Ars Polona Centrala Handlu Zagranicznego

Opinie o Ars Polona Centrala Handlu Zagranicznego

anonymous

Pan Prezes GG. to cham, prostak i oszust - obiecuje pieniądze a płaci inaczej. Bardzo krótka pamięć . Do jego głównych zajęć należy picie kawy i przesiadywanie w WC. Firma z kryzysem księgowości, braki w każdym dziale . Omijać szerokim łukiem, najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tej " firmie " Najlepiej gdyby pracownik siedział cicho i robił wszystko . Wstyd nie firma !!!!!!

Opinia

Bardzo niskie płace; firma bez przyszłości - zarząd nie podejmuje żadnych kroków by zmienić ten stan rzeczy; umowa o pracę ale robisz pracę 3 osób naraz; wewnątrz firmy grupka przypadkowych osób która zamiast wykonywać swoje obowiązki zajmuje się gadaniem głupot o koleżankach i kolegach by pokazać że coś robi. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Ars Polona Centrala Handlu Zagranicznego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Polona Centrala Handlu Zagranicznego