Clipper Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Clipper Logistics Sp. z o.o.

Darek

Pracuję w firmie od 3 tyg na projekcie ELC2 jestem bardzo zadowolony z pracy bardzo mili przełożeni miła atmosfera szkolenia prowadzone przez doświadczoną kadrę polecam pracę w firmie nie rozumiem osób które piszą negatywne komentarze każdy ma prawo wyboru pracy nikt do nikogo na siłę nie zmusza wybór pracodawcy to każdego indywidualne decyzja z mojej strony dziękuję za zatrudnienie

Zezu
@Darek

Podziękujesz później

Marzena
@Darek

Szkolenia prowadzą tylko ta doświadczona kadra czy są też jakieś zewnętrzne?

Recenzent

Osoby pracujące w tej firmie Podzielcie się szczegółami dotyczącymi warunków pracy Ile się zarabia? Jakie działy? Czy warto się zatrudnić?

Adelajda
@Recenzent

Rozczarowanie..,;)

Hejek
@Recenzent

Nie polecam pracy w tej firmie. Obrzydliwe miejsce dla pracy-trzeba wąchać czy ciuchy nie są używane i sprawdzać bieliznę

@Hejek

A co chciałeś robić za 3100zl? Jeszcze

Hejek
@Bujak

A co ?

Jan

Witam chciałbym zapytać ile wyjdę wypłaty netto na rękę w Clipper i jak wygląda sprawa 2 umowy na jaki okres czasu i czy są problemy z przedłużaniem z góry dziękuję za odpowiedź

Jan

Na jaki okres czasu jestv1 umowa?

Asos

1. 3 mies. 2. 3 łata 3. Już stała

Ajakniety
@Jan

Przy zatrudnieniu bezpośrednio przez clipper na 3 miesiące na okres próbny. Z czego pod uwagę jest brany właściwie tylko ostatni miesiąc pracy. Czyli wtedy ma znaczenie czy bierzesz l4 oraz czy wyrabiasz normę.

Bolo

Na 3 miesiące

@Asos

Dziękuję

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Clipper Logistics Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy z językiem niemieckim
Majster

Można wnosić legalnie telefon na halę ? Czy jak w sąsiednich magazynach ma zezwolenie tylko "lepszy sort"? Area i lider? Kontakt z rodziną jakiś wkońcu musi być...

@Majster

Nie wolno wnosić ze sobą telefonów

Sylwia
@Zwykła kamizelka

A dlaczego? Nie można nawet wyjąć na chwilę i zobaczyć która godzina?

@Majster

Każda osoba podlega kontroli przy wyjściu na przerwe i do toalety

@Sylwia

Ale my nie możemy wnosić telefonów ze sobą więc nie ma możliwości, telefony pozostawiane są w szatni i korzystasz tylko podczas jednej przerwy

Sylwia
@Nocna zmiana

Jest to związane z jakimiś zasadami bezpieczeństwa czy z czym?

Ajakniety

Smutne , ale prawdziwe...

Nocna zmiana

No dokładnie, z żadnymi zasadami bezpieczeństwa, poprostu chodzi o to tylko żeby za********c. W tej firmie liczą się tylko normy normy normy.

@Ajakniety

Niestety taka prawda

@Nocna zmiana

Potwierdzam, ale i obcy już nie tak stresują tym wszystkim bo słyszałem już nie muszą mieć pozwoleń do jednego pracodawcy

Inna

Dzień dobry, chciałabym pracować u was. 576754830

Czy tylko ja tak mam, że składam aplikację i zero odzewu ze strony pracodawcy mimo tego że ogłoszenia są ponownie odświeżane?

Zły
@Anonim

Witam, polecam od razu składać gdzie indziej

Xawa

Idziesz na rozmowę ,przechodzisz ją poprawianie , dają ci wszystkie papiery do wypełnienia i skierowanie na badanie , po czym dostajesz eskę ,że jednak Cię nie przyjmą . Człowiek zadzwonił w tym czasie i odmówił inne oferty pracy . Strasznie nie profesjonalne podejście ,nie polecam .

@Xawa

A z jakiego powodu? Może to jednorazowa sytuacja?

Miroslav benak

Numer 00421940348770

Sweetbrunet

Witam. Chciała bym się dowiedzieć waszych opini na temat tej pracy. Czy warto tam iść oraz jak traktują pracowników

Nika
@Sweetbrunet

Nie ma złej pracy! Warunki psują ludzie i dziwne zasady

Paulina
@Nika

O jakich dziwnych zasadach piszesz? Interesujące

Jak to

To nikt nie ocenia i nie docenia już umiejętności i doświadczenia człowieka?

Nie polecam tej pracy ciągle podnoszą normy które i tak już są nie do wyrobienia , 2/3 soboty w miesiącu są pracujące za dzień wolny w tygodniu którego nie możemy sobie wybrać sami, ciagłe zabieranie części premii od wypłaty, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Wiki
@Anonim

Hej, jakie są konsekwencje za nie wyrabiabie tej normy ? Lub jakie są nagrody za wyrabianie normy ?

@Wiki

Nie przedłużenie umowy, nie ma nagród ponieważ premia miesięczna jest naliczana w zależności od pracy całego magazynu więc ty możesz robić normę itd a i tak premii możesz nie dostać bo ktoś inny np nie zrobił.

@Wiki

Nie przedłużenie umowy, nagród nie ma

Wiki
@Anonim

Dziwne to zasady jak cały magazyn pracuje na premie dla każdego.

Aldona
@Anonim

Jakie wartości są cenione w Clipper ?

@Aldona

1. Osoby przychodzą do pracy tak żeby sprzedać coś później... 2. Zawszę jest robota 3. Atmosfera

@Anonim

Proszę nie oskarżać bo firma Clipper jest najlepiej strzeżoną firmą i nie ma jakiejkolwiek możliwości kradzieży, żadna firma nie ma takich dobrych ochroniarzy

@Nocna zmiana

A kto mówi za ochronę? Oni są w porządku. Ja widzę i znam osób jaki i za co robią tam i nie tyłko ja to widzę a reszta dobrych pracowników jaki chcą żeby było dobrze.

Gabriela
@Anonim

No co, ktoś nie wyrobi i od razu go zwalniają? Ile w ogóle wynosi ta premia?

Nie śpie
@Anonim

Normy są podnoszone tylko na początku nauki a potem już są stałe nikt nie podnosi, soboty zawsze dwie pracujące na rano i na popo

Ciekawska

Cześć mam dwa szybkie pytania. 1. Jaka temperatura panuje na magazynie, pracujecie w koszulkach, czy macie coś cieplejszego ? Macie swoją odzież, czy odzież zapewnia pracodawca ? 2. Czy pensja magazyniera jest taka sama jak team leadera ?

Yolo
@Ciekawska

Witam, temperatura jest jak na razie okej nie jest zimno ani nie jest gorąco, ale latem wiadomo jak to na magazynach, pracodawca zapewnia tylko kamizelke odblask i buty bhp, pensje napewno nie te same ????

Dodam jeszcze ze konsekwencje są duże wszystkiego w tej firmie 3 razy w miesiącu nie wyrobisz normy wylot, 3 razy tzw inkorekt wylot. Za dużo dajesz na folty nie masz premiii. Ale najlepsze są notatki do podpisania za błędy nawet na okresie próbnym i wtedy podchodzi lider z obstawa lidera bo sama nie może . Ale jak zapytasz lidera o co kokwiek to jest zielony kompletnie . To mam pytanie jak Wy zostaliście liderami ????

Olej

A czy często zdarzały się przypadki zwolnień za niewyrobienie normy lub błędy?

Evelona

Właśnie wstałam i wybieram się do cudownego clippera. Jeszcze dwa miesiące próbne ale z tego co widzę to się nie zanosi. Kobietka której wkrótce się kończy poszła się zapytać do niebieskich i powiedzieli ze nie będzie miała kontynuowanej umowy. Jakieś uzasadnienie?? Normy podobno wyrabia. Błędy robi każdy tym bardziej na próbnym. Wiec proszę mi powiedzieć WTF? Bo była trzy dni na l4bo nie miała siły z łóżka wstać?. Także po takich informacjach z lękiem ide do pracy. Czy komukolwiek obecnie przedłużają? Co to za cyrk?

To był maj
@Evelona

Koleżanko na takie wolne się tutaj nie chodzi niestety, nawet jeśli nie ma się siły wstać. Twoje lęki są niepotrzebne bo takiej pracy jest pełno

Blodyna

Witam czy ktoś ma też taki problem że wysła cv wiele razy i brak odzewu nawet do 2 tygodni czy ktoś wie jak odbywa rektucja i od czego zależy?

Git
@Blodyna

Odświeżają ogłoszenia, ale też zero odzewu... Masakra..

Pika

Hej. Jak tam z urlopami wygląda?

@Pika

Nie ma problemu , jak sobie zażyczysz.

xyz

Czy Specjalista Magazynowy to osoba pracująca np. na picku i wyrabiająca normy, czy osoba chodząca z komputerem i rozwiązująca problemy na dziale? Pytam, bo widzę że jest otwarta rekrutacja na stanowisko Specjalisty Magazynowego i zastanawiam się czy jest sens się zgłaszać.

Byjak

Że co? Xd

Haha
@xyz

Specjalista magazynowy to w tej firmie popychadło, chyba ze lubi się podlizać

Zez
@xyz

Specjalista Magazynowy to poprostu ładniejszy tytuł na umowie o pracę :) normalnie to pracownik muszący codziennie wyrabiać normy ustalone przez wyższych

Lidia
@Zez

A brzmi tak porządnie, że aż mnie to zainteresowało. ;p A na inne stanowiska też są jakieś ładniejsze nazwy?

Zez
@Lidia

Porządnie żeby zachęcić i mieć wysokie wyobrażenie:),

tarsusluafd@gmail.com

Dlaczego nie ma toalety dla kierowców ciężarówek? Wszystkie zakłady w Europie posiadają poczekalnię i toaletę dla odwiedzających. Kierowcy muszą udać się do toalety oddalonej o 700 metrów. To wstyd dla Twojej firmy. Potępiam Państwa firmę, która nie szanuje kierowców, których obsługa logistyczna to najważniejszy personel.

Maja
@tarsusluafd@gmail.com

Ta firma nie ma szacunku dla ludzi. Ukrainiec ważniejszy niż Polak.

@Maja

Napisz dokładnie czemu tak myślisz?

Bubu
@Maja

Dokladnie tak. Do tego zle traktuja Polakow jak gorszy sort. Co sie porobilo

@Bubu

Napisz dokładnie co masz na myśli!

Buch

Co się tam ogl robi? To jest coś podobnego do Amazonu że się jest na pickup albo się pakuje paczki różne?

Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clipper Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clipper Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clipper Logistics Sp. z o.o.