Clipper Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Clipper Logistics Sp. z o.o.

Alicja

Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają w clipper umowy ? I jak przebiega rekrutacja ?

Thanks

Umowy pierwsza na okres próbny 3 miesiące druga powinna być na 3 lata

Maj
@Thanks

Dzień dobry, czy Firma będzie się stosować do przepisów zniesienia maseczek od kwietnia ?

@Alicja

Odradzam pracę w clipper.

Fik

Odradzam szczerze składnia Cv

Dodam swoją opinię na temat pracy w Clipper na ASOS może komuś z Polaków się przyda bo tam żaden Polak nie pracuje . A więc jeśli chodzi o kradzieże jest mnóstwo ale to kradna osoby pochodzę z Ukrainy bo tam tylko i wyłącznie pracuje Ukrainia. I na własne oczy widziałam jak Ukrainiec ukradł majtki serioo ....Dobra dalej normy są nie do przerobienia na codzien. Nauki tak naprawdę nie ma żadnej . Serioo dawać do 5 osobowej załogi Polaków Trenerka ukarinke która średnio rozumie co się do niej mówi a potem wymagać od Polaka aby (usunięte przez administratora) słabe. Najgorsze jest wychodzenie z pracy pseudo przysick i Cię sprawdzaja ale co ??? Potem mega ścisk w szatni a na końcu kolejka na odbicie się i jak w kurniku Ukraińskim. Niewiem ale liczyłam na dłuższą współpracę z tą firmą ale okłamali na samym początku . .. Słabe to jest nie polecam

Martusia

Tak jest, osoby którzy na liniach i nie tyłko, zaufani jest liderami, polecają robotę oni to szybko robią, a na nowych skarżą że nie pracują, a sami za plecami robią co chcą, a później zero motywacji pracować reszcie... Dział HR bardzo szanuję pracownika jak wchodzi na halę, no później inaczej to dzieję ze strony właśnie jak napisałem wyżej, myślę że ocenią opinię wyżej. Pozdrawiam

TenCoKlatkiPrzywoził

Gdyby skazańcow zamiast do więzienia przywożonono by na Asos to wskaźnik przestępczości w polsce spadłby do zera. Bardzo wysokie normy połączone z wskazaniem na jakość (niemożliwe jest utrzymanie 2 na raz) wyciska człowieka jak cytrynę. Dodajcie do tego karzące spojrzenie lidera (większośc z nich w trakcie zmiany nie robi nic) za każdy najmniejszy błąd a otrzymacie igrzyska śmierci w których każdy z pracowników walczy o przetrwanie. Widok ludzi wracających z przerwy nawet po 3 minutach to nic nowego, muszą dobrowolnie skracać sobię przerwy ( maja 20 minut) bo w innym wypadku nie wyrobią normy a to jest dla nich wyrok. Na wypisanie wszystkich grzechów firmy nie wystarczyłoby miejsca w notatniku także w 3 prostych słowach : Unikać jak ognia

@TenCoKlatkiPrzywoził

Tak, potwierdzam normy bardzo wysokie i jeśli są jakieś problemy z towarem nie są do wyrobienia. W zamian sprawdzanie normy przez lidera i ciągłe zarzuty "można więcej" Nacisk na normy już w pierwszym tygodniu pracy dla nowych pracowników choć jest się na okresie próbnym i powinna to być nauka.

Małgorzata
@Nocna zmiana

Jak często w Clipper Logisticsie zdarza się sytuacja, w której nie udaje się wyrobić norm? Czy są później tego jakieś konsekwencje? I na odwrót - czy za wyrobienie norm dostaje się jakiś bonus, premię?

@Małgorzata

Jak nie będziesz wychodzić do toalety w czasie pracy to nie musisz się martwić, ze spokojemz norma będzie zrobiona:)

@TenCoKlatkiPrzywoził

To się mocno zmieniło jak podchodziła stara kadra. Kiedyś było inaczej..

Niepracujaca

Weszłam tak z ciekawości zobaczyć co się dzieje bo w clipper już nie pracuję ale myślę że warto z mojej strony dodać kilka faktów. Dla mnie jest to przerażające jak firma przyzwala na kradzieże. Oczywiście zdarzają się w wielu firmach. Ale to co się tutaj dzieje jest straszne! Ja jako zwykły pracownik z procesu nieraz widziałam jak ludzie wynoszą i jak to się dzieje że osoby wyżej pracujące tego nie widzą? A w dodatku osoby które kradną obsadzane są na wyższych stanowiskach! To się w głowie nie mieści. Pracowałam już w kilku firmach, ale taki cyrk widziałam poraz pierwszy!

Helena
@Niepracujaca

jak to, ale co kradną ?? wierzyć się nie chce, to nie ma kamer, nikt tego nie widzi??

@Helena

Kamery są oczywiście. Jak do tego doszło-nie wiem.

@Helena

Xd jadą na maksa jeszcze i śmieją z reszty że odchodzą od Clipper

@Niepracujaca

zapytaj u pana R on ci powie wszystko jak on to robi

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Clipper Logistics Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy z językiem niemieckim
:)))

hej,jak wyglada spotkanie rekrutacyjne? czego się spodziewać?

Zainteresowana

Hej jestem zainteresowana praca w clliperr na ile zmian jest praca i w jakich godzinach czy są soboty pracujące i nocki?

Szacun
@Zainteresowana

Witam, 2 zmianę: 6-14 tydzień, 14-22 tak samo, 2 sobotę w pracę i dni wolne przez Lidera, można pracować, ja nie narzekam, nocek niema,

Tak tu jest
@Zainteresowana

Nie powinno być takiej sytuacji, ponieważ ostatnio na portalach było pełno ogłoszeń o pracę to znaczy że potrzebują pracowników. Proponuje jeszcze chwilę zaczekać lub od razu szukać czegoś innego

pracownica

Mam pytanie, czy pracownikom z Ukrainy po 3 latach pracy będą przedłużane umowy.

A.k

Chciałabym się dowiedzieć czy te normy są do przerobienia? Jak wygląda z nowym pracownikiem ???

Renata
@A.k

O jakich dokładnie normach mówisz, na jakim stanowisku? Rozumiem, że chcesz pracować w firmie, jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej? Masz na myśli jakieś szkolenia dla nowych osób, czy raczej zakres obowiązków?

@A.k

Witam. Normy zwiększają się wraz z przepracowanymi tygodniami. Finalnie jest do złożenia 50 szt/h. Da się to zrobić jeśli nic się nie wydarzy. Normy są sprawdzane przez liderów przynajmjiej raz dziennie. Dostajesz wtedy info jak ci idzie.Nowi pracownicy są pod opieką trenera na początku.

Na orocesie

Praca nie jest ciężka, zarobki no mogą być, atmosfera średnia, niefajnie patrzy się jak shift przytula się ze 'zwyklym' pracownikiem, a na drugiego naskoczy że stanie na chwilę odsapnac ale okej. Tylko proszę!!! Weźcie się za tych ludzi którzy kradną! Jesteście świadomi że firma ponosi ogromne straty?!?! Mam na myśli byłego trenera ze zmiany a! Sprawdźcie jego fb. Dziwne że na zdjęciach ubrany jest akurat w ciuchy które sprzedaje ASOS i są to ciuchy z wysokiej półki cenowej. Nie dla zwykłego 'szaraka' (usunięte przez administratora) Upokarzacie się tym że on kradnie od dawna, wszyscy to wiedzą a Wy nic nie robicie. Śmieje się wam prosto w twarz

Bujak
@Na orocesie

Ogromne stratę? To mało powiedziane, jedną osobę podziękowali a reszcie minimum 3ce?

Jakie wartości są cenione w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Ciężko powiedzieć

Pop

W clipper elc2 możesz liczyć na niekończące się szkolenia na wszystkich możliwych działach musisz umieć wszystko. Następnie jesteś wysyłany na ,, szkolenia" na wszystkie inne projekty, tam jesteś traktowany jak zło konieczne, wiadomo obcy: Asos, Zalando i pewnie na następne które otworzą. Oczywiście bez słowa sprzeciwu i wyboru wdzięczny że masz pracę. Po paru latach pracy zarabiasz dokładnie tyle samo co nowo zatrudniany pracownik bez żadnych umiejętności. Taka oto clipperowa równość i sprawiedliwość ;) Największym frajerami są tzw trenerzy którzy muszą mieć te same umiejętności i kompetencje co liderzy zresztą zastępują lidera nieraz tygodniami a zdarzalo się że i miesiącami. Jedyne co dostają za to od pracodawcy to inna - zielona kamizelka. Bo oczywiście robią to za damski (usunięte przez administratora) Jeżeli już taki osobnik ma awansować na lidera to przechodzi 3 miesiące szkolenia na stanowisko które od dawna obrabia oczywiście nadal za damski (usunięte przez administratora) Integracja pracowników polega na grillu raz do roku na przerwie 20 min jedna grillowana kiełbaska lub jeden kotlet. Oczywiście shift , manager oraz liderzy są lepsi od innych pracowników więc integrują się osobno w lokalach w Poznaniu. Ogólnie zostało może 5 procent Polaków , bardzo dużo w tym roku pouciekalo. Pracodawca oczywiście nie widzi żadnych problemów u siebie, to przecież nielojalni pracownicy. Bo clipper jest super. A prawda jest taka:( PRACA W CLIPPER = BRAK SZACUNKU I MAX WYKORZYSTANIE

@Pop

Dlatego najlepiej zwolnić się z ELC 2 i pójść na przeciwko, i tam starać się dostać czerwoną kamizelkę (odpowiednik zielonej) przynajmniej mają te 400 złotych brutto więcej. I jako pracownik ELC 5 nie (usunięte przez administratora)cię na Asos albo Zalando xD

Bonus

No właśnie, poczytałam opinię i wiem, ciekawe, czemu jeszcze nie zwolniłi szift tą z zalando z liderką, nową liderkę ze zmianę A, byłego trenera też to dotyczy, zróbcie coś drogi Clipper, no i atmosfera będzie na + Będzie w końcu motywacją tam pracować reszcie Pozdrawiam,

$H1TV3$T

Pracowałem w Clipperze prawie 2 lata, obecnie pracuję dla jednego z klientów Clippera i czuć różnicę w pracy i podejściu do pracownika, jako osoba która była na dwóch projektach czyli ASOS i ELC2 mam spore doświadczenie, jeżeli ta firma jest żartem to takim mało śmiesznym, człowiek może (usunięte przez administratora) jak zwierze i nic z tego nie ma a wręcz staje się to normą, ludzie nie idą do Clippera bo (usunięte przez administratora)który płaci więcej i jest dużo luźniejszy. I tak właśnie Clipper będzie tracił ludzi bo wszyscy wartościowi pracownicy odejdą. Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Baba z procesu
@$H1TV3$T

Kolega nowy?

@Baba z procesu

Akurat weteran Wielkopolskich magazynów, ale fakt praca dla WW to wybawienie przy pracy na projekcie ASOS.

Hej ???? Czy ktoś może wie czy jest transport pracowniczy ze Śremu lub okolic?

@Kandydat

Jest transport pracowniczy z Poznania, Śremu i Środy Wlkp.

aniela

Pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, prawda pensja mogłaby być większa ale znam firmy gdzie płacą zdecydowanie mniej i praca jest cięższa.

@aniela

Dzień dobry, Dziękujemy za dobre słowo oraz przedstawienie swojej opinii. Jest to dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy, Zespół Clipper Logistics.

Pestka
@aniela

W jaki sposób mogłabym się dostać do tej firmy i czy jest szansa na to z podstawowym językiem angielskim?

@Pestka

Wszystkie dostępne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej: https://www.clippergroup.de/career-pl?lang=pl

Natalia
@aniela

Hej, może koś napisać jakie jest wynagrodzenie, ile podstawa i jakie premie ?

@aniela

Witam, jak w firmie z przedłużeniem umowy po okresie próbnym?

@aniela

Witam, jak w firmie z przedłużeniem umowy po okresie próbnym?

niktwazny
@Maja

jeśli wyrabiasz normę cały czas( w ich magicznym excelu świecisz się stale na zielono bądź czasami na żółto - 90- do 100% normy)a wiążę się to ze staniem każdą pełną i nuqurvianiem ciuchów jak robocik dosłownie i nie masz żadnych problemow do liderów czy trenerów to powinni ci bez problemu tą umowę przedłużyć. Natomiast brak wyrabianej normy wiąże się z brakiem przedłużenia umowy praktycznie w każdym przypadku z tego co wiem. Umowa powinna zostać przedłużona na co najmniej rok, choć teraz chyba kolejną umowę dają polakom na 3 lata z tego co słyszałam.

Maj
@niktwazny

W każdym przypadku nie wyrabiania normy nie ma przedluzanie umowy ?

@aniela

Witam, jaki projekt najbardziej polecacie w Clipper a jakiego nie polecacie ?

Jakie wartości są cenione w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Wyrabianie normy.

Łukasz
@Nocna zmiana

A jaka atmosfera panuje w firmie? Jak w Clipper Logistics traktuje się pracowników? No i może napiszesz coś o zarobkach? Jaka jest podstawa w tej firmie?

Byłem tam

Witam, mnie zwolniłi i teraz napiszę, cikawe czy wszystko wie pani Magda co nie tyłko w zmianie B, a najwięcej dzieję no i na zmianie A osoby kradną na fool w kontenerach i ma zmowę z Liderem inb, długą pracują i mają dogadania i sprzedają to później, też kiedyś szanowałem pracę tam, no jak zobaczyłem co się dzieje to i nie poprawie wszystko widzę tam, nie miałem wybory i tak zwolniłi mnie bo za dużo znałem, no najwięcej na zmianie A dzieję, mało osób zostało kto naprawdę szanuję tam pracę, sprawdzajcie osób które pracuję tam od 2,5lata w górę i więcej, założyły mnie i myślą że nic nie będzie im no tak nie zostawię to, jak zwolnią wszystkich z inb, i tego byłego trenera to może coś zmieni tam, no i tak na zmianie B też, powodzenia

Jan

Nigdy tej firmy nie polecę, nie których ludzi mi żal bo na prawdę idzie z nimi pracować ale schifci do wymiany zwłaszcza ta krzycząca na cały magazyn.

porażka

Ta firma to jakas porazka. W sumie może nie tyle co firma co ludzie,którzy tam pracują. (usunięte przez administratora) Każdemu (usunięte przez administratora) za plecami.. Sama taka święta nie jest.. (usunięte przez administratora) lepiej traktowana niż (usunięte przez administratora).. Jak tak dalej będą traktowani pracownicy to sami będziecie(usunięte przez administratora). Ruszycie(usunięte przez administratora)i na hale Bo nie wiecie,że (usunięte przez administratora)całą atmosfere pracy... NIEpozdrawiam......

Pracuje tam od kilku miesięcy, a duzo już widziałem. Osoba która powinna być zaufana na pakowaniu małych rzeczy takich jak zegarki, wynosi towar. Tak być nie powinno na takim stanowisku. Blond włosy i ładna buzka robią robotę.

Tak jest

Masz rację, teraz ma urlop a jak tam pracuję to wynosi, pokrywa i ma układ z nią jej chłopak jaki zawszę gada i nic nie robi a tyłko obok niej stoi, porażka

@Tak jest

Jezeli wiesz ze ktoś popełnia przestępstwo (jeżeli to trwa od jakiegoś czasu to napewno wartość skradzionych przedmiotów przekroczyła już 500 zł) to twoim obowiązkiem jest o tym poinformować odpowiednie służby. Nie robiąc tego ukrywasz przestępcę!

Zuzka
@Jan

@Jan, jeżeli sprawa zostanie zgłoszona to i tak nic z tym nie zrobią, tam trzeba zostać złapanym na gorącym uczynku.. A nikt nie będzie się bawił i cały dzień obserwować tej Pani, bo najważniejsza jest norma. Mam nadzieję, że jakoś rozwiążą ta sytuację i zwolnią ta Panią.

@Zuzka

Nie wiesz tego. Jeżeli ktoś kradnie to naraża na stratę Twojego pracodawcę, jeżeli on ma stratę to nie ma sposobu aby podnieść Twoje wynagrodzenie. Sprobuj to zgłosić - nawet w anonimowy sposób a wtedy się przekonasz czy będą podjęte działania. Jeżeli nie chcesz tego zgłosić do Clippera to zgłoś to do Westwing - im powinno bardziej zależeć gdyż to ich klienci ostatecznie nie dostają produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clipper Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clipper Logistics Sp. z o.o.