Multiformat Agencja Reklamowa

Wrocław

Opinie o Multiformat Agencja Reklamowa

xxx

Widzę, nic się nie zmieniło. Zdecydowanie nie polecam. Ciągłe pretensje, nadgodziny, mobbing. Umowna co najwyżej słowna lub o dzieło.

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Mogę podpisać się pod komentarzem powyżej. Na początku wydaje się być fajnie, aż dziw bierze, że była taka rotacja grafików. Potem jednak wychodzi na jaw, czemu graficy odchodzą z dnia na dzień. Nie miałam umowy, o jedną musiałam się upominać, to usłyszałam, że "umowa ustna jest równie wiążąca". Jednocześnie zaproponowano mi najniższe widełki, by potem mówić, że i tak na tyle nie zasługuje. W dużym skrócie trzeba wysłuchiwać pretensji, firma w zasadzie nie jest Pana Rafała, a szefowa nie szczędzi nieprzyjemnych komentarzy (wiele z nich krąży wokół pieniędzy i utrzymania pracownika). Nie polecam tej firmy, bo nie szanuje się tu ludzi, a potem okazuje się, że nie szukają grafika, tylko kogoś, kto pociągnie im interes. Szkoda czasu i energii na to dziwne i toksyczne miejsce.

Elka

Nie polecam pracy w tej firmie. Przede wszystkim jest problem, aby otrzymać umowę o pracę, szczytem marzeń okazuje się umowa zlecenie. To nie spełnia już dzisiejszych standardów. Po drugie - atmosfera. Jak ktoś lubi wysłuchiwać pretensji, zamiast pracować w fajnej ekipie, to trafił idealnie. Ludzi trzeba szanować. Na początku wszystko jest super, ale po kilku tygodniach okazuje się, że nie spełniasz oczekiwań. Szkoda tylko, że trzeba zawsze zaniżać swoje oczekiwania finansowe. Poszukajcie trochę kontaktów do byłych pracowników, popytajcie na mieście i wszystko jasne. Pan Rafał może i chce dobrze, ale to w zasadzie nie jest jego firma.

były pracownik

Odradzam. Zaleganie z wypłatami, obietnice bez pokrycia.

pracownik rafała i jego mamy

Firma kradnie, oszukuje, wyzyskuje. Norma. Przykładem może być strona www.nawczoraj.com.pl która nie jest ich autorstwa, ale tak jest opisana w stopce. Rafał z mamą kręcą lody jak trza... Nie polecam ich usług, tym bardziej odradzam pracę dla nich.

Zostaw opinię o Multiformat Agencja Reklamowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiformat Agencja Reklamowa