Radisson blu swinoujscie

Świnoujście

Radisson blu swinoujscie

Opinie o Radisson blu swinoujscie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anonim

Jan Woźniak to upośledzony pajac który ma nierówno pod sufitem i nie nadaje się do pracy w społeczeństwie .... dla takich miejsce w psychiatryku gnida jest i gnidą zostanie... Bo nie posiada szacunku do nikogo ..... z tym bucem pracować nie polecam zwykły (usunięte przez administratora) i prostak

Hotel tylko robi wrażanie wizualne, z zewnątrz prezentuje się znakomicie i naprawdę na tym się kończą jego zalety. Zarządzanie i cała wewnętrzna obsługa, to jest prawdziwa i żenująca komedia. Na stanowiskach wyższych, np. kierownik czy manager, pracują totalnie niekompetentne osoby, które absolutnie nie mają żadnych wyższych zdolności i uprawnień niż zwykły pracownik. Poniżające jest pracowanie w tym hotelu, którego nazwy przez duże "H" zdecydowanie pisać nie należy. Sieciówka, której nikt nie kontroluje, która ma totalną wolną rękę stałego rozbudowywania swoich nowych apartamentów, którą absolutnie nie interesuje dobro i rozwój pracowników. Pracownik za wszystko płaci sam, badania, dokumenty, wszelkie opłaty. Kantyna pracownicza, w której wydawane są posiłki pracownicze prezentuje się gorzej niż w najstarszym komunistycznym szpitalu, jedzenie również adekwatne do wyglądu. Jest mi wstyd, że taki hotel jest najbardziej charakterystycznym budynkiem w najpiękniejszym nadmorskim mieście, jakim jest Świnoujście. Definitywnie nie polecam nikomu pracy na żadnym stanowisku w tym hotelu. Nie szanują nikogo, nie mają w ogóle pojęcia jak prawidłowo traktować pracownika, jakie są przepisy, zasady i wartości. Osoby zatrudniające w danym dziale nie znają naprawdę żadnych wytycznych zatrudniania pracownika. Brak prawdomówności, zero profesjonalizmu, zero asertywności, zero pomysłu na rozwój tego hotelu. Jeśli ktoś przyjechał nad morze i przebywa akurat w Świnoujściu, to dno i wodorosty są dokładnie w miejscu Radisson Blu Resort. Porażka, zażenowanie, zniewaga pracownika i totalny brak kompetencji. Fatalna opinia o hotelu leci jak domino. Naprawdę serdecznie nie pozdrawiam i przede wszystkim nie polecam pracy w tym miejscu!!!!!!!! Moja opinia jest świeża, bieżąca i w stu procentach adekwatna do obecnej sytuacji panującej w Radisson Blu. Brak słów.

Zemsta będzie słodka

Szkoda słów i kto pozwolił na wycięcie drzew i wydm???? Zdychaj świnio!!!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Radisson blu swinoujscie? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Destiny_89

Witam. A może ktoś coś opowiedzieć na temat pracy recepcjonisty? Dajcie znac jak jest. Pozdrawiam

anonymous
@Destiny_89 27.04.2018 13:09

Witam, Pracuje w Radissonie od samego początku także polecam:) można zdosyć naprawdę sporo doświadczenia i nauczyć się pracy w Hotelu sieciowym co bardzo się przydaje w późniejszej karierze ☺ Pozdrawiam.

V

"Jeszcze pracownik" były na działach spotkania 'słuchajcie jest taka strona gowork i same złe opinie o radissonie.. ŹLE WAM TUTAJ ??!!! KUWA ŹLE?!!! JAK TAK TO WYPAD!! Ale macie napisać pozytywne opinie.. i widać sami keerownicy zaczęli robić target. Jesteś zdesperowany? Lepiej do mcdonalda iść. Ja już tam na szczęście nie pracuje; korporacyjny (usunięte przez administratora) Tam już nigdy

jeszcze pracownik

Witam...z w/w wypowiedzi nic tak naprawdę nie wynika...ogólnie to sieczka(obecnie nazywana hejtem) ...zero gramatyki i tragedia jeśli chodzi o interpunkcję...konkrety moi drodzy,konkrety !!! a to,że szef poszedł na papierosa z swoją''ekipą'' widocznie miał wtedy z kim porozmawiać :) jeszcze pozdrawiam

@jeszcze pracownik 23.04.2018 16:31

nasza dalsza konwersacja nie ma żadnego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym pozdrawiam

Smerf

To prawda pracowników traktują jak śmieci pracownicy tylko dostają awans (usunięte przez administratora) każdy ma jakieś dziwne układy z przełożonymi żeby o coś prosić to chodzisz za szefostwem z 2 tyg ludzie z przypadku którzy tylko szantazuja i mówią jakie oni to paragrafy mają ludzie pracują przykładowo od rana do nocy i na drugi dzień muszą przyjść do pracy którzy mają umowę o pracę po 4 godzinach odpoczynku w ogóle nie trzymają się kodeksu żeby wyjść na przerwę musisz się pytać i się za każdym razem meldowac gdzie i po co byłeś szefostwo potrafi mieć hamskie odzywki przy innych pracownikach wykorzystują jak tylko mogą jak zobaczą że coś potrafisz przełożony jeśli coś się dowie od innego pracownika to nie porozmawia z Tobą tylko od razu dostajesz zjeby lub załatwiają sprawy za twoimi plecami w ogóle nie ma szacunku do pracownika lepiej dostać 200 zł mniej niż uzerac się z kretaczami i falszywcami szefostwo nic nie robi tylko chodzi i siedzi sobie w biurze przy tym wychodzi na fajkę co godzinę przy okazji żeby szef idzie na papierosa potrzebuje pół obsady kuchni do towarzystwa i to wybrane osoby które mu odpowiadają naprawdę nie polecam tego miejsca istny (usunięte przez administratora) szkoda nerwow i czasu .....

@Anonim 19.04.2018 21:27

Po drugie każdy ma prawo żeby wypowiedzieć się i każdy ma swoją własną opinię jednym się podoba drugim się nie podoba A rozkazywac to możecie ewentualnie sobie

Kasia

a ile płacą za sprzątanie?

@Kasia 07.03.2018 12:43

Przy sprzątaniu zatrudnia pracowników firma z zewnątrz (outsorcing), ale sami ludzie z Ukrainy i Mołdawii, bo stawka to 8,5 zł/h

(usunięte przez administratora) nie ludzie pracowałam mobing!! Lizusow pełno . Nie polecam pracy przy śniadaniach na kuchni starszy Pan ma problem sam ze sobą psychatra wskazany chodzi krzyczy nic nie robi i czuje się wielkim doswiadczonym kucharzem A tak naprawdę nic nie potrafi kłapie dziobem na prawo i lewo i wyżywa się na pracownikach (zwłaszcza nowych lub młodszych jak się nie odezwiesz to będzie jeździł po tobie jak po śmieciu ) jeden drugiego obgaduje starsi kucharze którzy myślą że są Bóg wie kim.. Najlepiej to czerwony dywan im rozłożyć To ma być zespół? proszę was . Są osoby które przychodzą najarani do pracy .. I prowokują dziwne sytuacje myślą że ktoś będzie się bał odezwać i wyrazic własne zdanie chcą żebyś tańczył jak Ci zagrają . Każdy chowa się po kątach jak by tu się najmniej napracować A drugiego wykorzystać.. starszy pan cały czas chodzi za Tobą i sprawdza gdzie chodzisz co robisz czuje się bezkarny bo ma " plecy " wszystko robi jak by Ci dopiec tak aby nie była jego wina przebiegła mała (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu szkoda zdrowia i szarpania sobie nerwów A kuchni śniadaniowej życzę żeby najpierw każdy zaczął od siebie i jeden drugiego zaczął szanować bo słoma wam z butow wystaje..

ex-pracownik

Pracowałem.Zmieniłem pracę i nigdy do tzw Radissona nie wrócę(w rzeczywistości jest to ZdrojowaInvest,a nie Radisson).(usunięte przez administratora),dyrekcja nie szanuje pracownika,pełno lizusów,którzy próbują wyrobic sobie układy z szefostwem.Jeżeli nie lubisz się podlizywac szefostwu to może się skończyc tym,że zostaniesz "zaocznie" osądzony i "skazany" przez któregos dyrektora.Chyba tylko w kawiarni na 13 piętrze jest w miare spoko.Nie polecam,chyba że nie masz wyjścia.

anonymous

No cóż....hmm.personalnie nie mogę się posłużyć....''idiota który ma przerost formy nad treścią'' = cymbał ....tzn idiota który dostał szansę !

jeszcze pracownik

zły szef i dobry szef....chyba na zasadzie ''zły'' i ''dobry'' policjant....no nie wiem jak to działa...szczerze ma na to 'wy11111111111'' nikt nie będzie mnie szantażował ! never !...jedno pytanie ?! Szefie jesteś w stanie uszanować swojego pracownika ? autobus pracowników odjedzie i co wtedy ? będziesz Ty ?

????

Żenada ???? ogólnie praca i zarobki spoko ale jeśli chodzi o ludzi którzy tam pracują porażka ludzie z pierwszej łapanki... Którzy nie mają pojęcia co sie dzieje wokół . O (usunięte przez administratora) w papierach nie wspomnę. ????

Gdyby było tak pięknie i kolorowo to byscie mieli ludzi do pracy a nie zatrudniali samych Ukraińców ale jak widać nikt tam za bardzo nie chce iść a część pouciekała do interferii.... Nic nie dzieje sie bez przyczyny skoro ludzie nie bardzo się kwapia do. Pracy w radisson to znaczy ze cos jest na rzeczy po drugie Ogarnijcie sie ludzie bo przyjdzie moment ze zostaniecie z samymi ukraincami .....

Były pracownik ????

No tak jak ktoś dobrze tyłek podlize to i dostanie awans to co pisze w poprzednim komentarzu to prawda też potwierdzam że szkoda nerwów. I czasu pewne osoby już dawno powinny być wyrzucone ze względu na narkotyki problemy psychiczne :) nie pozdrawiam ....

Kucharz

Witam,nie wiem czy mogę coś wpisać bo czytając inne wpisy odnoszę wrażenie ze to strona hejtowa . Pracuje w hotelu od lipca,jako kucharz. Dostałem nowa umowę,podwyżkę o którą nie prosiłem (ktoś mnie widać sam docenil),gdy mam ochotę i czas idę palić, gdy trzeba włączyć piąty bieg to i do toalety się nie chodzi(chyba normalne w gastronomii?). Jak do tej pory zaobserwowalem ze szefostwo traktowalo wszystkich równo, łącznie ze słabszymi osobami,jednak ostatnio wzięli się za porządki i usuwanie najsłabszych ogniw. Popieram. Teraz atmosfera jest przyjemniejsza i robota fajniej idzie. Wiem ze firma jest rozwojowa i możliwości awansu choć to trudne to jednak są. Szczerze? Jeśli chcesz szybko zarobić nie polecam. Jeśli szukasz stabilizacji,chcesz się rozwinąć, lub zależy ci na uczciwej umowie to spoko. Fakt ze tutejsza mlodziez jest ciężka,ale da się przeżyć :)

Anomim
@Kucharz 17.03.2018 11:00

Podwyżkę dostales bo (usunięte przez administratora) lizales a mlodzież nie jest w dzisiejszych czasach taka głupia żeby dawać sie wykorzystywać pajacom którzy ledwo co awansowali i myślą ze podbija świat... I tylko faworyzuja ukraińskie scierwo które do niczego sie nie nadaje jak tylko podetrzec nimi (usunięte przez administratora)

Smerf

Inspekcja pracy jak najbardziej wskazana ale pewnie to też nic nie da bo pewnie zapłacili nie małe pieniądze inspekcji pracy żeby nie mieli żadnych problemów.....

MOBING! Tam powinna wejść inspekcja pracy. Ludzie pracują w ciągłym strachu bo straszą zwolnieniami,nie można mieć własnego zdania,ani upominać się o swoje. Masz tylko pracować jak dziki osioł

Makaron85

Mogę niestety potwierdzić poprzedników wyrażających negatywne opinie... naprawdę tam całe kierownictwo jest chyba przypadkiem.. szkoda nerwów, zdrowia i fatygi, wolę zarabiać te 200zł mniej, ale u kogoś kto ma jakikolwiek szacunek dla pracowników - szanujmy pracowników, tak szybko odchodzą

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Radisson blu swinoujscie lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

MASAKRA!!! nie chcę mi się rozpisywać, lecz chce napisać tylko, że praca jest nic nie warta :) Pstrokoń to idiota

Gargamel

To co się tam dzieję można porównać z chaosem w ulu! W tym wypadku jednak bez sensu i celu latajacy oraz udający, że coś potrafią, że coś wiedzą szanowni "kierownicy" jak i pracujacy na równie prestiżowych stanowiskach członkowie wspaniałego zespołu Radisson Blu Świnoujście... Ogólnie masakra! Dla siebie nie załatwisz NIC dosłownie. Zaczynając od głupiego papierka na naprawdę ważnych sprawach kończąc. Szacunek do ciebie jako pracownika skończył się wraz z zakończeniem rozmowy kwalifikacyjnej. Szanowne "kierownictwo" każdym swoim niepowodzeniem wyciera swoje tyłki naszymi twarzami. Jak chcesz się o swoje upomnieć czy zawalczyć o choć odrobinę szacunkimu usłyszysz cudowne: "nikt cię tu na siłę nie trzyma" "na twoje miejsce jest 15 innych" "to hotelarstwo tu tak jest!". Owszem, pluć można na każdego pracodawce i doszukiwać się zła, ale tu chcesz doszukać się dobra... I znajdujesz! Jak wychodzisz z pracy i masz wolne. 5 gwiazdek! Prestiż! A ty jesteś nie filarem tego miejsca, nie ważnym klockiem w układanie, która tworzy całość... Jesteś nikim! Tu nie ma atmosfery, która zbliża i zachęca do pracy i "inwestowania" w to miejsce, bo przecież "to jest hotelarstwo - tu tak jest". Śmieszne! Nie bijcie się o pracę tu - ani zarobki, ani tym bardziej atmosfera nie są tego warte. W hotelarstwie na danych stanowiskach (w pierwszym lepszym pensjonacie!) dostaniecie wynagrodzenie 100-200 zł niższe niż tu, ale prawdopodobnie nie dostaniecie w pakiecie fałszu, kłamstw, kręcenia i wycierania się waszymi twarzami tyłków przełożonych. Pisze to osoba, która z hotelarstwem jest związana od kilkinastu lat i jeszcze NIGDY nie miała nieprzyjemności pracować w tak źle prowadzonym miejscu. Szefostwu życzę Wesołych świąt i znalezienia pod choinką wiecej empatii i szacunku do KAŻDEGO pracownika - czy tego, który kseruje wam super ważne dokumenty jak i tego, który myje wasze kubki :)

Masakra zaczynając od parkingu po biuro dyrektora

Zostaw opinię o Radisson blu swinoujscie - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radisson blu swinoujscie