NOVA - STAL sp.z.o.o.

Płock

Opinie o NOVA - STAL sp.z.o.o.

Stalowy

Zgadzam sie ta firma to jedna wielka porażka robią ludzi w balona niewiadomo co obiecuja prezez ma to w (usunięte przez administratora) co sie dzieje w firmie ta firma upada. NIE POLECAM Banda decydentów.

Ignacy
@Stalowy 15.11.2017 18:33

Firma w dodatku jest dłużnikiem, który nie płaci również za usługi. Nie polecam

Lewi

Nóż się w kieszeni otwiera jak słyszę o tej firmie . Nie rozumiem skąd te cztery gwiazdki . To zwykłe (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nazwać nie można . Dziś były wypłaty . Ludzie dostali po 100 200 pln ale właściciel ma się dobrze . Ludzie omijajcie ich szerokim łukiem .

Były Pracownik

Dla mnie ta firma to jeden wielki wałek , oszustwa , nie wypłacanie pieniędzy , pracownika mają za nic , , brak nawet pasty bhp oraz odzieży wodzie podczas upałów można zapomnieć ,OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

WS

Firma przyjmuje do pracy a potem nie pokrywa kosztów badań

P

Masakryczna atmosfera - plotki i wzajemne utrudnianie pracy, ale to nie największy minus. Firma jest niewypłacalna i tak naprawdę upada, chociaż prezes złote góry obiecuje.

Sylwia
@P 15.10.2017 22:16

Dokładnie, jak żyję nigdy jeszcze nie pracowałam w takiej atmosferze,

przewoznik

firma nie wypłacalna

Polecam omijać tę firmę jak najszerszym łukiem. Firma zalega z wypłatami, panuje totalna dezinformacja, oszukiwanie i kłamstwa. Prezes Piotr Nowakowski ma głębokim poważaniu swoich pracowników. Człowiek zarabia najniższą krajową, która jeszcze nie jest mu wypłacana. Nie polecam

Yaya Toure

Szcserze,jak na warunki płockie firma nie jest zla. Może na początek nie ma kokosow ale uwazam ze zazwyczaj wszędzie tak jest, nie obiecuja tutaj premii za to za tamto jak w inncyh firmach przy rozmowach a później w praniu się okazuje, żeby dostać taka premie trzeba albo siedziec 48/24 w pracy albo i wiecej, tutaj poprostu tego nie ma ale jest dobra zaloga znajaca się na technologii przede wszysrkim w praktyce!!! Polecam tą firme szczególnie dla młodych ludzi po szkole!!!

oberro

Luki, obecnie firma nie ma ofert pracy, ale i tak możesz zaaplikować.

Luki

Mam pytanko , czy w firmie prowadzona jest rekrutacja na przedstawiciela handlowego ?

kiyt

super firma super klimat zarobki spoko ok 1,4 netto polecam. po dyrektora porażka i same lizusy

Zgadzam sie z przedmowcami i dziwie sie ze prezes tak znanej firmy jeszcze akceptuje nizej wymienione osoby i nie reaguje na to. A co do kadry kierowniczej tj. [usunięte przez moderatora] - brzydal, o gargamelowatym wygladzie, [usunięte przez moderatora]-kombajnista,oraz [usunięte przez moderatora]-burak bez wychowania [usunięte przez moderatora] OBŁUDNA FIRMA DOŚĆ ZE PŁACĄ JAK CHCĄ TO ROBIA JAK CHCĄ

Zostaw opinię o NOVA - STAL sp.z.o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVA - STAL sp.z.o.o.