Clipper Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Clipper Logistics Sp. z o.o.

Aga

Witam, czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko specjalista magazynowy?

Ona
@Aga

Raczej na chwile obecną nie widzę aby pojawiały się nowe osoby , ale obserwuj bo może za jakiś czas pojawi się oferta pracy.

Małgorzata
@Ona

Szkoda, że nie ma na razie żadnych nowych informacji odnośnie przyjęć do pracy w Clipper Logistics. Chyba, że ktoś jednak coś wie na ten temat? Lub po nowym roku się coś zwolniło, ktoś odszedł lub ma takie plany?

@Aga

Szanowni Państwo, tymczasowo rekrutacja w Clipper Logistics została wstrzymana. Zachęcamy Państwa do składania aplikacji w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. Jak tylko będziemy mieli taką możliwość, wznowimy proces rekrutacji i będziemy się z Państwem kontaktować.

Idaaa
@Małgorzata

Tylko Ukraińców zatrudniają :)

Karol
@Idaaa

Bo Polaków zwalniają

Malutka28

Jeśli chodzi o prace w tej firmie to na prawdę nie należy ona do zbyt ciężkich , wręcz jest to praca strasznie monotonna ale da się przyzwyczaić :) strasznie dużo jest Ukraińców w sumie można pow ze to firma ukraińska bo Polaków jest strasznie mało ???? i nie dziwi mnie to w żaden sposób ! Liderzy w sumie nie wiem jak ich nazwać bo w żaden sposób niczym sobą nie reprezentują a wręcz pokazują brak kultury i brak szacunku do drugiej osoby ! Szkoda ze zatrudnia się na takie stanowiska osoby które nie maja zielonego pojęcia na czym stanowisko lidera polega a zachowują się jakby wszystkie rozumy pożarły i niewiadoma kim były a jak to mówili prócz wyższego wykształcenia , dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie które niestety ale w tej firmie brakuje !

jaja

Doskonale cie rozumem. Zwykłego szarego pracownika wywalą na zbity pysk, ale to babsko będzie tam pracować nadal i ryć ludziom psychikę. Jak mozna być takim człowiekiem? To samo z (usunięte przez administratora) Potrafiła się do ludzi samymi k****mi zwracać i od nienormalnych wyzywać a Oni ja sziftem, zrobili. To już nie jest śmieszne tylko tragiczne. Cieszę się, że się stamtąd zwolniłem, bo psycha siada.

jaja

Kiedyś było fajnie i miła atmosfera. Teraz (usunięte przez administratora). nie dość, że ewidentnie romansuje w pracy z (usunięte przez administratora)., to jeszcze jak się uweźmie na któregoś pracownika to już nie ma przebacz. Docinki jak w przedszkolu, przerywanie i robienie we wszystkim pod górkę. Taka osoba nie powinna mieć pod sobą ludzi!

Dobra Ukraińska dziewczyna

Popieram, nas 4 osobą też straszyła zwolnieniem jak powiedziała że chcemy na elc2 zmienić project, bardzo dobrze jak ją zwolnią, a jak nie to bede losowanie myśle nad tym jak skargę napisać nam wyżej bo już niema sil, ona nie ma szacunku jak do Kierownika zmiany!!!

Hubert
@jaja

Za (usunięte przez administratora) wszystko się zmieniło na gorsze, każdy kto pracuje to wie jak jest, nie polecam tej firmy

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Clipper Logistics Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy z językiem niemieckim
gosc

Sama doswiadczylam nieprzyjemnego traktowania przez shift lidera na ELC2 ,(usunięte przez administratora) tak na mnie nakrzyczala,ze po raz pierwszy ktos dopwowadzil mnie do lez w pracy.

Ktoś

Kochana Pani sziftlider to jakieś (usunięte przez administratora) Nie można z nią nic ustalić potrafi śmiać się w twarz a przy okazji ludzi traktuje jak śmieci. Nie polecam tej pracy, właśnie przez wzgląd na dwie zdrowo kopnięte sziftliderki

Jan

A ta znowu odchodzi z clippera, już raz odeszła, po chwili wróciła i znowu śmiech na sali ile razy będziesz wracać

@Jan

Którą?

nika

Nie polecam! Robota sama w sobie spoko ale przełozeni do wymiany. (usunięte przez administratora) taki ze nie pytaj, mobing na wysokim poziomie. A informacje o zarazonych pracownikach zamiatane pod dywan zeby nikt na kwarantanne nie szedl.....

Hubert
@nika

Też tej firmy nie polecam, bardzo nie miła atmosfera, dostaniesz umowę a za chwilę zwolnią bo tam nie można chorować, coraz więcej Ukrainy niż Polaków, lepiej są traktowani

praca
@nika

Z tym chorowaniem to prawda. Jako szary pracownik nie możesz chorować ale jak jesteś kierownikiem (usunięte przez administratora)to może Cię nie być nawet kilka miesięcy nieobecnym. Kierownictwo nic z tym nie robi- ciekawe dlaczego?

indaw
@nika

Panuje zmowa milczenia jesil chodz o zakazone osobyy.. co na to sanepid?

Karol
@indaw

W każdej firmie powinni ogłaszać ile osób zakażonych czy ilu jest na kwarantannie

Prawo
@nika

Warto zapoznać się z art 160 I 220 KK szczególnie w świetle art 207 KP. Należy bezwzględnie wszelkimi metodami dbać o zdrowie i bezpieczeństwo. Tak stanowi prawo, jego łamanie nie może pozostać bez echa, należy bezwzględnie działać.

Robert

Kiedyś to zarządzali tu inni ludzie i było inaczej. Miło się pracowało, a teraz?

Jak długo czekaliście na odzew że strony firmy?

Czy praca jest od poniedziałku do piątku? I ile zmian?

Klikk

Mam pytanie, ta premia 200zl jest wypłacana co miesiąc? I czy jeśli jest system pracy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany, to ile jest płacone za nadgodziny w soboty?

Aa

Czy możecie powiedzieć jakie są zarobki team liderów???

Śmiech
@Aa

4000 brutto czyli dostaniesz 2900 na rękę.Pamiętaj że dostaniesz tyle zadań, że padniesz po tygodniu.Shift Leader doda ci jeszcze swoich obowiązków bo mają gdzieś leaderów i wysługują się nimi jak pomiotami.

@Aa

Niestety nie wiem. A interesuje Cię to stanowisko pracy w Clipper Logistics Sp. z o.o.? Jeśli planujesz aplikować, to powodzenia!

@Śmiech

A po okresie próbnym jakaś podwyżka?

Śmiech
@Tomek

żadna podwyżka... Chyba że nagle zaczniesz robić za 3 to może z 200zł brutto dostaniesz ha ha ha odradzam będą cię tam traktować jak pachołka.Shiftowie którzy ciągle się wysługują team Leaderami bo im sie nie chce robić swoich zadań.I do tego wiecznie naburmuszony Manager Area :)

sasha

zgadzam sie w 100 % niestety kazdy zaśłania sie innym pracownikiem

TL
@Śmiech

Jestem team leaderem. Zadań sporo, ale mam czas na wszystko. Po okresie próbnym przy przedłużeniu dostałem podwyżkę. Śmieszku, może się po prostu nie nadajesz! I zamiast narzekać zmień pracę (jeśli do czegoś się w ogóle nadajesz)...

Tony
@TL

Hej, ile Ci zaproponowali na początek i jakiej spodziewasz sie podwyzki ? Pozdro

Serg
@TL

Witam) a może państwo ma kontakt z kadrami?) jestem zainteresowany do pracy w firmie, pozdrawiam

@Serg

Wszystkie oferty pracy dostępne na naszej stronie internetowej: https://www.clippergroup.de/career-pl?lang=pl

@Śmiech

A jak wygląda kasa na stanowisku kierownika zmiany?

Sl
@Romek

Coś koło 3400 na reke przynajmniej na projekcie WW

PRacka
@Sl

To jest wynagrodzenie magazyniera a nie kierownika zmiany, sprawdź co piszesz najpierw.

@PRacka

W ogłoszeniach widzę że magazynier zarabia 3400 albo 3500 brutto na rękę jest to około 2400-2500. Team leader zarabia 4000 brutto czyli jakieś 2900 więc wątpię żeby magazynier zarabiał więcej niż team leader. Czyli to co napisał poprzednik może się zgadzać, mam pytanko odnośnie "WW" to jakiś projekt szkoleń na stanowisko kierownicze?

Roman

Jak kształtują się zarobki na stanowisku kierownika zmiany? Widziałem ogłoszenie, ale nie wiem czy zarobki są w zasięgu moich oczekiwań.

Sl
@Roman

Okokice 3400 na reke

@Sl

To już wiem dlaczego się nie odezwali, no chyba że to jest stawka za pół etatu

Niki

Dodaję opinie bo aż nie wierzy w to co czytam. Generalnie jeżeli chodzi o pracownika polskiego jesteś nikim. Ukraina rządzi. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Svitlana

Dzień dobry, jestem z Ukrainy, mam kartu tymczasowego pobytu, czy mogę pracować w Clipper Logistics

Svitlana

eiwesz

Niby firma taka wspaniałomyślna i pomaga robiąc pompki ( #gaszynchallenge ) a jednak żałosna bo nie potrafi zadbać o swoich pracowników których zwolniono z powodu koronawirusa... i mowa nie tylko o pracownikach magazynowych ale takze z biur...

@eiwesz

Dokładnie taka prawda pomaga robiąc pompki a swojego pracownika wyszkolonego wyrzuci na bruk - nie polecam

Czy wiesz
@eiwesz

Dużo osób zwolnili?

Misiek

Witam a z jakich lokalizacji jest darmowy transport ? czy z Środy Wielkopolskiej jest ten transport zapewniony ?

Pracujący
@Misiek

Jest dojazd z Gniezna, Środy wlkp., Poznania, Śremu, Kórnika.

ASOS

My na asosie tez widzimy jak na popoluniowej zmianie codziennie pan manager z elc2 wraz ze swoja ukochana przechadzaja sie tam gdzie sa dywany...ciekawe co tam robia tyle czasu

Gwiazdeczka
@ASOS

Bardzo proszę o rozwinięcie tego interesującego tematu...

Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clipper Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clipper Logistics Sp. z o.o.