Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. Sp.k.

Była pracownica

Aliganza to miejsce, gdzie możesz iść na studiach, mieszkając u rodziców. Płacą mało, ale można zdobyć duze doswiadczenie. Atmosfera kiedys byla fajna, ale to bylo ponad 5 lat temu, wiec ciezko mi powiedziec jak to teraz wyglada. Generalnie polecam, ale tylko na 2 lata na rozwoj.

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. Sp.k.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fashion Agency Aliganza Sp. z o.o. Sp.k.