Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A.

Opinie o Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A.

Kamila

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. handlu zagranicznego i spedycji z oferowanym wynagrodzeniem w widełkach 2200-3500 brutto. To żart?! Opinie, które widzę powyżej też odstraszają. Szkoda...

anonymous

Pan Prezes GG. to cham, prostak i oszust - obiecuje pieniądze a płaci inaczej. Bardzo krótka pamięć . Do jego głównych zajęć należy picie kawy i przesiadywanie w WC. Firma z kryzysem księgowości, braki w każdym dziale . Omijać szerokim łukiem, najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tej " firmie " Najlepiej gdyby pracownik siedział cicho i robił wszystko . Wstyd nie firma !!!!!!

Opinia

Bardzo niskie płace; firma bez przyszłości - zarząd nie podejmuje żadnych kroków by zmienić ten stan rzeczy; umowa o pracę ale robisz pracę 3 osób naraz; wewnątrz firmy grupka przypadkowych osób która zamiast wykonywać swoje obowiązki zajmuje się gadaniem głupot o koleżankach i kolegach by pokazać że coś robi. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrala Handlu Zagranicznego Ars Polona S.A.