Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Krzyś

Klienci i tak mówią ze nawet jak kurs będzie 5zl droższy to i tak pojadą. Lepsze to jak to konkurencja w Trójmieście podnoszą stawki

@Krzyś

O co chodzi w tym bełkocie? Rozumiem, dziś taksówkarz to nieudacznik, ale jedno zdanie chyba jest w stanie sklecić. No dobra. Pierwsze ok, ale drugie- dramat. Przecież niepełna podstawówelka wie, że język pisany ma swoje prawa. Nie każdy bełkot ustny przenosi się na papier.

Krzyś

Dziś piątek,zapraszam wszystkich co zarabiają kasę w freenow. Dziś jazda 17 godzin jutro też i zarobicie na super niedzielę.

Wiktoria D

Ok nie tylko. W czwartek podjechała pod osiedle sąsiadka z dziećmi. Pomagałam jej zabrać się z nimi z samochodu. Brazowa Skoda Super trzeciej generacji. Nie wiem dokładnie który rok, ale auto bardzo efektowne. Jak to we FN czyste. W środku skórzana tapicerka. Z ciekawości zapytałam ją tzn. sąsiadkę czy bierze Lity. Odpowiedziała twierdząco. Nr licencji 178xx. Czyli można fajnie obsłużyć pasażera? Można. Gratulacje dla... pasażerów. Cena jak w Uberze, kurs realizowany też Skodą.... Ciekawa jestem tylko motywacji kierowcy. Przecież taka landara w mieście spali i dychę diesla. Samo paliwo i prowizja przy obecnych cenach....szkoda gadać. Może jest tu ten kierowca? Może ktoś z was wie gdzie jest "myk"?

Olek
@Wiktoria D

Pojezdzi u was miesiąc zobaczy że mu się to nie opłaca i wróci do ele

@Wiktoria D

myk polega na tym, że wg mnie nie rozróżnia dochodu od przychodu, tak jak i pozostali kierowcy FN, jeździ po kosztach i myśli, że zarabia, pewnie jest bardzo nowoczesna i europejska, cyrk się zacznie przy pierwszej wymianie klocków i tarcz w serwisie

Wiktoria D

Wszystkim "orłom biznesu" latającym po mieście za złotówkę przypominam, że nawet stawka za używanie prywatnego samochodu do celów służbowych to dziś blisko 84 gr. Tak, tak geniusze ekonomii. Nawet państwowe normy stosowane do rozliczeń są blisko kwot które wy liczycie swoim pasażerom. Z tą różnicą, że jeśli ktoś używa własnego auta to dostaje 84 gr za to, ze nim jedzie. Oprócz tego ma pensję. Za przejechane 5 tys. km. dostanie miesięczną "flotę" i 4200 na auto. A jak myślicie czy ludzie których być może wozicie po 1 zł za km, a korzystają z takiego ryczałtu uważają, że to wygórowana stawka? Odpowiadam: NIE!!! Nikt o IQ wyższym niż 20 (poziom dżdżownicy) nie jest chętny chetać własnego auta za te pieniądze. Co najwyżej okazyjnie.

Farmazonie
@Wiktoria D

(usunięte przez administratora) Nikt nie znajdzie takiej pracy. A skoro jeżdżąc na lite jakoś opłacam rachunki i mam na wakacje to skąd to mam?

qwe
@Farmazonie

jeśli pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, żeby mieć na rachunki i wakacje to współczuję, zacznij pracować 24 na dobę to jeszcze ze 100 zł odłożysz

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
free

Tak dziś wstałem rano o 4.30 po długiej nieobecności to wszystko to żart wszystko prawie lite były 2 kursy grube których nie zdążyłem wziąć ale to walka kto pierwszy czas uciekać

Inco
@free

Przyznam że śmieszne są te oświadczenia taksówkarzy działających we Free Now , które można najkrócej określić ,, Czas uciekać,,. Panowie i Panie przecież to jest aktualne od wielu miesięcy że Free Now wykorzystuje waszą głupotę czy inercję i tak działa bo wie że zawsze jakiś materiał taksówkarski o ,,etykiecie ,, Łoś się znajdzie . Czemu od długiego czasu słychać tylko wasze biadolenie , czemu pozwalacie się zachodzic od tyłu tej pseudo firmie . Przecież to w takich jak wy pokłada nadzieję ten ,,,Wizjoner,, rynkow człowiek zwany Prezesem Urbanem .

free
@Inco

Dlatego stałem na stacji benzynowej nie wziąłem żadnego lite zarobiłem 0 ale było warto popatrzeć co się dzieje

Pablo
@Inco

Dzień dobry, mam takie pytanie dotyczace jazdy w freenow. Znalazłem posrednika ktory ma na wynajem aurisy w hybrydzie za 50zl za dobe, i jestem z nim ugadany na miesiac probny, czy w tej sytuacji ma to sens?? Mam zdany egzamin itd.. Może ktos bardziej doswiadczony jako kierowca w tej firmie podpowie co robić bo zdania sa podzielone. Pozdr

Maciuś
@Pablo

Uber owcom obecnie wynajmują aurisy krótkie po 700 za miesiąc...

Pablo
@Maciuś

A maja licencje, kasy itp..

Orkka
@Maciuś

Daj namiary i wezme na rok

@Maciuś

700 Auris, 840 Corolla, 600 Tipo. Tygodniowo. Tak więc nie jest źle. Taniocha. No i spróbuj zrobić ryskę ma aucie. Brać i jeździć.

Może taniej coś .

Niech jeżdżą wszyscy jeszcze taniej I większą prowizja Jak się dają robić to dobrze im nie pracują dla swoich panów lata lecą i a nic się nie zmienia . Zarobi na fajki i hot doga i jest super

Boss

Ale się tego łajna narobiło we Wrocławiu. Pewnie ukry wracają i pracują bez obowiazkowej kwarantanny. A co na to uczciwe frre now, logo bezpiczenstwo ponad wszystko. Hi,hi.

Wracajcie !!! Jest tak dobrze że klienci czekają na postojach z tabliczkami tylko free now. Ciężko jest obrobić się ze zleceniami z aplikacji mnie dziś 3 razy zawieszał się telefon. Wracajcie biuro nie ma z czego żyć potrzebne są prowizje !!!!

Wiktoria D

Czy to prawda że mają być dopłaty do lite?

Młody i ambitny
@Wiktoria D

Podobno 40% do każdego kursu a to już sporo.

Śmiecie nie cierpy

Czego płaczecie ? Gaz po 1,49 !!! a moja FABIA jeżdżąc w FREENOV dziennie 200 km spala po 5 l.gazu na 100 km.!!! Taniocha na MAXA . Policz sobie 5 x 1,49= ok 7,50 !!! NA 100 KILOMETRÓW . Części tanie . Najgorzej płaczą ci co mają na szybie 2,40 a dają rabaty i wychodzi im poniżej 1,90 . To dopiero płaczki. Sami się godzą na rabaty i płaczą że im lewusy z freenov robote zabiera.

Artur
@Śmiecie nie cierpy

Miałem Skodę Rapid LPG i one palą 12 litrow na 100km. Twoje dane są jeszcze niższe niż zaniżone wartości producenta. 5 litrów to spalanie chwilowe z górki.

@Śmiecie nie cierpy

I po co te brednie wypisujesz , hybrada w gazie pali 7l twój niby samochód 10 lekko wypije. Śmierdzisz mi kolego pośrednikiem bo tylko oni wypisują takie bzdety

GAP
@Orka

Tylko ludzie bez honoru i godności dają rabaty z ceny na szybie

Gx

U mie auris w hybrydowe max 5 litrów lpg

Małpa
@Śmiecie nie cierpy

Fajne brednie wypisujesz o niby twojej fabi która masz od przewoźnika.Spalanie w trybie miejskim jak się postarasz to 9l gazu.Jestes lewusem bo nie masz działalności i swojego auta i prawda jest taka że finał już się pozbył prawdziwych kierowców zostały same mameje których niestac na nic a do tego tyrana na lajtach żeby zarobić na samochód i paliwo bo dla siebie wiele nie maja to wy jesteście zalosni powinno się zakazać takim jak wy jeździć

@Gx

Następny marzyciel 5l tylko w snach chyba ze masz plug hibryd

Artur ele
@Małpa

Moja Hybryda pali 5 l gazu .Ty chyba hybrydą nigdy nie jeździłeś ?

@Artur ele

To prawda. Mój Auris 5,5 litra gazu po mieście.

Małpa
@Artur ele

Czytaj że zrozumieniem a potem odpisuj bo temat był o szkodzie rapid a nie o hybrydzie

pawel

ci może tyle pali, mnie pali 5,5 max

Lity

Ludzie cały czas myślą że kierowcy mają jakieś dopłaty i że jest super z lite

Ch.ujuś

Dlatego trzeba zacząć na automatach grać.W Otwocku wygrał ostatnio tysiaka

Dyzio

Siema golasy chyba o mnie nie zapomnieliście zamiast uganiać się we fn za grosze przybywajcie do mnie na pigalak dla każdego coś dobrego raz kiełbacha raz kakao zawsze będzie mało szczególne zaproszenia dla pośredników co wynajmują aurisy po 700 zeta a i dla krzysia i wiktori też robotę znajdę we(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Alejandro

Poniewczasie.

Gdzie te aurisy po 700 Daj takiego Biore na rok place z gory

Orka

A powiedzcie mi biznesmeni jak lata się w niedziele po 1.50 za km bez startówki, da się wyciągnąć w 12 h 500zł i ile km trzeba zrobić

Uberales.
@Orka

(usunięte przez administratora).Jak taksówkarz z wąsem i grubym brzuchem przez całą drogę płacze pasażerowi ze nie opłaca mu się pracować na taxi to klient nie daje mu napiwku a jak kierowca który fajnie i normalnie sobie z klientem pogada to dostanie minimum 10 zł extra od klienta . Rusz głową ośle to będziesz zarabiał .

@Uberales.

Dziekuje za rade ośle ale nue skorzystam

Taxi
@Orka

Opuść to miejsce i juz nie wracaj barranie

@Taxi

Już dawno opusciłem baranie a tu lubię się jeszcze z was pośmiać rekiny biznesu.

Szef
@Orka

A gdzie pracujesz? Dalej kierowca? Tira czy autobusu? Taksówkarze odchodzą tylko na ciężarówki albo autobusy bo nic innego nie wymyślą. A jak nie zrobią prawka to kurierka zostaje.(usunięte przez administratora)

Artur

Bierzcie zlecenia. Prosimy prosimy prosimy

@Artur

Nie bierzemy zostawiamy dla ciebie bierz zlecenia jak chcesz nie prosimy

Jak się da to się da
@Orka

320 k. M i jest cacy 540zł!!!!

BMW 3

Dziś w mojaCar jest grubo ja mam już 640 od od 5:00 rano a nie mogę się zatrzymać bo mi cały czas zlecenia dają.

Piotr Gawron
@Orka

Najlepiej jest w mojaCar masz 2zl dużo kursów,sporo wisi na giełdzie po co jeździć za 1,60 jak można za 2zl i 3zl

@Piotr Gawron

W MOJACAR codziennie mam minimum 700 złotych ale musisz się dogadać o płatność bazy stałej 200zł i od kursu w trase bo wtedy dobrze na tym wyjdziesz .Chłopaki mają obroty po nawet 15 tys miesięcznie i to jest najlepsze na rynku.

Lechu tyrk

Seven to chyba kupiło Opti a najlepsza w Warszawie to jest teraz Mini . Upada Atu, Moja i number.To firmy duchy z kilkoma kierowcami.

Radek
@Paweł

MojaCar właśnie kończy działalność :)

Buhahaha
@Radek

Radzio powiedz lepiej jak twoi kierowcy zarabiają w seven jeżdżąc po 1,20 ?

pik

ilu kierowców z niemieckiej firmy ARRIVA jeżdżących autobusami w warszawie jeżdzi w fn? hchyba nie ten co zrobił 10000 zł obrotu albo 2 kierowców jeżdzi po 12 godz. a drugie 12 godz. autobusem więc muszą się wspomagać amfetaminą .proszę czy ktoś wie czy u niemców jeżdżą ukraincy w fn. to mnie nurtuje???????

Misiu

Jest oczekiwana cena 10,9 km za 18 pln Minus koszty Minus startowe 8 pln Minus prowizja . . Yes yes yes jesssssssds. Mozna brac wisi pieknie .

BMW 3

Już 1200 . Oczywiście za cały tydzień od niedzieli do niedzieli.

Wiktoria D

Proste liczenie. Podniosłam stawkę na 200 i potrzebowałam przez weekend tylko 7 klientów

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 73 to opinie pozytywne, 130 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.