeba szkolić na dane stanowisko. Firma musi podkupić maszynistów z innych fabryk wiec musza tyle płacić bo kto się przeprowadzi za 1800 zl brutt? Nowym pracownikom bez doświadczenia mogą mało płacić ale ktoś musi ich wyszkolić dlatego taka stawka dla doświadczonych maszynistów.

Michałek

Podobno doświadczony operator z doświadczeniem zarabia 9800 brutto

Iławianin
@Michałek 19.06.2017 10:18

Tak tak, raczej 1800 zł brutto...

Zainteresowany

Witam wszystkich zainteresowanych pracą. czytam komentarze i nic konkretnego nie można przeczytać. W większości nas tu interesują zarobki. Więc drodzy podajcie zarobki na stanowiskach Operator Pomocnik operatora Wózkowy Elektryk Mechanik z góry dziękuje Pozdrawiam

IŁAWIANIN

NABÓR BYŁ JAK ZWYKLE W IŁAWIE - PO CICHU, MAŁOMIASTECZKOWOŚĆ I CIEMNOGRÓD...

Iławianin
@JA 19.04.2017 15:15

Wiem lepiej od ciebie. Na te lepsze stanowiska już był. I to ty nie pisz głupot - bo to ty widać nie wiesz... ciołku...

Iławiak

DOTYCZY NOWEGO ZAKŁADU W IŁAWIE. Wie ktoś może czy to będzie zatrudnienie przez agencję pracy? I w ogóle gdzie składać podania o pracę w tym nowym zakładzie w Iławie? I czy warto tam starać się o pracę czy raczej nie...?

Iławiak

No właśnie, wszyscy wiedzą, że zakład w Iławie się buduje, a nikt (łącznie ze mną) nie wie gdzie można składać dokumenty, aby dostać tam pracę... Na chwilę obecną krąży tylko informacja, że Urząd Miasta grzecznościowo udostępni jakieś swoje pomieszczenie do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych... Ale kiedy, gdzie i jak aplikować - NIESTETY NIE WIADOMO...

Kacha

Sa takie jak te miejsca gdzie każdy może wypowiedzieć się o pracodawcy , i także negatywnie oceniam polmak , pewnje czytają to osoby z kierownictwa stąd te pozytywne komentarze zachwalajace polmak ( chodź w znacznej mierze negatywne , te oddają prawdziwą atmosferę ) pozdrawiam

DEDAL

Kochani nowi przyszli pracownicy z Iławy Szefostwo pol-mak płaci zawsze na czas ,wynagrodzenia są bardzo dobre , wszystko zależy na jakim stanowisku pracujecie ,stawek wam nie podam bo są indywidualne ale polecam i starajcie się o prace na pewno nie będziecie żałować decyzji, ja pracuje w pol-maku ponad 14 lat i naprawdę jestem zadowolony a te wcześniejsze wpisy to robili ludzie którym nie chciało się pracować lub pracują ale stale są niezadowoleni z kierownictwa i zarobków .Prawdopodobnie wpisy robi 1 osoba pod różnymi nicami ..

Iławiak

W Iławie woj. Warmińsko Mazurskie Pol mak też buduje nowy zakład. Czy warto starać się tam o pracę? Na razie wiadomo, że zakład będzie pracował 24h na dobę więc na 3 zmiany i do tego 365 dni w roku czyli soboty niedziele i święta... Powie ktoś ile tam płacą za normę godzin? Nie pytam teraz o nadgodziny itd tylko ile jest na rękę czyli za około 168h ???

mag
@Iławiak 04.02.2017 04:13

minimalna krajowa, a zapierdzielasz jakbyś zarabiał z 4000,00

Adio

A jakieś bardziej treściwe odpowiedzi? Zapach, chemikalia to ważne rzeczy w poszukiwaniu pracy, kolejna rzecz zarobki. Godziny pracy. Interesują mnie bardziej stanowiska typu kontrola jakości, technolog i pokrewne.

Ja
@Adio 09.01.2017 20:04

To jest poligrafia nie zaklady chemiczne czy azbest

Pipeta

Szefowa ma niezly woz strazacki

Ona

Zresztą drugi kierownik M.K taki sam jak ten pierwszy są siebie warci:)

Zgadzam się co do kierowników i całej reszty , osobiście już bym tu nie wrócił pozdrawiam tam pracujacych:)

Obecny Pracownik
@Były pracownik 13.12.2016 17:09

Nie zgodzę się z tobą są tacy pracownicy co wracają .......i wcale nie jest tak źle jak piszesz .

Zostaw opinię o Zakład Poligraficzny POL-MAK - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Poligraficzny POL-MAK