Super Hallo Taxi Gdańsk

Opinie o Super Hallo Taxi Gdańsk

OLEK

od miesiąca jestem w innej korporacji, dlatego bo w super hallo nie było zlecen. W nocy zero kursów w dzień godzinne czekanie na słupku bo z centrali telefonicznej bardzo mało kursów. TAKA PRAWDA

Bb

Te bzdety i banały to piszą kierowcy którzy już nie pracują od roku albo dwóch lat po złości to robią

Kierowca Super Hallo
@Bb

I po złości odeszli. Koledzy nie czarujmy jest tragedia dlatego odeszli. Jak by było dobrze to by nie odeszli. POZATYM REBICIE POSMIEWISKO Z SIEBIE ZACHWALAJAC NASZA KORPORACJE

Zofia

Polecam. Auta czyste kierowcy profesjonalni trafiają bez problemu na wskazany adres. Znają miasto. Korzystam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiedli.

Kierowca Super Hallo
@Zofia

Zofia jesteś nieliczną mieszkanką Gdańska co korzysta z usługi super hallo. Ta korporacja praktycznie straciła klientów. My kierowcy możemy tylko liczyć na słupek pod PKP gdzie się czeka na klienta godzinami.

Kierowca

Jeżdżę w tej firmie od lat i nie narzekam. Jak ktoś chce to zarobi.

@Kierowca

Byście chociaż wstawiali te pochwały w jakiś sensownych odstępach czasowych A tak to nikt nie uwierzy w to raczej. Pozdrawiam:)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Super Hallo Taxi Gdańsk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bb

Ruchać inne firmy ta jest najskuteczniejsza

Panowie z super halo w którym nie podoba się praca to niech sobie idą do Dajana do Asa i za trzy miesiące Widzimy was z powrotem bo tu jednak jest praca brakuje taksówek A jak tak narzekacie to po co tu siedzicie

Zadowolona stała klientka

Taksówki czyste zadbane pachnące kierowcy zdążają na czas jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy a pamiętajmy że to jest najstarsza firma w gdańsku

Jerzy

Super Hallo tu Titanik toniemy :))))))) Te stowarzyszenie taxi już prawie na dnie. W wrześniu bedzie juz wrskiem na dnie. Stowarzyszenie skupiajace najmniej ogarnietych taksówkarzy. Jedyne opcja by to nie utoneło to połaczenie z Hallo i redukcja aut.

Jarosław

@J36, co dokładnie masz na myśli? Twój komentarz nie jest dla mnie do końca jasny. Masz na myśli to, że wielu osobom nie podoba się w firmie? A jak to wygląda z Twojej perspektywy? Napisz nieco więcej na ten temat.

J36

Mało kursów a przyjmują następnych. Którzy potem na słupku narzekajà na super hallo. I zachwalają byłe korporacje.

Jarosław

Wielu z was odradza pracę w firmie, możecie napisać, czym jest to spowodowane? Jakie warunki są oferowane przez pracodawcę? Czy można liczyć na terminowe wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia?

Zero zatobku

18.00 - 3.00 9 godziń jazdy utarg 90zł minus koszty wychodzi zero. Ta korporacja w której sie nie zarabia.

Delfin

Brak kursów , za duzo kierowców a korporacja reklamuje sie ze zatrudni kierowców. Ta korporacja to jeden wielki bład.

Taxi
@Delfin

Szukaja naiwnych.

Zych

Mało kursów.Odradzam

robert

ODRADZAM PRACY

Gosia

Byłam stałą klientko super hallo, od dzisiaj po wielu latach zmieniam firme. Korporacja powinna weryfikować nowych kierowców. Takie coś grube propouje mi kawe gdzie on ma lustro. Uwłaczające by taki oblech proponował kawe. Kierowca dostał odpowiedz zapamieta ją długo :)

Anonim 56

Ta korpo juz upada inaczej upadła bo ilość kursów swiadczy o upadku. Gorzej być nie może.

Karol R

Odradzam pracy w tej korporacji. Bardzo mało kursów na zmiane przypada.

Don

Ta korpo odchodzi do lamusa. Przychodzi noc zero kursów a w dzień to przypadkowi klinci.

ANONIM

ODRADZAM PRACY W SUPER HALLO GDAŃSK

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hallo Taxi Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hallo Taxi Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Super Hallo Taxi Gdańsk