Radisson blu swinoujscie

Świnoujście

Opinie o Radisson blu swinoujscie

MASAKRA!!! nie chcę mi się rozpisywać, lecz chce napisać tylko, że praca jest nic nie warta :) Pstrokoń to idiota

Gargamel

To co się tam dzieję można porównać z chaosem w ulu! W tym wypadku jednak bez sensu i celu latajacy oraz udający, że coś potrafią, że coś wiedzą szanowni "kierownicy" jak i pracujacy na równie prestiżowych stanowiskach członkowie wspaniałego zespołu Radisson Blu Świnoujście... Ogólnie masakra! Dla siebie nie załatwisz NIC dosłownie. Zaczynając od głupiego papierka na naprawdę ważnych sprawach kończąc. Szacunek do ciebie jako pracownika skończył się wraz z zakończeniem rozmowy kwalifikacyjnej. Szanowne "kierownictwo" każdym swoim niepowodzeniem wyciera swoje tyłki naszymi twarzami. Jak chcesz się o swoje upomnieć czy zawalczyć o choć odrobinę szacunkimu usłyszysz cudowne: "nikt cię tu na siłę nie trzyma" "na twoje miejsce jest 15 innych" "to hotelarstwo tu tak jest!". Owszem, pluć można na każdego pracodawce i doszukiwać się zła, ale tu chcesz doszukać się dobra... I znajdujesz! Jak wychodzisz z pracy i masz wolne. 5 gwiazdek! Prestiż! A ty jesteś nie filarem tego miejsca, nie ważnym klockiem w układanie, która tworzy całość... Jesteś nikim! Tu nie ma atmosfery, która zbliża i zachęca do pracy i "inwestowania" w to miejsce, bo przecież "to jest hotelarstwo - tu tak jest". Śmieszne! Nie bijcie się o pracę tu - ani zarobki, ani tym bardziej atmosfera nie są tego warte. W hotelarstwie na danych stanowiskach (w pierwszym lepszym pensjonacie!) dostaniecie wynagrodzenie 100-200 zł niższe niż tu, ale prawdopodobnie nie dostaniecie w pakiecie fałszu, kłamstw, kręcenia i wycierania się waszymi twarzami tyłków przełożonych. Pisze to osoba, która z hotelarstwem jest związana od kilkinastu lat i jeszcze NIGDY nie miała nieprzyjemności pracować w tak źle prowadzonym miejscu. Szefostwu życzę Wesołych świąt i znalezienia pod choinką wiecej empatii i szacunku do KAŻDEGO pracownika - czy tego, który kseruje wam super ważne dokumenty jak i tego, który myje wasze kubki :)

Masakra zaczynając od parkingu po biuro dyrektora

Zostaw opinię o Radisson blu swinoujscie - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radisson blu swinoujscie