Opinie o Europolx Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europolx Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Europolx Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europolx Sp. z o.o. w Gdańsk

Bbbbbb Nowy wpis

Nie poważni ludzie zalegają z pieniędzmi auta w kiepskim stanie! Omijać tą firmę!

sylwester Nowy wpis
@Bbbbbb

Podaj przykład choć jednego kierowcy któremu zalegamy z wynagrodzeniem niepoważny kierowczyno z kompleksem.W kiepskim stanie to jest twoje zdrowie psychiczne i ciebie trzeba omijać przy ewentualnym zatrudnieniu.Pracuje u nas 24 kierowców i większość jest z nami co najmniej dwa lata lub więcej i to niech posłuży tobie za dowód jaką jesteśmy firmą. Europolx Sp zo.o.

Gggg Nowy wpis
@sylwester

Tak jasne oszukujecie ludzi i tyle mam do powiedzenia a w internecie pokazujecie jacy jesteście super! Niepoważna firma nie poważni ludzi! Omijać szerokim łukiem!

sylwester Nowy wpis
@Gggg

Nikogo nie oszukujemy tani kierowczyno z wiecznymi pretensjami,skoro Ciebie ktoś oszukał to szukaj sprawiedliwości a nie wypisujesz w internecie banialuki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością,omijać to trzeba ciebie szerokim łukiem niepoważny czlowieku.Przedstaw się z imienia i nazwiska tchórzu i oszuście

Turysta

Unikać!!! Niepoważni ludzie, zalegający pracownikom z wynagrodzeniem. Pracowałem w tej firmie jako kierowca i po odejściu nie otrzymałem całości wynagrodzenia, ale i sama współpraca ukladała się fatalnie, brak kasy na czas, auta w złym stanie, nie można się było doprosić napraw. A i fury na zmianę w takim stanie, że nie raz się popsuły i do domu trzeba było wracać na lawecie.

Europolx
@Turysta

Żadnemu z pracowników nie zalegamy z wynagrodzeniem a na pewno i Ty dostałeś całość.Auta są w większości nowe i nie ma co się psuć.W razie niejasności zapraszamy do siedziby firmy w celu wyjaśnienia co na pewno jest lepsze od anonimowych i tchórzliwych opinii na forach.Unikać to trzeba takich kierowców ja ty. Zarząd spółki Europolx

BZA SA
@Europolx

Niestety firma okazała się na tyle nie uczciwa,że nie zapłaciła za faktury za paliwo na kartach paliwowych! Nie zapłacenie za pobrane paliwo niestety skończy się w sądzie!

Hghh

Nie polecam.

Marzena
@Hghh

Twój komentarz nie jest w stanie zbyt wiele podpowiedzieć użytkownikom forum. Warto być bardziej precyzyjnym wypowiadając się na forum ponieważ tylko w taki sposób możemy realnie pomóc osobom, które planują podjąć pracę w Europolx. Nierzadko zdarza się, że na podstawie opinii dane osoby decydują się lub nie decydują się na zatrudnienie w danym miejscu pracy. Warto zatem by takie opinie były merytoryczne i rzetelne.

Kerowca

Nie polecam tej firmy! Pieniądze nie wypłacane na czas (jak wgl wypłaci pieniądze) dojazdy do pracy busem bez klimatyzacji i z kierowcą który chwali się że nie śpi po 60 h i jest z tego dumny. Firma postawiona na słupa Filipa bo '' właściciel Michał '' ma sądowy zakaz prowadzenia firmy!!! Umowa jeżeli można nazwać umowa tzw umowa zlecenie auta tego człowieka w bardzo kiepskim stanie!! Tankowanie '' tu wlej 100 l tu 50 l '' serwis to zakazane słowo w tej firmie!! Nie polecam tej firmy nikomu!

Europolx Filip Poniatowski
@Kerowca

Ja nikomu nie polecam takiego kierowczyny jak ty, bo jesteś nieudolny a w dodatku krętacz bo zwodziłeś nas do końca dopóki nie przeniosłeś się do innej roboty przemysławie dudziński i nie miałeś odwagi do końca powiedzieć,że nie chcesz u nas pracować.Pieniądze wypłaciłem tobie do końca i wszystkim wypłacam nawet takim partaczom jak ty którzy nie wiedzą,że na umowę zlecenie nie przysługuje świadectwo pracy którego nie chcieliśmy tobie wystawić dlatego wypisujesz wyssane z palca bzdury o słupach,stanie aut i słowie serwis,które to opinie czy też stwierdzenia nie mają nic wspólnego z prawdą.Miej odwagę się podpisać się imieniem i nazwiskiem kerowco to na pewno pozwę ciebie do sadu za zniesławieni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Europolx Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Turysta 2

Popieram opinie Turysty. Radzę wszystkim aby unikali tą firmę szerokim łukiem!!!

Europolx
@Turysta 2

Kolejny anonim wyrażający fobie szoferaka pod nickiem Turysta 2.Turysta bo nigdzie nie może zagrzać miejsca na stałe i musi ciągle zwiedzać różnych pracodawców.Szkoda nawet odpisywać w każdym razie zapewniamy,iż są w naszej firmie kierowcy którzy pracują po dwa lata z nami i nie narzekają. Zarząd spółki Europolx

W nawiązaniu do mojego wcześniejszego komentarza chciałem wspomnieć iż firma rozliczyla sie ze mną do konca w dniu dzisiejdzym

Potwierdzam opinie turysty firma nie rozliczyla sie ze mną do końca choć wysłali pismo w którym informują o tym iż sie rozlicza Ponadto właściciel firmy nie odbiera telefonu co jest bardzo nie poważne Jednocześnie piszą o turyscie ze jest tchórzem a sami nie maja odwagi odebrać telefonu

Zostaw merytoryczną opinię o Europolx Sp. z o.o. - Gdańsk

Europolx Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jana Kochanowskiego 130
    80-405 Gdańsk