Opinie o Formaplan Gubin Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Formaplan Gubin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Formaplan Gubin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formaplan Gubin Sp. z o.o. w Gubin

Karolina82

Na jakie zarobki można liczyć?

@Karolina82

Zastanawia mnie to, czemu ludzie nie odpowiadają na tak proste pytanie. Są na tyle zróżnicowane tutaj, że trudno określić czy o co chodzi?

Robert89

Witam! Czy przyjmują do firmy Formaplan?Czy kierownictwo jest ok?

Bogdan
@Robert89

Też chciałbym wiedzieć czy rekrutują bo nie widziałem ogłoszeń. Będziesz składał CV? Ciekawe czy bardzo maglują, czy raczej luźno traktują rozmowę kwalifikacyjną. Napiszesz jak coś będziesz wiedział bo też interesuje się robotą.

Nsjdbhd788
@Bogdan

Nie przyjmują. I nie zamierzają.

Maciek6298

Już kierownika W nie ma na szczęście i w końcu zakład jest w dobrych rękach ale został jeszcze podobno tam główny informator z kocha Pana W.Tak więc jak tam pracujecie lub zamierzacie to uważajcie na typa bo sprzedał by własną rodzinę...Na szczęście już od 3 lat nie muszę patrzec na co niektórych.

DJ
@Maciek6298

Niestety została jeszcze opuchnięta pani U, jak się "dobra ręka" dowie, że przychodzi nawalona do pracy to się skończy. Czy to tylko ja słyszałam na zebraniu od tej "dobrej ręki" że tu kobiety nie powinny pracować? Jak się z tym czujecie babki? No tak..żadna się nie odezwie. Jedna robi loda wózkowemu, druga chodzi pijana po hali więc jest super! Patologia pod "dobrą ręką" Seba współczuję Ci współpracownic.. Maciek wpadnij zobaczyć nowego miszcza co to chodzi i płacze, że jest odrzucony... cyrk na kółkach! Małp też nie brak, a nawet i tresowane żmije się znajdą

@DJ

Wszystkie nasze komentarze pewnie cieszą nasza była załogę , tak pokazujemy im jak świetnie sobie radzimy

@Xxx

Była załoga ma (usunięte przez administratora)na was, zwłaszcza na kilka fałszywych mord.I to od kilku lat

Yyy
@Maciek6298

A ja myślałem , ze mistrz (komórki) T. Wynosi wszystko na halę i pewnie nie tylko .jak się podejdzie do oklejarek to oni wszystko wiedza od księgowości aż po portiernię .

@Yyy

Ciepły przestań dogadywać mistrzowi bo ty to mu możesz buty wiązać, a przy okazji jak się nachylisz....

Łukasz
@Maciek6298

A Twoim informatorem kto jest skoro nie pracujesz a wszystko wiesz?????

Bombel
@Maciek6298

Przerażajace jest to ze w pracy się do siebie uśmiechamy a jakieś gorzkie bezzasadne żale tu wylewamy .A już słabe i żałosne jest wchodzenie na temat rodziny obmawianego. A o czym on informuje? Chyba co najwyżej ile desek na swojej zmianie wyrzucił bo oklejarka tłucze jeden model 4 lata a nadal nie potrafi wypuścić ani jednego boksa bez skazy .Czy może Sebastian ma dostęp do danych wrażliwych firmy ? Nie wydaje mi się .Nie ma takiego zapisu w prawie pracy ze osoba pracująca ma zakaz rozmawiania z osoba nie pracująca .I nikt takiego zakazu nie ma prawa wydać nawet. A co?nie miales kontaktu z Darkiem wozkowym czy z Marcinem czy nawet z Adrianem ? Nie pracuja , wiec udajesz gdy ich widzisz ze nie znasz? Szanujmy siebie nawzajem bo razem pracujemy .Nie musimy się uwielbiać .A jak coś komuś nie pasuje to wyjaśniajmy to sobie na bieżąco pod brama , na przerwie czy gdziekolwiek indziej a będzie się wszystkim milej do pracy przychodzić .

@Łukasz

p.o. kierownik - dużo gada na mieście

Andżelika
@Bombel

"oklejarka tłucze jeden model 4 lata a nadal nie potrafi wypuścić ani jednego boksa bez skazy" - nie oczekuj od kogoś, kto kupuje używane auto na kredyt z banku żeby myślał albo ten drugi co ma jakąś dziwną orientację. Za 10 lat też będą tłukli kiepski materiał - tacy ludzie.

Kaśka

Co się dzieje w tej firmie? Warto wysyłać CV?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Formaplan Gubin Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Wózkowy Kuba

Raczej relacje międzyludzkie szczególnie w złym obliczu nie powinny mieć tu miejsca, bo przecież psujemy dobrą opinię o firmie, która ciągle się buduje.

@Wózkowy Kuba

Jakub, buduj firmę,(usunięte przez administratora) za pięciu, a kiedyś przyjedzie Pinokio i powie tak jak o twoich koleżankach, że ludzie ze wsi tu nie powinni pracować. I nie przejmuj się koleżankami, one i tak się nie odezwą

Kiexystobylo

W moim odczuciu to sytuacja w firmie jest dobra, atmosfera jest fajna, oczywiście zdążają się wyjatki ale gdzie ich nie ma..., czy Ula przychodzi wypity do pracy? Nigdy tego nie zauważyłem, kobietka robi wózkowemu loda? Skór są razem to chyba zrozumiałe, niech robią co chcą ale nie zaglądajmy nikomu do łóżka, bo czy to ważne czy ktos śpi w kobietą czy chłopak z chłopakiem ???? ale jak to się mówi, która która dużo ryczy mało mleka daje i tak też jest z ludźmi, ci co mają dużo do POWIEDZENIA (usunięte przez administratora) robią i 1/3 dnia pracy przesiedzą w WC ale to już standard u niektórych. A kwestie Kamila i opinie o nim zostawmy jego zmianie, bo choć opinia o nim zła to różnie to jest...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Formaplan Gubin Sp. z o.o.?

Qa

Po przepracowanych 33 miesiącach na czas określony.

Czy Formaplan Gubin Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

Jak masz pierwszą zmianę, to przychodzisz na 6:00, nie na 14:00. Chyba, że pytasz o czas pracy - 8 godzin. O to chodziło? Dziwne to pytanie ;)

Bb

Pierwsza zmiana 6-14 druga zmiana 14-22 trzecia zmiana 22-6

Agata

Naprawdę ludzie są zwalniani teraz ?

Były już pracownik
@Agata

Mi i jeszcze jednej osobie nie przedłużyli umowy. Jeszcze dwie zwolnili. Czy jeszcze kogoś to nie wiem trzeba zapytać kogoś kto jeszcze tam pracuje.

All

Ktoś z pracowników może mi doradzić czy warto składać CV? Mam pracę ale poszukuję lepszej niż w znanej w Gubinie (usunięte przez administratora) Doradzcie proszę.

Ab
@All

Teraz nikt cię nie przyjmie panuje wirus i ludzie są zwaniani dla dobra firmy

All
@Ab

Rozumiem. Dobrze, że się nie pospieszyłem pewnie byłbym w grupie zwolnionych. Nie słyszałem żeby w innych firmach zwalniali ????

Xxx

Co tu taka cisza teraz ??

Jaki jest wkład kierownictwa Formaplan Gubin Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nischgood

Bardzo dobry wkład, ciągle obserwowanie pracowników przez kamery. Super atmosfera.

Proszek

Jak widzę teksty typu " niech pracownicy wezmą się do roboty to będzie dobrze" to aż nóż się w kieszeni otwiera , ludzie którzy pracują na pakowaniu , maszynach czy wózku zapierdzielają , robią swoje ale i tak dla was to za mało , dla was najlepiej byłoby gdyby pracownicy nie mieli swojego prywatnego życia i byli na każde wasze zawołanie , gdyby nie Ci ludzie to byście sami zapier****li na maszynach a patrząc jakie macie " doświadczenie" i wiedzę o tych maszynach każdy wie jakby to się skończyło. Sprawa 2 , jeżeli bierzecie ludzi totalnie z przypadku na majstrów którzy pracują 2 miesiące i nagle " wiedzą wszystko" to niech siedzą w tej kanciapie i nie podchodzą do maszyn bo tylko wku****ją ludzi swoja nie wiedzą i brakiem tupetu.

Mamija

Ktoś tu aż się prosi o sprawę w sądzie

Abc

wy to chyba życia nie macie albo jest ono bardzo nudne ,ze wymyślacie takie shity

Twoje oczy tęsknią za rozumem

I takie (usunięte przez administratora) pracuje właśnie w Formaplanie... jak walisz sobie konia uważaj żeby ci mózg też nie wypłynął

Tomek K

"Nie ma ludzi niezastąpionych" Czyż nie?

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Przede wszystkim ludziom, którzy znają swoje prawa. Kierownicy to hipokryci. Ciekawe kto teraz kogo wygryzie w walce o stołek.

Hmhm

Proszę pamiętać, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

Nnn

W końcu musiało tak się zakonczyc

Zostaw merytoryczną opinię o Formaplan Gubin Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w Formaplan Gubin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formaplan Gubin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formaplan Gubin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Formaplan Gubin Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przemysłowa 6
    66-620 Gubin

Formaplan Gubin Sp. z o.o.