Clipper Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Clipper Logistics Sp. z o.o.

Obserwator

Najgorsze jest to że wszędzie podwyżki tylko nie tu. Firma obok westwing potrafi dać 4100 brutto pracownikowi. Ludzie chcieliby zarobić więcej a oni sobie nic z tego nie robią. Tylko agencja ma prawo zarobić więcej.

Mateusz
@Obserwator

Co ty za głupoty piszesz jakie 4100 dali, już przestańcie pisać i dodawać

Sama po sobię

Powiem że byłam w szoku jak zobaczyła tą która przyszła na spacer w sobotę, po co? Jak można wpuścić osobę na halę jaka była zwolniona ze swoim chłopakiem którzy brali paczki do chaty?! Myślę źe szefostwo coś zrobi z tym

Łukasz
@Sama po sobię

Jak długo pracujesz w Clipper Logistics? I skąd wiesz że ktoś został wpuszczony, masz na to jakieś dowody? Jestem też ciekaw co sądzisz o atmosferze w tej firmie, jakie są relacje między pracownikami?

Sama po sobię
@Łukasz

Jaka tam relacja? Proszę pana, ktoś szanuję pracę, a ktoś ze starych pracowników zarobię więcej za 1 dzień jak nasza pensja za 20 dni, więcej połowy zmiany o tym wie, no nic nie robią z tym, słuszałam że chcą zrobić spotkanie z Dyrektorem żeby to jakoś uspokoiło, nie raz sama jak idzie na przerwę widzę jak tam paczki otwierają w naczepach, a tak firma jest dobra, czekamy na zmiany w kierunku out,inb...

Najlepsza i rozczarowana
@Sama po sobię

No tak jest, sama nic nie mówiła nikomu tylko patrzyła jak tak można wynosić, tam polowa hause kiperów tak robią i nie tyłko, pisze bo i tak tam już nie jestem, jak coś potrzeba to zrób na bieżąco na już, dosyć mam, szkoda czasu...

Baba z procesu
@Łukasz

Relacje miedzy pracownikami? Przełożeni latają z biczem a zwykli pracownicy walczą miedzy sobą o przetrwanie xD

Eli
@Baba z procesu

Co te normy takie wysokie na Asosie ? Człowiek robi 95 % i jeszcze pretensje :/

Jolka

Witam. Szukam pracy. Czy są teraz przewidziane rekrutację? Kuzynka pracuje na ASOS i jej się podoba. Proponuję żeby osoby które nie chcą pracować zwolniły miejsce dla chętnych. Pozdrawiam.

@Jolka

Jedna na dziesięć się podoba, tylko ciekawe czemu zwalniają co chwilę lub sami ludzie odchodzą

@Jolka

To nie jest tak że komuś się nie chce pracować tylko normy są za wysokie a na zmianie A Shiftliderka to (usunięte przez administratora) i kilometry mułu. ta firma jest po prostu żartem i to takim mało śmiesznym. Idąc dalej najlepsze w tej firmie są chyba zarobki, resztę można wywalić, sami ukraińcy, normy wysokie, brak jakiegokolwiek przepływu informacji, przełożeni których można wysłać na księżyc, liderzy którzy na Asosie nie znają procesów, i zgadzam się ludzie odchodzą albo są wyrzucani za L4 albo Normy BO ZATRUDNILI ZA DUŻO UKRAIŃCÓW NA CLIPPER I MUSZĄ SIĘ JAKOŚ ICH POZBYĆ XD

@NajlepszyTaśmowy

No dobrze ale w takim razie dlaczego nadal tam pracujesz jak jest tak źle? No bo nie rozumiem tyle osób narzeka a nadal tam są. To o wynagrodzenie chodzi?

@NajlepszyTaśmowy

Kogo masz na myśli, bo z tego co wiem to nie ma w tej firmie stanowiska shiftleader. Sa stanowiska : Team Leader albo Shift Manager... Shift Managerka pani J. to jest osoba, której nie mogę nic zarzucić. Każdy problem, z którym zwraca się pracownik zostaje rozwiązany w najlepszy możliwy sposób.. Jest jednym z nielicznych przełożonych, którzy potrafią słuchać.. Proponuję udać się na rozmowę face to face...

@Obiektywnie

Hej. A wiesz może czy jest rekrutacja? Ja pracowałam w sklepie odzieżowym a został zamknięty. Nie mam szans na pracę w mojej miejscowości. Taśmowy wypisuje że jest okropnie gorzej niż w tym haem a sam siedzi i robotę trzyma. Ja naprawdę potrzebuje pracy a u Was to chyba dwie zmiany tylko. Mam dwójkę dzieci chciałabym w nocy być w domu. Czy praca jest taka ciężką? Kuzynce się podobała ale już rok nie pracuje bo się wyprowadziła. Ja tylko proszę o informację czy przyjmują. Nie interesuje mnie kto co robi z szefostwa.

Martusia
@Obiektywnie

Słucham ? Aż musiałam przeczytać 2 razy ten wpis ???? bo własnym ocza nie mogłam uwierzyć ze ktoś coś pozytywnego napisał o shift manager (usunięte przez administratora) xd , nie wiem kim musiałaś albo jesteś dla tej pani ze tak dobrze o niej piszesz ????(usunięte przez administratora)xd Ta pani w ogóle nie ma pojęcia jak traktować pracowników z szacunkiem ! No wiadomo dlaczego ? Bo jestem shift manager i nie będę rozmawiała z (usunięte przez administratora) na procesie xd nie wiem jaka sparwe załatwiałas z ta panią ze tak ci pomogła ale chyba poszłaś się zapytać czy(usunięte przez administratora) bo jeszcze troszkę to będą liczyć ile razy skorzystałas z wc xd Praca ludzie nie jest zła ale psują ja właśnie takie osoby jak liderzy , shift managera

@Jolka

Szanowni Państwo, Zachęcamy do składania swoich aplikacji w ogłoszeniu pod linkiem: https://www.clippergroup.de/job/specjalista-magazynowy?lang=pl W niedługim czasie wznowimy rekrutacje na nasze projekty i będziemy kontaktować się z kandydatami, którzy nadesłali do nas swoje aplikacje.

@Jolka

Wszystkie aktualne rekrutacje są dostępne na stronie online z tego co wiem.. Taśmowy chyba chciałby pracę w której mógłby poleżeć i posiedzieć na fb. ???????? A tu trzeba popracować. Są 2 zmiany. Aktualnie 6-14 i 16-24. Nie znam więcej szczegółów dotyczących rekrutacji. Ale jak się czegoś dowiem to napisze. ????

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

N.
@Martusia

Hej. Po tym w jaki sposób piszesz o pracy w Clipperze i jak to mówisz "tej Pani" można się jedynie domyślać ze albo zostałaś/eś potraktowana/ny w sposób karygodny albo masz bardzo niskie poczucie własnej wartości i byle uwaga dotyka Ciebie bardzo mocno. Pracując z ludźmi trzeba umieć rozmawiać i rozwiązywać konflikty w sposób normalny. Wypisywanie takich opinii pod pseudo imieniem daje dużo "siły" ale świadczy również o nieumiejętności rozmowy. Również jestem pracownikiem Clippera i osobiście uważam że podstawą wszelkich relacji jest rozmowa a "ta Pani" do tej pory nigdy mi jej nie odmówiła. Wiec proponuję spróbować porozmawiać. Dawanie upustu emocją w sieci nie rozwiązuje sytuacji tylko je zaognia a to na pewno nie spowoduje że będzie Ci tam lepiej. A jeśli to "lepiej" nie nadejdzie to proponuje znaleźć inną pracę, bo po co się męczyć w tak "ciężkich i okropnych warunkach " Miłego dnia :)

@Martusia

Widze, że w Twoim przypadku dwukrotne czytanie to zdecydowanie za mało... Powinnas przynajmniej z 10 razy przeczytać moja opinię, żeby zrozumieć.. Ale czego ja się spodziewam.. (usunięte przez administratora) Jestem zwykłym szarym pracownikiem.. Moja opinia dotyczy moich problemów osobistych, z którymi zwróciłam się do Pani (usunięte przez administratora)i w których mi pomogła jako przełożona. Rzadko się udzielam na tego typu portalach, ale nie może być tak, że zostaje oczerniona osoba, która na to nie zasługuje. Dlatego postanowiłam napisać obiektywna opinie, żeby nowe osoby nie bały się rozmawiać z shiftami, bo to są na prawdę pomocni ludzie. Pozdrawiam serdecznie.

niktwazny
@Jolka

niby przyjmują jasne, tylko ze jak na razie jest ze 20 nowych ukrainców przez agencje, a tylko dwie polki-nie daje do myślenia? (usunięte przez administratora) i każą składać ciuchy na czas na rozmowie rekrutacyjnej-jak ci nie wyjdzie, no to sorry nei nadajesz się, a to ze po przyjęciu szkolenie trwa miesiąc to osobna kwestia. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią cos, co ostatecznie po podpisaniu umowy wygląda zupełnie inaczej np kwestia grafiku sobotniego i dni wolnych za to(które MUSISZ ROBIĆ), czy dojazdów do pracy i można się mocno zdziwić niestety. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Nosal
@Jolka

Wlasnie zwalniam ci miejsce kolezanko.

loki
@Clipper Logistics Sp. z o.o.

nie polecam tej pracy przychodzisz na pewien projekt a jesli nie ma pracy to jestes rzucany na drugi czlowiek pracuje ponad rok i jedyne co Dostal to podwyzke premii ze 150 na 300 zl zalosne brak nadgodzin a jesli sa to wolne w tygodniu radze szukac inne oferty pracy nic pozytywnego o tej firmie nie moge napisac

Maj
@Ewa

Nowe osoby zniechęcają się szybko, ponieważ już w drugim dniu pracy jest nacisk na normy. Nie ma że nie będziesz się wyrabiać bo codziennie trzeba mieć normę zrobioną na maksa.

Oskar

Polecam wszystkim, najlepsza firma w jakiej pracowałem. Praca jest lekka, a normę można zrobić w poł godziny. Przy okazji poznałem tam wiele wspaniałych osób. Liderzy to również wspaniali ludzie, nie mają kiedy porozmawiać z pracownikami, ponieważ ciągle ciężko pracują. Kierownictwo jest świetne w razie jakichkolwiek problemów proponują wolne, pieniądze lub inną pomoc w zależności od potrzeb. Niestety przez moją trudną sytuację życiową musiałem opuścić szeregi tej "firmy idealnej" jednak gdy wszystko się ułoży od razu do niej wrócę z wielkim bananem na twarzy.

Maj
@Oskar

Jeśli chodzi o projekt ASOS to można się przyzwyczaić, praca monotonna i stojąca. Jednak nowe osoby mogą zniechęcac się wysokimi normami już od pierwszych dni pracy, codziennie trzeba wyrabiać normy żeby liderzy byli zadowoleni z pracowników.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Clipper Logistics Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy z językiem niemieckim
Była pracownoczka

(usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników, problemy z dojazdami, a zamiast obiadu sucha bułka(usunięte przez administratora)przyjazna tylko ukrainca bo lepiej się ich traktuje niż Polaków, komunikaty są po rosyjsku A potem po Polsku , nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora)

@Była pracownoczka

Nie wiem co to zmienia ale tak. Koleżanka nowa?

Tetiana

Dzień dobry. czy zatrudnią ludzi z Ukrainy? Dziękuję

@Tetiana

Nie ma sprawy proszę bardzo.

Aga

czy ktoś podpowie ile zarabia się na starcie? Pracuje na zwrotach w HM, szukam nowej pracy i jak się pracuje ogólnie, czy polecacie firmę ? dziękuje

@Aga

jeżeli dadzą ci propozycję pracy na projekcie Asos to nie polecam, jako pracownik H&mu pewnie wiesz czym jest Booking to mogę tylko powiedzieć że to Booking o zaostrzonym rygorze

niktwazny

DOOKŁADNIE!!!

W ofercie pracy zacheca sie ludzi do pracy posilkami ale to chyba jakis zart. Sucha bulka i serek. A jak juz bylo niby ciepłe bo z reguły to letnie to fantazja tych co ustalają menu godna podziwu. Co widac ile potem jedzenia laduje w smietniku. Powinien się tym zająć sanepid. Tak jak i ubikacjami , można tam znaleźć uzyte podpaski itp. A koło męskiej toalety nie mozna przejsc tak śmierdzi.

NajlepszyTaśmowy

Sanepid się zajął tym cateringiem dlatego są bułeczki serki, paróweczki i inny suchy prowiant jak na wycieczkach w szkole podstawowej.

NajlepszyTaśmowy

Rekrutacja w tej firmie to żart i to nieśmieszny, znajoma chciała się zatrudnić, miała złożyć parę sztuk, no w sumie spoko, trafiła na sukienki i miała z nimi problem, a przypominam że nikt nie pokazał jej jak ma to zrobić, a pani z HR powiedziała że, nie da sobie rady. XD TA FIRMA JEST KOCHANYM ŻARTEM

Czy pracownicy Clipper Logistics Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

NajlepszyTaśmowy

W czym uczestniczą,XD! A teraz, powiedz sobie to na głos. I spróbuj się nie zaśmiać.

Kazantseva

Chciałаbym zapytаć dla czego tutaj tak dużo niegatywnych opinij. Przeglądając opinie o różnych firmach w Poznaniu przypadkowo trafiłam na recenzje o Clipper Logistics Sp. z o.o. Rozumiem opinię każdej osoby, ale muszą ocenić obiektywnie. Pracowałam tutaj od ponad 2,5 roku. Pracowałam na dwie zmiany. Mogę powiedzieć, że praca nie jest szczególnie ciężka, oczywiście są, jak gdzie indziej, pewne wskaźniki pracy (wskaźniki jakości i ilości). Nie mogę powiedzieć, że ich spełnienie jest bardzo trudne. Tak, firma zatrudnia wielu ukraińców, ale to tylko dlatego, że niewielu polaków chce pracować w takich miejscach pracy. Szefowie są adekwatni, traktują wszystkich pracowników jednakowo, bez wyjątku. Nie rozumiem, jak Szef meneger (usunięte przez administratora) zasłużyła na takie recenzje. Jeśli chodzi o mnie, ona jest osobą kompetentną, lubi swoju pracę, zawsze traktuje każdego po ludzku. Liderzy zawsze traktują pracowników ze zrozumieniem. Jak dla mnie polecam tę firmę

Karol
@Kazantseva

Głupot nie pisz

Kazantseva

Chciałаbym zapytаć dla czego tutaj tak dużo niegatywnych opinij. Przeglądając opinie o różnych firmach w Poznaniu przypadkowo trafiłam na recenzje o Clipper Logistics Sp. z o.o. Rozumiem opinię każdej osoby, ale muszą ocenić obiektywnie. Pracowałam tutaj od ponad 2,5 roku. Pracowałam na dwie zmiany. Mogę powiedzieć, że praca nie jest szczególnie ciężka, oczywiście są, jak gdzie indziej, pewne wskaźniki pracy (wskaźniki jakości i ilości). Nie mogę powiedzieć, że ich spełnienie jest bardzo trudne. Tak, firma zatrudnia wielu ukraińców, ale to tylko dlatego, że niewielu polaków chce pracować w takich miejscach pracy. Szefowie są adekwatni, traktują wszystkich pracowników jednakowo, bez wyjątku. Nie rozumiem, jak Szift meneger zmiany A projektu Asos zasłużyła na takie recenzje. Jeśli chodzi o mnie, ona jest osobą kompetentną, lubi swoju pracę, zawsze traktuje każdego po ludzku. Liderzy zawsze traktują pracowników ze zrozumieniem. Jak dla mnie polecam tę firmę.

N

A co ciebie to obchodzi? Do roboty!

Ruda

@Martusia Nie wiem o co chodzi, ale widocznie byle co Cię uraża. To ja nie wierzę w to co czytam. Bo Pani (usunięte przez administratora)jak wspomniałaś jest osobą na odpowiednim stanowisku. Wszystkim osobą życzę takiej osoby rządzącej. Pozdrawiam Panią(usunięte przez administratora)z całego serducha. Widocznie nie spotkałaś na swojej drodze do kariery naprawdę złej osoby która nie potrafi wykonywać swojej pracy a nawet stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracownika. Jeśli ktoś to czyta z pracodawców jestem pracownikiem tej firmy i nie mogę narzekać. Wiadomo każdy ma swoje za uszami liderzy swoją drogą, aczkolwiek skłamałabym jeśli powiedziałabym coś złego na shift menagerow że zmiany A!!! Jedyne co bym zmieniła ale to tylko moje sugestie które i tak nie wejdą pewnie w życie dla komfortu pracowników to rozdzielić trasy Śrem-Zaniemysl. I może kiedyś zamiast wolnej soboty w zamian dzień wolny to płatna sobotę jak w innych firmach myślę że ludzie z chęcią by chcieli sobie dorobić tyle z mojej strony minusow. Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie ? to nie należy ona do zbyt ciężkich!, wręcz jest to praca monotonna ale da się przyzwyczaić :) Strasznie dużo jest Ukraińców w sumie można powiedzieć ze to firma Ukraińska xD bo Polaków jest strasznie mało i nie dziwi mnie to w żaden sposób ! Liderzy ? w sumie nie wiem jak ich nazwać bo w żaden sposób niczym sobą nie reprezentują a wręcz pokazują brak kultury i szacunku do drugiej osoby ! Dożyliśmy czasów gdzie Ukraine lepiej się traktuje niż własnych rodaków ale tak działa ta firma ! Szkoda ze zatrudnia się na takie stanowiska osoby które nie maja zielonego pojęcia na czym polega tak naprawde stanowisko lidera a zachowują się jakby wszystkie rozumy pożarły i niewiadomo kim były a jak to się mówi prócz wyższego wykształcenia , dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie które niestety ale w tej firmie brakuje! Czy polecam ta firme ? tak jak pisałam praca nie jest zła ale osoby na wyższym stanowisku do wymiany !

GR
@Marta

Teraz posadzili na górze ludzi bez dobrych zasad, to wygodniejsza jest rotująca Ukraina. Nie znają prawa pracy a i robią na śmieciówkach. Nasi potrafią czasem się odezwać o swoje co nie jest na rękę. Kiedyś jak była inna góra i inne podejście to lepiej się robiło. Teraz jest jak jest a sytuacja wirusowa nam nie pomaga i jest wykorzystywana. Taka prawda.

@GR

A słyszałem, że idą gorsze zmiany na górze. Więc lepiej nie będzie ????

NajlepszyTaśmowy

W tej firmie to lepiej to już było.

?

Coś więcej napisz.

D.P.

Nigdy nie myślałem, że nadejdzie czas na Asosie, że w praktyce nauczę się, czym jest mobbing. Kiedy pracownicy oczerniają wszystkich i wszystko, błędy innych ludzi są narzucane innemu pracownikowi. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do lizania tyłków szefów, nie masz nic wspólnego z Asosem. Całkowity brak szacunku dla zwykłego pracownika i wiary w przyszłość.

Bajo

Że niby w czym? hahaha ;D

Kolega nowy?

Aga

cześć, pracuję na zwrotach w H&M. Szukam pracy - czy ktoś powie ile się zarabia w Clipper na wejściu? Jakie bonusy? i jak się pracuje? Ślicznie dziękuję za pomoc,

Anka
@Aga

Na start masz 3400 brutto. Na mecie masz 3400 brutto. Premie to jakaś wielka tajemnica, bo nie wiesz co trzeba zrobić, aby ją uzyskać i czy będzie przyznana. Jak się pracuje, opinie różne. Na Asosie (usunięte przez administratora) i traktowanie ludzi jak zwierzęta, na Westwingu zależy jaką nogą wstanie pani shift. Może cię pogłaskać lub stwierdzić, że jesteś śmieciem.

S.

Kiedyś było normalnie. Mogłem pracować w spokoju, a co najważniejsze chciałem. Teraz ... Wszystko zależy od zmiany. Na Asose zmiana A jest całkowicie przerażona. (usunięte przez administratora) Brakuje im tylko bata. Zwykli pracownicy nie są ludźmi. Jednym słowem dyskryminacja (usunięte przez administratora)

S.

Kiedyś było normalnie. Mogłem pracować w spokoju, a co najważniejsze chciałem. Teraz ... Wszystko zależy od zmiany. Na (usunięte przez administratora) zmiana A jest całkowicie przerażona. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Brakuje im tylko bata. Zwykli pracownicy nie są ludźmi. Jednym słowem dyskryminacja i (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clipper Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clipper Logistics Sp. z o.o.