Bedeker Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 76 ocen.

Bedeker Sp. z o.o.
6 76 6 1

Opinie o Bedeker Sp. z o.o.

Administrator

Jakim pracodawcą jest bedeker sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ex pracownik bedeker

Polecam tego pracodawcę może nie płacąc kokosow ale atmosfera jest przyjemna nie ma presji mobingu kontroli. I auto bez gps. Kierownicy bardzo fajni.

Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie bedeker sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

enrike

ja nie wierzę w robienie w balona..l. w książkach? poza tym outsourcing książek brzmi innowacyjnie dość

romuś

ag - 2010-11-30 12:24:34 nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje widocznie pracujesz krócej niż dwa tygodnie... :-) zobaczysz jak cię zrobią w balona

ag

nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje

anika

ludziska ostrzegam kantują na maksa!

kutafon

firma szmaciarzy

Zostaw opinię o Bedeker Sp. z o.o. - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bedeker Sp. z o.o.