Awart

Opinie o Awart

Mil

Pracowałam w biurze - było ok. Nie mogę narzekać. Wynagrodzenie na czas, czas pracy zgodny z kodeksem. Zadania wymagające kreatywności - firma nastawiona na rozwój pracowników. Ogólnie oceniam firmę, jako bardzo dobrą. Pani Prezes bardzo życzliwa kobieta, jak również jej mąż. Służą pomocą oraz ukierunkowują w pracy.

Andrzej

Witam. Pracowałem w awarcie w zeszłym roku. Było ok. Rzetelni ludzie.

K-84

Witam, pracowałam w firmie Awart przez półtora roku (na Białołęce) i muszę przyznać, że było super. Biuro nieduże, ale to co ważne - szefostwo dobrze traktuje swoich pracowników. Musiałam odejść ze względu na sprawy rodzinne, ale gdyby nie to - dalej chciałabym tam pracować.

Zostaw opinię o Awart - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awart