Bedeker

Opinie o Bedeker

elo

Dobrze, że atmosfera teraz u nich dopisuje. To dobry znak.

Pompon - 2010-12-25 11:50:31 Piotr - 2010-12-06 10:03:37 ja pracuję i jestem zadowolony, oby tak dalej hahahahha..... drogi Takich "pozytywnych firm" gościu, to sobie w tyłek nawtykaj. Dyrektorstwo wszystkie rozumy pojadło, płacą cienko i nieterminowo. Ludzi mają za szmaty. NIE POLECAM

Rick

Ja już nie pracuję, ale czas tam spędzony uważam za nie stracony. Pozytywna firma, oby takich więcej

Piotr

ja pracuję i jestem zadowolony, oby tak dalej

KB

Łatwo krytykować anonimowo niż dobrze pracować, ale tak to już bywa... Całe szczęście rotacja jest w tej firmie mała, a Ci co odpadają po okresie próbnym zawsze będą narzekać... Pozdrowienia dla wszystkich.

misiowa mama

Pracowałam u nich kilka miesięcy. Nie zapłacili mi za pracę, oszuści i krętacze! Kłamią, wykorzystują i na koniec nie płacą. Ludzie! Trzymać się od tego zakalca z daleka a szczególnie od tej l [usunięte przez admina]

qpa

teraz walą księgarzy na fajnaksięgarnia.pl

defoe

robienie wydawnictw w lolo to ich dewiza - biorą od nich kasę i tworzą wirtualną rzeczywistość

K.G.

takiego syfu jak ta firma w życiu nie widziałem

Zostaw opinię o Bedeker - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bedeker