Alex Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Porządkowe Aleksander Latocha

Syrynia

Opinie o Alex Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Porządkowe Aleksander Latocha

tadzik

Za 2.50 to niech sam pracuje albo ze swoja baba i z rodzina

bolec

ta firma to jedna wielka poraszka szef przyjezdza kiedy musi wyplacic pieniadze a tak to wogule zadnej kontroli z jego strony

zorroo

no to się nie przyjmuje pracy. :)

pracownica

Firma ta przejęła obiekt na którym obecnie pracuje. Szef firmy przyjechał z propozycją pozostanie na obiekcie za kwotę 2,5-3,0 zł i umowa o dzieło, Żenada!!!! POPROSTU BRAK MI SŁÓW!!!

Zostaw opinię o Alex Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Porządkowe Aleksander Latocha - Syrynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alex Agencja Ochrony Osób i Mienia Usługi Porządkowe Aleksander Latocha