Opinie o Food distribution service w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Food distribution service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Food distribution service o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa specjalistyczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food distribution service w Warszawa

lolek Nowy wpis

Jak pracuje się w tej firmie i ile można zarobić jaka jest atmosfera pracy

Jerzy Nowy wpis

Food distribution service szuka kierowcy kat.C. Jaki jest grafik pracy na tym stanowisku? Ile jest zmian? Można elastycznie ustalać godziny?

Były kierowca Nowy wpis
@Jerzy

Musisz być dyspozycyjny 24 h na dobe świątek piątek na okrągło, paczki jakie paczki niebylo niema i niebedzie, socjal zapomnij, masz tyrać najlepiej 12 godzin do oporu, ważne żeby towar wyjechał, NIEPOLECAM!!!!!

Kierowca

Ja pracuję w tej firmie od prawie roku, praca po 8-9 godzin reszta jak kto chce nadgodziny dodatkowo płatne, soboty co druga, można zarobić jak się chce, wiadomo narobić się trzeba jak wszędzie, ale ważne że jest umowa o pracę i pensja na czas. A nygusom jak się niechce robić to będą narzekać na wszystko. Ogólnie polecam z czystym sumieniem. Kierownicy transportu w porządku, że wszystkim można się dogadać jak się chce.

@Kierowca

To super, że Food distribution oferuje umowę o pracę na start. A na jaki okres jest pierwsza umowa? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

@Gabriela

Na start jest umowa zlecenie.

Karol Nowy wpis

Po jakim czasie można ubiegać się od pracodawcy, aby otrzymać pełną umowę o pracę? Skoro na początku jest umowa zlecenie to ciekawi mnie faktycznie ile czasu ona trwa. Być może jest tak, że pracodawca ten pełną umowę oferuje dopiero w momencie, jak jest pewien, że dana osoba nadaje się do pracy i ma tego pewność? Niektórzy pracodawcy tak robią, więc ciekawe, jak wygląda to w firmie Food distribution service.

Karol

Czy firma Food distribution service oferuje jakieś benefity ? Typu paczki na święta lub dodatkowa premia ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aplikowałeś do Food distribution service na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. transportu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
A1

Firma za soboty już nie płaci, a musisz przyjąć, niby masz do odbioru ale nigdy tego wolnego niedostaniesz praca do 15 godzin dziennie, rotacja cały czas, nieszanuja ludzi, przyjęcia 12 miesięcy w roku, samochody hmm dobre pytanie same KLAMOTY ledwo jeżdżące. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Gość 123
@A1

Nie rozśmieszaj mnie, pracowałem 3 lata w tej firmie i jeśli pracowałem 15 godzin to tylko za moją zgodą i dość przyzwoitą zapłatą za te 15 godzin.praca jest do 10 godzin, jak kierowcy nie potrafią szanować samochodu to jak mają te samochody być sprawne? Soboty są już, na początku powrotu po epidemii były do odbioru i każdy kto pracował w sobotę jeśli trafiło się wolne na tygodniu to odebrał a jeśli pracował cały miesiąc miał zapłacone i soboty.

Martyna

@Poniatowski a to rozumiem że pracowałeś jako kierowca? A jaką ci dali umowę?

Poniatowski

Pracuję. Można żyć. Niestety wyniknęła mi sprawa honorowa i chyba nie będę mógł zostać na stałe. W każdym razie lepiej, niż u przewoźników Żabka Polska. Apel do wszystkich kierowców, którzy pracują dla przewoźników Makro: głowa do góry, jest Wam lepiej, niż przełożonym i klientom. Zazdroszczą Wam i dlatego są złośliwi. Nie przejmujcie się tym i pracujcie! Pozdrawiam!!!

Stary wyga.
@Poniatowski

Koledze chyba skrzynka na łeb spadła. !!## jakie lepiej niż przełożeni ? Ty zapieprzasz jak Ci każą. Noszenie skrzynek góra dół, na magazynie liczenie skrzynwk bo magazynierzy nie ogarniają i Makro jest na minusie chyba już z 5 000 skrzynek. Naprawdę dobrze mnie rozbawiłeś tym wpisem !!

Poniatowski
@Stary wyga.

Byłem wstawiony, kiedy umieszczałem tu swoją opinię. I niestety w ważnej kwestii nie wyraziłem się precyzyjnie. Są klienci i przełożeni, którzy tak odnajdują się w swojej roli, że nie zrażają do siebie kierowców.

Aaaa

O socjalu zapomnij, niema niebylo i niebedzie, rotacja cały czas, pracy coraz więcej a stawki głodowe, musisz nadgodzinami dorabiać bo inaczej nie wyjdziesz. Niepolecam

@Aaaa

Popieram kolegę niepolecam.

Aga

@kierowca a jak z weekendami? Więcej płatne ?

@Aga

Za sobotę dostajesz mniej niż w tygodniu.

Uważajcie na tą firmę !! Firma podwykonawcza dla Makro do rozwożenia towaru. W ogłoszeniu piszą o nowych autach, a nowe to one są tylko z rocznika w dowodzie. Niedziałające agregaty chłodnicze, zniszczone paki, brak pasów do zabezpieczenia towaru. Wynagrodzenie rozbite na dwie części. Jedna podstawa to najniższa krajowa, druga "premia" żeby szefostwo miało z czego Tobie zabrać za wolne dni. Z czasem pracy też nierzadko jest że koledzy po 10-12 godzin jeżdżą, oczywiście za dodatkową opłatą, ale jest to nagminnie wykorzystywane. Żadnych pakietów medycznych. Towar ładowany jest w skrzynki i na palety. Na "załatwienie" klienta masz średnio 30-40 minut, bez różnicy czy jest to 100 czy 700 kg ( uwierzcie nie raz tak bywało ). Jeżeli nie wierzycie podjedżcie na Moszna Parcela 29 i pogadacie sobie z kierowcami.

Kierowca C

@ Nick Auta, jak piszesz są nowe rocznikowo, a ich zniszczenia wynikają jedynie z obsługi przez kierowców, którzy mają zerowe poszanowanie dla sprzętu, na którym pracują. tak, umowa jest rozbita, jednak nie spotkałem się z jakimś zabieraniem pieniędzy, chyba, że kierowca przeginał z wolnymi dniami. jeżdżenie po 10-12 godzin, owszem jest, ale jak sam napisałeś za dodatkowe pieniądze i oczywiście nikt nie musi się na to godzić. Generalnie moja opinia na temat tej firmy jest bardzo różna. współpracowałem z nimi dość długo. Były lepsze i gorsze sytuacje, więcej nerwów, ale i sporo pieniędzy. Fakt, odszedłem, ale to akurat z całkowicie innych powodów.

Gabriela

Nick, Twoja opinia jest bardzo cenna dla innych forumowiczów zainteresowanych pracą w tej firmie. Napisz jeszcze czy w firmie jest pakiet socjalny, opieka medyczna? Wiesz coś o rekrutacji na nowe stanowiska pracy?

Joachim

Trudno znaleźć opinie o firmie a na forum również nie ma opinii pracowniczych, jaki powód?

Lider
@Joachim

Opinie pracowników są. Niektórym może już nawet nie chce się pisać , bo szkoda nerwów.

Panowie chciałbym się dowiedzieć czy warto się zgłaszać do tej pracy ? Jak wygląda sprawa umowy, czy wszystko jest na papierze ? Po ile godzin dziennie wychodzi.

Lolek

Każdy wie, że idealnych firm nie ma ale pracowników również. Firma nie nadąża z naprawami tylko dlatego, że pracownicy nie szanują sprzętu!!

TRAGARZ
@Lolek

Nie do końca bym się z tym zgodził, myślę że czasami kierownictwo ma o wiele gorsze podejście do pracownika niż pracownik do sprzętu...nieraz kierowca musi sam zaopatrzyć się w pasy do zabezpieczenia towaru, tak jak i płyn do spryskiwaczy...nie każdy samochód ma dwukółce bez której niektóre punkty jest ciężko zrobić...mozna zarobić owszem, dobrze płacą za dodatkowe godziny pracy itp ale np gdzie jest przerwa dla kierowcy, która w żaden sposób nie jest uwzgledniana przez osoby planujące trasy? Są wady i zalety.... Pozdrawiam

Witam, jestem po rozmowie i zastanawiam się nad tą firmą. Faktycznie jest tak tragicznie?

@Nowy

Pracy nie polecam. A na lepsze sie nie zapowiada..

@Anonim

Czyli ile wspólnego z prawdą jest to co mówią na rozmowach? O zarobkach o tym że pracuje się po 8-10 godzin?

@Nowy

Zarobki jak na taką pracę są śmiesznymi groszami. Codziennie przerzucasz po 2 t towaru, do tego czasami dwa kółka wpadają czyli już 4 t dziennie. Masz rozbicie na najniższą krajową i premie uznaniowa czyli żeby było z czego zabierać..

@Anonim

Dzięki za odpowiedź i pomoc :-/

@Anonim

Nie dadzą człowiekowi godnie zarobić w tym kraju :-/

@Nowy

tragicznie to mało powiedziane. !!!!!!

Remik

Jeśli ktoś oskarża firmę to pewni zastanowił się czy prawda jest to co pisze?

@Remik

Święta prawda

Gabriela

@Nick, a czy czas szkolenia jest płatny? Jaki rodzaj umowy otrzymują pracownicy? Wspominasz o braku benefitów, czy są może jakieś dodatki świąteczne, zniżki pracownicze? Czy pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy?

@Gabriela

Czas szkolenia czyli 3-4 dni jest płatny. Umowa o pracę. Jako podstawa najniższa krajowa, reszta jako premia uznaniowa. Na świeta bożego narodzenia bon do makro i tyle. Codziennie dostajesz drivepada z wbitą trasą, nie dostajesz nic więcej.

kierowca

popieram wypowiedzi kolegow.woda do picia juz miesiąc jest kupoważna. może szefostwo myśli ze upały mina żałosne to jest.

Gabriela

@anonymos, a czy po przepracowaniu pierwszego, próbnego okresu, wzrasta poziom wynagrodzenia? Może wiesz, czy zapotrzebowanie na pracowników wynika z rozwoju firmy, czy może występuje duża rotacja? Jakie stanowisko w firmie mógłbyś polecić?

@Gabriela

wynagrodzenie po okresie próbnym wzrasta do 3000 zł kat. B , a 3500 kat C. Zapotrzebowanie wynika z tego że ludzie się zwalniają czym prędzej bo mają dosyć oszukiwania przez kierowników i Panią Prezes. Stanowiska nie polecam żadnego. Najlepiej unikać pracy tam.

Gabriela

@Nick, dziękuję za szczegółową odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć, czy początkowa umowa jest od razu na czas nieokreślony? Może pracownicy mają zagwarantowany posiłek w czasie pracy? Czy wiesz coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji?

@Gabriela

Na początek jest miesiąc próbny. Pozniej umowa na 3 i 12 miesięcy. Umowy na czas nieokreślony nie słyszałem zeby ktoś miał. O posiłkach można zapomnieć. Rekrutacja jest prawie caly czas.

Gabriela

@Nick, rozumiem, że pracowałeś w Food distribution service, tak? Długo byłeś związany z tym pracodawcą? Jak atmosfera? @Remik, a czy Ty pracujesz w Food distribution service? Jeśli tak to podziel się z nami proszę swoją konkretną opinią na temat pracy w tym miejscu. @Pracownik, dlaczego masz tak negatywne zdanie na temat Food distribution service? Czy możesz jakoś uzasadnić swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi innym użytkownikom forum.

@Gabriela

Pracowałem wystarczająco długo żeby poznać jak jest naprawdę w tej firmie. Atmosfera pomiędzy kierowcami nawet, niektórzy czasami Ci pomogą z wytłumaczeniem jak "zrobić " dany punkt, lub pod niego podjechać. Szkolenie zazwyczaj trwa około 3-4 dni.

Uwaga na tą firmę oszuści!!!!!!

Potwierdzam !!! (usunięte przez administratora) Uwaga na nich, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Food distribution service - Warszawa

• Jak się pracuje w Food distribution service?

Zobacz opinie na temat firmy Food distribution service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Food distribution service
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja Stanów Zjednoczonych 51 lok. 619
    04-026 Warszawa