ELITE BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katowice

Opinie o ELITE BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

tomek

Wszystko super i ładnie z tego co piszecie ale jak chciałbym jakiś konkretów od pracownika przede wszystkim! Czy ktoś może napisać jak np. jest w firmie z atmosferą? Mam dość korpo gadki i tych zachowań, napiszcie czy tutaj też tak jest tego obawiam się najbardziej

Zostaw opinię o ELITE BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELITE BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ