Arando Sp. z o.o. Firma Reklamowa

Białystok

Opinie o Arando Sp. z o.o. Firma Reklamowa

Nie polecam

Może wiecie gdzie się teraz ukrywają ? Bo pod adresem ze strony ich nie ma.

Paula

Nie płacą dostawcom, nie polecam.

Dawid

Agencja która ma same długi, niedługo pewnie splajtują z takim matołem w roli szefa.

Tomasz, ten niewierny.
@Dawid 30.06.2015 23:03

Dawid, a Twoja agencja jest w pierwszej 10-tce firm w Polsce - czy znacznie wyżej :) Dawid czy też Konrad?

TAKI TAM
@Dawid 30.06.2015 23:03

MOWISZ O CHOMICKIM?

Łukasz

Właściciel jak najbardziej w porządku. Dział graficzny też. Jednak praca handlowca polega na zwykłym telemarketingu. Dzwonić do firm i namawiasz na usługi reklamowe. A klienta jest bardzo ciężko znaleźć....

Zostaw opinię o Arando Sp. z o.o. Firma Reklamowa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arando Sp. z o.o. Firma Reklamowa