bedeker sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o bedeker sp. z o.o.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie bedeker sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

enrike

ja nie wierzę w robienie w balona..l. w książkach? poza tym outsourcing książek brzmi innowacyjnie dość

romuś

ag - 2010-11-30 12:24:34 nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje widocznie pracujesz krócej niż dwa tygodnie... :-) zobaczysz jak cię zrobią w balona

ag

nie znam bedekera z gdyni ale ten z gdańska jest ok, fajnie się z nimi pracuje

anika

ludziska ostrzegam kantują na maksa!

kutafon

firma szmaciarzy

Zostaw opinię o bedeker sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bedeker sp. z o.o.