Skrzacik Firma Usługowa Katarzyna Główka

Racibórz

Opinie o Skrzacik Firma Usługowa Katarzyna Główka

ONA

BO LUDZIE BĘDĄ BIEDNI PRZY NIEJ CZŁOWIEK NAWET NIE MA JAK PRZEZ NIĄ RACHUNKÓW ZAPŁACIĆ ALE JĄ TONIE INTERESUJE BULE ONA MA NA WSZYSTKO

ONA

BEZNADZIEJNA FIRMA, NIE WYPŁACALNA KRAKNĄ NASZE PIENIĄDZE NA SWOJE POTRZEBY BANDA OSZUSTÓW JUŻ KILKA MIESIĘCY PROSZĘ O SWOJĄ WYPŁATĘ NIE POTRAFI ODEBRAĆ TELEFONU A DRZWI DO MIESZKANIA TYM BARDZIEJ NIE OTWORZY TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ TĄ FIRMĘ NIECH KTOŚ INNY TYM ZARZĄDZA BO LUDZI BĘDĄ

Zostaw opinię o Skrzacik Firma Usługowa Katarzyna Główka - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skrzacik Firma Usługowa Katarzyna Główka