Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.

pistolet

PONIŻSZA OPINIA DOTYCZY PRACY NA MAGAZYNIE. JEŚLI JESTEŚ UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CHCE PRACOWAĆ ZA PRZYZWOITE WYNAGRODZENIE ORAZ CHCESZ, BY CIĘ SZANOWANO - ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE. KIEROWNIKIEM MAGAZYNU JEST CZŁOWIEK, KTÓRY NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ NAŚCIEMNIA CI, ŻE PO OKRESIE PRÓBNYM BĘDZIESZ ZARABIAŁ WIĘCEJ.GDY PO TYM OKRESIE UPOMNISZ SIĘ, ŻE NADSZEDŁ CZAS NA OBIECANĄ PODWYŻKĘ POWIE CI, ŻE NIE MA SZANS I ZACZNIE SZUKAĆ NA CIEBIE HAKÓW W POSTACI: - ZA WOLNO ROZŁADOWUJESZ DOSTAWĘ ( WIADOMO PRZECIEŻ - TRZEBA ZAPITALAĆ ILE WLEZIE) - ZA MAŁO SKŁADASZ ZAMÓWIEŃ - TRZY POMYŁKI W MIESIĄCU TO ZA DUŻO, TAKICH KOSZTÓW FIRMA NIE UNIESIE - ODEZWAŁEŚ SIĘ DO KOLEGI - JAK MOGŁEŚ TO JEST PRACA A NIE PUB - RADIO MA BYĆ WYŁĄCZONE BO PRZESZKADZA W PRACY - CZASAMI POPROSZĄ CIE O SŁUŻBOWY WYJAZD, WIĘC - DOBRZE, ŻE MASZ SWÓJ SAMOCHÓD BO NIM POJEDZIESZ - UBRANIE ROBOCZE DOSTANIESZ, A I OWSZEM - PO PÓŁ ROKU - GDY ZROBISZ COŚ NIE TAK - TO CIĘ Z ROBOTY WYPITOLI MAM PISAĆ DALEJ, UWIERZCIE, ZE MÓGŁBYM. AHA, TEMPERATURA NA MAGAZYNIE JAKIEŚ DWA TRZY STOPNIE WYŻSZA NIŻ NA ZEWNĄTRZ(OGRZEWANIA NIE MA) WIĘC ŁATWO WYOBRAZIĆ SOBIE PRACĘ W ZIMIE. GORĄCE POSIŁKI - SĄ - TO ZNACZY PRACOWNICY BIURA MAJĄ BO TY JESTEŚ MAGAZYNIER, CZYLI KTOŚ GORSZY I CI SIĘ NIE NALEŻY, ZROZUM TO. TO NIE JEST PRACA DLA NORMALNYCH LUDZI, ALE NIESTETY TAK JEST GDY ZA "KIEROWNIKOWANIE" BIEŻE SIĘ OSOBA, KTÓRA OPRÓCZ TEGO, ŻE DOBRZE MÓWI PO ANGIELSKU, NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA JAK BYĆ KIEROWNIKIEM, A O TYM JAK BYĆ PRZYZWOITYM CZŁOWIEKIEM TO JUŻ POJĘCIA NIE MA WCALE. SZANUJCIE SIĘ MAGAZYNIERZY I UNIKAJCIE TAKICH FIRM. - MAGAZYNIER Z 10-CIO LETNIM STAŻEM

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.