JAWI S.C. JAWORSKI KRZYSZTOF, WIKAR ADAM

Czarnowice

Opinie o JAWI S.C. JAWORSKI KRZYSZTOF, WIKAR ADAM

Admin

Firma jest beznadziejna oszukują ludzi jak tylko możliwe robisz nadgodziny wypłaty takie same jak robisz po 8 godz.Ludzie są nierówno traktowani jedni mają większą stawkę drudzy mniejszą w szczególności montarzysci wolno im wszystko nawet pić alkohol i nic to nieprzeszkadza szefowi moim zdaniem powinni lepiej kontrolować tom firmę jest za duże zapylenie i za dużo wymagają nadgodzin ludzie jednak nic nie narzekają bo bojom się utraty pracy jeżeli czytacie tom opinie to nie polecam tam iść do pracy chyba że lubi być ktoś oszukiwany .Pozdrawiam.

ktoś

Z przykrością stwierdzam,że firma jest beznadziejna : 1.Wypłaty są wypłacane w ratach (usunięte przez administratora) 3.Stawki co miesiąc są naliczane inaczej,obliczasz sobie wypłate a na kwitku jest 200zł mnie,oni twierdzą że naliczyli dobrze. Praca jako praca,była dosyć dobra. Co tam więcej pisać,ludzie są wykorzystywani przez takich dorobkowiczów .

Zostaw opinię o JAWI S.C. JAWORSKI KRZYSZTOF, WIKAR ADAM - Czarnowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAWI S.C. JAWORSKI KRZYSZTOF, WIKAR ADAM