Bedeker Sp. z o.o.

Gdynia

Bedeker Sp. z o.o.

Opinie o Bedeker Sp. z o.o.

Jakim pracodawcą jest bedeker sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ex pracownik bedeker

Polecam tego pracodawcę może nie płacąc kokosow ale atmosfera jest przyjemna nie ma presji mobingu kontroli. I auto bez gps. Kierownicy bardzo fajni.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie bedeker sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

enrike

ja nie wierzę w robienie w balona..l. w książkach? poza tym outsourcing książek brzmi innowacyjnie dość

romuś

ag - 2010-11-30 12:24:34 nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje widocznie pracujesz krócej niż dwa tygodnie... :-) zobaczysz jak cię zrobią w balona

ag

nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje

anika

ludziska ostrzegam kantują na maksa!

kutafon

firma szmaciarzy

Zostaw opinię o Bedeker Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bedeker Sp. z o.o.