V trade
counter
1 71 38 5 1
Niki

Praca od 7 do 17 . Kasa smieszna. Kierowniczka magazynu nie przyjemna jędza nie miła chodzi jak paw po magazynie.

Tak6Nie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co wchodzi w socjal V trade?

TakNie1
Michał Nowy wpis

Weekendy są jakoś więcej płatne ?

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.

A jak z terminowością wysyłania wynagrodzeń?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 254 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w V trade? Ktoś coś?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TakNie1
Ola

Ale jak jak inwentaryzacja co oni robią co pare miesięcy inwentaryzacje? Bo byłam niedawno z uds teraz kolejna to robią pk to by się im zgodziło?

Klaudia
@Ola

Tak na początku miesiąca była iwnetaryzacja.

Niki

Tak6Nie3
Mirosław

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

TakNie

Czy w V trade jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nick
@Pytanie

Nie

TakNie

Pracowałem w Verte, następnie przeniosłem się do V-Trade. Pensja była wypłacana na czas, dobra komunikacja oraz przepływ informacji. Trudno uwierzyć w zamieszczone, negatywne komentarze. Te osoby prawdopodobnie nie czytały maili bądź nie miały siły zadzwonić do kierownictwa i dowiedzieć się czegoś więcej. Z doświadczenie, jestem w stanie uczciwie powiedzieć iż Prezes pomimo problemów związanych z bezpodstawnymi i ciągłymi oskarżeniami ze strony konkurencji, co skończyło się w sądzie, zapewnił wszystkim pracownikom ciągłą pensję bądź pełen zwrot z funduszu świadczeń. Dodatkowo, z dobrymi warunkami pracy - samochód firmowy, elastyczne godziny pracy, dostępny urlop. Jak wiadomo każdy oczekuje najwięcej i najlepiej dla siebie, to naturalne. Ale no proszę, żeby mieć lepiej trzeba się faktycznie przyłożyć do pracy, a jak zauważyłem, spora część zespołu ostatnimi czasy jedynie narzeka, zamiast wrzucić wyższy bieg.

Tak13Nie5
Jfk
@pracownik

Co za bzdury !!!!:)

Tak10Nie2

KDS
@Jfk

Potwierdzam ze dokładnie tak jest! Jest pare osób i w składzie nowej spółki które ciagle narzekają i nic nie robią więcej. Pensje w VTrade są wypłacane z zegarkiem w ręku. jfk siejesz tylko zamęt i jesteś zwykłym hajterzykiem bez pojęcia.

Tak10Nie
Jfk
@KDS

Spokojnie poczekaj. Ta firmA żyje od kredytu do kredytu . Skończą się zaraz pieniądze

Tak2Nie

były pracownik
@pracownik

A ja jestem jedną z tych osób, które same zwolniły się z firmy VERTE SA , z której powstał twór V Trade . Zwolniłam się , bo nie dostawałam wynagrodzenia za swoja pracę. Założyłam sprawę w sądzie w związku z niewypłaconym wynagrodzeniem. Wiem, że ten malutki człowieczek, który nazywa się prezesem nigdy z własnej woli nie zapłaci tych pieniędzy ( ani mi , ani grupie osób które również założyły takie same sprawy w sądzie ) i odzyskanie ich przez komornika zajmie dużo czasu. Poczekam jednak i z przyjemnością odzyskam swoje pieniądze co do złotówki ze wszystkimi odsetkami chociażby trwało to lata . Nigdy jednak nie zgodziłabym się podjąć pracy w V Trade wiedząc ile kłamstw przy okazji niewypłacanego wynagrodzenia się nasłuchałam przez wiele tygodni . Posłuchałabym również opinii całego rynku o Verte S.A tudzież o V trade...Ludzie w branży naprawdę mają swój rozum i oczy i wiedzą co się w tych firmach dzieje . Z tego względu Verte S.A i V Trade są przysłowiowym "gów...kiem" , którego się nie tyka i obchodzi dookoła

Tak8Nie2

Romek

Przymierzałem się aplikować ale trochę mnie zastopowaliście swoimi opiniami. Nie wiem co myśleć.

Ryszard

Drodzy Użytkownicy, chciałbym Was prosić, abyście przestrzegali regulaminu, który zaakceptowaliście przed dodaniem wpisu. Jeśli nie zgadzacie się z czyjąś opinią to nie znaczy, że musicie go obrażać. Zamiast tego, zachęcam Was do napisania swojej własnej oraz merytorycznej wypowiedzi na temat Waszej współpracy z firmą V trade. Będzie to na pewno bardziej rzeczowe, niż obrażanie siebie nawzajem. Pozdrawiam.

Tak7Nie

Pracownik były

To stare Verte. Założyli nową spółkę bo stara jest zadłużona. Nie płacą pensji ma czas. Unikajcie szerokim łukiem.

Tak16Nie1

@Pracownik były

oh

Jak ktoś ma ochotę na służbową beemkę, to polecam, a wypłaty??? A po co to komu, jak można zdechnąć w TAKIM służbowym aucie??!! Dajcie sobie ludzie spokój z tą firmą, jeśli nie macie ochoty później tłuc się po sądach.

Tak22Nie1

@oh

oh, i ah zdychaj sam w swoim małym mózgu. Anonimowo pociskasz kłamstwa. Komu nie zostały zapłacone wynagrodzenia, kiedy był taki przypadek w V Trade, konkretnie?

Tak9Nie

Jarek

Nie płacą i oszukują oraz manipulują. To byłe Verte S. A.

Tak23Nie

@Jarek

Jarosławie sam jesteś manipulatorem i kłamcą - komu V Trade nie płaci i kim manipuluje, konkretnie proszę.

Tak7Nie

Dostawca

Ode mnie wielki negatyw. Unikajcie szerokim łukiem. Nie płacą i winni są wielkie pieniądze dostawcom i pracownikom.

Tak31Nie

@Dostawca

Przepraszam komu V Trade jest winien cokolwiek? Wszytko jest płacone na bieżąco. WYnagrodzenia również na bieżąco! Niech jedna osoba pod swoim nazwiskiem powie że nie otrzymała wynagrodzenia z V Trade!

Tak11Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w V trade? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Tak1Nie

Iron

Niestety penie nigdy

Tak6Nie

Naiwna

Kiedy byli pracownicy Verte S.A. otrzymają zaległe wynagrodzenia??? Wciąż czekamy... to już prawie rok! Nie wstyd Wam!

Tak11Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w V trade jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Vhhg

Nowy rok Nowe pomysly. Moze ciezko wspolpracuje sie z ludzimi po takich przejsciach.

Zostaw merytoryczną opinię o V trade - Łomianki