Opinie o Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło w Rzeszów

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło na Pracownik Fizyczny? 20 listopada ogłoszenie na InfoPraca.pl.

@Paulina

Myślę że już dość zabawny do rzeczy poważnie Praca jest w sezonie wlasciel spoko pieniądze zawsze w terminie trochę nerwowy no ale kto teraz nie jest pozdrawiam praca jest w sezonie także z mojej strony oceniam firmę Grin estetyka pozytywnie pozdrawiam

Aktualnie praca na tartaku dalej odbywa się wyłącznie w sezonie? Nie widzę, żadnych ofert pracy a jestem zainteresowany. Sezon w jakich jest miesiącach konkretnie? No i jeszcze chciałbym wiedzieć na jakiej umowie takie zatrudnienie pracownika sezonowego się odbywa.

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło?

Bolo

Praca odbywa się w systemie czasowym dostajesz coś do zrobienia i czas na wykonanie pracy i tyle od tego momentu zegar tyka

Paulina
@Bolo

Często takie wrzutki pracy są? Ile godzin dziennie trzeba być dyspozycyjnym? Możesz napisać coś więcej o tym co tak na prawdę tutaj się robi w tej pracy?

Paulina Nowy wpis

Bardzo filozoficzna odpowiedź... Możesz napisać ile miesięcznie można tutaj zarobić czy to jest tajne? Zastanawiam się też czy te zarobki są podobne w różnych miesiącach czy można zarabiać stałą pensję skoro to zadaniowy system. Dasz znać?

Bolo Nowy wpis
@Paulina

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło odbywa się w siedzibie firmy?

Bolo

Tak tylko i wyłącznie w siedzibie firmy u pana Dyrektora w obecności pięknych asystentek

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Specjalista ds. Administracji. Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Przedsiębiorstwo Grin - Estetyka nie prowadzi naboru na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych.

To była pomyłka czy już ktoś się znalazł? A jak z naborami na inne stanowiska, czy obecnie są jakieś rekrutacje?

Bolo

Tak siedziba firmy mieści się w Jasionce przed wejściem do firmy góruje betonowy płot z graffiti przypominający nieco mur berliński z minionej epoki nad którym powiewa dość dużych rozmiarów flaga biało czerwona na dość znaczące wysokości to wskazówki w celu lokalizacji firmy z tego co słyszałem to pan prezes poszukuje specjalistów w szerokim spektrum specjalizacji jedynym słowem pracownik elastyczny i niewymagający więcej informacji pewnie uzyskasz bezpośrednio w gmachu biurowca Pana prezesa życzę powodzenia

@Bolo

Cześć, a jak to stanowisko się nazywa? Pytam, żeby wiedzieć, o co ich trzeba zapytać. Przy okazji poczytałabym o specyfice pracy. Jakie są dokładnie obowiązki?

@Lidia

Firma nie prowadzi naboru na żadne stanowisko.

@Lidia

Witam ponownie w odpowiedzi chciałem przedstawić szanowanej Pani specyfikę więc jak tradycja nakazuje tuż po świętach wielkiej mocy następujące masowa rekrutacja na różne stanowiska pracy ogłoszenia sa wszędzie prawie na wszystkich stronach internetowych to po pierwsze stanowiska pracy zmieniają się w ciągu dnia wielokrotnie o tak pytać lepiej nie warto bo może być to pierwsze i ostatnie pytanie a obowiązki no cóż jeśli jesteś ładna i atrakcyjną kobietą to ich nie masz gorzej z płcią przeciwną ci muszą wykonać normy ilościowe jakościowe i strategiczne jeśli tego nie uczynią mogą ponieść okropne konsekwencje więc myślę że jakaś szansa jest na etat a resztę to trzeba już sprecyzować osobiście z panem prezesem w budynku administracji firmy gdzie mieści się jego gabinet rzycze powodzenia

@Stary
@Bolo

@Bolo nie przeżywaj tego, że ja nie mam biurowca i gabinetu. Twoja zajadłość przez tak długi czas sugeruje, że bardzo zależało Ci na tej pracy skoro piszesz takie bzdety i w dodatku z błędami ortograficznymi. Pracę straciłeś na własną prośbę ! Może potrzebny Ci jest psychoanalityk, który pomoże Ci pozbyć się tej traumy w związku z utratą tak „wysokiego” stanowiska. Może także nauczysz się pisać bez błędów ortograficznych. Sugeruję Ci pisanie słowa „życzę” w ten oto sposób, a nie przez „rz” i „ e” jak napisałeś wcześniej. Ach!!! Zapomniałbym zapytać , czy Ty przypadkiem nie byłeś wysoko kwalifikowanym kosiarzem trawy, kosą spalinową ? Pozdrawiam i sugeruję dać sobie spokój z tą walką na „szable słowne” bo to nic Ci nie da… Ja istnieję wciąż :)

Lidia

Żadne? A co z praktykami? Teraz spotykam często firmy, które wolą wziąć stażystę z UP niż kogoś zatrudnić faktycznie. Tutaj tak się zdarza też?

@@Stary

Z jakiego powodu można tu stracić pracę? I czy w związku z utratą stanowiska przez tamtego pracownika, nie ma teraz wolnych wakatów? Jak szukano kiedyś pracownika pomocniczego tartaku, to pisano o minimum 3-letnim doświadczeniu, z mniejszym się nie dostanę?

Stary

Chciałem sprostować swój komentarz odnośnie komentarzy i uwag co prawda przesadziłem z ostatnią odpowiedzią jednej osobie ubliżając i sugerowałem żeby dał sobie sposób z tymi komentarzami oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię co do mojej osoby to oświadczam że nie chciałem nikogo urazić czy komuś ubliżyć

Czy pracował ktoś jako Prawnik w firmie Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Bolo

Pod żadnym pozorem odradzam podjęcia pracy w tej firmie

@Bolo

Zauważyłam, że już od miesięcy bierzesz tu czynny udział i mocno odradzasz każdemu. A wiadomo czy to przyniosło jakiś oczekiwany skutek? Jak zatrudnienie w firmie teraz wygląda, są jakieś braki kadrowe?

@Karolina

W filmie mogą być braki kadrowe ponieważ brakuje ludzi którzy tam jeszcze nie pracowali jak wynika przyjęcia i zwolnienia są specyfikacja tej firmy tzw cykl zamkniety

@Bolo

A czemu to tak wygląda? Tzn. aż tak duża rotacja pracowników? Firmie chyba się to niezbyt oplaca? No i zwalniają się sami, czy zostają zwalniani raczej?

@Lidia

Rotacja tam jest była i będzie stała ponieważ pracodawca traktuje ludzi podmiotowo więc jest znany i opisywany na wszystkich mediach społecznościowych wręcz nagannie dlatego niema chętnych do pracy i ciągle te ogłoszenia na które nikt nie reaguje . Ten Pan żyje w przekonaniu że zatrudniając człowieka wyobraża sobie że jest wybawieniem dla tej osoby no ale jak ktoś żyje realiami lat 90 i to mu pozostało w głowie to tak jest jeśli są jakieś pytania chętnie nade udzielał jakich kolejek wyjaśnień zapraszam do dyskusji

Co jaki czas w Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki są ale normy

Szymon
@Bolo

To znaczy żeby dostać podwyżkę trzeba robić normy? A płacą jakieś premie albo można dorobić w nadgodzinach za lepsza stawkę? Zależy mi na info bo chce wysłać CV.

@Szymon

Nie wysyłaj tam żadnego CV on teraz ma sezon i będzie kosił trawy da ci umowę zlecenie a potem ci podziękuję żadne nadgodziny dodatkowo płatne musisz mieć swoje ciuchy masakra nie idź tam proponowałby bym ci z mojej strony przejechać się po strefie w Jasionce i myślę że znajdziesz normalna fajna i w miarę dobrze płatną pracę powodzenia

@Bolo

Wynagrodzenie płatne terminowo, dojazd z Rzeszowa zapewniony, przy obecnych cenach paliw mega na plus, parking przed firmą, blisko przystanek autobusowy

@Andrzej

Rewelacja skoro Cię nie stać na paliwo do auta i na bilet na autobus to ile tam zarobisz parking przed firmą same superlatywy tyko tam iść do harówki bo pracą to ciężko nazwać i uważaj że jak będziesz wysiadał na tym parkingu żeby nie wpaść po kostki w błoto

Bolo

Ja nie posiadam FB i nie mam zamiaru go zakładać widocznie jeśli toczą się tam dyskusję publiczne to świadczy tylko o właścicielu i jego podejściu do pracowników a przewinęło się tam mnóstwo ludzi

Grzegorz

Bardzo dobry pracodawca, uczciwy, wyrozumiały. Zawsze można było liczyć na zrozumienie oraz pomoc w formie zaliczek. Pan Wiesław odwoził i przywoził pracowników z terenu miasta Rzeszowa do pracy. Widzę iż opinie negatywne pisane przez byłych pracowników którzy (usunięte przez administratora)Szefa i zostali zwolnieni i się mszczą. Postanowiłem napisać ponieważ razi mnie w oczy, że zwolnieni (usunięte przez administratora) mszcząc się wypisują głupoty na Pana Wiesława.

@Grzegorz

Bardzo dobrze, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię. ;) Najgorsze jest to, że wielu hejterów pisze tak wiarygodnie, że wielu potencjalnych kandydatów do pracy może zostać przez to wprowadzonych w błąd. A powiedz jak długo tutaj pracowałeś i czemu odszedłeś? Bo widzę, że masz oznaczenie były pracownik

Grzegorz
@Karolina

@Karolina Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata i odszedłem z powodu wyjazdu zagranice. Uważam, że negatywne opinie na temat Pana Wiesława i jego firmy są pisane przez byłych pracowników którzy zostali zwolnieni za kradzieże które zdarzały się w firmie wiele razy. Sam bym postąpił tak samo na miejscu szefa i pewnie byłbym obsrany potem w necie jak on. Uważam, że to głupie pisanie anonimowe na kogoś bzdur bez pokrycia bo osoby które się zwolniły lub zostały zwolnione nie bez przyczyny mszczą się bo same były nie w porządku. Wiem jak w tej firmie szef podchodził do ludzi i jak traktował porządnych, uczciwych pracowników. Szkoda wypisywania i bicia piany , ja polecam tego pracodawcę, nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość z jego strony i Uważam że nikogo uczciwego ,chcącego pracować nie spotka w tej firmie nic złego a wręcz pracy jest zawsze a wyplata na czas. Wielu moich kolegów tam nadal pracuje i mimo wyjazdów zagranice wracją do Polski i pracują dalej dla Pana Wieśka a on ich z chęcią zatrudnia ponownie. Ma stałą ekipę od lata i sam w niej kiedyś byłem. POLECAM FIRMĘ GRIN ESTETYKA

@Grzegorz

Ale ty jesteś(usunięte przez administratora) kto kogo okradł policz sobie jak Ci płaci za soboty (usunięte przez administratora)lub posłuchaj jakiego słownictwa używa a pisz pierdoły mi mówiąc o innych jeszcze rzeczach jak by taki był super to by ludzie od niego nie odchodzili

@Bolo

Ale czyli to prawda, że niektóry pracownicy coś podbierali i dlatego musieli się oddelegować z firmy? No bo jeśli tak to oni przecież na własne życzenie odeszli chyba a nie z winy firmy. O reszcie osób nie wiem ile odeszło i jak to wyjaśniali więc nie ocenię

@Karolina

Nie rozumiem jak można coś podbierać z tego co zrozumiałem to chodzi o kradzież na to jest paragraf i to jest karalne tak samo posądzanie i pomówienia że strony pracodawcy który mówił publicznie o swoich pracownikach wprost że go (usunięte przez administratora) to też są pomówienia bo nikogo nie złapał za rękę a ma tam tyle rupieci że sam się w tym gubi jego wiek jest już nieadekwatny do prowadzenia firmy jednym słowem nie warto zawracać sobie głowy tą firmą a że odeszli poprostu mieli go już serdecznie dość zresztą w dobie internetu i FB jest znamy na całą okolicę a na szacunek od pracowników trzeba sobie zasłużyć te niby pozytywnie opinie to sam sobie pisze albo te jego panienki na które utrzymanie ci źli ludzie muszą harować w pocie czoła

@Bolo

Ale co, to on był gdzieś publicznie na fb udostępniany czy ludzie ze sobą po prostu na te tematy debatowali? No dobrze, skoro za rękę nie złapał, to zanegować cokolwiek trudno, ja jednak dość sceptycznie do czegoś takiego podchodzę, nie lubię jedno stronniczości. Temat do teraz na tym fb tak właściwie już ucichł?

Wiktoria

Chciałam zapytać czy w firmie Grin-Estetyka są etaty dla kobiet

@B
@Wiktoria

Tak są. Jest ogłoszenie na UP.

Dwie osoby dość mocno przestrzegały niedawno przed współpracą z nimi. Niby to wszystko przez właściciela, bo okropnie traktuje swoich pracowników. Ktoś wcześniej wspomniał, że pracuje tutaj 16 osób. Czy w ostatnim czasie wśród nich były duże rotacje czy raczej jest stały skład? Bo zastanawiam się, czy serio to wspomniane chamstwo jest prawdą i ludzie uciekają czy ktoś sobie tak o o tym pisze...

@Karolina

Unikaj tej firmy szerokim łukiem

Stary.
@Bolo

Daję Ci palmę w darze bo tak stary zwyczaj każe, od dawna bowiem wierzono że palmy złe moce odgonią. Spokojnej Niedzieli Palmowej.

@Stary.

Dzięki ale mi nie potrzeba od Ciebie palmy ja się nie zajmuje jakąś magią poprostu piszę prawdę a prawda w oczy kole po to jest ta strona

Staszek

Zawsze piniondze były na czas, nie mam do szefa żadnych pretencji, pozondny chłop.

@Staszek

Dokładnie takich analfabetów jak ty to on chętnie zatrudnia

Dyrektor

Wiesiek nie pisz sam sobie pochwał bo sam uwierzysz w swoją propagandę

Staszek

Szef zawsze piniondze na czas płacił i ni mom do niego o nic potencji bo dobry chłop z niego zawsze był. Jak trza było to i zaliczkę dał a roboty było zawsze to i zarobić dał.

Niewolnik

Przestrzegam kogokolwiek o podjeciu pracy w tej firmie wlasciciel arogancki hamski pracownika traktuje jak podmiot stanowczo odradzam

@Niewolnik

Potwierdzam.

@.

Powiesz coś więcej? Rozumiem ze się zgadzasz z negatywami. Tez ci traktowanie nie odpowiada czy jeszcze coś się dzieje?

Paulina

Firma specjalizuje się w zioło - przycinki drzew, wycinki drzew, trawnik, zakładanie trawników. Spółka Grin-Estetyka została założona w 2000 roku i zatrudnia 16 osób. Aktualnie są dwie oferty pracy dla trakowego, i osoby do koszenia trawy. Chętnie przyczytam opinię od pracownika Grin-Estetyka na temat warunków umowy oferowanej przez firmę?

Aż tak dużo nerwów jest w tej firmie?

@Kasia

Zależy jak leży, aby coś nie tak ;)

Szkoda gadać...

Jeśli jesteś kandydatem do pracy w tej firmie to bardzo szybko leć do sklepu po młotek i wybij sobie ten pomysł z głowy. Szkoda zdrowia i nerwów, traktują ludzi gorzej niż...

Mateusz

Czy firma ma jakieś dodatki do wypłat ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło - Rzeszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Grin-Estetyka Wiesław Zioło
  • Bp. Józefa Sebastiana Pelczara 5 lok. 49